FoxFoxFoxFoxFoxFox

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 02.08.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev79149185536
Průměrný tier8,729,449,268,82
Vítězství490962,03%777,78%10657,30%30055,97%
Porážky289636,59%222,22%7641,08%22742,35%
Remízy1091,38%00,00%31,62%91,68%
Přežito bitev349944,21%333,33%4423,78%13425,00%
Zničeno tanků | Ø113801,4470,781891,025741,07
Poměr zabití / smrtí2,581,171,341,43
Detekováno tanků | Ø97051,2391,001370,744720,88
Průměrné poškození2.507,172.226,002.270,141.988,50
Obsazování báze | Ø57410,7300,002191,182830,53
Obrana báze | Ø59290,7500,00160,091210,23
Průměrné zkušenosti1.044,65904,56896,46886,69
WN71913,181361,331386,981403,06
WN83179,851943,412097,132189,17
Celkem
Bitev7914
Průměrný tier8,72
Vítězství490962,03%
Porážky289636,59%
Remízy1091,38%
Přežito bitev349944,21%
Zničeno tanků | Ø113801,44
Poměr zabití / smrtí2,58
Detekováno tanků | Ø97051,23
Průměrné poškození2.507,17
Obsazování báze | Ø57410,73
Obrana báze | Ø59290,75
Průměrné zkušenosti1.044,65
WN71913,18
WN83179,85
Posledních 24 hodin
Bitev9
Průměrný tier9,44
Vítězství777,78%
Porážky222,22%
Remízy00,00%
Přežito bitev333,33%
Zničeno tanků | Ø70,78
Poměr zabití / smrtí1,17
Detekováno tanků | Ø91,00
Průměrné poškození2.226,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti904,56
WN71361,33
WN81943,41
Posledních 7 dní
Bitev185
Průměrný tier9,26
Vítězství10657,30%
Porážky7641,08%
Remízy31,62%
Přežito bitev4423,78%
Zničeno tanků | Ø1891,02
Poměr zabití / smrtí1,34
Detekováno tanků | Ø1370,74
Průměrné poškození2.270,14
Obsazování báze | Ø2191,18
Obrana báze | Ø160,09
Průměrné zkušenosti896,46
WN71386,98
WN82097,13
Posledních 30 dní
Bitev536
Průměrný tier8,82
Vítězství30055,97%
Porážky22742,35%
Remízy91,68%
Přežito bitev13425,00%
Zničeno tanků | Ø5741,07
Poměr zabití / smrtí1,43
Detekováno tanků | Ø4720,88
Průměrné poškození1.988,50
Obsazování báze | Ø2830,53
Obrana báze | Ø1210,23
Průměrné zkušenosti886,69
WN71403,06
WN82189,17
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství133,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky266,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev133,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.682,330,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø186,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti632,670,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství133,33%
Porážky266,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev133,33%
Zničeno tanků | Ø20,67
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø20,67
Průměrné poškození1.682,33
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø186,00
Průměrné zkušenosti632,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev615001
Vítězství39464,07%00,00%00,00%00,00%
Porážky22035,77%00,00%00,00%1100,00%
Remízy10,16%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev33654,63%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø5340,8700,0000,0033,00
Poměr zabití / smrtí1,910,000,003,00
Detekováno tanků | Ø8141,3200,0000,0000,00
Průměrné poškození2.281,220,000,001.183,00
Obsazování báze | Ø16422,6700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø26494,3100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti981,770,000,00311,00
Celkem
Bitev615
Vítězství39464,07%
Porážky22035,77%
Remízy10,16%
Přežito bitev33654,63%
Zničeno tanků | Ø5340,87
Poměr zabití / smrtí1,91
Detekováno tanků | Ø8141,32
Průměrné poškození2.281,22
Obsazování báze | Ø16422,67
Obrana báze | Ø26494,31
Průměrné zkušenosti981,77
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø33,00
Poměr zabití / smrtí3,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození1.183,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti311,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství583,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky116,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev466,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø61,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození2.495,330,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti1.268,500,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství583,33%
Porážky116,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev466,67%
Zničeno tanků | Ø40,67
Poměr zabití / smrtí2,00
Detekováno tanků | Ø61,00
Průměrné poškození2.495,33
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti1.268,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (147)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
AMX Canon d'assaut 105 82602,63122247765,41%4019,30
HWK 30 81176,35100232166,04%2859,09
FV4005 Stage II102802,0081526458,33%2469,52
Object 260 104242,50129725868,60%4434,97
Kpz. Erich Konzept I 93219,74120525364,82%4006,27
ShPTK-TVP 100 82503,33113324461,07%3773,73
Grille 15103374,9389920160,20%3091,50
Stinger 104503,36123619464,95%4300,31
Gryphon 104173,03120717663,07%4520,82
Controcarro 3 Minotauro103201,14111616971,60%3111,95
MBT-B 104248,49115615657,69%4021,46
TS-54 82449,96137815272,37%3702,18
Object 279 early 103881,29122414766,67%3198,42
E 100103505,34111314660,96%3527,83
SFAC 105 82728,86111014660,96%3040,22
Leopard 1103407,10105214564,83%3755,12
Leopard Prototyp A92832,58110913662,50%3293,50
Manticore101775,0098113053,85%2870,92
Tiger-Maus 92038,4194112055,83%1973,90
Object 277103137,74105511762,39%3288,46
LT-432 81468,23124811273,21%3975,24
E 77 93509,93137610971,56%4397,31
Controcarro 1 Mk. 292340,38108210668,87%2618,74
CS-63103540,35124210465,38%4223,40
G.W. Tiger (P)81017,057189755,67%1127,43
SMV CC-6781604,359058259,76%2035,15
Felice 92426,0610308165,43%2919,13
212A91548,028398153,09%1501,65
GSOR 3301 AVR FS91098,8010097962,03%2077,59
LPT-67 Šelma91305,457747653,95%1927,96
T-100 LT101558,0810467364,38%2473,74
Black Rock 115094,4114907178,87%4625,42
T-1092144,179546952,17%2570,67
Strv m/42-57 Alt A.2 6602,995276944,93%844,45
Type 5 Ka-Ri 82602,1811946869,12%3309,88
Strv 103-091988,008296752,24%1718,98
Waffenträger auf Pz. IV93622,9011486761,19%4142,23
Hummel6547,684836357,14%728,79
FV230 Canopener103768,8012566167,21%3397,98
Kanonenjagdpanzer 105 82002,1510775967,80%3219,86
AMX 50 12092216,579205655,36%2358,62
SU-14-281333,007905657,14%1542,36
Charioteer82584,7310195657,14%3627,40
ISU-152K 8709,984705536,36%432,84
Taschenratte113834,1312635462,96%2707,66
Vz. 60S Dravec 104504,4313475371,70%4586,72
AMX 50 B102468,229475162,75%2288,47
G.W. Panther7650,555084946,94%642,19
VCS 6x6 TS 90 92143,2311924866,67%4646,96
T-54 ltwt.91663,1111564772,34%3477,91
FV229 Contender92616,1411914468,18%3015,05
LTTB8771,799924358,14%1751,10
T3092232,529434259,52%2074,93
Rhm.-Borsig Waffenträger82066,129634264,29%2496,45
LHMTV81152,6911064269,05%3168,59
S-517985,346434146,34%1149,68
GSOR 1006 Scheme 792394,809654160,98%2586,85
Ikv 90 Typ B71508,707904047,50%2507,97
VK 45.02 (P) Ausf. B92541,2310673958,97%3058,20
Indien-Panzer81396,728963958,97%2227,77
Tiger II82134,6111403669,44%3228,33
Object 261101392,897013647,22%1033,06
FV227 Conceiver82382,1112443652,78%3780,30
FV215b (183) 101503,516473540,00%884,17
VK 45.02 (P) Ausf. A82348,4012403562,86%3738,62
FV4004 Conway92760,1110473565,71%3146,23
AMX 50 10081841,328923450,00%2183,25
E 7592524,4512323384,85%3106,04
Hirschkäfer112040,427793354,55%1310,43
KV-26728,886883278,13%1328,85
Chieftain Mk. 6 104430,5313893275,00%4515,24
Škoda T 256579,686073158,06%1241,75
M446809,845763138,71%1215,10
Tortoise92096,9710793174,19%2058,78
T25/271713,328172846,43%2811,73
Krupp-Steyr Waffenträger 71190,707792770,37%1780,35
121B 103294,2610532762,96%3611,52
TNH T Vz. 5191936,048962650,00%2084,69
FSV Scheme A71401,549082646,15%2481,50
LTG71097,6410242576,00%3198,81
SMV CC-5671462,6310192466,67%2656,10
CC-46 Pancernik 93032,9211832462,50%3592,08
Ashigaru 101920,506632433,33%1248,00
IS71599,0010062365,22%2808,55
Ikv 65 Alt II61195,007282360,87%2412,92
Semovente M43 Bassotto61603,919242360,87%3426,41
Staghound Mk. III61089,137322343,48%2464,28
Challenger71468,648872254,55%2614,01
ARL 4461436,388582152,38%2661,13
Achilles61085,107622152,38%2261,94
SU-861063,376991973,68%1620,58
FV224 Chopper72218,5313781973,68%4276,11
SDP wz 66 Grom 82665,2212121866,67%3335,50
Strv S1 81685,337851850,00%1767,41
VK 30.02 (D)71667,0011321770,59%3238,50
UDES 0381693,887461747,06%1920,30
BDR G1 B51195,187891764,71%3162,95
Crusader6888,949391656,25%3807,77
AT 1581735,139931662,50%1885,17
AT 771946,7510681656,25%3204,26
T28 Prototype81751,319111662,50%2232,79
MT-256695,067731662,50%2511,28
AT 86971,737241546,67%1701,15
Tiger (P)72044,0712741566,67%4197,04
M18 Hellcat61650,078841560,00%3359,92
Nashorn61325,337921553,33%2697,60
SU-122A5600,734021546,67%1385,92
Tiger I72343,2913061471,43%4394,01
M10 Wolverine5579,503781442,86%1082,49
Sturer Emil7963,577181464,29%1462,47
GSOR the TANK 92741,719811450,00%3456,96
Concept No. 5102437,386401330,77%1521,43
GSR 3301 Setter71101,4611611369,23%3658,47
Semovente M415849,426511250,00%2200,42
VK 30.02 (M)61196,679761266,67%3162,81
FV4025 Contriver114134,0012851266,67%3362,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51420,919021136,36%4604,12
KV-1S61526,1811391181,82%3417,46
Churchill I51355,208411050,00%3828,34
IS-381188,108341060,00%1287,91
FV217 Badger103080,809701060,00%2565,74
VK 30.01 (H)51369,00861955,56%3908,24
Pz.Kpfw. III Ausf. E3241,00278862,50%740,46
AT 25939,25691862,50%2666,09
A-205938,86778742,86%4253,81
AMX M4 mle. 4572111,291235785,71%3059,69
FV601 Saladin81290,57852771,43%1589,46
AEC Armoured Car5610,43463742,86%1189,66
Churchill VII61205,33890650,00%2543,25
VK 30.01 (P)62015,501331666,67%5676,82
Kpz. 3 GST Turm 81298,83552616,67%957,44
Vz. 58 Medvěd 93415,501489683,33%3647,75
BZ-72-1 103095,33851650,00%2564,66
StuG III Ausf. G51686,401016560,00%6585,83
Vz. 64 Blesk8558,00611560,00%883,71
Škoda T 1771429,001022560,00%3442,18
VK 36.01 (H)62532,001685475,00%8638,50
AAT60 82258,751453475,00%3162,21
B141461,00989366,67%6401,63
Maus101001,33690366,67%647,52
M1271639,671146366,67%2393,01
Škoda T 56 82691,501184250,00%2997,54
Cobra 93344,0055420,00%3103,44
Strv 103B101137,008061100,00%691,97
Pz.Kpfw. VII10568,009381100,00%350,00
E 65 Zwilling 82006,009781100,00%1600,69
Tiger 131 6685,006751100,00%999,13

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 02.08.2026
Pozice: Záložník
Přijat: 23.07.2026
Opustil klan: 31.07.2026
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 23.03.2026
Opustil klan: 16.07.2026
Pozice: Proviantní důstojník
Přijat: 09.12.2025
Opustil klan: 22.03.2026
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 19.11.2025
Opustil klan: 03.12.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 01.11.2025
Opustil klan: 09.11.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 23.08.2025
Opustil klan: 31.10.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 05.05.2025
Opustil klan: 23.08.2025
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 25.01.2025
Opustil klan: 29.04.2025
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 27.12.2024
Opustil klan: 23.01.2025
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 21.10.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 21.10.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 19.02.2024
Opustil klan: 20.10.2024