Hurmount

clanlogo
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 03.09.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev33570616
Průměrný tier8,690,0011,0010,88
Vítězství198259,04%00,00%466,67%1168,75%
Porážky132639,50%00,00%233,33%531,25%
Remízy491,46%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev106431,69%00,00%00,00%425,00%
Zničeno tanků | Ø40931,2200,0020,33150,94
Poměr zabití / smrtí1,780,000,331,25
Detekováno tanků | Ø48951,4600,0091,50191,19
Průměrné poškození2.611,470,003.684,833.468,56
Obsazování báze | Ø14820,4400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø17850,5300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti1.085,580,001.173,501.161,50
WN71833,780,001290,061517,88
WN83003,570,002255,223456,76
Celkem
Bitev3357
Průměrný tier8,69
Vítězství198259,04%
Porážky132639,50%
Remízy491,46%
Přežito bitev106431,69%
Zničeno tanků | Ø40931,22
Poměr zabití / smrtí1,78
Detekováno tanků | Ø48951,46
Průměrné poškození2.611,47
Obsazování báze | Ø14820,44
Obrana báze | Ø17850,53
Průměrné zkušenosti1.085,58
WN71833,78
WN83003,57
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev6
Průměrný tier11,00
Vítězství466,67%
Porážky233,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø20,33
Poměr zabití / smrtí0,33
Detekováno tanků | Ø91,50
Průměrné poškození3.684,83
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti1.173,50
WN71290,06
WN82255,22
Posledních 30 dní
Bitev16
Průměrný tier10,88
Vítězství1168,75%
Porážky531,25%
Remízy00,00%
Přežito bitev425,00%
Zničeno tanků | Ø150,94
Poměr zabití / smrtí1,25
Detekováno tanků | Ø191,19
Průměrné poškození3.468,56
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti1.161,50
WN71517,88
WN83456,76
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (82)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
BZ-176 82162,31109940556,05%2460,47
AMX 50 B103583,07100530756,68%3400,48
Object 752 93594,06138826470,83%3908,49
Type 5 Ka-Ri 82779,79122017462,07%3694,26
SDP wz 66 Grom 82367,48109413860,14%3069,01
GSOR 1008 82245,80107311360,18%2949,16
LT-432 8947,6981710152,48%1770,07
Somua SM 82688,6113249460,64%4114,55
Char Mle. 75 9885,406928955,06%1158,31
Progetto M35 mod. 46 81887,2210438558,82%2623,27
Ho-Ri 3103603,3310417266,67%3087,08
Object 452K 103548,1310017156,34%3250,94
Tiger-Maus 92963,4311477065,71%3140,32
ShPTK-TVP 100 82026,4410086355,56%2758,22
AMX 67 Imbattable114007,8910736352,38%3083,99
Object 590 92405,4811005858,62%2680,79
FV230 Canopener104092,7411945461,11%3921,15
KR-1114193,7012505461,11%3174,97
Object 252U 82272,0810095048,00%2537,88
Super Conqueror104113,4611284643,48%4431,04
Miel 82305,0711354566,67%3150,99
Kampfpanzer 07 RH 82021,9010554257,14%3375,21
XM57 82733,0512004160,98%2917,26
XM66F 82269,2110953958,97%2833,70
FV215b 103426,339463956,41%3015,76
FV229 Contender92984,4112643971,79%3365,72
SMV CC-64 Vipera 81275,668103863,16%1409,38
IS-7104123,9212013658,33%3722,16
Object 703 Version II 82492,2912663464,71%3245,24
AMBT 81552,038013339,39%1597,86
Forest Spirit 82004,829363360,61%2250,68
AMX 50 10082108,3210993170,97%3045,97
M47 Iron Arnie 81063,346922941,38%991,63
SU-100M171210,247732955,17%1810,97
CS-52 LIS 81276,577202839,29%1245,90
FV227 Conceiver81990,7010002751,85%2423,88
IS-3A 82368,5412272665,38%3524,33
TS-54 81939,9210382458,33%2395,22
Char Futur 4 91610,837432347,83%1367,16
Caernarvon82650,3013242360,87%4228,60
AMX M4 mle. 54103117,0010292268,18%2558,18
M54 Renegade 82718,5013332272,73%4124,38
Gonsalo 82732,8612902152,38%3758,72
Chi-To SP72295,5013491866,67%3901,93
Conqueror93465,5313901770,59%4685,41
FV224 Chopper72259,5613181668,75%3832,39
SU-1018799,255081637,50%625,59
DZT-159 Dragon's Soul 92848,8711821560,00%3217,12
Ho-Ri 193475,2712641580,00%3637,08
VK 30.02 (M)61190,578291442,86%2498,05
GSOR 1010 FB 82765,3812611361,54%5060,72
ELC EVEN 90 8361,277421136,36%391,78
ISU-152K 82010,459561163,64%2359,97
M6A2E1 81937,4510341163,64%2418,00
VK 30.02 (D)7918,308681070,00%1756,39
Konštrukta T-34/1007706,505021020,00%856,62
Turtle Mk. I 82594,2011181040,00%3149,52
TS-5 81431,00659933,33%1229,12
SU-14-17856,89892977,78%1125,00
T54 Heavy Tank 91535,13608825,00%1326,99
Taschenratte113655,431024742,86%2051,67
Bisonte C45 81480,29836742,86%1470,16
Churchill VII61690,431243785,71%4736,22
Object 274a 81057,17761666,67%1175,12
Charioteer Nomad 82999,601248580,00%3638,82
Churchill I51957,201372580,00%6725,35
AMX 50 12093529,201259580,00%4103,12
SDT-58 Vlkodav 93257,001237475,00%3352,59
Type 3 Ho-Ni III5389,00331450,00%638,78
Maus104864,251248450,00%4620,23
Matilda4667,676293100,00%2167,35
Type 95 Ji-Ro6872,00739366,67%1711,83
EMIL 1951 8589,6730230,00%278,38
Achilles6299,505292100,00%497,58
AE Phase I 91706,501001250,00%1741,25
AMX 65 t81410,50872250,00%1766,03
Caernarvon Action X 8915,0021810,00%690,94
Object 283 91747,0046810,00%1276,21
Excelsior 54055,0031671100,00%30288,15
ARL 446490,0021310,00%506,07
VK 28.0161015,0038410,00%2368,10
Type 586798,0032610,00%1151,44

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 03.09.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 04.11.2024
Opustil klan: 01.03.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 04.11.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 29.10.2024
Opustil klan: 04.11.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 09.02.2024
Opustil klan: 26.10.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 25.11.2023
Opustil klan: 11.01.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 02.04.2023
Opustil klan: 16.04.2023
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 19.02.2023
Opustil klan: 30.03.2023