Jerco7

clanlogo
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 06.09.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6610014
Průměrný tier4,520,000,006,07
Vítězství26439,94%00,00%00,00%750,00%
Porážky38558,25%00,00%00,00%642,86%
Remízy121,82%00,00%00,00%17,14%
Přežito bitev22033,28%00,00%00,00%642,86%
Zničeno tanků | Ø860,1300,0000,0040,29
Poměr zabití / smrtí0,200,000,000,50
Detekováno tanků | Ø1830,2800,0000,0010,07
Průměrné poškození83,700,000,00113,57
Obsazování báze | Ø5500,8300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1590,2400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti157,430,000,00297,79
WN774,980,000,00256,01
WN89,210,000,00145,00
Celkem
Bitev661
Průměrný tier4,52
Vítězství26439,94%
Porážky38558,25%
Remízy121,82%
Přežito bitev22033,28%
Zničeno tanků | Ø860,13
Poměr zabití / smrtí0,20
Detekováno tanků | Ø1830,28
Průměrné poškození83,70
Obsazování báze | Ø5500,83
Obrana báze | Ø1590,24
Průměrné zkušenosti157,43
WN774,98
WN89,21
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev14
Průměrný tier6,07
Vítězství750,00%
Porážky642,86%
Remízy17,14%
Přežito bitev642,86%
Zničeno tanků | Ø40,29
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø10,07
Průměrné poškození113,57
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti297,79
WN7256,01
WN8145,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (41)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
M5 Stuart446,33959527,37%0,00
M3 Stuart341,84966943,48%37,40
Valentine AT458,511016940,58%11,24
Patton the Tank 9216,922786633,33%0,00
AEC Armoured Car591,482286070,00%261,00
Staghound Mk. III684,211873435,29%0,53
Cruiser Mk. III357,791023438,24%0,00
Valentine3141,761952147,62%330,47
Pz.Kpfw. III Ausf. E365,951402050,00%99,55
Cruiser Mk. II236,27881533,33%0,00
Churchill I583,142111435,71%2,32
KV-37169,143711450,00%107,11
Cruiser Mk. IV428,001191435,71%0,00
T82 HMC485,151331346,15%71,56
T6 Medium491,381271353,85%133,62
Matilda479,921571323,08%0,00
M24E2 Super Chaffee 6212,332821216,67%291,96
Pz.Kpfw. III Ausf. J471,671291233,33%0,00
Bishop569,902001060,00%190,45
Cruiser Mk. I146,2967742,86%22,93
Renault Otsu114,0086742,86%10,05
FCM 36213,5048633,33%0,00
Pz.Kpfw. II27,8071560,00%173,17
Panzerwagen 39 377,60172540,00%170,01
AMX 383102,8093520,00%73,53
Fantôme 9102,00325425,00%0,00
4TP126,753140,00%0,00
T1 Cunningham1177,67251366,67%1068,81
Type 5780,0014330,00%0,00
Type 7110190,5016920,00%0,00
Type 68925,007442100,00%261,00
KV-480,0018310,00%0,00
Type 4 Ju-To70,0024910,00%0,00
Type 3 Ju-Nu646,0026910,00%0,00
Type 95 Ha-Go283,008010,00%108,55
Renault FT10,00641100,00%261,00
Strv fm/2110,00210,00%0,00
IS-4100,0020710,00%0,00
FCM 2C 3110,0017610,00%45,30
113 Beijing Opera 100,0031510,00%0,00
Churchill VII60,002771100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 06.09.2025