Jager007

clanlogo
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 03.05.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev16749000
Průměrný tier6,130,000,000,00
Vítězství771246,04%00,00%00,00%00,00%
Porážky888153,02%00,00%00,00%00,00%
Remízy1560,93%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev447126,69%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø122550,7300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø123670,7400,0000,0000,00
Průměrné poškození635,470,000,000,00
Obsazování báze | Ø364412,1800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø77910,4700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti372,560,000,000,00
WN7825,210,000,000,00
WN8920,320,000,000,00
Celkem
Bitev16749
Průměrný tier6,13
Vítězství771246,04%
Porážky888153,02%
Remízy1560,93%
Přežito bitev447126,69%
Zničeno tanků | Ø122550,73
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø123670,74
Průměrné poškození635,47
Obsazování báze | Ø364412,18
Obrana báze | Ø77910,47
Průměrné zkušenosti372,56
WN7825,21
WN8920,32
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození680,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti55,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø11,00
Průměrné poškození680,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti55,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky9100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,2200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,220,000,000,00
Detekováno tanků | Ø80,8900,0000,0000,00
Průměrné poškození355,890,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti64,440,000,000,00
Celkem
Bitev9
Vítězství00,00%
Porážky9100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø20,22
Poměr zabití / smrtí0,22
Detekováno tanků | Ø80,89
Průměrné poškození355,89
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti64,44
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev71000
Vítězství1419,72%00,00%00,00%00,00%
Porážky5780,28%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1622,54%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø240,3400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,440,000,000,00
Detekováno tanků | Ø680,9600,0000,0000,00
Průměrné poškození645,410,000,000,00
Obsazování báze | Ø2633,7000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø210,3000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti219,070,000,000,00
Celkem
Bitev71
Vítězství1419,72%
Porážky5780,28%
Remízy00,00%
Přežito bitev1622,54%
Zničeno tanků | Ø240,34
Poměr zabití / smrtí0,44
Detekováno tanků | Ø680,96
Průměrné poškození645,41
Obsazování báze | Ø2633,70
Obrana báze | Ø210,30
Průměrné zkušenosti219,07
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev787000
Vítězství17422,11%00,00%00,00%00,00%
Porážky60977,38%00,00%00,00%00,00%
Remízy40,51%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev16220,58%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø3950,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,630,000,000,00
Detekováno tanků | Ø9191,1700,0000,0000,00
Průměrné poškození501,570,000,000,00
Obsazování báze | Ø9431,2000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3970,5000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti182,030,000,000,00
Celkem
Bitev787
Vítězství17422,11%
Porážky60977,38%
Remízy40,51%
Přežito bitev16220,58%
Zničeno tanků | Ø3950,50
Poměr zabití / smrtí0,63
Detekováno tanků | Ø9191,17
Průměrné poškození501,57
Obsazování báze | Ø9431,20
Obrana báze | Ø3970,50
Průměrné zkušenosti182,03
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø73,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození373,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti30,000,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství00,00%
Porážky2100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø73,50
Průměrné poškození373,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti30,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (236)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
E 100101629,1248583643,42%1143,83
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81114,5250782846,86%1312,62
Pz.Kpfw. T 25 5514,4941777053,90%1518,72
Tiger I7732,0339759342,66%797,03
KV-856515,9634448446,07%712,73
KV-15429,2032044546,97%774,75
IS7645,4340043941,91%700,98
E 7591152,0251443743,94%941,04
Tiger II8889,3653542243,13%911,08
Heavy Tank No. VI 6723,4143739453,30%1340,28
KV-26693,0042138747,55%1087,54
IS-381132,1845134841,38%1169,81
M127887,4335231243,59%1142,16
T1 Heavy5507,5341629444,56%973,24
VK 36.01 (H)6374,7126627236,76%365,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C3142,8623624145,64%525,13
Type 64 6382,3234324046,67%818,56
M53/M5591195,8353721842,66%1128,66
FV3046491,3828320947,85%802,78
AMX 12 t6464,2837320744,93%1166,65
AMX 13 757507,6739519550,26%940,06
VK 30.01 (H)5195,3021817142,69%221,15
M40/M4381086,3555416753,89%1260,34
59-166288,4936016242,59%590,37
Panther7613,0837516040,63%768,14
Panther II81042,8850615351,63%1369,16
Pz.Kpfw. II Luchs4176,4824814347,55%486,82
Cromwell6592,6537514045,00%1080,26
O-Ni71179,5469313466,42%1754,15
O-I6821,6943113342,11%1506,31
AT 25334,9529413350,38%692,72
Bishop5331,0222913144,27%600,36
M18 Hellcat6458,0032212245,08%627,27
T3 HMC2141,6015912142,15%440,56
M446594,5836611852,54%916,61
Pz.Sfl. IVc5444,0323910440,38%825,39
KV-371088,7456010362,14%1644,27
AMX ELC bis5225,3925210340,78%564,94
IS-2-II81108,3462910351,46%1268,74
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4254,8422110248,04%546,20
KV-48921,2345110247,06%973,30
T-54 first prototype 8925,7052810240,20%978,90
Dicker Max 6645,863719942,42%1000,30
Hummel6388,472499852,04%475,96
VK 16.02 Leopard5199,972589841,84%395,80
MS-11107,541739748,45%451,70
M415376,992749745,36%462,92
Sherman Firefly6534,563839454,26%977,49
Durchbruchswagen 24115,751679142,86%77,59
Grille5342,783269042,22%590,55
M5A1 Stuart4165,352168941,57%333,68
T-345201,602198748,28%367,93
Crusader6259,802408636,05%547,03
T-34-856558,243418444,05%1037,22
BT-7 artillery 3157,852008149,38%485,89
T-34-17878,865968051,25%1297,26
T-284178,641858050,00%372,67
Type 1 Chi-He4236,862337848,72%579,77
T675314,122897850,00%618,81
Birch Gun4163,181947650,00%462,19
Rhm.-Borsig Waffenträger8908,454697338,36%663,36
SU-85I 5318,882447345,21%481,08
M66437,683157244,44%447,95
M4A1 Sherman5386,103237245,83%907,38
VK 30.02 (M)6450,833897132,39%581,97
E 75 TS 81238,706617157,75%1401,11
Type T-345411,104467060,00%1125,47
BDR G1 B5512,693487051,43%973,82
AMX 50 1008695,765306845,59%568,99
T92 HMC101025,095106845,59%722,77
AMX 404147,181806740,30%324,72
AMX 13 F3 AM6448,262796546,15%534,97
O-I Experimental5721,653956543,08%1459,53
A-205126,921846439,06%158,80
Super Hellcat 7756,813786339,68%919,08
43 M. Toldi III 3126,211836355,56%569,95
Matilda4265,372466256,45%651,80
M3 Lee4223,103006154,10%741,23
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5491,843486154,10%1408,18
Covenanter5200,682466060,00%644,26
M8A14222,502256046,67%407,35
Vickers Medium Mk. I1101,341555850,00%393,04
M374273,722195855,17%1002,06
Sherman III5460,163185848,28%1234,28
Alecto4285,792225742,11%609,40
AMX 13 909596,765375543,64%662,90
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81089,425925545,45%1382,18
T-1506540,623265337,74%746,58
T-34-281018,126545244,23%1187,77
Pz.Sfl. IVb4248,232605240,38%618,64
M24 Chaffee5194,602505046,00%459,80
Type 95 Heavy4284,682454748,94%865,37
Pz.Kpfw. III Ausf. E3126,661414738,30%147,21
VK 28.016277,372764647,83%604,44
SU-855344,582594346,51%651,03
M2 Light2136,772084351,16%441,25
Type 97 Chi-Ha379,271294131,71%0,28
B14164,542373948,72%274,75
SU-85B4237,261943935,90%351,43
S-517445,814403762,16%493,80
Vickers Medium Mk. III3118,561523450,00%290,86
T-463135,651693452,94%461,00
SU-76M4225,181943441,18%414,86
T25/27664,453083342,42%727,91
WZ-111 Alpine Tiger 81010,855523336,36%930,64
M2 Medium Tank3107,031533234,38%153,94
M4A3E8 Sherman6498,033573056,67%955,55
Leichttraktor157,201113046,67%64,00
Type 2597 Chi-Ha3162,931962944,83%428,03
Valentine AT4144,281732941,38%155,76
FV215b (183) 101768,186742839,29%1038,58
M5 Stuart4201,522762762,96%568,99
Pz.Kpfw. III/IV5300,932412729,63%642,95
Caliban 81080,774992642,31%939,66
T1 Cunningham1105,041592548,00%490,51
StuG III Ausf. G5457,202902560,00%1062,43
KV-137277,083882536,00%162,86
Vickers Mk. E Type B2150,921722450,00%530,17
Wespe393,631382445,83%155,06
VK 30.01 (P)6388,502212429,17%377,25
Chi-Ni283,041792360,87%323,75
Churchill I5237,742412347,83%299,55
T57 Heavy101834,918392352,17%1273,32
T376227,322762245,45%391,05
Panhard AMD 178B6315,773802245,45%770,01
Marder II3125,051712161,90%311,76
MT-256382,574202142,86%1009,45
Nashorn6552,904022050,00%767,73
Bat.-Châtillon 12 t8584,003422035,00%734,41
T2 Medium Tank2178,371971952,63%853,40
Cruiser Mk. IV4107,321381931,58%66,35
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4142,211611936,84%169,81
Sexton II390,501191850,00%209,87
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2144,392901822,22%469,79
Vickers Medium Mk. II291,711521764,71%417,63
Pz.Kpfw. II297,531371735,29%164,80
Panzerjäger I2185,291601741,18%540,06
AMX 38393,181471735,29%38,21
T56 GMC371,471171741,18%4,30
D2355,061311643,75%20,21
BT-74136,131831643,75%248,06
T404304,252021637,50%499,84
M7 Priest3124,731271526,67%70,00
T-34 shielded 5657,474521560,00%1831,15
StuG IV 5489,403371560,00%1271,23
Rambo 91146,535601560,00%982,13
Type 3 Chi-Nu5168,642071450,00%285,34
T-262111,431051428,57%347,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3136,641331435,71%207,30
M3 Stuart3183,672701258,33%691,84
Type 586351,502051225,00%379,26
Sturer Emil7472,504171250,00%483,00
KV-1S6555,753201233,33%882,37
T-50-2 6602,833891241,67%1828,08
King Tiger (Captured) 71092,757151250,00%1471,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5710,645391136,36%1563,54
MKA 2207,732311136,36%646,57
Pz.Kpfw. 35 (t)2119,701541040,00%401,51
Ikv 723129,001771060,00%314,36
Pz.Kpfw. III Ausf. J4141,402341040,00%120,39
AT-12111,301091040,00%204,97
Comet7300,602271020,00%171,54
Pz.Kpfw. I2150,501891030,00%465,71
Pz.Kpfw. 38 (t)3171,89205955,56%525,34
Loyd Gun Carriage263,5698955,56%291,90
T-109869,56496922,22%501,31
Challenger7728,00388933,33%691,00
T-29 3197,00213955,56%593,40
M24E2 Super Chaffee 6441,56395922,22%997,76
M22144,25187850,00%537,36
ST vz. 394198,63287862,50%589,35
Škoda T 245375,63309837,50%891,96
Maus101287,25362812,50%581,24
Cruiser Mk. III3125,00149825,00%341,22
Sav m/43482,2998728,57%0,01
Cruiser Mk. II294,00174757,14%327,09
VK 45.02 (P) Ausf. A8779,71526728,57%591,83
UDES 03 Alt 3 9767,29419757,14%565,43
Bretagne Panther 6664,43430742,86%1071,09
BT-2276,50162683,33%366,71
P26/404275,83295650,00%625,63
Hotchkiss H35258,50137633,33%4,24
D1240,17116666,67%232,89
Tiger (P)7891,50531633,33%848,39
Marder 38T4134,67150650,00%157,49
Somua S353221,17298633,33%428,63
G.Pz. Mk. VI (e)256,67125666,67%324,21
Waffenträger auf Pz. IV91264,50613633,33%837,93
ARL 446401,00313560,00%619,79
Renault FT AC2109,20181580,00%457,85
Renault UE 57394,60159560,00%215,08
Universal Carrier 2-pdr2160,60235580,00%806,86
SARL 424128,80142540,00%143,53
L-60 2262,60473520,00%1672,89
TOG II* 6560,80407540,00%693,54
Somua SM 8708,20389540,00%491,85
TKS z n.k.m. 20 mm 293,00145450,00%345,74
T1 HMC25,5065450,00%106,25
Type 97 Te-Ke 2122,50153450,00%463,49
Type 91 Heavy3174,75142425,00%351,44
A-447712,00605475,00%1017,57
IS-3-II9906,00707425,00%576,15
Rheinmetall Skorpion G 81448,50418450,00%1407,79
Lorraine 40 t 8808,50321425,00%545,20
Grant4105,67145333,33%55,21
SU-1527894,00490333,33%853,68
T-60265,009330,00%24,12
Hotchkiss EBR7103,00182333,33%0,00
T-116 361,33151333,33%0,00
ELC EVEN 90 8547,6730930,00%730,55
Fiat 3000185,50155250,00%255,52
Renault FT141,006020,00%0,00
Renault Otsu175,00157250,00%150,29
LT vz. 383106,00171250,00%266,24
Renault FT 75 BS283,001802100,00%490,93
Stuart I-IV319,502920,00%0,00
Pvlvv fm/42235,001362100,00%261,00
O-Ho82080,5061620,00%2593,30
T54E19787,5041120,00%359,44
TS-54 81015,00750250,00%959,44
Strv fm/211232,0063510,00%1237,00
Type 95 Ha-Go287,009210,00%127,64
4TP149,0018010,00%0,00
P.435243,002791100,00%591,32
Konštrukta T-34/1007601,0029010,00%569,99
Cruiser Mk. I1158,001651100,00%886,24
E 5091447,0010671100,00%1526,27
Pz.Kpfw. II Ausf. G3107,0017910,00%168,40
Pawlack Tank62350,00133710,00%6039,11
Gabler’s Destroyer 5413,0032010,00%843,88
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6650,0029910,00%1624,53
Convert. Medium Tank T3 3287,0026710,00%808,25
KV-1SA 5751,009031100,00%1824,67
AMR 35 282,002551100,00%358,78
Type 5 Ka-Ri 81083,0024910,00%629,34
Cromwell B 6765,0016810,00%1226,50

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 03.05.2020
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 03.05.2020
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 09.11.2015
Opustil klan: 30.12.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 19.09.2015
Opustil klan: 14.10.2015
Pozice: Velitel
Přijat: 09.04.2015
Opustil klan: 06.08.2015
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 03.01.2016
Opustil klan: 10.05.2019
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 14.08.2015
Opustil klan: 15.09.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.08.2015
Opustil klan: 11.08.2015
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 28.07.2014
Opustil klan: 07.04.2015