Hellicon

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 21.08.2024

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5401452200532
Průměrný tier6,237,297,787,35
Vítězství3152758,37%2242,31%10251,00%29355,08%
Porážky2168140,14%2955,77%9547,50%23644,36%
Remízy8061,49%11,92%31,50%30,56%
Přežito bitev2311142,79%1834,62%8442,00%22241,73%
Zničeno tanků | Ø661721,23410,791540,774300,81
Poměr zabití / smrtí2,141,211,331,39
Detekováno tanků | Ø824521,531172,253091,558591,61
Průměrné poškození1.007,93864,561.030,18948,08
Obsazování báze | Ø1082082,001372,632671,343230,61
Obrana báze | Ø611621,1300,001610,813970,75
Průměrné zkušenosti575,65746,37756,88748,57
WN71600,54961,001109,871194,90
WN82227,611669,451669,671681,76
Celkem
Bitev54014
Průměrný tier6,23
Vítězství3152758,37%
Porážky2168140,14%
Remízy8061,49%
Přežito bitev2311142,79%
Zničeno tanků | Ø661721,23
Poměr zabití / smrtí2,14
Detekováno tanků | Ø824521,53
Průměrné poškození1.007,93
Obsazování báze | Ø1082082,00
Obrana báze | Ø611621,13
Průměrné zkušenosti575,65
WN71600,54
WN82227,61
Posledních 24 hodin
Bitev52
Průměrný tier7,29
Vítězství2242,31%
Porážky2955,77%
Remízy11,92%
Přežito bitev1834,62%
Zničeno tanků | Ø410,79
Poměr zabití / smrtí1,21
Detekováno tanků | Ø1172,25
Průměrné poškození864,56
Obsazování báze | Ø1372,63
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti746,37
WN7961,00
WN81669,45
Posledních 7 dní
Bitev200
Průměrný tier7,78
Vítězství10251,00%
Porážky9547,50%
Remízy31,50%
Přežito bitev8442,00%
Zničeno tanků | Ø1540,77
Poměr zabití / smrtí1,33
Detekováno tanků | Ø3091,55
Průměrné poškození1.030,18
Obsazování báze | Ø2671,34
Obrana báze | Ø1610,81
Průměrné zkušenosti756,88
WN71109,87
WN81669,67
Posledních 30 dní
Bitev532
Průměrný tier7,35
Vítězství29355,08%
Porážky23644,36%
Remízy30,56%
Přežito bitev22241,73%
Zničeno tanků | Ø4300,81
Poměr zabití / smrtí1,39
Detekováno tanků | Ø8591,61
Průměrné poškození948,08
Obsazování báze | Ø3230,61
Obrana báze | Ø3970,75
Průměrné zkušenosti748,57
WN71194,90
WN81681,76
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev63000
Vítězství4165,08%00,00%00,00%00,00%
Porážky1726,98%00,00%00,00%00,00%
Remízy57,94%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2742,86%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø390,6200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,080,000,000,00
Detekováno tanků | Ø500,7900,0000,0000,00
Průměrné poškození1.469,970,000,000,00
Obsazování báze | Ø130,2100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1181,8700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti568,730,000,000,00
Celkem
Bitev63
Vítězství4165,08%
Porážky1726,98%
Remízy57,94%
Přežito bitev2742,86%
Zničeno tanků | Ø390,62
Poměr zabití / smrtí1,08
Detekováno tanků | Ø500,79
Průměrné poškození1.469,97
Obsazování báze | Ø130,21
Obrana báze | Ø1181,87
Průměrné zkušenosti568,73
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev46000
Vítězství3167,39%00,00%00,00%00,00%
Porážky1328,26%00,00%00,00%00,00%
Remízy24,35%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2350,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø340,7400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,480,000,000,00
Detekováno tanků | Ø962,0900,0000,0000,00
Průměrné poškození929,590,000,000,00
Obsazování báze | Ø942,0400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1082,3500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti571,110,000,000,00
Celkem
Bitev46
Vítězství3167,39%
Porážky1328,26%
Remízy24,35%
Přežito bitev2350,00%
Zničeno tanků | Ø340,74
Poměr zabití / smrtí1,48
Detekováno tanků | Ø962,09
Průměrné poškození929,59
Obsazování báze | Ø942,04
Obrana báze | Ø1082,35
Průměrné zkušenosti571,11
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev16000
Vítězství850,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky850,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev743,75%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø181,1300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø140,8800,0000,0000,00
Průměrné poškození670,440,000,000,00
Obsazování báze | Ø301,8800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø342,1300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti459,500,000,000,00
Celkem
Bitev16
Vítězství850,00%
Porážky850,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev743,75%
Zničeno tanků | Ø181,13
Poměr zabití / smrtí2,00
Detekováno tanků | Ø140,88
Průměrné poškození670,44
Obsazování báze | Ø301,88
Obrana báze | Ø342,13
Průměrné zkušenosti459,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev96000
Vítězství6870,83%00,00%00,00%00,00%
Porážky2728,13%00,00%00,00%00,00%
Remízy11,04%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev5456,25%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø750,7800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,790,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1061,1000,0000,0000,00
Průměrné poškození707,850,000,000,00
Obsazování báze | Ø2372,4700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø490,5100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti470,010,000,000,00
Celkem
Bitev96
Vítězství6870,83%
Porážky2728,13%
Remízy11,04%
Přežito bitev5456,25%
Zničeno tanků | Ø750,78
Poměr zabití / smrtí1,79
Detekováno tanků | Ø1061,10
Průměrné poškození707,85
Obsazování báze | Ø2372,47
Obrana báze | Ø490,51
Průměrné zkušenosti470,01
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev110000
Vítězství7265,45%00,00%00,00%00,00%
Porážky3733,64%00,00%00,00%00,00%
Remízy10,91%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev5650,91%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø920,8400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,700,000,000,00
Detekováno tanků | Ø940,8500,0000,0000,00
Průměrné poškození1.132,090,000,000,00
Obsazování báze | Ø3413,1000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2502,2700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti622,000,000,000,00
Celkem
Bitev110
Vítězství7265,45%
Porážky3733,64%
Remízy10,91%
Přežito bitev5650,91%
Zničeno tanků | Ø920,84
Poměr zabití / smrtí1,70
Detekováno tanků | Ø940,85
Průměrné poškození1.132,09
Obsazování báze | Ø3413,10
Obrana báze | Ø2502,27
Průměrné zkušenosti622,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev342000
Vítězství24972,81%00,00%00,00%00,00%
Porážky9026,32%00,00%00,00%00,00%
Remízy30,88%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev19055,56%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2760,8100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,820,000,000,00
Detekováno tanků | Ø4791,4000,0000,0000,00
Průměrné poškození946,390,000,000,00
Obsazování báze | Ø7402,1600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø4931,4400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti616,200,000,000,00
Celkem
Bitev342
Vítězství24972,81%
Porážky9026,32%
Remízy30,88%
Přežito bitev19055,56%
Zničeno tanků | Ø2760,81
Poměr zabití / smrtí1,82
Detekováno tanků | Ø4791,40
Průměrné poškození946,39
Obsazování báze | Ø7402,16
Obrana báze | Ø4931,44
Průměrné zkušenosti616,20
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev15000
Vítězství640,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky960,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev426,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø130,8700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,180,000,000,00
Detekováno tanků | Ø60,4000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.724,800,000,000,00
Obsazování báze | Ø181,2000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø171,1300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti265,670,000,000,00
Celkem
Bitev15
Vítězství640,00%
Porážky960,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev426,67%
Zničeno tanků | Ø130,87
Poměr zabití / smrtí1,18
Detekováno tanků | Ø60,40
Průměrné poškození1.724,80
Obsazování báze | Ø181,20
Obrana báze | Ø171,13
Průměrné zkušenosti265,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (224)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Lorraine 155 mle. 5181384,60509259052,66%1805,30
Type 62 7831,31721256754,62%2138,48
AMX ELC bis5759,45567173261,09%3510,95
FV1066 Senlac 8770,17668148950,64%1515,56
M446828,31466130951,80%1388,82
AMX 13 9091202,97663129257,59%2247,27
M18 Hellcat61116,54632127164,20%2782,31
T26E4 SuperPershing 81478,12776120957,07%2393,49
T675822,4359396967,60%2693,93
AMX 105 AM mle. 474468,8732790956,55%2037,70
Cromwell61008,6764784465,76%2873,55
M40/M4381320,8857982254,62%1522,73
ARL 446976,3056072856,32%2110,88
T3 HMC2337,0439072258,86%2115,22
T110E4102354,5359767456,53%2067,61
Pz.Kpfw. T 25 5782,9064866766,42%3029,89
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6968,3661564158,81%2200,64
Panhard AMD 178B6739,1950664055,47%2731,73
AMX Chasseur de chars 81453,3983763055,24%2402,25
AMX 50 10081686,2664359956,26%2389,11
Spähpanzer Ru 25191103,2460256150,27%1925,36
Cruiser Mk. IV4596,9953955567,21%2966,03
T1 Cunningham1248,6742854966,12%2194,32
T3091927,6758853752,70%1981,81
SU-855871,6840953456,74%2298,63
M8A14650,8249050959,33%2493,93
Bat.-Châtillon 25 t102289,5661949554,55%2321,58
Sav m/434551,3938245655,04%2080,85
VK 30.01 (D)61034,4164044560,22%2782,90
Type 5 Ke-Ho4680,3155843364,67%3674,47
T2971532,6271943167,52%2629,90
T110E5102278,9166843058,84%2072,03
M41 Walker Bulldog81224,5672042059,29%2995,14
MT-256680,9755541357,63%2640,93
Škoda T 2561032,3057140956,48%2546,95
T71 DA7997,3967740558,77%2513,04
T25/271212,2061339659,09%2165,24
Aufklärungspanzer Panther 7985,6861638850,52%2778,48
Pz.Kpfw. T 15 3368,6747338163,25%2327,04
T28 Prototype81483,7661535853,07%1978,66
M10391802,7659435254,83%1964,86
FV4202 81154,2870934849,43%1521,51
T6981540,6967534459,30%2573,81
Object 907 102274,2272334460,47%2206,19
Pz.Kpfw. I Ausf. C3280,3242533960,77%1744,91
Ram II 5779,2762232466,67%2952,73
Matilda4546,0041831862,58%2103,35
14TP4545,8039131353,04%2581,47
T376869,7065930767,10%3332,23
Lorraine 155 mle. 507920,3141330355,12%1332,12
Centurion Action X102311,3066229956,19%2347,91
Grille5702,4739428955,02%1568,40
BDR G1 B5725,2553028956,40%1768,55
T-5491961,7877428961,94%2676,32
StuG III Ausf. G5853,1051728767,60%2614,67
T3281479,8569928559,65%2141,25
Centurion Mk. 7/191988,8664128057,14%2395,78
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4617,0845427860,43%2194,83
Indien-Panzer81501,7565526959,48%2470,80
E 7591791,3866426346,77%1781,59
Centurion Mk. I81304,9662125955,60%2124,97
SU-85B4781,5758125963,71%3143,85
P.43 bis6985,2259325058,40%2146,12
SU-1006953,5249725054,40%1765,25
Pz.Kpfw. III Ausf. J4398,0643124159,34%1398,90
SDP 40 Zadymka5809,8146524057,50%1954,03
UDES 14 Alt 581357,4556423350,64%1783,16
Pz.Kpfw. II Luchs4515,0948923266,38%2720,48
T1 Heavy5796,3755123071,74%2279,49
M1271159,0859322657,52%1742,72
Rhm.-Borsig Waffenträger81776,8863422450,45%2059,00
B.U.G.I.6892,7854122055,45%1616,87
Pz.Kpfw. II Ausf. G3300,0642522057,73%1553,32
T7 Combat Car 2230,8739922060,91%1481,90
Type 4 Chi-To61014,9469021954,79%2598,92
Type T-345717,2957721958,45%2828,72
Leo71052,9257321656,94%1796,55
AMX 13 F3 AM6904,8743821457,01%1585,52
T2 Light Tank 2251,0340721457,48%1452,29
Tiger II81702,5075021355,87%2396,86
T-54 ltwt.91179,0361321250,94%1973,75
Cruiser Mk. III3338,7048721170,62%2492,52
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4617,3351921071,43%2890,40
FCM 36 Pak 40 3533,6246820364,04%2030,05
T54E192193,7376820260,40%2452,56
Bat.-Châtillon 25 t AP91868,7663720054,50%2169,59
T-4481476,7375819860,10%2555,70
Škoda T 177864,4359719152,36%2205,13
Gabler’s Destroyer 5738,2881918772,19%3115,75
S35 CA5887,8256718066,11%2841,14
M10 RBFM 5807,0765317763,28%1962,55
M4A3(76)W Sherman 6969,3775317458,05%1871,83
LT vz. 383451,7434216850,00%2400,89
Panzerwagen 39 3426,9035516535,15%2118,58
M5A1 Stuart4553,8651416454,27%2700,79
Škoda T 245754,8357616357,06%2998,14
Comet7967,0256716262,35%1913,62
M415662,7538416163,35%1324,79
AMX 12 t6696,8056716154,04%1988,28
M24 Chaffee5613,1461716164,60%2733,02
T6 Medium4671,5143915265,79%2117,76
M26 Pershing81408,8367214962,42%2233,55
Tetrarch 2343,7341114954,36%2214,96
M15/423449,4140814560,00%1876,91
T-100 LT10943,3053214536,55%944,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5752,9654314259,15%2220,79
T14 5873,8267114165,96%2415,08
Pz.Kpfw. III/IV5714,7746514067,14%2368,93
Pz.Sfl. IC 4494,3938814054,29%1775,47
Nashorn61140,4155313658,82%2564,66
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6537,7645813657,35%1392,41
WZ-111 81447,2180013554,07%2010,99
Sturer Emil71150,8658013357,89%1982,14
Covenanter5403,8040413259,09%1663,52
Achilles6958,0055613160,31%2343,07
StuG IV 5659,4945913161,83%2180,01
KV-220-2 5737,2860012866,41%1763,01
Pawlack Tank6971,9755012657,94%1747,48
AMX 13 757786,6562612359,35%1887,49
Strv 746893,6756812154,55%1774,63
Dicker Max 61040,3361812057,50%2213,62
T56 GMC3373,8833811957,98%1652,67
WZ-13171094,3874311758,12%3142,93
Type 1 Chi-He4625,4643811661,21%2696,46
Churchill I5777,4548011660,34%2178,16
AMX M4 mle. 4571143,5068411554,78%1812,37
VK 30.02 (D)7897,4850711455,26%1536,59
M24E2 Super Chaffee 6619,5157911455,26%2085,66
Ikv 65 Alt II6928,2945311163,06%2049,76
IS71558,9478511063,64%2821,67
B14399,3335610757,94%1462,47
Staghound Mk. III6750,2749710055,00%1517,66
T-15061078,156109959,60%2119,76
LTP 3396,654659867,35%2715,76
Excelsior 5874,646209757,73%2454,23
T-34-8561105,307109460,64%3106,00
LTTB8995,277159365,59%2368,21
Cruiser Mk. II2408,324249258,70%2497,28
M5 Stuart4442,915039158,24%1946,22
Type 97 Te-Ke 2333,213858668,60%2594,85
Konštrukta T-34/10071020,655108562,35%1752,82
10TP3387,014198365,06%2202,24
KV-8561102,837648260,98%2422,28
SU-76M4526,294848257,32%2167,82
Tiger I71332,216748164,20%2146,56
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5668,455318072,50%2441,66
M661064,946007862,82%2311,74
Type 3 Chi-Nu Kai 5652,345727665,79%2191,78
T-4371280,216777565,33%2783,15
M4A1 Sherman5744,595147357,53%2827,05
M4A3E8 Sherman6937,006457275,00%2523,31
VK 36.01 (H)61252,016217262,50%3004,80
P.44 Pantera81369,825987150,70%1664,75
VK 28.016680,006167060,00%2282,88
Char Futur 4 91592,335596946,38%1240,09
BT-7 artillery 3290,133556956,52%1257,90
M2 Light2325,734526770,15%1989,18
T2071355,557066669,70%2702,36
WZ-131G FT6964,344576454,69%1840,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3298,383646457,81%1241,08
Type 3 Ho-Ni III5782,843606361,90%1976,53
Marder II3594,214746167,21%2998,73
T-34 with L-11 4396,435146155,74%1492,84
Marder 38T4646,274326060,00%2450,12
M3 Stuart3350,883865657,14%2043,10
Somua SAu 404467,293265657,14%1699,18
M75631,955605576,36%3722,86
T-345777,735955166,67%2925,31
LT vz. 352283,843645064,00%1872,78
KV-15906,626165074,00%2591,80
Durchbruchswagen 24578,404455054,00%2330,87
Spähpanzer SP I C71064,326545062,00%2781,76
T216556,985184967,35%1673,02
AMR 35 2309,223164959,18%1817,39
Pz.Kpfw. II2312,474964573,33%1905,36
Archer5823,445754560,00%2778,08
T-284626,884654278,57%2900,49
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2250,074314257,14%1534,41
P.435577,565103966,67%1931,73
Lago4807,584573871,05%3567,18
Object 140102072,006963865,79%2004,08
Crusader6479,334603661,11%1707,38
43 M. Toldi III 3277,943213652,78%1525,99
Renault Otsu1255,373503557,14%1783,56
P26/404593,374133554,29%2042,07
59-166646,576883568,57%2176,59
KV-1S6790,117173574,29%1887,13
Super Hellcat 71319,147233562,86%2517,06
Char de transition 6799,275353360,61%1242,04
T-505519,065503259,38%2487,04
P.43 ter71006,074903060,00%1646,44
DS PZInż5708,485752958,62%1885,41
Hotchkiss H352266,542992864,29%1673,28
M3 Lee4294,292542867,86%1194,29
Pz.Kpfw. III Ausf. E3418,614192875,00%1928,92
VK 16.02 Leopard5508,575152860,71%2193,14
AMX 383203,212352857,14%801,12
T-50-2 6642,356542684,62%2277,15
ST vz. 394443,885022466,67%1872,69
Type 3 Chi-Nu5662,965062466,67%2702,92
T-463417,133542458,33%2766,53
L-60 2212,294832466,67%1524,11
Pz.Sfl. IVc51023,056122166,67%3908,43
T-45 2303,143452161,90%1787,36
Strv m/382298,444221877,78%1812,61
Renault FT AC2228,292001758,82%928,73
Renault UE 573315,122791764,71%1176,18
T28 Concept 71371,297601758,82%2061,88
Valentine3570,864101457,14%3538,58
Convert. Medium Tank T3 3428,574611478,57%1612,46
Type 98 Ke-Ni3325,453841190,91%1921,13
Type 95 Ha-Go2279,203051060,00%1713,86
Panzerjäger I2315,702991080,00%1575,15
Kunze Panzer 91561,206701070,00%1619,48
AMX 404268,89236966,67%1084,06
Type 2597 Chi-Ha3438,13464875,00%2349,52
TKS z n.k.m. 20 mm 2471,86526771,43%3919,36
Kolohousenka1155,203845100,00%949,36
T-116 3583,60460560,00%2823,79
Fiat 30001201,25328475,00%1173,94
4TP1262,00574475,00%1725,12
Type 97 Chi-Ha3553,50479475,00%2976,85
Straussler V–4/40 3418,67451366,67%2068,38
Strv fm/211243,007111100,00%1641,65

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 21.08.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 21.08.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 21.07.2024
Opustil klan: 25.07.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 03.04.2022
Opustil klan: 29.03.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 10.06.2015
Opustil klan: 08.07.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 03.06.2015
Opustil klan: 08.06.2015
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 26.02.2015
Opustil klan: 01.06.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 23.01.2015
Opustil klan: 23.02.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 14.11.2014
Opustil klan: 22.11.2014
Pozice: Vojín
Přijat: 24.11.2014
Opustil klan: 23.12.2014
Pozice: Vojín
Přijat: 10.07.2015
Opustil klan: 22.11.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 28.09.2014
Pozice: Vojín
Přijat: 03.09.2014
Pozice: Vojín
Přijat: 05.08.2014