| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 782,81 | 479 | 7847 | 44,68% | 667,33 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 736,44 | 457 | 6092 | 43,15% | 611,52 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1040,78 | 543 | 2360 | 47,16% | 723,88 | |||||
| SU-130PM | 8 | 789,49 | 404 | 2148 | 42,41% | 546,42 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 753,09 | 433 | 1705 | 44,81% | 640,22 | |||||
| Object 257 | 9 | 1020,81 | 586 | 1596 | 44,92% | 761,79 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 948,98 | 531 | 1501 | 44,10% | 659,72 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1186,53 | 645 | 1285 | 47,70% | 743,42 | |||||
| Caliban | 8 | 701,13 | 457 | 1207 | 43,00% | 540,50 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 204,98 | 234 | 1188 | 53,87% | 767,25 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 818,27 | 459 | 1065 | 44,32% | 669,86 | |||||
| IS-7 | 10 | 1090,01 | 604 | 979 | 40,96% | 600,76 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1096,64 | 636 | 895 | 44,80% | 724,53 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 429,80 | 395 | 844 | 41,94% | 557,80 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 832,37 | 503 | 842 | 43,59% | 663,29 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1161,24 | 592 | 840 | 44,52% | 612,73 | |||||
| M12 | 7 | 506,41 | 372 | 700 | 46,86% | 492,12 | |||||
| KV-85 | 6 | 533,55 | 361 | 505 | 48,91% | 750,56 | |||||
| KV-2 | 6 | 577,42 | 388 | 448 | 44,20% | 761,67 | |||||
| M53/M55 | 9 | 593,90 | 447 | 447 | 45,41% | 374,48 | |||||
| T-116 | 3 | 140,44 | 204 | 447 | 51,68% | 489,23 | |||||
| M6 | 6 | 795,75 | 515 | 440 | 46,59% | 1170,57 | |||||
| T54E1 | 9 | 962,69 | 484 | 437 | 46,45% | 682,55 | |||||
| M44 | 6 | 645,57 | 465 | 434 | 55,07% | 1097,51 | |||||
| T-34-85M | 6 | 551,47 | 395 | 419 | 47,26% | 708,42 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 1186,37 | 608 | 406 | 40,39% | 529,97 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 769,65 | 426 | 385 | 44,94% | 596,36 | |||||
| M40/M43 | 8 | 572,67 | 354 | 374 | 40,11% | 378,16 | |||||
| Ares 90 | 10 | 960,18 | 635 | 371 | 43,67% | 482,99 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1095,52 | 599 | 349 | 45,56% | 697,51 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 683,37 | 390 | 344 | 43,02% | 493,55 | |||||
| Ares 85 | 9 | 886,91 | 667 | 327 | 47,09% | 634,99 | |||||
| Löwe | 8 | 691,53 | 458 | 307 | 48,86% | 604,39 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 692,52 | 502 | 304 | 45,07% | 533,16 | |||||
| Somua SM | 8 | 772,87 | 474 | 302 | 48,34% | 612,14 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 1135,21 | 769 | 286 | 49,65% | 633,34 | |||||
| leKpz M 41 90 mm | 8 | 404,88 | 358 | 285 | 43,86% | 474,26 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 1175,24 | 642 | 276 | 41,67% | 604,37 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 799,97 | 552 | 268 | 48,88% | 590,22 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 663,67 | 602 | 236 | 42,80% | 862,87 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 538,99 | 373 | 233 | 41,63% | 409,67 | |||||
| KR-1 | 11 | 1151,66 | 715 | 232 | 41,81% | 480,62 | |||||
| T69 | 8 | 524,76 | 429 | 227 | 45,37% | 426,48 | |||||
| Ares 75 | 8 | 776,09 | 608 | 225 | 40,89% | 653,56 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 521,50 | 402 | 212 | 42,92% | 425,15 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 928,99 | 412 | 207 | 34,78% | 354,58 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 676,39 | 418 | 204 | 36,76% | 371,30 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 931,68 | 630 | 198 | 47,47% | 654,10 | |||||
| LT-432 | 8 | 397,78 | 368 | 194 | 42,27% | 458,69 | |||||
| TS-54 | 8 | 623,89 | 489 | 184 | 42,93% | 415,30 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 827,80 | 466 | 177 | 38,98% | 440,15 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 803,18 | 430 | 166 | 38,55% | 466,87 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 825,17 | 515 | 163 | 37,42% | 314,94 | |||||
| Strv K | 9 | 686,16 | 532 | 162 | 41,98% | 373,99 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 623,84 | 501 | 151 | 41,72% | 830,46 | |||||
| T-34-85 | 6 | 457,66 | 325 | 150 | 45,33% | 650,68 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 420,21 | 308 | 145 | 46,90% | 526,16 | |||||
| T25/2 | 7 | 523,22 | 337 | 143 | 46,15% | 507,40 | |||||
| Object 274a | 8 | 760,03 | 472 | 143 | 46,15% | 700,62 | |||||
| IS-3 | 8 | 566,17 | 386 | 139 | 47,48% | 428,84 | |||||
| BZ-58-2 | 9 | 983,49 | 633 | 138 | 55,07% | 729,47 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 535,43 | 401 | 138 | 48,55% | 780,97 | |||||
| T18 HMC | 3 | 90,92 | 106 | 133 | 47,37% | 227,10 | |||||
| T34 | 8 | 816,75 | 547 | 127 | 41,73% | 690,16 | |||||
| T37 | 6 | 476,96 | 467 | 122 | 48,36% | 1173,63 | |||||
| T92 | 8 | 308,67 | 325 | 118 | 35,59% | 270,45 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 547,20 | 445 | 112 | 36,61% | 1281,43 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 648,02 | 476 | 109 | 54,13% | 666,00 | |||||
| Tiger I | 7 | 959,93 | 706 | 101 | 52,48% | 1242,79 | |||||
| T-44 | 8 | 749,21 | 629 | 95 | 48,42% | 833,25 | |||||
| Type 64 | 6 | 376,12 | 367 | 91 | 48,35% | 716,80 | |||||
| Charioteer | 8 | 663,67 | 565 | 88 | 45,45% | 501,10 | |||||
| T32 | 8 | 612,01 | 459 | 84 | 39,29% | 389,46 | |||||
| T-43 | 7 | 408,82 | 380 | 83 | 43,37% | 402,98 | |||||
| Char de transition | 6 | 576,43 | 443 | 83 | 48,19% | 720,82 | |||||
| ERAC 105 Proto | 9 | 545,28 | 554 | 82 | 45,12% | 543,72 | |||||
| M8A1 | 4 | 184,65 | 179 | 80 | 50,00% | 299,22 | |||||
| Strv S1 | 8 | 739,24 | 429 | 75 | 48,00% | 556,29 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 578,84 | 491 | 73 | 32,88% | 461,72 | |||||
| T-10 | 9 | 797,09 | 631 | 69 | 46,38% | 538,07 | |||||
| M103 | 9 | 783,93 | 629 | 68 | 45,59% | 500,27 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 748,15 | 476 | 67 | 44,78% | 475,17 | |||||
| T56 GMC | 3 | 137,48 | 150 | 65 | 41,54% | 227,82 | |||||
| T92 HMC | 10 | 735,34 | 384 | 61 | 39,34% | 384,56 | |||||
| T110E5 | 10 | 933,64 | 654 | 56 | 42,86% | 460,80 | |||||
| M7 Priest | 3 | 130,06 | 121 | 53 | 45,28% | 183,07 | |||||
| T-34 | 5 | 339,13 | 282 | 52 | 46,15% | 696,08 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 510,35 | 282 | 52 | 38,46% | 599,12 | |||||
| T-50-2 | 6 | 320,92 | 334 | 52 | 48,08% | 669,86 | |||||
| Cobra | 9 | 776,85 | 599 | 52 | 44,23% | 456,16 | |||||
| IS | 7 | 411,22 | 297 | 50 | 38,00% | 255,74 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 334,10 | 334 | 48 | 41,67% | 714,78 | |||||
| SU-8 | 6 | 458,41 | 376 | 46 | 36,96% | 407,68 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 347,56 | 348 | 43 | 53,49% | 701,26 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 565,88 | 476 | 42 | 42,86% | 445,47 | |||||
| Type 58 | 6 | 397,24 | 344 | 42 | 35,71% | 459,10 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 284,85 | 248 | 40 | 47,50% | 804,95 | |||||
| Fantôme | 9 | 838,73 | 528 | 40 | 35,00% | 475,39 | |||||
| T29 | 7 | 677,45 | 423 | 38 | 39,47% | 570,27 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 463,35 | 443 | 37 | 40,54% | 455,01 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 506,19 | 384 | 36 | 44,44% | 749,52 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 812,09 | 590 | 35 | 51,43% | 531,08 | |||||
| Object 283 | 9 | 696,51 | 418 | 35 | 42,86% | 423,62 | |||||
| Type 63 | 8 | 750,03 | 463 | 35 | 37,14% | 472,36 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 658,09 | 480 | 34 | 32,35% | 443,28 | |||||
| 59-Patton | 8 | 516,12 | 408 | 34 | 41,18% | 422,31 | |||||
| ISU-152 | 8 | 607,32 | 420 | 31 | 32,26% | 302,66 | |||||
| T67 | 5 | 116,68 | 147 | 31 | 25,81% | 2,35 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 604,47 | 380 | 30 | 56,67% | 660,12 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 288,64 | 299 | 28 | 28,57% | 486,10 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 267,19 | 278 | 27 | 44,44% | 195,03 | |||||
| SU-152 | 7 | 366,96 | 396 | 26 | 65,38% | 471,19 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 558,40 | 405 | 25 | 48,00% | 607,53 | |||||
| T1 HMC | 2 | 67,67 | 94 | 24 | 54,17% | 253,78 | |||||
| T25 AT | 7 | 456,78 | 344 | 23 | 47,83% | 393,75 | |||||
| T28 Concept | 7 | 712,23 | 549 | 22 | 40,91% | 784,96 | |||||
| StuG IV | 5 | 337,85 | 245 | 20 | 40,00% | 578,83 | |||||
| AT 8 | 6 | 294,00 | 290 | 19 | 47,37% | 300,60 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 421,94 | 273 | 17 | 47,06% | 613,08 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 224,65 | 311 | 17 | 41,18% | 413,57 | |||||
| A-44 | 7 | 372,73 | 233 | 15 | 33,33% | 258,52 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 337,93 | 391 | 15 | 53,33% | 725,26 | |||||
| T20 | 7 | 335,29 | 276 | 14 | 42,86% | 222,55 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 282,00 | 245 | 14 | 28,57% | 319,69 | |||||
| Challenger | 7 | 451,43 | 519 | 14 | 64,29% | 540,42 | |||||
| M37 | 4 | 192,77 | 124 | 13 | 30,77% | 397,89 | |||||
| T82 HMC | 4 | 119,54 | 131 | 13 | 46,15% | 176,96 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 161,58 | 377 | 12 | 50,00% | 373,73 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 191,91 | 208 | 11 | 45,45% | 875,00 | |||||
| BZ-58 | 7 | 762,27 | 583 | 11 | 45,45% | 680,22 | |||||
| K-91-PT | 9 | 773,36 | 392 | 11 | 18,18% | 387,29 | |||||
| Chi-Go | 7 | 927,36 | 579 | 11 | 45,45% | 973,83 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 424,20 | 344 | 10 | 30,00% | 787,00 | |||||
| 4TP | 1 | 131,60 | 203 | 10 | 60,00% | 574,79 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 249,70 | 295 | 10 | 50,00% | 198,20 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 364,90 | 279 | 10 | 40,00% | 505,57 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 602,10 | 405 | 10 | 30,00% | 715,70 | |||||
| M4-85 | 5 | 379,40 | 425 | 10 | 40,00% | 639,60 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 272,20 | 373 | 10 | 40,00% | 45,05 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 621,20 | 334 | 10 | 40,00% | 479,85 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 795,78 | 604 | 9 | 44,44% | 1324,26 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 334,11 | 399 | 9 | 22,22% | 343,17 | |||||
| KV-1 | 5 | 358,11 | 402 | 9 | 66,67% | 726,97 | |||||
| IS-M | 8 | 1049,11 | 614 | 9 | 33,33% | 864,08 | |||||
| Hummel | 6 | 411,13 | 258 | 8 | 50,00% | 450,46 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 279,13 | 389 | 8 | 37,50% | 10,00 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 278,63 | 251 | 8 | 37,50% | 663,10 | |||||
| 59-16 | 6 | 404,71 | 504 | 7 | 42,86% | 870,12 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 476,57 | 514 | 7 | 28,57% | 1185,76 | |||||
| SU-122A | 5 | 472,29 | 175 | 7 | 14,29% | 838,54 | |||||
| Windhund | 8 | 442,14 | 480 | 7 | 57,14% | 346,29 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 289,33 | 200 | 6 | 33,33% | 1096,75 | |||||
| AT 2 | 5 | 97,83 | 309 | 6 | 66,67% | 231,85 | |||||
| Achilles | 6 | 472,00 | 427 | 6 | 33,33% | 551,86 | |||||
| T71 CMCD | 7 | 362,67 | 330 | 6 | 33,33% | 467,87 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 440,00 | 628 | 6 | 100,00% | 1679,72 | |||||
| ARMT | 5 | 580,83 | 425 | 6 | 16,67% | 1268,45 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 310,60 | 368 | 5 | 100,00% | 1034,39 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 291,60 | 313 | 5 | 60,00% | 1218,42 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 381,60 | 314 | 5 | 40,00% | 644,78 | |||||
| TS-60 | 9 | 559,40 | 580 | 5 | 40,00% | 208,50 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 422,80 | 377 | 5 | 80,00% | 1236,44 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 253,25 | 166 | 4 | 25,00% | 876,93 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 323,50 | 278 | 4 | 75,00% | 1006,11 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 595,25 | 631 | 4 | 75,00% | 1107,57 | |||||
| AMX 38 | 3 | 101,00 | 174 | 4 | 75,00% | 327,64 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 636,75 | 601 | 4 | 75,00% | 1129,43 | |||||
| KV-1SA | 5 | 262,50 | 266 | 4 | 25,00% | 221,77 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 413,25 | 373 | 4 | 50,00% | 1320,58 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 278,33 | 276 | 3 | 33,33% | 553,96 | |||||
| 14TP | 4 | 371,33 | 268 | 3 | 0,00% | 1003,61 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 39,67 | 250 | 3 | 66,67% | 261,00 | |||||
| Bishop | 5 | 297,67 | 214 | 3 | 66,67% | 623,17 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 464,67 | 399 | 3 | 33,33% | 113,68 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 333,67 | 396 | 3 | 66,67% | 794,83 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 740,33 | 413 | 3 | 33,33% | 818,51 | |||||
| Valiant | 5 | 464,00 | 512 | 3 | 66,67% | 1024,04 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 875,00 | 389 | 3 | 33,33% | 733,48 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 160,00 | 133 | 2 | 0,00% | 136,55 | |||||
| P26/40 | 4 | 221,50 | 318 | 2 | 50,00% | 443,50 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 293,00 | 381 | 2 | 100,00% | 929,06 | |||||
| Grille | 5 | 115,50 | 66 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| 60G FT | 5 | 421,50 | 287 | 2 | 50,00% | 738,07 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 182,50 | 208 | 2 | 100,00% | 561,44 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1684,50 | 654 | 2 | 50,00% | 1487,81 | |||||
| FCM 2C | 3 | 226,00 | 207 | 2 | 0,00% | 444,70 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 0,00 | 200 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 134,00 | 189 | 1 | 0,00% | 485,41 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 297,00 | 242 | 1 | 100,00% | 1158,79 | |||||
| Matilda | 4 | 352,00 | 213 | 1 | 0,00% | 897,19 | |||||
| 7TP | 2 | 197,00 | 354 | 1 | 100,00% | 859,33 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 273,00 | 452 | 1 | 100,00% | 586,20 | |||||
| AMX 40 | 4 | 356,00 | 318 | 1 | 0,00% | 1014,33 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 357,00 | 294 | 1 | 100,00% | 1957,79 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 199,00 | 377 | 1 | 100,00% | 717,71 | |||||
| FCM 36 | 2 | 638,00 | 773 | 1 | 100,00% | 4519,49 | |||||
| Black Prince II | 7 | 455,00 | 473 | 1 | 0,00% | 274,98 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 474,00 | 806 | 1 | 100,00% | 2505,87 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 405,00 | 326 | 1 | 0,00% | 1278,14 | |||||
| Lago M38 | 3 | 827,00 | 1113 | 1 | 100,00% | 3167,51 | |||||
| Matilda LVT | 4 | 107,00 | 506 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 773,00 | 267 | 1 | 0,00% | 694,00 |
GRIZLLY73
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 49170 | 49 | 357 | 1220 | ||||
| Průměrný tier | 8,02 | 7,35 | 8,51 | 8,70 | ||||
| Vítězství | 21988 | 44,72% | 24 | 48,98% | 159 | 44,54% | 518 | 42,46% |
| Porážky | 26296 | 53,48% | 23 | 46,94% | 187 | 52,38% | 678 | 55,57% |
| Remízy | 886 | 1,80% | 2 | 4,08% | 11 | 3,08% | 24 | 1,97% |
| Přežito bitev | 14065 | 28,60% | 9 | 18,37% | 90 | 25,21% | 310 | 25,41% |
| Zničeno tanků | Ø | 26112 | 0,53 | 28 | 0,57 | 161 | 0,45 | 585 | 0,48 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,74 | 0,70 | 0,60 | 0,64 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 26248 | 0,53 | 53 | 1,08 | 258 | 0,72 | 723 | 0,59 |
| Průměrné poškození | 770,48 | 763,12 | 816,60 | 879,23 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 91491 | 1,86 | 78 | 1,59 | 528 | 1,48 | 1264 | 1,04 |
| Obrana báze | Ø | 14758 | 0,30 | 0 | 0,00 | 76 | 0,21 | 253 | 0,21 |
| Průměrné zkušenosti | 475,42 | 637,10 | 609,03 | 605,07 | ||||
| WN7 | 600,36 | 769,26 | 561,51 | 535,96 | ||||
| WN8 | 626,68 | 1038,95 | 697,41 | 684,66 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 49170 | |
| Průměrný tier | 8,02 | |
| Vítězství | 21988 | 44,72% |
| Porážky | 26296 | 53,48% |
| Remízy | 886 | 1,80% |
| Přežito bitev | 14065 | 28,60% |
| Zničeno tanků | Ø | 26112 | 0,53 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,74 | |
| Detekováno tanků | Ø | 26248 | 0,53 |
| Průměrné poškození | 770,48 | |
| Obsazování báze | Ø | 91491 | 1,86 |
| Obrana báze | Ø | 14758 | 0,30 |
| Průměrné zkušenosti | 475,42 | |
| WN7 | 600,36 | |
| WN8 | 626,68 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 49 | |
| Průměrný tier | 7,35 | |
| Vítězství | 24 | 48,98% |
| Porážky | 23 | 46,94% |
| Remízy | 2 | 4,08% |
| Přežito bitev | 9 | 18,37% |
| Zničeno tanků | Ø | 28 | 0,57 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,70 | |
| Detekováno tanků | Ø | 53 | 1,08 |
| Průměrné poškození | 763,12 | |
| Obsazování báze | Ø | 78 | 1,59 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 637,10 | |
| WN7 | 769,26 | |
| WN8 | 1038,95 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 357 | |
| Průměrný tier | 8,51 | |
| Vítězství | 159 | 44,54% |
| Porážky | 187 | 52,38% |
| Remízy | 11 | 3,08% |
| Přežito bitev | 90 | 25,21% |
| Zničeno tanků | Ø | 161 | 0,45 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,60 | |
| Detekováno tanků | Ø | 258 | 0,72 |
| Průměrné poškození | 816,60 | |
| Obsazování báze | Ø | 528 | 1,48 |
| Obrana báze | Ø | 76 | 0,21 |
| Průměrné zkušenosti | 609,03 | |
| WN7 | 561,51 | |
| WN8 | 697,41 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 1220 | |
| Průměrný tier | 8,70 | |
| Vítězství | 518 | 42,46% |
| Porážky | 678 | 55,57% |
| Remízy | 24 | 1,97% |
| Přežito bitev | 310 | 25,41% |
| Zničeno tanků | Ø | 585 | 0,48 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,64 | |
| Detekováno tanků | Ø | 723 | 0,59 |
| Průměrné poškození | 879,23 | |
| Obsazování báze | Ø | 1264 | 1,04 |
| Obrana báze | Ø | 253 | 0,21 |
| Průměrné zkušenosti | 605,07 | |
| WN7 | 535,96 | |
| WN8 | 684,66 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 788 | 0 | 8 | 9 | ||||
| Vítězství | 170 | 21,57% | 0 | 0,00% | 1 | 12,50% | 1 | 11,11% |
| Porážky | 601 | 76,27% | 0 | 0,00% | 7 | 87,50% | 8 | 88,89% |
| Remízy | 17 | 2,16% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 177 | 22,46% | 0 | 0,00% | 2 | 25,00% | 2 | 22,22% |
| Zničeno tanků | Ø | 239 | 0,30 | 0 | 0,00 | 1 | 0,13 | 1 | 0,11 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,39 | 0,00 | 0,17 | 0,14 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 501 | 0,64 | 0 | 0,00 | 14 | 1,75 | 15 | 1,67 |
| Průměrné poškození | 572,02 | 0,00 | 788,00 | 709,11 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 827 | 1,05 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 1126 | 1,43 | 0 | 0,00 | 18 | 2,25 | 62 | 6,89 |
| Průměrné zkušenosti | 232,63 | 0,00 | 145,50 | 133,67 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 788 | |
| Vítězství | 170 | 21,57% |
| Porážky | 601 | 76,27% |
| Remízy | 17 | 2,16% |
| Přežito bitev | 177 | 22,46% |
| Zničeno tanků | Ø | 239 | 0,30 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,39 | |
| Detekováno tanků | Ø | 501 | 0,64 |
| Průměrné poškození | 572,02 | |
| Obsazování báze | Ø | 827 | 1,05 |
| Obrana báze | Ø | 1126 | 1,43 |
| Průměrné zkušenosti | 232,63 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 8 | |
| Vítězství | 1 | 12,50% |
| Porážky | 7 | 87,50% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2 | 25,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 1 | 0,13 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,17 | |
| Detekováno tanků | Ø | 14 | 1,75 |
| Průměrné poškození | 788,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 18 | 2,25 |
| Průměrné zkušenosti | 145,50 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 9 | |
| Vítězství | 1 | 11,11% |
| Porážky | 8 | 88,89% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2 | 22,22% |
| Zničeno tanků | Ø | 1 | 0,11 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,14 | |
| Detekováno tanků | Ø | 15 | 1,67 |
| Průměrné poškození | 709,11 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 62 | 6,89 |
| Průměrné zkušenosti | 133,67 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 2 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 1 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.556,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 6 | 2,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 599,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 3 | |
| Vítězství | 1 | 33,33% |
| Porážky | 2 | 66,67% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 33,33% |
| Zničeno tanků | Ø | 1 | 0,33 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,50 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.556,33 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 6 | 2,00 |
| Průměrné zkušenosti | 599,33 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen