Haschiko

clanlogo
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 08.07.2021

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4067424120615
Průměrný tier6,987,298,057,40
Vítězství2017849,61%937,50%5545,83%23938,86%
Porážky1986048,83%1562,50%6554,17%36759,67%
Remízy6361,56%00,00%00,00%91,46%
Přežito bitev1656540,73%729,17%3730,83%17929,11%
Zničeno tanků | Ø366770,90210,88990,835200,85
Poměr zabití / smrtí1,521,241,191,19
Detekováno tanků | Ø39760,1090,38540,452110,34
Průměrné poškození1.050,661.223,381.326,581.162,90
Obsazování báze | Ø213380,521747,253052,5412842,09
Obrana báze | Ø191250,47100,42320,27900,15
Průměrné zkušenosti657,11593,46627,58588,33
WN71021,33909,66949,47841,28
WN81385,181563,051457,671306,28
Celkem
Bitev40674
Průměrný tier6,98
Vítězství2017849,61%
Porážky1986048,83%
Remízy6361,56%
Přežito bitev1656540,73%
Zničeno tanků | Ø366770,90
Poměr zabití / smrtí1,52
Detekováno tanků | Ø39760,10
Průměrné poškození1.050,66
Obsazování báze | Ø213380,52
Obrana báze | Ø191250,47
Průměrné zkušenosti657,11
WN71021,33
WN81385,18
Posledních 24 hodin
Bitev24
Průměrný tier7,29
Vítězství937,50%
Porážky1562,50%
Remízy00,00%
Přežito bitev729,17%
Zničeno tanků | Ø210,88
Poměr zabití / smrtí1,24
Detekováno tanků | Ø90,38
Průměrné poškození1.223,38
Obsazování báze | Ø1747,25
Obrana báze | Ø100,42
Průměrné zkušenosti593,46
WN7909,66
WN81563,05
Posledních 7 dní
Bitev120
Průměrný tier8,05
Vítězství5545,83%
Porážky6554,17%
Remízy00,00%
Přežito bitev3730,83%
Zničeno tanků | Ø990,83
Poměr zabití / smrtí1,19
Detekováno tanků | Ø540,45
Průměrné poškození1.326,58
Obsazování báze | Ø3052,54
Obrana báze | Ø320,27
Průměrné zkušenosti627,58
WN7949,47
WN81457,67
Posledních 30 dní
Bitev615
Průměrný tier7,40
Vítězství23938,86%
Porážky36759,67%
Remízy91,46%
Přežito bitev17929,11%
Zničeno tanků | Ø5200,85
Poměr zabití / smrtí1,19
Detekováno tanků | Ø2110,34
Průměrné poškození1.162,90
Obsazování báze | Ø12842,09
Obrana báze | Ø900,15
Průměrné zkušenosti588,33
WN7841,28
WN81306,28
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø21,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.664,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti184,000,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství00,00%
Porážky2100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø21,00
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø10,50
Průměrné poškození1.664,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti184,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.156,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti440,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození1.156,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti440,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev165000
Vítězství4929,70%00,00%00,00%00,00%
Porážky11469,09%00,00%00,00%00,00%
Remízy21,21%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3722,42%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø560,3400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,440,000,000,00
Detekováno tanků | Ø230,1400,0000,0000,00
Průměrné poškození451,770,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø770,4700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti280,110,000,000,00
Celkem
Bitev165
Vítězství4929,70%
Porážky11469,09%
Remízy21,21%
Přežito bitev3722,42%
Zničeno tanků | Ø560,34
Poměr zabití / smrtí0,44
Detekováno tanků | Ø230,14
Průměrné poškození451,77
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø770,47
Průměrné zkušenosti280,11
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (158)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
105 leFH18B2 5969,08679564256,20%2144,47
G.W. Panther71061,11723339351,84%1373,18
M446981,29719314853,02%1856,11
Object 261101594,83695222546,16%1282,58
G.W. Tiger (P)81219,33715188848,15%1388,85
212A91368,36735171948,23%1199,39
SU-14-281116,65695156844,71%1107,49
Bat.-Châtillon 155 5591215,69724144250,28%1138,02
G.W. E 100101586,55680132646,53%1304,52
SU-86984,31700126051,90%1426,65
SU-14-171041,04748116950,64%1523,58
M53/M5591324,36688114945,43%1159,95
G.W. Tiger91301,39717112951,20%1182,44
M40/M438986,15673108048,80%1039,84
M1271013,7573991453,83%1317,30
FV20781098,2970384546,63%1269,18
Grille5577,6844474850,67%1234,31
S-5171015,1074774552,21%1285,86
AMX 13 F3 AM6859,3965667751,55%1282,48
Hummel6802,2559159048,14%1123,94
Lorraine 155 mle. 5071021,8369953850,93%1263,77
Lorraine 155 mle. 5181060,3168949450,61%1089,98
Bat.-Châtillon 155 58101251,0865745345,92%943,76
SU-263233,6320541949,16%566,23
FV380591365,3771835249,43%1246,60
M56 Scorpion 7624,6656734351,60%751,86
Pz.Sfl. IVb4516,6336632254,35%1750,15
Conqueror Gun Carriage101506,6964930745,28%1117,05
T92 HMC101494,4764222742,73%1137,22
Marder 38T4566,7639222743,17%1461,75
Matilda4739,4749621046,67%2244,63
AMX 13 105 AM mle. 505587,9040116050,63%1213,01
M8A14654,3144212347,15%1736,63
Pz.Kpfw. II Luchs4668,1445510836,11%2741,77
Sexton I 3552,1551410859,26%2213,50
Krupp-Steyr Waffenträger 7881,8960310550,48%1091,44
T959893,6459810442,31%456,51
FV3046595,8144010051,00%930,28
Super Hellcat 7658,185539545,26%750,83
SU-1006512,484528943,82%680,23
SU-76M4720,764388939,33%2046,52
Somua SAu 404611,884088838,64%1727,07
Sav m/434595,993948637,21%1590,48
Wespe3167,742178554,12%527,34
Valentine AT4667,374058439,29%1952,57
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4589,324028234,15%2091,39
Pz.Kpfw. I Ausf. C355,811947740,26%9,01
AMX 105 AM mle. 474414,433017644,74%1341,15
Alecto4609,374007540,00%1653,71
StuG III Ausf. B4665,564097038,57%1786,90
B14878,106146940,58%2847,80
Pz.Sfl. IC 4362,063936737,31%856,59
SU-54339,112956654,55%797,13
SU-76G FT4683,254366338,10%1586,84
T404735,824426137,70%1902,16
M5 Stuart4670,254566030,00%1893,91
M10 RBFM 5614,845895651,79%1144,69
Birch Gun4422,252655341,51%1389,95
Pz.Kpfw. III Ausf. J4625,834555246,15%1719,63
AT 25678,875344753,19%1667,41
T-34 shielded 5222,132614555,56%396,69
T-284655,664174434,09%2122,41
SU-85B4572,493314332,56%1347,42
Škoda T 15A 4606,104964219,05%892,86
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4551,683134027,50%1338,81
Bishop5590,233744037,50%1195,64
Crusader 5.5-in. SP7865,856204047,50%1293,84
T-34 with L-11 4433,633704025,00%1273,33
ST vz. 394657,854453946,15%2307,24
BT-74563,874183842,11%2044,99
Grant4632,923783831,58%2101,31
Sturmpanzer II4517,653273748,65%1661,34
AMX 404622,174323638,89%2545,21
Manticore10493,566583655,56%444,61
M3 Lee4610,803453528,57%2337,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4557,833523528,57%1665,91
T82 HMC4450,682613432,35%1507,52
Lago4655,483963333,33%2083,21
Type 95 Heavy4586,973873333,33%1906,50
M374634,823573342,42%2176,99
SARL 424588,764073348,48%1956,63
TS-60 91053,255783237,50%615,13
Type 5 Ke-Ho4650,393993129,03%2287,12
VK 20.01 (D)4647,064033138,71%1941,19
T-116 375,972393141,94%68,26
TS-5 8509,394813132,26%202,78
14TP4672,704063033,33%2563,92
M5A1 Stuart4632,573713030,00%2206,21
Durchbruchswagen 24798,275093033,33%2387,67
T-804684,034523040,00%2963,26
AT 15A 7562,805003033,33%488,60
P26/404642,483892924,14%1749,63
Cruiser Mk. IV4646,664472934,48%2181,15
Rhm.-Borsig Waffenträger8744,455702958,62%649,02
T6 Medium4901,385692951,72%2503,91
A-32 4512,343912924,14%891,53
Type 1 Chi-He4832,465302835,71%2932,65
G.Pz. Mk. VI (e)2101,081622536,00%387,90
SU-122A5389,603192548,00%765,23
Grille 15101573,224962321,74%902,15
M415410,774452259,09%648,06
SU-182177,481462147,62%991,45
Loyd Gun Carriage2148,152272060,00%1095,83
Lorraine 39L AM3198,422071936,84%462,32
Vz. 60S Dravec 101867,506081631,25%849,60
ISU-152K 8504,405051546,67%310,07
Valentine II 4481,074211513,33%1440,67
Windhund 81317,437111457,14%1445,20
Marder II3220,621921338,46%463,17
Nashorn6747,255531250,00%1239,78
AE Phase I 9788,674911233,33%363,18
Renault FT 75 BS2254,182011145,45%1382,64
M10 Wolverine5542,913511118,18%1055,52
Waffenträger auf Pz. IV93197,0010301154,55%3035,40
M3 Light 347,641851136,36%0,00
SU-100Y 6481,003661127,27%497,93
SU-1527633,204901040,00%679,03
Sturer Emil7743,804351030,00%735,54
Progetto M35 mod. 46 8985,207991060,00%1093,72
Sexton II3126,67107911,11%247,75
Hirschkäfer111609,33686955,56%952,99
T110E310458,13381812,50%9,59
Panzerjäger I2407,00366771,43%1810,02
7TP2273,50313683,33%1110,58
Carro da Combattimento 45 t 10923,67519633,33%340,67
A46 694,17340650,00%123,77
AMX 13 (FL 11) 599,50302633,33%26,26
4TP1153,40298540,00%528,76
Leichttraktor142,00202475,00%264,10
M7 Priest340,254540,00%0,00
Pz.Kpfw. T 25 5310,00413450,00%665,45
SU-855465,0021030,00%776,93
Pz.Kpfw. II241,33181333,33%0,00
M22 Locust 3122,00230333,33%204,03
Tetrarch 2182,00260333,33%695,24
AMX ELC 901 6762,67782366,67%2738,33
MS-11108,00142250,00%412,37
M2 Medium Tank341,501602100,00%261,00
ARMT 50,007520,00%0,00
MKA 2103,00266250,00%210,58
LTP 392,00218250,00%242,22
TKS z n.k.m. 20 mm 264,003081100,00%320,53
T1 HMC2129,003081100,00%776,41
Sturmpanzer I Bison3211,003291100,00%812,24
Panzerwagen 39 30,0012610,00%0,00
Cromwell Applique 50,003471100,00%261,00
AM 39 Gendron-Somua 256,007510,00%0,00
M24 Chaffee No. 594 50,0013210,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 60,004381100,00%261,00
KV-220-2 5262,0026410,00%216,01
T7 Combat Car 266,004641100,00%321,86
Panther/M10 7861,0011221100,00%1435,50
BT-7 artillery 3277,0029010,00%1001,99
King Tiger (Captured) 7225,0017310,00%0,00
Churchill Crocodile 6271,0025410,00%98,60
Turán III prototípus 5329,002751100,00%731,61
43 M. Toldi III 343,003121100,00%261,00
Straussler V–4/40 394,0020110,00%52,47

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 08.07.2021
Pozice: Vojín
Přijat: 08.07.2021
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 20.08.2018
Opustil klan: 13.11.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 18.04.2019
Opustil klan: 10.11.2019
Pozice: Rekrut
Přijat: 29.03.2019
Opustil klan: 17.04.2019
Pozice: Rekrut
Přijat: 01.12.2019
Opustil klan: 05.12.2019
Pozice: Vojín
Přijat: 29.01.2019
Opustil klan: 27.03.2019
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 15.11.2018
Opustil klan: 28.01.2019
Pozice: Vojín
Přijat: 08.12.2019
Opustil klan: 27.03.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 04.04.2021
Opustil klan: 07.07.2021