Julibomb

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.09.2021

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8018000
Průměrný tier7,630,000,000,00
Vítězství395949,38%00,00%00,00%00,00%
Porážky393149,03%00,00%00,00%00,00%
Remízy1281,60%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev280234,95%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø69410,8700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø54530,6800,0000,0000,00
Průměrné poškození1.176,530,000,000,00
Obsazování báze | Ø64490,8000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø33970,4200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti653,770,000,000,00
WN71056,330,000,000,00
WN81363,330,000,000,00
Celkem
Bitev8018
Průměrný tier7,63
Vítězství395949,38%
Porážky393149,03%
Remízy1281,60%
Přežito bitev280234,95%
Zničeno tanků | Ø69410,87
Poměr zabití / smrtí1,33
Detekováno tanků | Ø54530,68
Průměrné poškození1.176,53
Obsazování báze | Ø64490,80
Obrana báze | Ø33970,42
Průměrné zkušenosti653,77
WN71056,33
WN81363,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev45000
Vítězství1942,22%00,00%00,00%00,00%
Porážky2453,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy24,44%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1942,22%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø471,0400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,810,000,000,00
Detekováno tanků | Ø230,5100,0000,0000,00
Průměrné poškození999,180,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti579,110,000,000,00
Celkem
Bitev45
Vítězství1942,22%
Porážky2453,33%
Remízy24,44%
Přežito bitev1942,22%
Zničeno tanků | Ø471,04
Poměr zabití / smrtí1,81
Detekováno tanků | Ø230,51
Průměrné poškození999,18
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti579,11
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (148)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Rheinmetall Skorpion 81510,6374739755,16%1754,26
Progetto M35 mod. 46 81247,7273127949,46%1484,82
WZ-120-1G FT 81159,9365026843,28%1100,70
SU-130PM 81722,9176921851,38%2044,42
T9591737,8280617054,12%1532,03
Löwe 81207,0871816646,99%1318,13
Rhm.-Borsig Waffenträger81347,9666516350,92%1325,94
ELC EVEN 90 8641,7664716245,68%1163,72
Object 26391580,8669815547,10%1396,09
FV2078835,1660414444,44%838,97
TS-5 81344,3481313750,36%1415,67
Krupp-Steyr Waffenträger 7993,6157613742,34%1261,06
Somua SM 81434,7982713554,81%1763,28
Škoda T 5091522,4174613349,62%1483,88
T2881162,7368513246,21%1185,75
Waffenträger auf Pz. IV91636,8565513148,09%1291,85
T3091777,9971411645,69%1497,86
Emil II91912,7680910754,21%1944,27
T-5491279,3467110742,06%1113,12
AMX AC mle. 4881334,8670310651,89%1568,53
Bat.-Châtillon 12 t8693,656389948,48%1242,14
UDES 0381621,016519854,08%1829,32
T25 AT7722,565109847,96%812,54
VK 30.02 (D)71078,557269346,24%1834,74
T54E191786,337939147,25%1748,84
KV-2 (R) 61026,597279153,85%1665,73
Ferdinand81285,297389061,11%1358,44
E 7591710,177678843,18%1537,00
FV4004 Conway91366,346198842,05%1064,28
T6981058,786758748,28%1250,21
S-517849,427008361,45%1096,07
T-34-85M 6680,505158247,56%981,93
Jagdpanther7738,304637935,44%756,93
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5355,154577960,76%993,38
VK 30.01 (P)6474,374507843,59%601,41
SU-1527977,646117548,00%1269,64
Tiger II81341,277667448,65%1510,15
T-4481227,867597256,94%1637,71
FV4005 Stage II101448,746117251,39%1007,44
T26E5 8757,746587247,22%722,76
Emil I81720,519737164,79%2336,70
AMX 50 12091748,547666850,00%1693,58
Sturer Emil7853,565276847,06%1022,37
Charioteer81224,675706729,85%1147,70
VK 100.01 (P)81329,647716448,44%1432,93
SU-10181166,346546150,82%1260,90
AMX 50 Foch91862,198065950,85%1812,91
AMX 13 757629,797555862,07%1544,60
T-1506480,404585743,86%590,03
Tortoise92018,238235752,63%1739,42
AMX 50 10081595,988575653,57%2042,77
AMX 12 t6533,805945541,82%1583,59
Jagdtiger91419,117285558,18%1160,40
T57 Heavy101616,566125440,74%1054,63
Hummel6751,175515341,51%993,56
StuG III Ausf. G5521,894405362,26%1225,75
Pz.Kpfw. 38 (t)3225,903355240,38%691,27
SU-100Y 61007,276545261,54%1803,50
T110E4101978,697165152,94%1392,62
M18 Hellcat6684,685025046,00%1095,21
Indien-Panzer8985,624915036,00%1054,41
SU-86771,276364955,10%1182,76
Leopard Prototyp A91808,206874951,02%1749,95
Jagdpanzer IV6507,964234850,00%784,92
Object 25791204,266054746,81%1053,11
Object 70491660,366074557,78%1385,88
AT 1581197,767364548,89%1289,75
G.W. Panther7980,457704461,36%1332,96
IS-3A 81643,708404447,73%1753,42
M36 Jackson6687,234544344,19%988,51
Bat.-Châtillon 25 t AP91488,796014228,57%1305,72
M10 Wolverine5441,663644153,66%883,39
KV-15436,495024158,54%880,97
T110E3101879,767204143,90%1240,79
VK 30.02 (M)6482,884994052,50%798,62
SU-1006846,235543948,72%1501,82
Challenger71239,727563958,97%1788,68
T1 Heavy5830,684853748,65%1750,10
Caernarvon81492,685163743,24%1688,29
T-34-856695,395563647,22%1334,88
Bat.-Châtillon Bourrasque 81312,477093647,22%1344,62
E 100101639,835693548,57%1181,41
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4147,502513438,24%248,55
AT 25544,304933348,48%1262,80
Achilles6789,585313342,42%1437,86
Grille 15102031,035593148,39%1382,54
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4223,972683043,33%398,74
Tiger (P)7552,834973040,00%491,21
M4A1 Sherman5866,666232944,83%2756,42
SU-855602,044262759,26%1355,55
P26/404274,732682630,77%506,71
T-4371053,007952665,38%2015,47
Progetto CC55 mod. 5481033,085672548,00%961,97
LT-432 8716,886992556,00%1268,63
VK 30.01 (H)5608,655162356,52%1413,37
SU-122A5469,483832356,52%1028,53
Churchill VII6760,325082245,45%1191,75
KV-1S6746,236072245,45%1321,07
T-284141,702692045,00%224,82
Valentine AT4509,903772055,00%1455,83
IS71028,897181952,63%1309,90
IS-381389,568441861,11%1606,26
Panhard AMD 178B6436,945511872,22%1192,47
AT 86981,357301758,82%1876,55
T-345456,004451650,00%1320,87
Kranvagn102429,066111650,00%1756,90
SMV CC-678703,814141625,00%460,11
P.435591,335611580,00%1685,47
S35 CA5547,534111553,33%1125,78
T25/27608,935021553,33%684,55
StuG III Ausf. B4648,074771573,33%1906,56
IS-6 B 81058,406371553,33%1044,93
Black Prince7970,146611450,00%1087,68
AMX ELC bis5509,385561353,85%2174,70
Konštrukta T-34/1007486,254391233,33%444,05
Grille5462,583781258,33%942,95
AMX 50 B101250,175591241,67%773,29
Strv 103-091095,366051145,45%796,00
AMX 404193,402611050,00%598,99
T6 Medium4430,004291050,00%1077,64
Durchbruchswagen 24130,56198944,44%136,26
IS-2-II8369,78359922,22%110,90
Conqueror92040,50568837,50%1819,90
Chrysler K GF 81271,63792850,00%1199,78
Pz.Kpfw. III Ausf. E3192,433877100,00%648,06
Nashorn6524,00368650,00%694,86
AMX 50 Foch B101241,33608650,00%740,77
M15/423267,80459580,00%964,00
T-703263,40259560,00%967,04
L6/402166,5021440,00%355,96
Matilda4546,75474450,00%1314,00
SU-76M4365,00287450,00%853,78
Cruiser Mk. II2166,50161450,00%572,34
KV-26214,0017440,00%54,40
Object 140101264,25582425,00%626,31
Pz.Kpfw. II247,0012030,00%0,00
Bishop5576,67360366,67%1186,12
M-IV-Y 81935,00685333,33%1893,55
AT 15A 7284,5032620,00%107,88
StuG IV 5575,5025720,00%1040,38
AMX M4 mle. 49 8818,50715250,00%706,79
T-463344,007731100,00%2051,94
Leichttraktor138,004110,00%0,00
MS-11148,004981100,00%893,13
Cruiser Mk. I166,001891100,00%331,04
T-602344,004111100,00%1818,71
Pz.Sfl. IC 472,008810,00%0,00
TOG II* 61097,009531100,00%2140,57

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 12.09.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.09.2021
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 28.05.2020
Opustil klan: 29.09.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 27.05.2020
Opustil klan: 27.05.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 17.05.2020
Opustil klan: 25.05.2020
Pozice: Vojín
Přijat: 30.09.2020
Opustil klan: 13.04.2021