Heepo

clanlogo
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 30.06.2016

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev196080036
Průměrný tier7,570,000,006,56
Vítězství1065354,33%00,00%00,00%1644,44%
Porážky860543,89%00,00%00,00%2055,56%
Remízy3501,78%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev595030,34%00,00%00,00%925,00%
Zničeno tanků | Ø210761,0700,0000,00150,42
Poměr zabití / smrtí1,540,000,000,56
Detekováno tanků | Ø335031,7100,0000,00270,75
Průměrné poškození1.266,540,000,00609,86
Obsazování báze | Ø389151,9800,0000,00170,47
Obrana báze | Ø141610,7200,0000,00782,17
Průměrné zkušenosti701,390,000,00563,56
WN71431,720,000,00780,93
WN81864,790,000,00854,28
Celkem
Bitev19608
Průměrný tier7,57
Vítězství1065354,33%
Porážky860543,89%
Remízy3501,78%
Přežito bitev595030,34%
Zničeno tanků | Ø210761,07
Poměr zabití / smrtí1,54
Detekováno tanků | Ø335031,71
Průměrné poškození1.266,54
Obsazování báze | Ø389151,98
Obrana báze | Ø141610,72
Průměrné zkušenosti701,39
WN71431,72
WN81864,79
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev36
Průměrný tier6,56
Vítězství1644,44%
Porážky2055,56%
Remízy00,00%
Přežito bitev925,00%
Zničeno tanků | Ø150,42
Poměr zabití / smrtí0,56
Detekováno tanků | Ø270,75
Průměrné poškození609,86
Obsazování báze | Ø170,47
Obrana báze | Ø782,17
Průměrné zkušenosti563,56
WN7780,93
WN8854,28
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev117000
Vítězství5950,43%00,00%00,00%00,00%
Porážky4639,32%00,00%00,00%00,00%
Remízy1210,26%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev5547,01%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1221,0400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,970,000,000,00
Detekováno tanků | Ø390,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození2.105,530,000,000,00
Obsazování báze | Ø1621,3800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2722,3200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti710,060,000,000,00
Celkem
Bitev117
Vítězství5950,43%
Porážky4639,32%
Remízy1210,26%
Přežito bitev5547,01%
Zničeno tanků | Ø1221,04
Poměr zabití / smrtí1,97
Detekováno tanků | Ø390,33
Průměrné poškození2.105,53
Obsazování báze | Ø1621,38
Obrana báze | Ø2722,32
Průměrné zkušenosti710,06
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev228000
Vítězství12454,39%00,00%00,00%00,00%
Porážky8436,84%00,00%00,00%00,00%
Remízy208,77%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev8939,04%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1930,8500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,390,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1580,6900,0000,0000,00
Průměrné poškození1.419,940,000,000,00
Obsazování báze | Ø4852,1300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø4111,8000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti677,910,000,000,00
Celkem
Bitev228
Vítězství12454,39%
Porážky8436,84%
Remízy208,77%
Přežito bitev8939,04%
Zničeno tanků | Ø1930,85
Poměr zabití / smrtí1,39
Detekováno tanků | Ø1580,69
Průměrné poškození1.419,94
Obsazování báze | Ø4852,13
Obrana báze | Ø4111,80
Průměrné zkušenosti677,91
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev7000
Vítězství457,14%00,00%00,00%00,00%
Porážky228,57%00,00%00,00%00,00%
Remízy114,29%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev571,43%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,7100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø30,4300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.114,570,000,000,00
Obsazování báze | Ø466,5700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø172,4300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti704,290,000,000,00
Celkem
Bitev7
Vítězství457,14%
Porážky228,57%
Remízy114,29%
Přežito bitev571,43%
Zničeno tanků | Ø50,71
Poměr zabití / smrtí2,50
Detekováno tanků | Ø30,43
Průměrné poškození1.114,57
Obsazování báze | Ø466,57
Obrana báze | Ø172,43
Průměrné zkušenosti704,29
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9000
Vítězství444,44%00,00%00,00%00,00%
Porážky555,56%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev333,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,5600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,830,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,2200,0000,0000,00
Průměrné poškození1.413,330,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti426,000,000,000,00
Celkem
Bitev9
Vítězství444,44%
Porážky555,56%
Remízy00,00%
Přežito bitev333,33%
Zničeno tanků | Ø50,56
Poměr zabití / smrtí0,83
Detekováno tanků | Ø20,22
Průměrné poškození1.413,33
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti426,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (165)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Type 59 81004,33811251156,59%1476,12
KV-5 81347,9481594551,32%1840,58
T34 81546,6880966455,12%2189,26
SU-861346,2459247152,87%2646,56
Object 261102232,7869542756,44%2885,59
MT-256348,5872639163,68%1175,93
M4A3E8 Sherman6469,3854538353,00%867,87
T-5491048,9578134957,88%1162,87
212A92371,6670632251,55%3115,99
KV-15664,8661332257,45%1565,62
M40/M4381968,7071929851,68%2987,89
FV380591529,0765529756,57%1763,34
Lorraine 155 mle. 5182141,5576128958,48%3409,83
T92 HMC102104,1469027458,39%2525,03
E 100101943,8673627451,46%1782,19
Object 70492133,3077626556,23%2061,64
T297972,1766425848,45%1263,87
IS-7101763,4874425656,25%1630,90
Maus101828,9972125254,37%1600,26
M46 Patton91180,6669124946,18%1122,83
SU-14-281656,9263524048,75%2460,15
T-1506561,2350222744,05%783,82
T4991028,2471322549,33%1509,89
IS-381057,4964921743,78%1152,05
FV3046933,9760321557,21%2041,11
G.W. Tiger92079,2576521458,88%2580,36
T3091952,0770420250,99%2069,11
Rhm.-Borsig Waffenträger81908,7586320151,74%2473,37
T-1091900,4279719352,85%2457,52
Lorraine 155 mle. 5071439,6166718359,02%2537,20
AMX 50 B101964,4772717553,14%1804,20
M1271932,4775817353,76%3565,88
Tiger (P)71361,6783917351,45%2300,77
M26 Pershing8833,3269617254,07%1099,19
Waffenträger auf Pz. IV92165,0484617153,80%2289,07
T-448673,5066816956,80%876,88
M75242,7342516555,15%846,40
M10391228,9263716544,24%1108,30
Jagdtiger91953,1579716253,09%1787,61
T6981315,7388014758,50%2034,98
FV215b (183) 102405,7273114551,72%1972,55
M4151290,8961714154,61%2534,80
Bat.-Châtillon 25 t AP91346,8774314156,03%1488,20
Bat.-Châtillon 155 58101922,0071013866,67%2429,15
ISU-15281649,7874313158,78%2177,95
Crusader 5.5-in. SP7932,0457112752,76%1340,30
Cruiser Mk. II2453,0558212664,29%2841,09
FV20781545,9867412650,00%2133,17
AT 1581619,9591412456,45%2185,50
Dicker Max 61134,0779312358,54%2559,04
M41 Walker Bulldog8875,3576512245,08%1901,34
T110E4102811,3678412155,37%2775,19
T71 DA7512,6664311346,02%992,47
SU-10061048,2968210955,05%2230,13
T1 Heavy5296,5239410647,17%430,59
Centurion Mk. I81195,5880010657,55%1782,21
AMX 13 909921,4481810454,81%1531,26
Bat.-Châtillon 25 t101743,2675910152,48%1683,50
T3281163,3372910150,50%1445,33
T207513,405259948,48%609,90
AT 771312,038399659,38%2143,56
IS-271571,379579468,09%2826,29
T2881448,046529443,62%1847,23
Type 64 6455,506069453,19%1047,23
Panther71198,108489360,22%2497,14
M66478,495388855,68%635,95
SU-54677,434278750,57%2363,64
Comet7896,338068754,02%1685,16
Jagdpanzer E 100102544,617728253,66%2083,21
Ferdinand81747,777648160,49%2373,44
M48A5 Patton101825,646997843,59%1565,24
T-505165,865037663,16%537,75
T376599,046737353,42%1820,83
M5 Stuart4166,283797250,00%327,66
G.W. Panther71643,466887252,78%2471,69
VK 30.02 (D)71136,187846755,22%2177,00
E 7591584,307726653,03%1692,35
Type 586748,837406563,08%1724,43
O-I61044,486916553,85%1899,47
Tiger II81202,647166448,44%1512,53
VK 45.02 (P) Ausf. A81092,347386163,93%1430,93
Leichttraktor1165,073935966,10%923,26
AMX 50 10081344,307115749,12%1675,13
M2 Medium Tank3153,742205750,88%444,75
Pz.Kpfw. III/IV5323,554525655,36%867,37
SU-100Y 61130,888055666,07%2609,77
Nashorn6933,566565450,00%1859,68
T-28494,622645349,06%99,84
SU-15271099,556255356,60%1642,30
AMX 13 105 AM mle. 505733,844945154,90%1668,67
Sturer Emil71627,808395150,98%3265,02
M36 Jackson6486,084345048,00%644,66
Hummel61539,516854957,14%2759,03
KV-856705,185834946,94%1181,41
SU-182106,171484833,33%409,23
M7 Priest3829,065014746,81%3062,45
M3 Lee4144,642254535,56%256,57
AMX 13 757476,006284562,22%1075,24
T110E5101650,116784450,00%1243,63
VK 36.01 (H)6531,285574351,16%903,29
Black Prince71247,638234163,41%2193,06
SU-263487,543964158,54%1872,37
Grille5844,855194052,50%2146,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5456,154964045,00%1189,50
T25/271093,057663969,23%2034,88
AMX 50 12092232,747923844,74%2846,75
T2 Medium Tank2156,412273754,05%798,32
A-436734,707693764,86%1956,98
T-34-171358,199693669,44%2682,71
AT 86875,836533652,78%1616,49
Conqueror Gun Carriage101973,756443663,89%1933,48
SU-855434,804743557,14%1013,74
T-437782,387113458,82%1519,60
Object 268101847,707133360,61%1482,59
AMX 13 F3 AM61216,725823240,63%1889,69
T1 Cunningham190,551883151,61%408,53
VK 30.01 (H)5768,425993145,16%2225,55
11081238,357403158,06%1493,62
Marder II3199,772723148,39%478,68
T-345624,536553050,00%2352,23
VK 16.02 Leopard5311,335703063,33%1058,63
VK 30.01 (P)6390,594572748,15%516,11
T-34-28977,126452556,00%1322,67
T-46352,762032560,00%186,52
ARL 446442,384832441,67%527,24
IS7931,647292254,55%1377,04
Panzerjäger I2195,183272272,73%857,38
AMX M4 mle. 457992,235632231,82%1257,86
Pz.Kpfw. II Luchs4187,053142142,86%521,32
T25 AT7989,485542147,62%1496,30
T28 Prototype81298,335752133,33%1345,43
M18 Hellcat6578,335222147,62%873,20
VK 30.01 (D)6933,716622147,62%2284,85
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2267,454422055,00%881,27
M374293,942881650,00%1067,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4537,534771566,67%1934,81
BT-74128,293681457,14%370,75
AMX 12 t6162,504041450,00%263,41
M3 Stuart3106,923341361,54%386,34
A-20591,693051338,46%27,17
MS-1191,002001283,33%521,55
Pz.Kpfw. T 25 5698,008761283,33%2366,60
M2 Light2155,453681181,82%711,20
AT-1291,912571181,82%378,60
Pz.Kpfw. 35 (t)2147,803641070,00%890,54
T1 HMC2166,302461060,00%1063,46
SU-76M4196,902541040,00%325,95
SU-85B4484,404751050,00%1473,77
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.498,403031060,00%242,02
BT-22203,56360966,67%1184,88
Churchill I51284,8911299100,00%4359,62
BDR G1 B5251,67526977,78%484,12
Tiger I7634,25385825,00%509,01
T-26245,75125837,50%0,00
T-29 3495,63556850,00%1712,89
Pz.Kpfw. III Ausf. E360,14220757,14%167,40
Tetrarch 2258,17363666,67%1433,14
Super Hellcat 7687,80559540,00%775,26
Pz.Kpfw. II227,00190366,67%233,92
Pz.Kpfw. 38 (t)350,33251366,67%227,75
Pz.Kpfw. I Ausf. C3137,00378366,67%708,78
Type 1 Chi-He4299,50248250,00%722,66
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2176,5029720,00%756,92
Renault FT10,001361100,00%261,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J4125,004601100,00%325,55

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 30.06.2016
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 30.06.2016
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 26.02.2014
Opustil klan: 17.01.2015