Tanky nejsou zahrnuty ve statistikách

KAla669

clanlogo
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 10.12.2021

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1515535157197
Průměrný tier8,1032,009,309,08
Vítězství761750,26%1851,43%7749,04%9347,21%
Porážky735348,52%1748,57%8050,96%10452,79%
Remízy1851,22%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev389325,69%822,86%3220,38%3919,80%
Zničeno tanků | Ø117580,78260,741380,881660,84
Poměr zabití / smrtí1,040,961,101,05
Detekováno tanků | Ø181131,20401,141911,222441,24
Průměrné poškození1.247,121.630,801.486,001.444,98
Obsazování báze | Ø163571,08361,032431,552561,30
Obrana báze | Ø47830,3200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti717,76890,89848,97821,17
WN71064,852435,241434,581290,10
WN81411,930,001217,451204,09
Celkem
Bitev15155
Průměrný tier8,10
Vítězství761750,26%
Porážky735348,52%
Remízy1851,22%
Přežito bitev389325,69%
Zničeno tanků | Ø117580,78
Poměr zabití / smrtí1,04
Detekováno tanků | Ø181131,20
Průměrné poškození1.247,12
Obsazování báze | Ø163571,08
Obrana báze | Ø47830,32
Průměrné zkušenosti717,76
WN71064,85
WN81411,93
Posledních 24 hodin
Bitev35
Průměrný tier32,00
Vítězství1851,43%
Porážky1748,57%
Remízy00,00%
Přežito bitev822,86%
Zničeno tanků | Ø260,74
Poměr zabití / smrtí0,96
Detekováno tanků | Ø401,14
Průměrné poškození1.630,80
Obsazování báze | Ø361,03
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti890,89
WN72435,24
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev157
Průměrný tier9,30
Vítězství7749,04%
Porážky8050,96%
Remízy00,00%
Přežito bitev3220,38%
Zničeno tanků | Ø1380,88
Poměr zabití / smrtí1,10
Detekováno tanků | Ø1911,22
Průměrné poškození1.486,00
Obsazování báze | Ø2431,55
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti848,97
WN71434,58
WN81217,45
Posledních 30 dní
Bitev197
Průměrný tier9,08
Vítězství9347,21%
Porážky10452,79%
Remízy00,00%
Přežito bitev3919,80%
Zničeno tanků | Ø1660,84
Poměr zabití / smrtí1,05
Detekováno tanků | Ø2441,24
Průměrné poškození1.444,98
Obsazování báze | Ø2561,30
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti821,17
WN71290,10
WN81204,09
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev18000
Vítězství527,78%00,00%00,00%00,00%
Porážky1266,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy15,56%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev844,44%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø90,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,900,000,000,00
Detekováno tanků | Ø40,2200,0000,0000,00
Průměrné poškození1.501,890,000,000,00
Obsazování báze | Ø603,3300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø40,2200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti528,610,000,000,00
Celkem
Bitev18
Vítězství527,78%
Porážky1266,67%
Remízy15,56%
Přežito bitev844,44%
Zničeno tanků | Ø90,50
Poměr zabití / smrtí0,90
Detekováno tanků | Ø40,22
Průměrné poškození1.501,89
Obsazování báze | Ø603,33
Obrana báze | Ø40,22
Průměrné zkušenosti528,61
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev11000
Vítězství19,09%00,00%00,00%00,00%
Porážky1090,91%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev19,09%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,1800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,200,000,000,00
Detekováno tanků | Ø40,3600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.422,270,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti297,270,000,000,00
Celkem
Bitev11
Vítězství19,09%
Porážky1090,91%
Remízy00,00%
Přežito bitev19,09%
Zničeno tanků | Ø20,18
Poměr zabití / smrtí0,20
Detekováno tanků | Ø40,36
Průměrné poškození1.422,27
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti297,27
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (234)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Progetto M35 mod. 46 81598,31893109152,70%2108,28
Bat.-Châtillon Bourrasque 81388,3484551353,02%1780,94
T26E5 Patriot 81004,3578244752,80%1218,86
AMX M4 mle. 49 Liberté 81024,0477637753,05%1225,61
TVP T 50/51102104,6074737650,27%1785,46
Rheinmetall Skorpion G 81301,9167637246,77%1278,84
BZ-176 81865,07104034557,39%2116,99
Panhard EBR 105101182,7372728750,17%1373,71
M46 Patton91148,7666626144,44%940,76
Bat.-Châtillon 12 t8706,2570121351,64%1366,14
Object 430U101901,7682619555,90%1614,79
M26 Pershing8850,1167618851,06%1020,76
Škoda T 5091863,8482318450,54%1821,57
M48A5 Patton101774,0171716943,79%1324,49
Object 25791282,4670816643,98%1043,04
Progetto M40 mod. 65101925,8375015650,64%1571,34
Type 6191763,0486515353,59%1943,94
T9591705,2176714448,61%1400,62
T-4481186,6674413848,55%1520,23
T207528,3858013649,26%601,42
IS7688,0260913148,85%838,12
M4A1 Sherman5165,4031912947,29%219,50
Bat.-Châtillon 25 t AP91288,6668612742,52%1190,92
T-44-100 81419,8383312743,31%1912,30
Centurion Mk. 7/191289,4467412642,86%1016,14
WZ-111 model 1-491540,5679112552,00%1433,70
Konštrukta T-34/1007646,6757412450,00%860,67
STB-1101929,9176512145,45%1553,12
IS-7101689,6473012141,32%1233,58
SU-10181149,5865911647,41%1218,70
M4A3E2 Sherman Jumbo6303,6647111450,00%437,83
Panther7700,3858911246,43%999,59
AMX 12 t6389,9546611253,57%956,60
Prototipo Standard B91914,5080211150,45%1975,49
IS-38885,0863711146,85%818,18
Centurion Mk. I8993,5573711154,95%1271,49
Leopard Prototyp A91729,4676210844,44%1733,65
CS-52 LIS 81471,6778910746,73%1774,29
T-1091413,8074810348,54%1372,98
Object 252U Defender 81447,1381210048,00%1584,37
Object 274a 81380,828909654,17%1884,10
Object 430 Version II91389,817109541,05%1280,54
Object 43091741,838659554,74%1802,20
FV4004 Conway91576,517069252,17%1447,33
KV-1S6302,753589238,04%303,78
Škoda T 256379,564959153,85%616,86
Object 26391421,097049150,55%1136,44
Lorraine 155 mle. 518945,366939060,00%1033,63
AMX 13 105101231,946538847,73%1276,43
TNH T Vz. 5191869,478278748,28%1634,88
AMX 13 F3 AM6620,295278750,57%800,00
AMX 13 757609,456188751,72%1304,78
Waffenträger auf Pz. IV91848,257518354,22%1610,34
Rhm.-Borsig Waffenträger81515,467248148,15%1488,21
TVP VTU Koncept8741,985698041,25%711,70
Panhard EBR 9091040,158508052,50%1762,14
Vz. 55102284,247997948,10%1764,49
SU-1006633,605127749,35%1020,34
Conqueror91677,318637758,44%1599,83
Emil II91724,428647656,58%1567,54
UDES 14 Alt 581228,206957650,00%1415,38
P.44 Pantera81240,897167545,33%1640,92
Bat.-Châtillon 25 t101531,716777542,67%1084,82
Bat.-Châtillon 155 58101313,336567548,00%1094,05
AMX 13 909988,017477454,05%1538,27
Lorraine 155 mle. 507816,196247452,70%1028,33
M10391450,707427444,59%1333,98
E 5091759,468677455,41%1832,37
Leo7741,425977243,06%1059,34
T-100 LT10891,965587230,56%774,90
Comet7710,547057164,79%1226,92
Tiger II8891,146457048,57%855,87
M3 Lee476,002176949,28%91,60
Object 140101622,727146947,83%1197,76
AMX 50 12091739,627746847,06%1642,43
E 7591686,018346855,88%1639,22
Emil I81295,187056645,45%1385,50
T-5491415,597476646,97%1346,89
CS-5991655,927946648,48%1496,92
Bat.-Châtillon 155 5591119,177056555,38%1093,59
SU-100M17914,116616448,44%1235,12
T-54 ltwt.91053,597866352,38%1516,93
T-284126,762806256,45%271,26
Cromwell6496,115096145,90%813,81
UDES 1691522,597716149,18%1428,63
T110E3101701,578276160,66%1248,58
LTTB8612,077066051,67%1045,83
M40/M4381480,637775955,93%1601,23
GSOR 1008 81485,547825949,15%1580,57
121101865,277865653,57%1563,72
KV-15163,672815532,73%51,76
Ferdinand81396,157125347,17%1528,30
Panther II81126,626685240,38%1354,22
VK 30.02 (M)6503,025295253,85%884,31
Charioteer81524,317695156,86%1865,02
M53/M5591234,907785162,75%1172,39
LT-432 8842,418475154,90%1777,96
M127899,346485050,00%1088,00
1108762,734944928,57%573,39
Object 268 Version 4101670,557584953,06%1211,35
FV4005 Stage II101542,905834847,92%1030,02
60TP Lewandowskiego102170,947164744,68%1645,44
M54 Renegade 81405,237734744,68%1354,78
KV-856439,854914654,35%647,45
M36 Jackson6693,705944656,52%1306,89
T2881064,246504641,30%964,41
Challenger71259,507024650,00%1815,08
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81253,988544650,00%1802,98
T25 AT7831,565564553,33%1015,31
Lion 101829,187004540,00%1383,67
Jagdtiger91773,258074452,27%1559,92
Indien-Panzer81241,708434461,36%1820,40
AMX ELC bis5137,274124456,82%338,67
Leopard 1101960,637584348,84%1585,05
Škoda T 245319,004144252,38%763,82
Strv m/425321,273924148,78%720,13
Strv 746657,176294165,85%1426,62
WZ-12091381,227684146,34%1228,77
AMX 50 10081378,937594153,66%1505,11
M10 Wolverine5404,083984055,00%829,14
STA-181167,157893956,41%1661,43
Caernarvon81242,767353844,74%1273,99
M2 Medium Tank349,621463737,84%0,00
T-34-17977,867123647,22%1602,74
Type 5 Chi-Ri71049,117453650,00%1879,63
UDES 15/16101696,786893644,44%1249,03
Object 70591709,478173650,00%1436,09
P.43 ter7904,437173560,00%1516,62
ST vz. 394149,683183455,88%378,48
50TP Tyszkiewicza92081,979903467,65%2210,40
Durchbruchswagen 24183,033563470,59%519,89
Covenanter5161,882603240,63%281,66
Object 41681335,317923253,13%1979,84
Jagdpanzer E 100101540,486493151,61%1051,31
T2971047,077513043,33%1325,35
CS-4471135,907763056,67%1731,37
T3281050,577163053,33%1110,43
LTG7842,937433043,33%1869,72
CS-5381297,438702864,29%1875,63
T110E5102183,938122850,00%1646,36
53TP Markowskiego81290,567262733,33%1430,38
Vz. 44-17956,527092751,85%1152,09
T-437994,747492751,85%1650,29
Super Conqueror101616,676992744,44%1078,96
122 TM 81241,567992762,96%1398,38
Centurion Action X101441,235982638,46%870,16
ISU-152K 81253,926582646,15%1180,61
T-832 81780,409102552,00%1870,47
LT vz. 383107,922082437,50%165,86
E 100101800,547392445,83%1131,82
Black Prince7889,007402352,17%1271,75
T404386,134272360,87%1065,79
IS-M81311,487122330,43%1371,91
Lago4275,143462245,45%702,42
Jagdpanther71229,916832236,36%1785,75
WZ-111 model 5A101751,417022240,91%1218,05
Panhard AML Lynx 6x68576,186912259,09%1013,04
T-34-281317,439022171,43%1864,01
T-34-856812,106772157,14%1759,17
Char Mle. 75 9885,628852171,43%1246,16
IS-27932,307402060,00%1277,06
Type 586633,605882050,00%1225,72
T-46346,631801942,11%25,01
Pz.Kpfw. III Ausf. E3117,172941872,22%373,13
M-IV-Y 81587,179601861,11%1833,15
T-345591,295821741,18%1794,98
Achilles6846,536041741,18%1504,17
Tiger I71468,139371643,75%2014,12
M446989,197311650,00%1958,02
SMV CC-5671053,075701533,33%1265,32
P.43 bis6772,007901478,57%1621,90
Kranvagn102392,578031442,86%1642,29
VK 30.01 (H)5292,644141464,29%675,04
K-91101652,508601457,14%1348,58
T-29 3303,144631457,14%1207,26
Kampfpanzer 07 RH 81591,549221353,85%2213,67
WZ-120-1G FT 8772,006121338,46%596,19
M7 Priest3145,252201258,33%354,92
T-26250,92941225,00%0,00
TNH 105/100081070,276661145,45%1022,04
Churchill VII6950,738961190,91%2098,98
Caliban 81369,007441136,36%1446,16
GSOR 1010 FB 81211,276521136,36%1252,59
LT vz. 35244,601061030,00%0,00
45TP Habicha71190,406311040,00%1334,38
CS-63101098,106761050,00%709,52
E 50 Ausf. M101384,008071070,00%1114,02
Pz.Kpfw. II263,33121911,11%0,18
T2 Medium Tank253,78116955,56%139,00
Sturer Emil71329,56771966,67%2311,96
Bretagne Panther 6902,50905862,50%1859,86
Strv m/40L392,14331785,71%315,86
T1 HMC288,57120728,57%240,68
AMBT 81050,29721742,86%1076,28
Crusader6107,50269650,00%128,83
M374206,50228650,00%513,59
O-I Experimental5408,17602683,33%794,61
AMX 383128,33411683,33%462,80
FCM 36284,5012460,00%120,43
Object 277101923,00770650,00%1555,32
AMX 13 57 7790,17781666,67%1521,65
M15/423210,80280520,00%453,81
P26/404262,00278540,00%472,15
P.435434,606365100,00%1332,39
Ikv 723156,20264560,00%418,45
Object 705A10994,80671560,00%720,36
Tetrarch 2215,805455100,00%1378,56
T-34-85M 6922,60648560,00%1681,78
SMV CC-6781165,00647450,00%1183,74
Cruiser Mk. IV489,25349475,00%272,30
Cruiser Mk. III3138,00240425,00%385,77
Tiger-Maus 9836,75704450,00%571,17
Kolohousenka190,67219366,67%443,42
Leichttraktor173,33222366,67%326,44
T-804262,67451366,67%1203,84
Object 752 91900,331010366,67%1789,71
XM66F 8818,00606333,33%549,86
StuG IV 5194,003773100,00%457,04
Super Hellcat 7862,007243100,00%1129,05
Strv fm/211163,50307250,00%877,78
Strv m/38250,50304250,00%84,37
T1 Cunningham117,001192100,00%261,00
AMX 40473,50214250,00%106,82
AMR 35 252,50110250,00%115,81
Vickers Medium Mk. I1183,0014110,00%826,27
Fiat 3000132,004791100,00%264,10
Renault FT190,002791100,00%516,96
Renault Otsu10,00210,00%0,00
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4556,0033910,00%1513,49
MS-110,002510,00%0,00
T3 HMC2332,0019410,00%1450,98
Grille 1510789,009831100,00%505,03
AM 39 Gendron-Somua 247,009310,00%0,00
T-45 2162,0013710,00%566,87

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 10.12.2021
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 10.12.2021
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Záložník
Přijat: 25.12.2019
Opustil klan: 13.10.2024