FreeFall97

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 16.03.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev7188000
Průměrný tier5,320,000,000,00
Vítězství351148,85%00,00%00,00%00,00%
Porážky361650,31%00,00%00,00%00,00%
Remízy610,85%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev159222,15%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø52290,7300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,930,000,000,00
Detekováno tanků | Ø75031,0400,0000,0000,00
Průměrné poškození492,170,000,000,00
Obsazování báze | Ø36400,5100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø39070,5400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti344,900,000,000,00
WN7872,210,000,000,00
WN8901,290,000,000,00
Celkem
Bitev7188
Průměrný tier5,32
Vítězství351148,85%
Porážky361650,31%
Remízy610,85%
Přežito bitev159222,15%
Zničeno tanků | Ø52290,73
Poměr zabití / smrtí0,93
Detekováno tanků | Ø75031,04
Průměrné poškození492,17
Obsazování báze | Ø36400,51
Obrana báze | Ø39070,54
Průměrné zkušenosti344,90
WN7872,21
WN8901,29
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození445,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti56,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození445,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti56,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky8100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev337,50%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,2500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,400,000,000,00
Detekováno tanků | Ø81,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození294,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti80,880,000,000,00
Celkem
Bitev8
Vítězství00,00%
Porážky8100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev337,50%
Zničeno tanků | Ø20,25
Poměr zabití / smrtí0,40
Detekováno tanků | Ø81,00
Průměrné poškození294,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti80,88
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev178000
Vítězství5530,90%00,00%00,00%00,00%
Porážky12369,10%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev4826,97%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1010,5700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,780,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1620,9100,0000,0000,00
Průměrné poškození576,310,000,000,00
Obsazování báze | Ø210,1200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2761,5500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti265,020,000,000,00
Celkem
Bitev178
Vítězství5530,90%
Porážky12369,10%
Remízy00,00%
Přežito bitev4826,97%
Zničeno tanků | Ø1010,57
Poměr zabití / smrtí0,78
Detekováno tanků | Ø1620,91
Průměrné poškození576,31
Obsazování báze | Ø210,12
Obrana báze | Ø2761,55
Průměrné zkušenosti265,02
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (114)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Pz.Kpfw. I Ausf. C3221,9831552451,91%1216,17
KV-15551,3940337546,67%1152,39
KV-37921,0548326551,32%1243,57
SU-1527890,0242725653,52%1279,79
KV-48920,2247524652,44%1016,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5262,8525024145,64%520,51
IS71034,6049920451,96%1492,04
Tiger I7750,4043118346,45%826,23
KV-856587,4638718356,28%990,14
VK 30.02 (D)7591,1643116351,53%860,25
SU-1006572,3131316143,48%838,56
AT 86485,9034015646,79%717,64
ISU-15281106,3841515449,35%1130,29
T-1506504,0034815252,63%742,05
VK 30.01 (D)6457,8038615249,34%778,09
Churchill III 5518,9752514454,17%1159,52
M4A3E2 Sherman Jumbo6572,2941514350,35%1107,67
AT 25340,6827614243,66%671,83
VK 36.01 (H)6484,7837513554,81%781,58
SU-855352,6526813046,92%687,12
M24 Chaffee5234,4831412349,59%649,83
T376324,8436311749,57%739,02
Pz.Sfl. IVc5375,9725811543,48%713,56
Pz.Kpfw. III/IV5265,6923510741,12%527,43
T297980,9154510354,37%1228,46
Tiger II8835,5241110141,58%748,44
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.472,311909943,43%32,58
Alecto4242,912319548,42%534,94
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4276,802859355,91%648,98
Indien-Panzer8785,164269046,67%887,85
M415412,732518348,19%561,13
SU-85B4251,922198349,40%539,53
AT 77779,254438355,42%949,69
Cruiser Mk. III3160,832047751,95%680,56
VK 20.01 (D)4175,072357646,05%371,22
StuG III Ausf. G5466,263097357,53%1132,48
M4A1 Sherman5350,413317346,58%843,86
T-284218,732347345,21%489,99
O-I Experimental5568,483526740,30%985,89
M5 Stuart4102,872056238,71%19,43
Tiger-Maus 91383,207796154,10%1151,29
M3 Lee4201,192245846,55%584,82
Jagdpanzer IV6416,042595341,51%512,79
Valentine AT4147,631525139,22%166,15
SU-76M4289,582334850,00%821,40
Wespe3106,661444447,73%226,18
BT-7 artillery 3208,852474148,78%678,34
Crusader6394,955293844,74%1142,60
Marder 38T4406,473583865,79%1207,31
AMX ELC bis5391,264533842,11%1447,84
Pz.Kpfw. II Ausf. G381,031963759,46%226,03
T1 Cunningham185,581373630,56%278,11
Pz.Kpfw. 38 (t)356,111263647,22%57,90
Type 1 Chi-He4302,592923458,82%968,43
Sexton II3146,211523452,94%519,33
T-463178,841913243,75%634,76
Type 97 Chi-Ha3233,832422944,83%637,77
FV215b (183) 101192,385402638,46%604,35
AMX 404195,482222540,00%501,78
M7 Priest3154,281312536,00%170,13
Universal Carrier 2-pdr2108,381102450,00%283,45
Tetrarch 2146,832012466,67%764,90
Renault UE 573217,171922330,43%526,26
AMX 12 t6299,554512231,82%599,23
T3 HMC2233,383452171,43%1256,51
M374197,151572040,00%407,05
Vickers Medium Mk. I1131,161701947,37%599,45
AT-12124,891221936,84%280,01
Somua SAu 404108,421601952,63%139,88
Covenanter5335,444341866,67%1351,90
M3 Stuart3115,931821442,86%258,44
Leichttraktor192,141831442,86%227,71
Loyd Gun Carriage276,50881421,43%223,40
AMX 50 B101324,925961338,46%707,64
Marder II3203,232191353,85%531,07
Pz.Kpfw. 35 (t)221,081131250,00%82,83
Birch Gun4177,081811241,67%476,09
Renault Otsu168,0977110,00%43,50
Cruiser Mk. IV4166,551701118,18%267,72
Pz.Kpfw. II287,001551060,00%274,55
Panzerjäger I2156,001601040,00%401,16
AMX 383164,501971040,00%294,60
T1 HMC291,22118922,22%284,57
T-262119,78181955,56%544,78
Pz.Kpfw. I2121,00220944,44%357,89
Kpz. Erich Konzept I 91292,00567944,44%890,83
M2 Medium Tank3180,38225862,50%661,47
Renault FT AC2214,63211887,50%914,47
Chi-Ni2225,43285757,14%1340,67
T2 Medium Tank2106,71192742,86%351,94
43 M. Toldi III 3110,00167728,57%261,72
Strv fm/211121,50143616,67%500,12
Type 3 Chi-Nu5290,50229633,33%598,69
Vickers Medium Mk. II243,80110580,00%261,36
Renault FT144,80103560,00%171,73
D12114,40177580,00%540,92
MS-11116,20109520,00%424,76
M18 Hellcat6317,50287450,00%355,53
Nashorn6334,50269450,00%396,93
T-703468,75351450,00%1923,71
FCM 36261,00141475,00%265,08
T-602205,50217450,00%832,36
Prototipo 6 8487,00396425,00%147,33
M2 Light2161,00294366,67%660,59
T207329,50538250,00%293,20
Type 3 Ju-Nu6999,00421250,00%1280,59
KV-26321,0010020,00%219,69
G.Pz. Mk. VI (e)20,0084250,00%114,92
T-50-2 6440,0023420,00%968,40
Pz.Kpfw. II Ausf. D 274,50220250,00%167,91
Super Hellcat 70,00211250,00%112,29
Renault NC-311236,003611100,00%1471,44
Type 97 Te-Ke 20,001310,00%0,00
T328237,0026410,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 16.03.2026
Pozice: Záložník
Přijat: 03.08.2015
Opustil klan: 29.03.2024