JrNexo

clanlogo
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 19.11.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev142020023
Průměrný tier7,350,000,008,78
Vítězství708849,91%00,00%00,00%834,78%
Porážky690548,62%00,00%00,00%1565,22%
Remízy2091,47%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev485834,21%00,00%00,00%521,74%
Zničeno tanků | Ø135330,9500,0000,00220,96
Poměr zabití / smrtí1,450,000,001,22
Detekováno tanků | Ø88790,6300,0000,00170,74
Průměrné poškození1.144,330,000,001.695,39
Obsazování báze | Ø207531,4600,0000,0020,09
Obrana báze | Ø85420,6000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti589,780,000,00711,70
WN71132,440,000,00927,82
WN81376,970,000,001730,86
Celkem
Bitev14202
Průměrný tier7,35
Vítězství708849,91%
Porážky690548,62%
Remízy2091,47%
Přežito bitev485834,21%
Zničeno tanků | Ø135330,95
Poměr zabití / smrtí1,45
Detekováno tanků | Ø88790,63
Průměrné poškození1.144,33
Obsazování báze | Ø207531,46
Obrana báze | Ø85420,60
Průměrné zkušenosti589,78
WN71132,44
WN81376,97
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev23
Průměrný tier8,78
Vítězství834,78%
Porážky1565,22%
Remízy00,00%
Přežito bitev521,74%
Zničeno tanků | Ø220,96
Poměr zabití / smrtí1,22
Detekováno tanků | Ø170,74
Průměrné poškození1.695,39
Obsazování báze | Ø20,09
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti711,70
WN7927,82
WN81730,86
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8000
Vítězství112,50%00,00%00,00%00,00%
Porážky787,50%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,1300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,130,000,000,00
Detekováno tanků | Ø30,3800,0000,0000,00
Průměrné poškození330,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø172,1300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti103,750,000,000,00
Celkem
Bitev8
Vítězství112,50%
Porážky787,50%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø10,13
Poměr zabití / smrtí0,13
Detekováno tanků | Ø30,38
Průměrné poškození330,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø172,13
Průměrné zkušenosti103,75
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev40000
Vítězství1640,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2460,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1742,50%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø310,7800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,350,000,000,00
Detekováno tanků | Ø300,7500,0000,0000,00
Průměrné poškození1.190,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø1162,9000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1363,4000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti407,430,000,000,00
Celkem
Bitev40
Vítězství1640,00%
Porážky2460,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev1742,50%
Zničeno tanků | Ø310,78
Poměr zabití / smrtí1,35
Detekováno tanků | Ø300,75
Průměrné poškození1.190,50
Obsazování báze | Ø1162,90
Obrana báze | Ø1363,40
Průměrné zkušenosti407,43
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5000
Vítězství480,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky120,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev240,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,8000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø30,6000,0000,0000,00
Průměrné poškození476,200,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti445,000,000,000,00
Celkem
Bitev5
Vítězství480,00%
Porážky120,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev240,00%
Zničeno tanků | Ø40,80
Poměr zabití / smrtí1,33
Detekováno tanků | Ø30,60
Průměrné poškození476,20
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti445,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (200)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-856839,1242198850,00%1614,65
M18 Hellcat6788,1242762850,80%1457,52
IS71029,5951159550,08%1495,95
IS-381097,1249258448,29%1239,59
M4A1 Sherman5558,4648552757,12%1679,74
Strv S1 81615,0177750053,80%1835,93
StuG III Ausf. G5404,0526743048,84%907,18
T2971153,2359740554,57%1634,91
ShPTK-TVP 100 81402,1076440348,14%1484,67
SU-130PM 81421,7475040253,73%1502,41
T25/27881,0149337153,91%1299,11
T-1091254,8857834145,16%1121,41
M446834,4662730051,33%1431,26
Löwe 81178,9077528154,80%1375,05
KV-2 (R) 6903,5771428056,79%1488,95
Rheinmetall Skorpion G 81135,4562826848,88%1128,58
ISU-152K 81252,8165226449,62%1293,60
Object 261101277,6564121347,42%999,24
Strv 103B101916,3468919948,24%1233,97
Progetto M35 mod. 46 81208,1973518048,33%1317,96
Strv 107-12112537,8679316946,75%1626,10
IS-7101970,4185116453,05%1824,68
Marder II3186,1916716241,98%401,58
T110E3102091,0680016049,38%1441,61
M4A3E2 Sherman Jumbo6561,8141713747,45%1029,18
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4268,9220313051,54%621,63
60TP Lewandowskiego102093,8180512448,39%1603,24
E 25 71193,9476612351,22%1714,70
Škoda T 56 81520,8684111845,76%1473,22
SU-855438,5830110560,95%1019,21
Jagdpanzer E 100102059,8767710245,10%1389,22
T-103 81278,047619952,53%1476,29
GSOR 1008 81444,847759950,51%1495,22
SU-1006735,574159859,18%1331,44
T3091535,457279444,68%1237,83
Kranvagn101908,108019050,00%1493,11
Forest Spirit 81725,479038962,92%2202,48
105 leFH18B2 5907,066218349,40%1989,22
Object 140102061,338188045,00%1683,94
T92 HMC101233,846027944,30%892,73
T404348,192837758,44%943,14
IS-3-II91615,447927749,35%1437,20
Object 277101696,506747642,11%1185,96
KR-1112530,0410047656,58%1819,64
SU-85B4370,682967458,11%1009,50
KV-15397,244347248,61%766,37
FV217 Badger102232,707957045,71%1749,47
Char Futur 4 91463,877596952,17%1269,58
M10 Wolverine5450,303246741,79%933,53
Pz.Kpfw. 38 (t)3113,751496442,19%180,37
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4114,451926440,63%136,90
T803112667,3510096353,97%1892,34
AMX 50 Foch B101623,286186038,33%1015,62
T-832 81725,109536051,67%1918,31
Sherman VC Firefly 6916,387376053,33%1728,53
AE Phase I 91426,598115945,76%1253,39
Jagdpanzer IV6275,242585829,31%224,75
Object 268102148,507315846,55%1419,61
Centurion Action X101373,525355630,36%845,49
Leopard 1101747,766615446,30%1192,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5402,263935446,30%960,60
FV215b (183) 101454,455855337,74%930,24
AMX M4 mle. 54102256,167975143,14%1717,75
Vz. 55101909,107475040,00%1451,05
UDES 15/16101681,346695038,00%1011,25
T110E5101828,828115056,00%1355,42
Tortoise91745,348315050,00%1451,64
T-284154,982844957,14%384,88
Object 703 Version II 81135,347774753,19%1230,64
T-50-2 6267,424474555,56%587,37
XM57 81881,289914358,14%1976,29
Comet7488,953834148,78%586,52
ISU-122-2 81245,417004146,34%1203,76
Caliban 81089,027704153,66%1199,78
E 7591971,318833948,72%1851,03
T78 61152,697543953,85%1805,00
STB-1101547,396193834,21%1047,54
Covenanter5269,422993857,89%848,77
IS-2-II8796,324913842,11%695,79
M54 Renegade 8964,897343857,89%956,65
TVP T 50/51101397,147073745,95%1087,10
WT auf E 100 Phönix 101850,656263740,54%985,62
CS-52 LIS 81531,308593754,05%1968,54
SFAC 105 81444,467543754,05%1371,34
Bisonte C45 81169,757823647,22%1151,98
M53/M559982,975013522,86%702,02
Object 252U 8872,495803545,71%738,31
T1 Heavy5450,823173447,06%787,97
Pz.Kpfw. II Luchs4275,742923452,94%1074,15
IS-4101980,227533234,38%1448,16
PTZ-78112846,379933060,00%1765,04
TS-5 81200,347682948,28%1074,45
Object 268 Version 4101350,146282842,86%702,77
CS-5381163,677282751,85%1573,10
Pz.Kpfw. 35 (t)293,381482657,69%377,99
CS-4471264,508252653,85%2149,51
E 50 Ausf. M101363,586612638,46%877,51
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81008,528092556,00%1370,33
M3 Lee4220,921632437,50%529,97
DBV-152 101817,215842441,67%1062,44
T110E4101778,056202236,36%1045,77
AMX 50 Foch (155) 101634,276472254,55%1093,99
Super Conqueror102155,958132245,45%1614,76
T-29 3277,362492245,45%958,51
T56 GMC3178,401772040,00%393,15
XM69 Hacker112633,158382050,00%1661,21
Pz.Kpfw. I Ausf. C3217,372701936,84%856,04
AMX Canon d'assaut 105 81104,006801947,37%1002,22
T-463137,562501855,56%482,46
T57 Heavy101979,177211838,89%1365,77
Kampfpanzer 07 P(E) 101490,225851827,78%894,39
Jagdpanzer E 90 91777,397411844,44%1339,47
Kanonenjagdpanzer 105 81471,837371850,00%1686,91
50TP prototyp 81463,068931752,94%1750,40
Cromwell6353,822491729,41%384,42
T3281057,416941741,18%1086,66
T675714,715601764,71%1715,25
Panhard EBR 75 (FL 10) 8537,295361741,18%674,59
Somua SM 81193,887941747,06%1202,89
HWK 30 81068,568221650,00%2228,81
VK 36.01 (H)6519,333811566,67%897,73
M2 Medium Tank3158,601701540,00%372,91
Panzerjäger I2115,211191442,86%222,91
EMIL 1951 81361,007781442,86%1423,81
Bat.-Châtillon Bourrasque 81065,935291428,57%977,70
Cobra 91702,148081450,00%1626,52
Progetto M40 mod. 65101915,156231330,77%1302,11
T26E4 SuperPershing 81175,388411369,23%1686,00
E 75 TS 81135,087151346,15%1014,95
AMX M4 mle. 49 81030,546461330,77%942,80
Fauteur112966,6211831361,54%2061,39
B.U.G.I.61049,177541258,33%1978,67
SU-76M4175,582101283,33%490,13
Vz. 60S Dravec 102040,338381250,00%1205,12
Cruiser Mk. IV4340,673041258,33%1131,39
Rinoceronte101718,457091145,45%1070,82
Leichttraktor1110,731871145,45%368,67
MS-11128,182171163,64%688,60
SU-18287,911131154,55%442,38
Object 2579794,364931145,45%522,52
Object 752 91643,456621127,27%1123,96
Škoda T 27 8962,187881163,64%1290,07
Cruiser Mk. III3163,702541060,00%747,73
M4A3E8 Thunderbolt VII 6468,905401050,00%746,75
Type 2597 Chi-Ha369,67131944,44%36,36
KPz 3 Projekt 07 HK 91648,00557922,22%1327,72
FV4201 Chieftain Proto 91722,78745944,44%1564,62
KV-4 KTTS 81673,33808955,56%1766,26
Vickers Mk. E Type B2212,13229837,50%803,07
K-91-PT 91317,25857862,50%1287,53
SMV CC-64 Vipera 81017,25481812,50%829,61
Type 63 8928,75593837,50%740,89
AT-12249,14184771,43%1248,97
ST-II101726,43838757,14%1237,43
T-45 2144,71220728,57%502,02
BZ-176 81774,43783728,57%1652,42
M10 RBFM 5772,00735771,43%1613,56
SU-5441,67112650,00%136,06
T2 Medium Tank286,83124633,33%190,14
Pz.Kpfw. Neu111922,00915666,67%1355,29
Jagdtiger Prototype 81570,33547616,67%1124,96
Strv K 91336,0010426100,00%1143,40
LTP 3265,00254633,33%1188,20
Object 452K 102569,401053560,00%1973,63
FCM 36 Pak 40 3772,50683425,00%2603,12
Vz. 63P111882,0043040,00%789,04
BZT-70 103117,25935450,00%2050,59
Object 430U101489,75695450,00%945,86
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81866,751031475,00%2819,89
Kampfpanzer 07 RH 81403,25985475,00%1883,49
Kunze Panzer 9941,50619450,00%783,89
TOG II* 6718,25346425,00%937,24
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8543,50435450,00%417,50
T-34-85 Rudy 61250,25954450,00%2943,02
Pz.Kpfw. II Ausf. D 231,50180475,00%261,00
T-262179,00181333,33%670,94
T3 HMC2258,00162333,33%1020,26
Coccodrillo 101064,00940366,67%750,21
FV230 Canopener10935,6755630,00%301,65
M-IV-Y 81757,3364030,00%2009,68
T77 81277,67639333,33%1247,09
Chrysler K GF 81124,33733366,67%1121,02
Panther mit 8,8 cm L/71 8591,33487333,33%402,81
Renault FT168,00121250,00%218,61
Renault NC-31150,002220,00%1,30
Churchill I5765,50524250,00%1453,10
M-V-Y10423,5020920,00%2,25
Lion 101025,5010902100,00%817,68
Object 268 Version V 10601,008762100,00%369,57
T1E6 2112,001922100,00%545,02
Turtle Mk. I 81225,0010242100,00%1416,72
King Tiger (Captured) 7461,0019820,00%270,37
Type 64 6353,005912100,00%770,38
SU-100I 51199,50832250,00%2374,83
Vickers Medium Mk. I1101,001361100,00%544,99
MKA 259,006210,00%0,00
AMX ELC 901 612,0014010,00%0,00
AMX 13 (FL 11) 50,003261100,00%261,00
T-54 first prototype 82466,0016921100,00%5251,85
43 M. Toldi III 328,007910,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 19.11.2020
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 19.11.2020
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.12.2017
Opustil klan: 09.12.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 31.12.2018
Opustil klan: 01.07.2020
Pozice: Vojín
Přijat: 11.05.2014
Opustil klan: 23.05.2015