John19982

clanlogo
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 03.02.2023

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev10575000
Průměrný tier6,840,000,000,00
Vítězství508748,10%00,00%00,00%00,00%
Porážky534850,57%00,00%00,00%00,00%
Remízy1401,32%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev251123,74%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø70370,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,870,000,000,00
Detekováno tanků | Ø89930,8500,0000,0000,00
Průměrné poškození790,850,000,000,00
Obsazování báze | Ø260552,4600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø24630,2300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti469,430,000,000,00
WN7845,180,000,000,00
WN8999,480,000,000,00
Celkem
Bitev10575
Průměrný tier6,84
Vítězství508748,10%
Porážky534850,57%
Remízy1401,32%
Přežito bitev251123,74%
Zničeno tanků | Ø70370,67
Poměr zabití / smrtí0,87
Detekováno tanků | Ø89930,85
Průměrné poškození790,85
Obsazování báze | Ø260552,46
Obrana báze | Ø24630,23
Průměrné zkušenosti469,43
WN7845,18
WN8999,48
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev21000
Vítězství733,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky1361,90%00,00%00,00%00,00%
Remízy14,76%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev733,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø70,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø170,8100,0000,0000,00
Průměrné poškození790,860,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø231,1000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti359,100,000,000,00
Celkem
Bitev21
Vítězství733,33%
Porážky1361,90%
Remízy14,76%
Přežito bitev733,33%
Zničeno tanků | Ø70,33
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø170,81
Průměrné poškození790,86
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø231,10
Průměrné zkušenosti359,10
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5000
Vítězství120,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky480,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø40,8000,0000,0000,00
Průměrné poškození275,800,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti110,200,000,000,00
Celkem
Bitev5
Vítězství120,00%
Porážky480,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø40,80
Průměrné poškození275,80
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti110,20
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství133,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky266,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø51,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.380,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø20,6700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti159,670,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství133,33%
Porážky266,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø10,33
Poměr zabití / smrtí0,33
Detekováno tanků | Ø51,67
Průměrné poškození1.380,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø20,67
Průměrné zkušenosti159,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev69000
Vítězství4057,97%00,00%00,00%00,00%
Porážky2840,58%00,00%00,00%00,00%
Remízy11,45%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3246,38%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø500,7200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,350,000,000,00
Detekováno tanků | Ø520,7500,0000,0000,00
Průměrné poškození1.074,430,000,000,00
Obsazování báze | Ø5057,3200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2323,3600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti651,360,000,000,00
Celkem
Bitev69
Vítězství4057,97%
Porážky2840,58%
Remízy11,45%
Přežito bitev3246,38%
Zničeno tanků | Ø500,72
Poměr zabití / smrtí1,35
Detekováno tanků | Ø520,75
Průměrné poškození1.074,43
Obsazování báze | Ø5057,32
Obrana báze | Ø2323,36
Průměrné zkušenosti651,36
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev28000
Vítězství1139,29%00,00%00,00%00,00%
Porážky1760,71%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev621,43%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø120,4300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,550,000,000,00
Detekováno tanků | Ø240,8600,0000,0000,00
Průměrné poškození655,640,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø963,4300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti283,040,000,000,00
Celkem
Bitev28
Vítězství1139,29%
Porážky1760,71%
Remízy00,00%
Přežito bitev621,43%
Zničeno tanků | Ø120,43
Poměr zabití / smrtí0,55
Detekováno tanků | Ø240,86
Průměrné poškození655,64
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø963,43
Průměrné zkušenosti283,04
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø52,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození422,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti41,500,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství00,00%
Porážky2100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø52,50
Průměrné poškození422,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti41,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (102)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T26E4 SuperPershing 8812,0754585345,84%886,80
IS-6 81107,9356974346,30%1170,47
KV-15524,6645756847,71%1012,20
T-1091332,0655450746,55%1195,98
KV-856584,2337946949,68%905,43
IS-381120,2855845349,45%1226,63
Churchill III 5560,5564044745,19%1069,06
IS-7102001,3957430848,70%1661,27
T-34-856602,5546630250,66%1116,92
SU-14-17738,1235229545,76%890,06
IS7760,1946029044,48%915,10
T3091115,6462027249,63%822,95
T25/27518,7035026048,08%568,25
Caernarvon8733,3641322841,67%586,32
T6981103,7154722149,32%1344,67
T-284168,4920821651,39%362,73
T-4481276,8461820757,49%2027,18
KV-371072,3054219761,42%1670,51
T28 Prototype8559,5139718540,54%334,70
T-345302,5825718148,62%673,13
SU-14-281052,3139518042,78%645,37
T71 DA7417,2044316445,12%621,77
M18 Hellcat6637,1735514151,06%1109,39
Black Prince7900,2363013753,28%1288,98
T-5491373,8751012751,97%1432,03
SU-54644,3834012044,17%1634,18
KV-48912,7045611145,95%853,73
Matilda4544,6544210470,19%2059,89
T297770,4757410246,08%773,13
Škoda T 245300,942449847,96%676,12
SU-86936,824319551,58%1287,66
M1039946,006439550,53%748,65
KV-26609,284698955,06%1013,85
T-437553,284148842,05%673,28
T-1506776,114948436,90%1259,65
TL-7 91011,546108441,67%650,21
IS-2 7670,795458245,12%658,06
T328749,945928042,50%593,06
T-463131,261827846,15%358,57
53TP Markowskiego8900,316717055,71%917,12
M374207,981706556,92%604,58
45TP Habicha7822,615576241,94%943,98
212A9846,954226240,32%530,24
T3 HMC2229,752825954,24%1111,49
M10 Wolverine5508,723745846,55%1076,68
Marder 38T4279,042095653,57%619,42
ST vz. 394230,242274951,02%603,67
Churchill VII6675,114454641,30%1144,99
40TP Habicha6564,474214535,56%790,49
SU-263385,333114261,90%1264,67
M66356,614253850,00%372,13
M415282,263133850,00%315,49
A-20539,141833652,78%134,59
T-262137,171393644,44%496,62
Pz.Kpfw. III Ausf. J463,662042951,72%107,16
BT-7490,251222835,71%37,11
T110E4101127,295852839,29%574,00
M2 Medium Tank3198,321932552,00%619,13
AT-12144,441852552,00%448,67
Churchill I5505,834162450,00%1066,34
M446456,175052450,00%581,13
Conqueror9737,095882240,91%362,75
Pz.Kpfw. III Ausf. E355,101162138,10%0,00
T-50527,653192055,00%145,91
T1E6 286,652202075,00%412,77
25TP KSUST II5329,183401752,94%662,47
T1 Heavy5544,816091675,00%1195,30
LT vz. 383182,932631471,43%818,00
Leichttraktor190,862151442,86%217,73
M3 Lee4114,211411450,00%219,27
AE Phase I 91302,576761442,86%900,20
Pz.Kpfw. II256,251371241,67%11,78
MS-11115,502291266,67%671,95
Marder II3153,081351233,33%233,15
Vickers Medium Mk. I1108,002011127,27%395,29
SU-182104,501361070,00%633,95
M5 Stuart49,201871040,00%2,14
Pz.Kpfw. I Ausf. C3169,202281050,00%686,00
M7 Priest355,7864922,22%0,00
Sturmpanzer I Bison3124,13168837,50%173,31
Vickers Medium Mk. III3135,17312683,33%538,16
M127625,17389650,00%629,32
T2 Medium Tank2129,80156560,00%613,65
Pz.Sfl. IVc5186,00168450,00%247,88
Type 3 Chi-Nu Kai 5186,50329475,00%472,34
Löwe 8880,25632450,00%784,92
LTP 3120,25173450,00%393,20
Kolohousenka112,672830,00%0,00
T54E1982,0020430,00%0,00
Patton the Tank 9537,00652366,67%489,89
T7 Combat Car 299,67199366,67%499,42
10TP3113,50144250,00%270,26
Vickers Mk. E Type B2200,5014520,00%714,08
SU-76M4608,005322100,00%2097,48
T-602201,502202100,00%967,29
Super Conqueror10775,50558250,00%382,18
43 M. Toldi III 390,007120,00%156,07
Renault Otsu193,0015010,00%166,99
4TP1440,0024910,00%2224,37
Renault NC-311102,002261100,00%550,75
Type 97 Te-Ke 2362,003911100,00%1770,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5666,009211100,00%1433,44

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 03.02.2023
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 03.02.2023
Opustil klan: 24.12.2024