Genius_of_War

clanlogo
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 01.05.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev301034573
Průměrný tier7,496,008,118,12
Vítězství148249,24%133,33%1635,56%3142,47%
Porážky148249,24%266,67%2760,00%3953,42%
Remízy461,53%00,00%24,44%34,11%
Přežito bitev90129,93%133,33%1328,89%2230,14%
Zničeno tanků | Ø27100,9041,33380,84741,01
Poměr zabití / smrtí1,282,001,191,45
Detekováno tanků | Ø25340,8410,33491,09620,85
Průměrné poškození1.289,54993,331.513,531.535,92
Obsazování báze | Ø26950,9000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø11230,3700,0000,00140,19
Průměrné zkušenosti651,00678,33672,24667,34
WN71147,861075,71944,721098,48
WN81567,721474,991521,091657,71
Celkem
Bitev3010
Průměrný tier7,49
Vítězství148249,24%
Porážky148249,24%
Remízy461,53%
Přežito bitev90129,93%
Zničeno tanků | Ø27100,90
Poměr zabití / smrtí1,28
Detekováno tanků | Ø25340,84
Průměrné poškození1.289,54
Obsazování báze | Ø26950,90
Obrana báze | Ø11230,37
Průměrné zkušenosti651,00
WN71147,86
WN81567,72
Posledních 24 hodin
Bitev3
Průměrný tier6,00
Vítězství133,33%
Porážky266,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev133,33%
Zničeno tanků | Ø41,33
Poměr zabití / smrtí2,00
Detekováno tanků | Ø10,33
Průměrné poškození993,33
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti678,33
WN71075,71
WN81474,99
Posledních 7 dní
Bitev45
Průměrný tier8,11
Vítězství1635,56%
Porážky2760,00%
Remízy24,44%
Přežito bitev1328,89%
Zničeno tanků | Ø380,84
Poměr zabití / smrtí1,19
Detekováno tanků | Ø491,09
Průměrné poškození1.513,53
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti672,24
WN7944,72
WN81521,09
Posledních 30 dní
Bitev73
Průměrný tier8,12
Vítězství3142,47%
Porážky3953,42%
Remízy34,11%
Přežito bitev2230,14%
Zničeno tanků | Ø741,01
Poměr zabití / smrtí1,45
Detekováno tanků | Ø620,85
Průměrné poškození1.535,92
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø140,19
Průměrné zkušenosti667,34
WN71098,48
WN81657,71
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev29000
Vítězství827,59%00,00%00,00%00,00%
Porážky2172,41%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev827,59%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø120,4100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,570,000,000,00
Detekováno tanků | Ø250,8600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.347,520,000,000,00
Obsazování báze | Ø180,6200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø862,9700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti488,690,000,000,00
Celkem
Bitev29
Vítězství827,59%
Porážky2172,41%
Remízy00,00%
Přežito bitev827,59%
Zničeno tanků | Ø120,41
Poměr zabití / smrtí0,57
Detekováno tanků | Ø250,86
Průměrné poškození1.347,52
Obsazování báze | Ø180,62
Obrana báze | Ø862,97
Průměrné zkušenosti488,69
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev12000
Vítězství541,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky650,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy18,33%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev325,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø60,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø50,4200,0000,0000,00
Průměrné poškození2.815,250,000,000,00
Obsazování báze | Ø80,6700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti795,580,000,000,00
Celkem
Bitev12
Vítězství541,67%
Porážky650,00%
Remízy18,33%
Přežito bitev325,00%
Zničeno tanků | Ø60,50
Poměr zabití / smrtí0,67
Detekováno tanků | Ø50,42
Průměrné poškození2.815,25
Obsazování báze | Ø80,67
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti795,58
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (55)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Stridsyxa 81768,0081961150,25%1851,72
Strv 81 81246,1773030748,53%1707,30
Škoda T 256895,6252823652,54%1914,95
M10 RBFM 5804,7450719748,22%1705,39
Škoda T 5091365,0170414546,90%1186,52
Ares 7581580,4273510850,93%2076,74
AMX 50 Foch B102140,117959860,20%1693,38
P.43 bis6839,334398348,19%1558,21
Progetto CC55 mod. 5481201,906257748,05%1206,03
SU-130PM 81415,036357741,56%1195,58
121B 101927,527547552,00%1517,29
M4A3E8 Sherman6771,264507345,21%1455,66
SU-122-44 7954,294297343,84%1169,25
TVP VTU Koncept8961,645946648,48%1158,87
Ares 8591287,056996149,18%1099,53
TVP T 50/51101943,666316142,62%1414,94
KV-15657,193505455,56%1415,19
Super Conqueror101851,667465046,00%1197,96
Progetto C50 mod. 6691732,678284257,14%1585,93
ELC EVEN 90 8619,456913863,16%1232,30
Carro d'assalto P.887958,687273470,59%1431,44
Windhund 81392,325603145,16%1370,02
M4A1 Sherman5548,242682924,14%1286,04
Škoda T 245496,293852846,43%1224,90
T-44-100 81429,587722646,15%1730,45
M24E2 Super Chaffee 6395,364422532,00%900,17
Rinoceronte101836,298282454,17%1378,91
T2071444,398862360,87%2409,76
T-284780,703362343,48%2795,77
Konštrukta T-34/1007546,193992152,38%749,06
Super Hellcat 7888,626132152,38%1227,89
Ares 90101255,145862138,10%748,61
IS-381337,946761735,29%1340,77
T-34-85M 6876,255511637,50%1306,14
BT-74256,882601650,00%890,72
T6 Medium4859,074501553,33%2512,02
ST vz. 394364,933561464,29%1181,91
TS-54 81575,857271338,46%1443,81
Fantôme 91715,237291338,46%1713,49
KV-1S6572,693961323,08%727,57
AMX 404345,903111050,00%1195,21
IS71096,25733850,00%1377,11
AMX ELC bis597,86212728,57%34,76
Black Prince II 7996,4010085100,00%1608,73
AMX ELC 901 6371,50390450,00%794,44
BT-53517,33460366,67%1329,31
Caernarvon8848,33673366,67%953,61
M3 Stuart3521,00449366,67%2762,39
Fiat 30001201,0016430,00%910,24
Cruiser Mk. I1309,0018420,00%1643,94
LT vz. 383747,00563250,00%4220,32
Vickers Medium Mk. I1270,50188250,00%1442,48
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61074,008061100,00%2373,90
AMX AC mle. 488528,0042910,00%293,60
Renault NC-311477,004321100,00%2908,11

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 01.05.2020
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 01.05.2020
Opustil klan: 24.12.2024