Jan_443

clanlogo
Pozice: Proviantní důstojník
Přijat: 02.03.2017

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev73129281281686
Průměrný tier6,999,729,728,76
Vítězství3435546,98%12644,84%12644,84%32847,81%
Porážky3786751,78%15254,09%15254,09%34950,87%
Remízy9071,24%31,07%31,07%91,31%
Přežito bitev1529120,91%6422,78%6422,78%16423,91%
Zničeno tanků | Ø434100,591270,451270,453760,55
Poměr zabití / smrtí0,750,590,590,72
Detekováno tanků | Ø595680,811720,611720,614540,66
Průměrné poškození687,651.285,221.285,221.163,01
Obsazování báze | Ø831901,145081,815081,8116082,34
Obrana báze | Ø218560,301130,401130,401820,27
Průměrné zkušenosti378,31655,42655,42621,90
WN7734,24628,02628,02754,28
WN8795,83781,44781,44880,99
Celkem
Bitev73129
Průměrný tier6,99
Vítězství3435546,98%
Porážky3786751,78%
Remízy9071,24%
Přežito bitev1529120,91%
Zničeno tanků | Ø434100,59
Poměr zabití / smrtí0,75
Detekováno tanků | Ø595680,81
Průměrné poškození687,65
Obsazování báze | Ø831901,14
Obrana báze | Ø218560,30
Průměrné zkušenosti378,31
WN7734,24
WN8795,83
Posledních 24 hodin
Bitev281
Průměrný tier9,72
Vítězství12644,84%
Porážky15254,09%
Remízy31,07%
Přežito bitev6422,78%
Zničeno tanků | Ø1270,45
Poměr zabití / smrtí0,59
Detekováno tanků | Ø1720,61
Průměrné poškození1.285,22
Obsazování báze | Ø5081,81
Obrana báze | Ø1130,40
Průměrné zkušenosti655,42
WN7628,02
WN8781,44
Posledních 7 dní
Bitev281
Průměrný tier9,72
Vítězství12644,84%
Porážky15254,09%
Remízy31,07%
Přežito bitev6422,78%
Zničeno tanků | Ø1270,45
Poměr zabití / smrtí0,59
Detekováno tanků | Ø1720,61
Průměrné poškození1.285,22
Obsazování báze | Ø5081,81
Obrana báze | Ø1130,40
Průměrné zkušenosti655,42
WN7628,02
WN8781,44
Posledních 30 dní
Bitev686
Průměrný tier8,76
Vítězství32847,81%
Porážky34950,87%
Remízy91,31%
Přežito bitev16423,91%
Zničeno tanků | Ø3760,55
Poměr zabití / smrtí0,72
Detekováno tanků | Ø4540,66
Průměrné poškození1.163,01
Obsazování báze | Ø16082,34
Obrana báze | Ø1820,27
Průměrné zkušenosti621,90
WN7754,28
WN8880,99
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev91000
Vítězství3235,16%00,00%00,00%00,00%
Porážky5459,34%00,00%00,00%00,00%
Remízy55,49%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2021,98%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø150,1600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,210,000,000,00
Detekováno tanků | Ø660,7300,0000,0000,00
Průměrné poškození793,360,000,000,00
Obsazování báze | Ø670,7400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø530,5800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti296,990,000,000,00
Celkem
Bitev91
Vítězství3235,16%
Porážky5459,34%
Remízy55,49%
Přežito bitev2021,98%
Zničeno tanků | Ø150,16
Poměr zabití / smrtí0,21
Detekováno tanků | Ø660,73
Průměrné poškození793,36
Obsazování báze | Ø670,74
Obrana báze | Ø530,58
Průměrné zkušenosti296,99
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev43000
Vítězství1739,53%00,00%00,00%00,00%
Porážky2353,49%00,00%00,00%00,00%
Remízy36,98%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1125,58%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø170,4000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,530,000,000,00
Detekováno tanků | Ø431,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození979,860,000,000,00
Obsazování báze | Ø771,7900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø400,9300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti385,530,000,000,00
Celkem
Bitev43
Vítězství1739,53%
Porážky2353,49%
Remízy36,98%
Přežito bitev1125,58%
Zničeno tanků | Ø170,40
Poměr zabití / smrtí0,53
Detekováno tanků | Ø431,00
Průměrné poškození979,86
Obsazování báze | Ø771,79
Obrana báze | Ø400,93
Průměrné zkušenosti385,53
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev26000
Vítězství934,62%00,00%00,00%00,00%
Porážky1765,38%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev623,08%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø150,5800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,750,000,000,00
Detekováno tanků | Ø240,9200,0000,0000,00
Průměrné poškození361,920,000,000,00
Obsazování báze | Ø60,2300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø210,8100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti180,080,000,000,00
Celkem
Bitev26
Vítězství934,62%
Porážky1765,38%
Remízy00,00%
Přežito bitev623,08%
Zničeno tanků | Ø150,58
Poměr zabití / smrtí0,75
Detekováno tanků | Ø240,92
Průměrné poškození361,92
Obsazování báze | Ø60,23
Obrana báze | Ø210,81
Průměrné zkušenosti180,08
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev104000
Vítězství4644,23%00,00%00,00%00,00%
Porážky5653,85%00,00%00,00%00,00%
Remízy21,92%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2524,04%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø550,5300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,700,000,000,00
Detekováno tanků | Ø670,6400,0000,0000,00
Průměrné poškození610,030,000,000,00
Obsazování báze | Ø1781,7100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1071,0300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti324,200,000,000,00
Celkem
Bitev104
Vítězství4644,23%
Porážky5653,85%
Remízy21,92%
Přežito bitev2524,04%
Zničeno tanků | Ø550,53
Poměr zabití / smrtí0,70
Detekováno tanků | Ø670,64
Průměrné poškození610,03
Obsazování báze | Ø1781,71
Obrana báze | Ø1071,03
Průměrné zkušenosti324,20
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev296000
Vítězství12341,55%00,00%00,00%00,00%
Porážky16555,74%00,00%00,00%00,00%
Remízy82,70%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev8629,05%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1330,4500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,630,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2820,9500,0000,0000,00
Průměrné poškození871,230,000,000,00
Obsazování báze | Ø11373,8400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3921,3200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti358,220,000,000,00
Celkem
Bitev296
Vítězství12341,55%
Porážky16555,74%
Remízy82,70%
Přežito bitev8629,05%
Zničeno tanků | Ø1330,45
Poměr zabití / smrtí0,63
Detekováno tanků | Ø2820,95
Průměrné poškození871,23
Obsazování báze | Ø11373,84
Obrana báze | Ø3921,32
Průměrné zkušenosti358,22
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev752000
Vítězství24532,58%00,00%00,00%00,00%
Porážky49265,43%00,00%00,00%00,00%
Remízy151,99%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev14319,02%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2700,3600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,440,000,000,00
Detekováno tanků | Ø8251,1000,0000,0000,00
Průměrné poškození677,880,000,000,00
Obsazování báze | Ø11891,5800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3720,4900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti266,010,000,000,00
Celkem
Bitev752
Vítězství24532,58%
Porážky49265,43%
Remízy151,99%
Přežito bitev14319,02%
Zničeno tanků | Ø2700,36
Poměr zabití / smrtí0,44
Detekováno tanků | Ø8251,10
Průměrné poškození677,88
Obsazování báze | Ø11891,58
Obrana báze | Ø3720,49
Průměrné zkušenosti266,01
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev12000
Vítězství758,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky541,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev216,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø60,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,600,000,000,00
Detekováno tanků | Ø403,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození913,420,000,000,00
Obsazování báze | Ø393,2500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti314,500,000,000,00
Celkem
Bitev12
Vítězství758,33%
Porážky541,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev216,67%
Zničeno tanků | Ø60,50
Poměr zabití / smrtí0,60
Detekováno tanků | Ø403,33
Průměrné poškození913,42
Obsazování báze | Ø393,25
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti314,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (238)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
M18 Hellcat6657,443891036150,04%1112,71
IS-38978,58457899847,72%1026,98
T675418,87287245950,39%855,61
T-34-85M 6721,41444227148,48%1099,55
AMX 50 1008950,05456194845,64%939,58
Hummel6585,38311184849,13%861,75
KV-15507,35347173849,94%1010,75
IS7650,21381173646,89%723,82
T-109904,32461137646,29%689,59
T28 Prototype8906,53421122646,90%829,53
T3091165,29427118146,49%855,06
Crusader6238,48221115946,33%533,28
KV-26662,15392115647,49%1015,47
IS-7101030,65411113343,69%594,74
AMX 12 t6449,55361105647,44%1120,57
FV2078704,9630982845,41%724,22
UDES 038710,1336480142,57%550,90
SU-855348,4923571546,29%656,56
T-34-856330,6925469546,19%432,46
AMX ELC bis5192,0824766546,17%448,58
Type 64 6457,5636266244,26%924,47
M446631,9439865647,71%911,48
KV-137411,2233064250,16%493,99
AMX 50 12091017,9840161443,16%709,43
Bat.-Châtillon 12 t8405,0139261340,62%472,96
T9591076,7748659944,07%643,27
Grille 15101198,1046557740,03%603,13
Grille5418,0525356349,38%827,95
Crusader 5.5-in. SP7608,4132356051,61%847,82
UDES 14 Alt 58861,7950753646,46%918,81
FV38059857,1034752644,49%691,43
M53/M5591056,7543951546,02%938,87
T28 Concept 7692,6940650847,44%804,24
T376266,4429050547,92%521,45
T110E4101250,1643249941,48%676,19
FV3046346,4824348146,57%423,91
M24 Chaffee5163,2924046746,25%337,83
Conqueror Gun Carriage101089,3542544343,79%805,99
T-345236,3020644245,48%444,06
Strv 103-09867,0539343942,82%512,71
ARL 446393,0027943048,60%525,35
Waffenträger auf Pz. IV91187,2145038745,74%804,40
AMX M4 mle. 457596,7337037849,21%629,42
53TP Markowskiego8418,4633137742,44%210,05
Rhm.-Borsig Waffenträger8946,4244137645,48%753,49
Strv 103B101108,0057536047,22%577,44
AMX 13 757397,0232935642,13%599,35
Panhard EBR 10510635,7750633144,41%546,38
Leopard 1101341,0954732640,49%800,78
Leopard Prototyp A9971,2146931545,40%679,98
Bishop5451,4525230944,98%838,36
T26E5 Patriot 8585,6842730842,86%442,73
M8A14218,6921130147,18%394,81
M40/M438988,5144230043,33%1009,57
T25/27495,6530030041,00%456,61
SDP 58 Kilana8708,6541529846,31%535,73
Comet7339,4529929644,93%304,11
T110E3101180,1446428444,37%604,89
King Tiger (Captured) 7823,8749427750,18%972,34
SDP 60 Gonkiewicza9864,7447027445,62%509,73
Controcarro 1 Mk. 29985,3944827243,01%645,70
UDES 169955,7449925747,86%751,29
AMX 50 B10997,6441025540,39%517,85
M5 Stuart484,9823525353,75%126,82
T1 Cunningham1116,0114725246,03%525,18
Super Hellcat 7648,2640825149,80%816,28
T-448493,5235524836,69%334,43
Cromwell6420,9934224549,80%701,42
Ikv 65 Alt II6415,9724524337,86%469,05
FV4004 Conway9971,2843124141,08%616,70
BDR G1 B5284,2423723450,85%415,65
A-20586,4815522245,50%73,42
Bat.-Châtillon 25 t10837,8141222041,82%422,92
M75239,6926222053,18%769,83
Semovente M43 Bassotto6674,6943121550,23%1029,09
45TP Habicha7522,3232520843,75%463,03
Ikv 90 Typ B7369,9525820847,12%325,23
SU-130PM 81219,0955320347,78%1059,72
Char Futur 4 91139,6149320244,06%784,94
CS-538541,3439120140,80%463,32
M41 Walker Bulldog8291,6334119346,63%309,11
50TP Tyszkiewicza9747,9542519236,98%357,18
T92 HMC10948,7847919249,48%668,71
FV4005 Stage II101073,9943319044,74%621,52
CS-599702,9738318140,33%391,35
T216212,5330017852,25%421,25
Object 27710820,0742417640,34%358,97
Rheinmetall Skorpion G 8842,6237116844,05%687,07
Charioteer8628,7951716750,30%524,02
Panhard AMD 178B6145,9922416342,33%149,14
T-50-2 6277,4234515843,67%518,07
IS-6 B 8782,5342815839,87%611,82
Sturer Emil7467,9728614645,21%424,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4354,6424714049,29%865,86
Strv 746287,7622413937,41%246,75
60TP Lewandowskiego101154,5148013842,75%640,70
AE Phase I 91067,3749013546,67%787,05
Ikv 1035186,0917413143,51%221,30
SDP 44 Burza6566,2237112340,65%762,47
SMV CC-678794,0245712143,80%658,83
CS-447525,3538011647,41%574,61
Covenanter596,1518511358,41%207,53
Nashorn6448,6127210737,38%460,85
E 509913,4348710249,02%660,15
Panhard EBR 909387,3845510236,27%258,77
SDP 57 Gowika7850,495129640,63%946,08
M3 Lee4159,381769451,06%419,14
VK 16.02 Leopard5214,092399347,31%517,76
Sturmpanzer II4211,621529245,65%536,40
T404221,552089248,91%404,27
SMV CC-567797,415479047,78%988,08
M24E2 Super Chaffee 6292,083288949,44%597,19
B14136,901658245,12%183,41
Type 2597 Chi-Ha3120,781528251,22%276,63
Challenger7564,463488141,98%508,76
Panhard AML Lynx 6x68353,883828042,50%374,77
M3 Stuart3155,192367954,43%572,24
T56 GMC3213,811547835,90%517,62
Strv m/425246,492337545,33%442,80
Škoda T 256466,264227343,84%709,70
Birch Gun4152,101567143,66%358,04
Pz.Kpfw. II Ausf. G3216,412317146,48%746,66
Turtle Mk. I 81152,775567037,14%847,31
Lago4142,121566839,71%174,08
Vickers Mk. E Type B299,901076741,79%194,13
M374258,782026550,77%886,36
BT-7 artillery 3339,883846453,13%1344,52
Leichttraktor187,051106346,03%219,93
Sexton II378,321226349,21%152,16
P26/404195,891706132,79%267,12
Matilda4111,471615947,46%96,22
T78 6749,814595952,54%1000,30
AMX 40488,601535747,37%139,85
Sav m/434182,731965543,64%277,90
Churchill Crocodile 6676,224975550,91%889,69
P.435219,922175345,28%354,88
MS-1171,961045349,06%199,54
Type 5 Heavy101961,577445343,40%1235,64
Object 430U10925,404695242,31%482,45
FV215b 101012,645115038,00%496,04
UDES 15/16101117,704164736,17%550,45
AMR 35 2224,492854748,94%975,59
Pz.Kpfw. II Luchs4229,632424654,35%777,47
Sturmpanzer I Bison3136,361434560,00%440,02
FV215b (183) 101170,004864546,67%643,20
Marder 38T4466,692524546,67%1182,92
S35 CA5527,353384372,09%1172,74
StuG IV 5294,812604358,14%681,95
K-91-PT 9983,204974151,22%705,58
M2 Medium Tank3139,351644037,50%274,20
Tiger 131 6781,154934040,00%1085,00
M4A3(76)W Sherman 6563,404444060,00%872,26
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6249,133073943,59%388,26
NC 70 Błyskawica101164,704873740,54%548,45
LTP 3125,511993751,35%450,74
AMX 13 (FL 11) 5299,062533231,25%703,45
Vickers Medium Mk. I148,68853141,94%7,76
25TP KSUST II5224,232913161,29%478,78
121B 10710,694082944,83%353,51
CS-63101092,744772744,44%1134,78
T3 HMC2136,651762653,85%504,04
Lago M38 3315,923742653,85%822,01
Tiger I7821,525312564,00%1123,35
E 50 Ausf. M101832,245962544,00%1369,77
AMX ELC 901 6209,283812556,00%402,95
TKS z n.k.m. 20 mm 2179,833322454,17%938,29
Controcarro 3 Minotauro10989,174362334,78%363,28
Vz. 71 Tesák10782,004442330,43%520,52
Chieftain/T95 8736,675002133,33%626,03
43 M. Toldi III 3127,332242152,38%534,53
M7 Priest3113,801532070,00%299,86
Pz.Kpfw. II2154,002621968,42%732,38
M5A1 Stuart4130,681831952,63%317,29
KPz 3 Projekt 07 HK 9752,004391947,37%457,17
T-45 293,951911968,42%450,15
T-29 3195,223071872,22%670,09
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.470,821471741,18%11,34
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5397,123821752,94%818,61
Renault NC-31131,94891643,75%30,33
14TP4175,942331650,00%514,50
T-26270,311201650,00%167,47
Cruiser Mk. IV4104,941421637,50%66,85
Pz.Sfl. IC 4341,313041637,50%923,06
VK 36.01 (H)6396,004731546,67%458,98
AMX 383123,671921560,00%357,84
P.44 Pantera8786,364161145,45%712,42
SDP 40 Zadymka5311,913631154,55%550,48
Loyd Gun Carriage247,40981030,00%36,24
Object 25791290,804691040,00%910,82
VK 100.01 (P)8977,705291050,00%1092,20
GSOR the TANK 9610,803961040,00%313,23
Heavy Tank No. VI 6763,705341030,00%1096,76
Löwe 8480,205811060,00%454,53
SU-100Y 676,603491050,00%117,85
Cromwell B 6578,105211050,00%912,53
Dicker Max 6382,202481010,00%355,94
Somua SM 81202,405061030,00%962,92
T-34 with L-11 4351,22329944,44%1233,43
T-116 3214,22220955,56%861,46
Kanonenjagdpanzer 105 8855,44588944,44%773,64
Patton the Tank 9302,33372933,33%0,00
D23283,57302785,71%1503,79
BT-74233,57212742,86%742,93
BT-2256,43138757,14%148,80
Ikv 723124,29153742,86%133,89
FSV Scheme A7425,4322970,00%367,11
Pz.Kpfw. 35 (t)2132,83156650,00%535,28
Renault FT 75 BS250,8375650,00%108,94
Progetto M40 mod. 65101897,00745683,33%1406,19
Cruiser Mk. I146,3381650,00%85,14
KV-1SA 5646,33492666,67%1379,39
Pz.Kpfw. 38 (t)3169,40276580,00%693,98
Cruiser Mk. III3116,80167540,00%317,21
Fantôme 91063,40409560,00%844,83
D1275,751634100,00%343,50
M60 101805,75530450,00%1442,81
Convert. Medium Tank T3 3245,25244450,00%560,94
T7 Combat Car 2103,75104425,00%238,13
Renault FT170,0078366,67%367,64
Strv m/40L3204,67208366,67%750,36
Vickers Medium Mk. III388,672523100,00%335,58
AEC Armoured Car50,0011530,00%0,00
T3E2 Medium Tank 383,003643100,00%322,44
MTLS-1G14 3319,00322366,67%1440,20
M16/43 Sahariano 3272,674913100,00%733,90
Chi-Go 71336,33685333,33%1463,39
Strv m/31 3164,5017620,00%164,07
Object 283 9235,504772100,00%263,61
Valiant 5270,00262250,00%377,51
Pz.Kpfw. II Ausf. D 256,003642100,00%261,00
Renault Otsu10,0012710,00%0,00
M2 Light2179,0017310,00%483,86
T-4630,00741100,00%261,00
AM 39 Gendron-Somua 2115,003351100,00%430,08
MKA 2100,001651100,00%360,41
Valentine II 4468,004921100,00%1738,84
FCM 2C 3475,006751100,00%1803,71
A7E3 30,0010710,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Proviantní důstojník
Přijat: 02.03.2017
Pozice: Proviantní důstojník
Přijat: 01.03.2017
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 26.04.2015
Opustil klan: 30.08.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 28.03.2014