KADET43

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev226672456208
Průměrný tier8,5310,049,899,40
Vítězství1118149,33%1250,00%3766,07%11052,88%
Porážky1109448,94%1250,00%1933,93%9445,19%
Remízy3921,73%00,00%00,00%41,92%
Přežito bitev592426,13%625,00%2035,71%5526,44%
Zničeno tanků | Ø174220,77261,08490,881660,80
Poměr zabití / smrtí1,041,441,361,08
Detekováno tanků | Ø235041,04160,67410,731960,94
Průměrné poškození1.395,782.267,292.171,381.925,34
Obsazování báze | Ø164370,7300,0000,00210,10
Obrana báze | Ø67020,3000,0000,00190,09
Průměrné zkušenosti624,66863,50990,04820,50
WN71029,491187,281268,131132,89
WN81381,062091,501869,171688,30
Celkem
Bitev22667
Průměrný tier8,53
Vítězství1118149,33%
Porážky1109448,94%
Remízy3921,73%
Přežito bitev592426,13%
Zničeno tanků | Ø174220,77
Poměr zabití / smrtí1,04
Detekováno tanků | Ø235041,04
Průměrné poškození1.395,78
Obsazování báze | Ø164370,73
Obrana báze | Ø67020,30
Průměrné zkušenosti624,66
WN71029,49
WN81381,06
Posledních 24 hodin
Bitev24
Průměrný tier10,04
Vítězství1250,00%
Porážky1250,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev625,00%
Zničeno tanků | Ø261,08
Poměr zabití / smrtí1,44
Detekováno tanků | Ø160,67
Průměrné poškození2.267,29
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti863,50
WN71187,28
WN82091,50
Posledních 7 dní
Bitev56
Průměrný tier9,89
Vítězství3766,07%
Porážky1933,93%
Remízy00,00%
Přežito bitev2035,71%
Zničeno tanků | Ø490,88
Poměr zabití / smrtí1,36
Detekováno tanků | Ø410,73
Průměrné poškození2.171,38
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti990,04
WN71268,13
WN81869,17
Posledních 30 dní
Bitev208
Průměrný tier9,40
Vítězství11052,88%
Porážky9445,19%
Remízy41,92%
Přežito bitev5526,44%
Zničeno tanků | Ø1660,80
Poměr zabití / smrtí1,08
Detekováno tanků | Ø1960,94
Průměrné poškození1.925,34
Obsazování báze | Ø210,10
Obrana báze | Ø190,09
Průměrné zkušenosti820,50
WN71132,89
WN81688,30
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev23000
Vítězství939,13%00,00%00,00%00,00%
Porážky1460,87%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev626,09%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø70,3000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,410,000,000,00
Detekováno tanků | Ø110,4800,0000,0000,00
Průměrné poškození1.472,090,000,000,00
Obsazování báze | Ø231,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti434,610,000,000,00
Celkem
Bitev23
Vítězství939,13%
Porážky1460,87%
Remízy00,00%
Přežito bitev626,09%
Zničeno tanků | Ø70,30
Poměr zabití / smrtí0,41
Detekováno tanků | Ø110,48
Průměrné poškození1.472,09
Obsazování báze | Ø231,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti434,61
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev20990080
Vítězství89342,54%00,00%00,00%2835,00%
Porážky115655,07%00,00%00,00%5265,00%
Remízy502,38%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev63830,40%00,00%00,00%2227,50%
Zničeno tanků | Ø10530,5000,0000,00270,34
Poměr zabití / smrtí0,720,000,000,47
Detekováno tanků | Ø14950,7100,0000,00610,76
Průměrné poškození1.185,570,000,001.329,23
Obsazování báze | Ø35831,7100,0000,001101,38
Obrana báze | Ø52852,5200,0000,00650,81
Průměrné zkušenosti527,320,000,00546,95
Celkem
Bitev2099
Vítězství89342,54%
Porážky115655,07%
Remízy502,38%
Přežito bitev63830,40%
Zničeno tanků | Ø10530,50
Poměr zabití / smrtí0,72
Detekováno tanků | Ø14950,71
Průměrné poškození1.185,57
Obsazování báze | Ø35831,71
Obrana báze | Ø52852,52
Průměrné zkušenosti527,32
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev80
Vítězství2835,00%
Porážky5265,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev2227,50%
Zničeno tanků | Ø270,34
Poměr zabití / smrtí0,47
Detekováno tanků | Ø610,76
Průměrné poškození1.329,23
Obsazování báze | Ø1101,38
Obrana báze | Ø650,81
Průměrné zkušenosti546,95

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev290000
Vítězství9833,79%00,00%00,00%00,00%
Porážky19165,86%00,00%00,00%00,00%
Remízy10,34%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev8127,93%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1620,5600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,780,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1410,4900,0000,0000,00
Průměrné poškození1.732,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø340,1200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1690,5800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti511,370,000,000,00
Celkem
Bitev290
Vítězství9833,79%
Porážky19165,86%
Remízy10,34%
Přežito bitev8127,93%
Zničeno tanků | Ø1620,56
Poměr zabití / smrtí0,78
Detekováno tanků | Ø1410,49
Průměrné poškození1.732,00
Obsazování báze | Ø340,12
Obrana báze | Ø1690,58
Průměrné zkušenosti511,37
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (196)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Progetto M35 mod. 46 81324,78711186148,58%1545,55
Leopard Prototyp A91723,3556786750,40%1581,23
Manticore101103,7257766848,95%1188,06
T110E5101993,9368460351,24%1570,25
O-I61060,7756147457,17%2108,44
T2881324,1057545651,54%1449,15
Vz. 55101760,6754044647,76%1181,64
Object 140101520,2153342145,13%1106,44
KV-481077,2955737948,55%1207,41
T-15061028,0553934748,70%1836,11
AMX 50 B101914,1777034452,33%1504,41
T9591723,2966631750,79%1383,34
Maus101983,2781031647,15%1495,38
Emil II91443,5760530450,00%1252,62
Taschenratte112516,6782529346,08%1516,80
Strv 103B102186,5468928950,87%1578,74
CS-63101847,8064227550,18%1385,50
E 5091518,9558827452,92%1478,85
T57 Heavy102010,7056827342,86%1509,33
AE Phase I 91553,4159426448,11%1341,83
AMX 12 t6654,8147324451,23%2028,79
Leopard 1102160,5172423549,36%1586,23
AMX 13 757670,1254222751,98%1426,85
M661108,5663320755,07%1990,17
T-448905,3748820245,54%1064,98
Panhard AML Lynx 6x68307,1047720248,51%347,22
P.43 bis6800,7945120155,22%1588,77
Controcarro 1 Mk. 291533,6468519050,00%1378,40
Object 261101477,1665219052,11%1182,02
Conqueror91566,3965918942,33%1231,87
TNH T Vz. 5191552,0664318050,56%1427,22
Pz.Kpfw. VII102092,7368817950,28%1466,21
Super Conqueror101702,4158817642,61%1114,67
IS-7102148,5977817448,28%1812,08
Ho-Ri 191853,8278417060,59%1705,39
M40/M438722,3754016449,39%622,76
T-5491170,1962416445,12%1024,49
Panhard EBR 10510645,6954516148,45%565,98
T25 AT7933,6745115249,34%1182,88
FV217 Badger101912,2366014946,31%1305,41
Panther II8965,2550514740,14%1077,17
KR-1112301,6679714648,63%1529,12
M18 Hellcat6840,1749014354,55%1523,69
T110E3101826,0063713952,52%1274,21
FV230 Canopener102141,2074913844,93%1447,54
Ares 90101783,7172113650,00%1347,96
Progetto M40 mod. 65101671,5654513550,37%1250,60
Prototipo Standard B91485,0757113148,85%1315,79
BZ-6891341,6869513145,04%1101,28
Type 71102020,6480612952,71%1514,26
XM69 Hacker112012,5776012747,24%1214,70
AMX 65 t81032,8559512646,83%1115,53
Object 705A101857,5457012540,80%1340,96
AT 1581278,3561212441,13%1389,29
Ares 8591379,2082412352,85%1311,58
STB-1101747,3760912043,33%1312,48
IS-M81079,7760412044,17%1118,56
Caernarvon81151,3861911853,39%1293,71
Škoda T 5091337,0768011644,83%1157,03
Object 26391628,5373911557,39%1464,95
Centurion Action X101774,4367911250,00%1372,75
M48A5 Patton102005,2382711150,45%1598,41
Vz. 60S Dravec 102235,7671810950,46%1400,75
M127724,1747410955,05%831,06
212A91273,7068510952,29%1202,92
M446662,4339910949,54%925,85
Object 70591461,7772810945,87%1236,45
Indien-Panzer81048,5648410837,96%1083,99
E 50 Ausf. M101790,6365110647,17%1336,73
M10391578,1074410345,63%1368,25
Tortoise91641,6766810347,57%1291,70
GSOR 3301 AVR FS9776,7474610155,45%1133,50
Type 6891965,6491810054,00%1777,44
TVP T 50/51101760,345869841,84%1310,06
Versuchspanzer 5791742,388069651,04%1414,39
T-34-856779,954409450,00%1556,37
CS-5991198,116019440,43%907,05
Leo7833,225039345,16%1210,16
Type 6191514,456749142,86%1423,93
TNH 105/100081038,776109151,65%1136,50
P.44 Pantera8960,444819028,89%940,46
Hotchkiss EBR7439,064329041,11%730,25
GSR 3301 Setter7325,004528938,20%492,61
Type 5 Heavy102514,679908667,44%2116,27
VK 45.02 (P) Ausf. B91368,957448647,67%1219,97
Centurion Mk. 7/191489,148028558,82%1567,57
AMX M4 mle. 54101596,985178344,58%957,85
VK 45.02 (P) Ausf. A81281,598458062,50%1670,19
M-V-Y101823,486417948,10%1357,91
Black Prince7780,285767644,74%861,36
CS-538981,206167646,05%1192,16
T-1091444,736877540,00%1333,29
AMX M4 mle. 5191488,277687550,67%1259,28
Controcarro 3 Minotauro101888,806817464,86%1456,19
T54E191850,958147452,70%1841,56
M36 Jackson6833,705317356,16%1450,24
Object 268 Version 4101946,126037352,05%1322,82
M-III-Y81276,447987255,56%1550,40
S-517736,564797153,52%773,25
Panhard AMD 178B6253,323877146,48%510,70
Object 252U 81347,856607149,30%1433,57
KV-15694,943787047,14%1410,48
LHMTV8469,816697052,86%762,29
AMX ELC bis5376,633566758,21%1261,46
CS-4471174,355706549,23%1711,24
SMV CC-6781256,187066546,15%1312,39
T3281469,197436450,00%1577,84
Centurion Mk. I81019,636636443,75%1207,94
VK 30.02 (M)6850,035726456,25%1767,95
Object 25791550,876546250,00%1556,57
T6981276,927216150,82%1597,77
Cromwell B 6735,235406155,74%1393,70
AMX 50 12091383,456536046,67%1177,50
BZ-16681198,637766060,00%1506,18
Ares 7581283,207815942,37%1659,25
Object 277102057,666225839,66%1396,67
Pz.Kpfw. 5581539,258705754,39%1486,27
Excalibur 6934,114875747,37%1417,35
VK 30.02 (D)7762,144945633,93%960,34
AMX 50 10081095,496295545,45%1115,29
SU-14-28952,946365451,85%894,48
M-VI-Y91720,987505250,00%1636,28
T26E5 Patriot 8836,965915242,31%839,48
KV-371043,766785164,71%1508,56
50TP Tyszkiewicza91711,367735054,00%1650,29
STA-181246,658144957,14%1593,23
Churchill Crocodile 6810,696724860,42%1331,21
AMX 404242,812664765,96%975,82
Ho-Ri 28782,135114744,68%609,31
VK 30.01 (P)61240,407004761,70%2564,09
Hummel6619,023644546,67%787,30
IS7885,245014557,78%1180,86
Matilda4658,023654557,78%2277,06
Emil I8921,805034546,67%859,45
IS-381102,046764553,33%1156,57
Ho-Ri 3101760,095484548,89%1051,84
KPz 3 Projekt 07 HK 91448,515154546,67%1300,93
Vz. 44-171236,027054445,45%1564,87
M8A14555,792864348,84%1423,56
SMV CC-567918,386174040,00%1166,70
Churchill VII6674,235293948,72%1206,65
T-437809,005283935,90%1147,08
AMX M4 mle. 457847,106283953,85%1102,06
BZ-75101762,035253946,15%1213,28
Panther7846,385583751,35%1242,25
Škoda T 256715,055773740,54%1255,15
M-II-Y71119,977803548,57%1549,47
KV-1S6588,124773447,06%933,87
M10 Wolverine5533,523413351,52%1047,90
M415555,343453240,63%749,26
AMX 13 F3 AM6539,033913246,88%653,00
SU-86768,415283234,38%850,48
P.43 ter7565,525543158,06%821,19
Churchill I5438,553593135,48%688,14
T2971216,638303056,67%1588,11
T6 Medium4527,533353063,33%1361,17
53TP Markowskiego81048,006492944,83%1015,41
Char de transition 6914,314862962,07%1541,20
Crusader6439,544392646,15%1071,15
Covenanter5417,923912552,00%1422,71
Cruiser Mk. IV4431,122882548,00%1280,74
Kunze Panzer 91393,444282532,00%1091,46
Kranvagn101661,635892445,83%1118,86
60TP Lewandowskiego101895,006582343,48%1410,23
T-284476,553092259,09%1523,15
Strv 746689,615241861,11%1262,97
Valentine3608,443501855,56%3332,92
O-Ni71537,789061861,11%2538,81
Chi-To SP71123,116951866,67%1360,24
T26E3 Eagle 7 7902,504361833,33%1028,40
Kampfpanzer 67102466,299311752,94%2002,76
Type 64 6588,635931662,50%1545,05
BT-74191,473201560,00%593,95
Pz.Kpfw. III Ausf. J4301,074031442,86%687,77
Lorraine 50 t 91462,714791435,71%1403,27
BT-53349,703571050,00%766,07
M3 Stuart3407,44347955,56%1564,43
O-Ho8598,56473966,67%649,46
Type 95 Ji-Ro6620,44504944,44%908,92
Object 283 91235,11327922,22%888,41
45TP Habicha7891,75584837,50%952,52
VK 30.01 (H)5278,57417757,14%562,63
M2 Light2296,5021860,00%1065,37
TS-60 91005,00476650,00%781,09
Object 777 Version II 91723,00694540,00%1525,52
M14/412487,00234333,33%2007,10
40TP Habicha6814,00606366,67%1510,82
Lago M38 3611,33474333,33%1850,41
Pz.Kpfw. III Ausf. E3548,50460250,00%2302,14
StuG IV 5165,503312100,00%363,44
M4A1 FL 10 6998,00652250,00%1612,27
Fiat 30001453,0024810,00%2301,43
Cruiser Mk. I189,001721100,00%462,37
M4A3(76)W Sherman 6593,006441100,00%892,72
Cobra 9670,005701100,00%555,05
BT-7 artillery 3172,0021910,00%348,96

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 27.08.2026
Opustil klan: 05.09.2026
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 08.04.2026
Opustil klan: 19.08.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 30.03.2026
Opustil klan: 31.03.2026
Pozice: Vojín
Přijat: 30.12.2025
Opustil klan: 15.02.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 23.12.2025
Opustil klan: 27.12.2025
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 21.12.2025
Opustil klan: 22.12.2025
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 15.12.2025
Opustil klan: 21.12.2025
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 07.11.2025
Opustil klan: 15.12.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 23.12.2024
Opustil klan: 07.11.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 23.12.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 21.09.2024
Opustil klan: 20.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 03.04.2022
Opustil klan: 29.03.2024