HunterMX3

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 29.12.2011

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev13665000
Průměrný tier6,770,000,000,00
Vítězství696850,99%00,00%00,00%00,00%
Porážky655347,95%00,00%00,00%00,00%
Remízy1441,05%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev318023,27%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø112720,8200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,080,000,000,00
Detekováno tanků | Ø132220,9700,0000,0000,00
Průměrné poškození927,490,000,000,00
Obsazování báze | Ø142901,0500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø86080,6300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti433,100,000,000,00
WN71094,080,000,000,00
WN81377,500,000,000,00
Celkem
Bitev13665
Průměrný tier6,77
Vítězství696850,99%
Porážky655347,95%
Remízy1441,05%
Přežito bitev318023,27%
Zničeno tanků | Ø112720,82
Poměr zabití / smrtí1,08
Detekováno tanků | Ø132220,97
Průměrné poškození927,49
Obsazování báze | Ø142901,05
Obrana báze | Ø86080,63
Průměrné zkušenosti433,10
WN71094,08
WN81377,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev11000
Vítězství654,55%00,00%00,00%00,00%
Porážky436,36%00,00%00,00%00,00%
Remízy19,09%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev654,55%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø60,5500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,200,000,000,00
Detekováno tanků | Ø40,3600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.325,360,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø565,0900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti328,000,000,000,00
Celkem
Bitev11
Vítězství654,55%
Porážky436,36%
Remízy19,09%
Přežito bitev654,55%
Zničeno tanků | Ø60,55
Poměr zabití / smrtí1,20
Detekováno tanků | Ø40,36
Průměrné poškození1.325,36
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø565,09
Průměrné zkušenosti328,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství2100,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev150,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození480,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti735,000,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství2100,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev150,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození480,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti735,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1100,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti18,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev1100,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø11,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti18,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev111000
Vítězství4338,74%00,00%00,00%00,00%
Porážky6760,36%00,00%00,00%00,00%
Remízy10,90%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3430,63%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø620,5600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,810,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1020,9200,0000,0000,00
Průměrné poškození903,590,000,000,00
Obsazování báze | Ø460,4100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1331,2000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti342,070,000,000,00
Celkem
Bitev111
Vítězství4338,74%
Porážky6760,36%
Remízy10,90%
Přežito bitev3430,63%
Zničeno tanků | Ø620,56
Poměr zabití / smrtí0,81
Detekováno tanků | Ø1020,92
Průměrné poškození903,59
Obsazování báze | Ø460,41
Obrana báze | Ø1331,20
Průměrné zkušenosti342,07
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (110)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Jagdpanther71084,24403105354,61%1708,30
Panther7959,9949984650,59%1597,38
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5583,5837858452,05%1729,93
Ferdinand81531,0744747746,96%1871,33
StuG III Ausf. G5532,7729042150,36%1260,18
Jagdtiger92007,5055140952,32%2014,06
E 5091355,2657036749,59%1314,64
STA-181049,8750033346,85%1343,24
Type 6191361,9252730043,67%1204,34
T71 DA7669,2243029945,82%1257,34
T6981072,4047829849,66%1271,79
T3091629,2047929645,61%1347,11
WZ-111 model 1-491523,5154629445,58%1399,30
VK 45.02 (P) Ausf. B91479,6052628049,29%1392,56
Panther II81024,2052227956,27%1365,61
11081261,1858527057,04%1723,15
Sherman Firefly6699,1639825151,39%1391,53
T-34-85M 6787,8345024752,23%1336,59
IS-271019,3248024452,46%1395,37
VK 45.02 (P) Ausf. A81186,7548823948,95%1416,64
T28 Prototype81487,2151523950,21%1797,94
Tiger (P)71273,7260522955,02%2006,05
Jagdpanzer IV6525,9529322446,88%859,85
Type 586662,3939822050,91%1364,48
T25/271027,9452620854,33%1584,07
M18 Hellcat6811,0637819751,27%1512,89
Ikv 90 Typ B7826,6736318747,06%1098,51
Type 5 Chi-Ri7845,5446218652,15%1444,87
VK 30.01 (P)6743,3144417853,37%1396,01
Tiger I71066,2350717454,60%1561,80
VK 30.01 (H)5613,3940315256,58%1646,77
Ikv 65 Alt II6662,5235214850,68%1185,88
50TP Tyszkiewicza91150,3465813454,48%971,27
T54E191113,5747412642,86%814,48
Bishop5461,1225112346,34%899,68
FV3046516,3228512240,98%724,59
113101404,0551411941,18%1004,77
Marder II3203,6516111351,33%508,07
Ikv 1035449,5229411248,21%1027,82
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4183,5916411051,82%328,14
UDES 038669,4545010952,29%584,00
T216317,7635110951,38%755,36
Crusader 5.5-in. SP7653,5241910654,72%938,19
53TP Markowskiego81068,7270510552,38%1192,53
Type 4 Chi-To6689,6343210453,85%1428,81
40TP Habicha6608,3537310157,43%1115,20
Churchill I5532,533719945,45%1151,90
T675511,963079759,79%1287,31
Type T-345416,113899658,33%1187,99
Churchill VII6808,844549252,17%1526,04
Sherman III5426,383529245,65%1044,43
VK 36.01 (H)6834,635457962,03%1718,77
T-345371,883167263,89%1048,69
T-34-856573,414466646,97%987,50
M75276,232896453,13%911,94
Type 3 Chi-Nu5394,903446353,97%1079,67
Panzerjäger I2106,281166045,00%190,89
45TP Habicha71125,336515561,82%1646,80
M8A14304,152425558,18%771,89
T-804222,072335550,91%748,57
Birch Gun4241,222005455,56%895,46
Type 1 Chi-He4236,472935156,86%699,07
Pz.Kpfw. II Luchs4141,672465149,02%350,41
Grant4257,272684955,10%760,87
Sav m/434358,163054965,31%1137,76
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.481,921944951,02%104,63
M5 Stuart4131,892064546,67%178,62
M5A1 Stuart4246,403444250,00%782,41
Leichttraktor1105,221503644,44%317,37
Sexton II3116,971383357,58%415,65
VK 16.02 Leopard5137,672313348,48%267,17
25TP KSUST II5506,283972951,72%1128,73
Pz.Kpfw. 38 (t)3138,211552850,00%348,38
Matilda4394,583692638,46%935,70
Durchbruchswagen 24204,192772646,15%413,58
VK 30.02 (D)7857,046582450,00%1274,82
CS-63101017,506302445,83%530,54
Ikv 723250,892481957,89%742,51
Type 2597 Chi-Ha3197,002051947,37%582,54
10TP3148,061181816,67%363,75
T56 GMC3345,002551752,94%1310,57
14TP4127,002041546,67%282,13
Type 97 Chi-Ha3188,601631546,67%479,66
M3 Stuart3164,932601478,57%762,73
T-703230,312031353,85%771,23
StuG IV 5433,673251275,00%1236,25
T-437235,273611136,36%81,23
T7 Combat Car 2157,403051080,00%897,94
Pz.Kpfw. II2154,56244955,56%618,61
Vickers Medium Mk. III3231,78232955,56%890,45
7TP2133,00158742,86%279,74
Pz.Kpfw. III Ausf. E3227,57312771,43%819,17
FV2078464,00492742,86%294,31
Stuart I-IV3204,17375683,33%872,96
Pvlvv fm/42298,17159650,00%278,31
T1 Cunningham146,40107540,00%11,29
M2 Light229,8078560,00%177,86
T3 HMC259,60118560,00%169,48
Tetrarch 2167,25228450,00%738,56
Pz.Kpfw. 35 (t)2241,33207333,33%1121,54
M22157,003492100,00%747,30
Vickers Mk. E Type B227,004320,00%0,00
60TP Lewandowskiego101143,00699250,00%651,03
Strv m/382151,004421100,00%760,45
TKS z n.k.m. 20 mm 2141,004801100,00%853,61
Renault NC-311197,003341100,00%1172,91
Type 97 Te-Ke 239,005010,00%0,00
MS-110,00310,00%0,00
Loyd Gun Carriage20,001041100,00%261,00
Light Mk. VIC 20,002810,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 29.12.2011
Pozice: Vojín
Přijat: 29.12.2011
Opustil klan: 24.12.2024