KanAvi

clanlogo
Pozice: Velitel
Přijat: 23.04.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev18016000
Průměrný tier7,440,000,000,00
Vítězství896249,74%00,00%00,00%00,00%
Porážky885249,13%00,00%00,00%00,00%
Remízy2021,12%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev473226,27%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø151050,8400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,140,000,000,00
Detekováno tanků | Ø182751,0100,0000,0000,00
Průměrné poškození1.180,060,000,000,00
Obsazování báze | Ø217631,2100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø104860,5800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti588,760,000,000,00
WN71129,060,000,000,00
WN81526,340,000,000,00
Celkem
Bitev18016
Průměrný tier7,44
Vítězství896249,74%
Porážky885249,13%
Remízy2021,12%
Přežito bitev473226,27%
Zničeno tanků | Ø151050,84
Poměr zabití / smrtí1,14
Detekováno tanků | Ø182751,01
Průměrné poškození1.180,06
Obsazování báze | Ø217631,21
Obrana báze | Ø104860,58
Průměrné zkušenosti588,76
WN71129,06
WN81526,34
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev60000
Vítězství2643,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky3050,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy46,67%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2338,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø330,5500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,890,000,000,00
Detekováno tanků | Ø400,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.564,650,000,000,00
Obsazování báze | Ø601,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1883,1300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti545,320,000,000,00
Celkem
Bitev60
Vítězství2643,33%
Porážky3050,00%
Remízy46,67%
Přežito bitev2338,33%
Zničeno tanků | Ø330,55
Poměr zabití / smrtí0,89
Detekováno tanků | Ø400,67
Průměrné poškození1.564,65
Obsazování báze | Ø601,00
Obrana báze | Ø1883,13
Průměrné zkušenosti545,32
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev35000
Vítězství1028,57%00,00%00,00%00,00%
Porážky2365,71%00,00%00,00%00,00%
Remízy25,71%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1234,29%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø150,4300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,650,000,000,00
Detekováno tanků | Ø80,2300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.300,630,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø160,4600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti351,490,000,000,00
Celkem
Bitev35
Vítězství1028,57%
Porážky2365,71%
Remízy25,71%
Přežito bitev1234,29%
Zničeno tanků | Ø150,43
Poměr zabití / smrtí0,65
Detekováno tanků | Ø80,23
Průměrné poškození1.300,63
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø160,46
Průměrné zkušenosti351,49
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství133,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky266,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø103,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození39,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti88,330,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství133,33%
Porážky266,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø103,33
Průměrné poškození39,67
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti88,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev108000
Vítězství2523,15%00,00%00,00%00,00%
Porážky8175,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy21,85%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1917,59%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø560,5200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,630,000,000,00
Detekováno tanků | Ø700,6500,0000,0000,00
Průměrné poškození533,730,000,000,00
Obsazování báze | Ø250,2300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1281,1900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti208,580,000,000,00
Celkem
Bitev108
Vítězství2523,15%
Porážky8175,00%
Remízy21,85%
Přežito bitev1917,59%
Zničeno tanků | Ø560,52
Poměr zabití / smrtí0,63
Detekováno tanků | Ø700,65
Průměrné poškození533,73
Obsazování báze | Ø250,23
Obrana báze | Ø1281,19
Průměrné zkušenosti208,58
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev312000
Vítězství14646,79%00,00%00,00%00,00%
Porážky16151,60%00,00%00,00%00,00%
Remízy51,60%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev10633,97%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1720,5500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,830,000,000,00
Detekováno tanků | Ø3241,0400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.036,300,000,000,00
Obsazování báze | Ø8782,8100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø8892,8500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti515,050,000,000,00
Celkem
Bitev312
Vítězství14646,79%
Porážky16151,60%
Remízy51,60%
Přežito bitev10633,97%
Zničeno tanků | Ø1720,55
Poměr zabití / smrtí0,83
Detekováno tanků | Ø3241,04
Průměrné poškození1.036,30
Obsazování báze | Ø8782,81
Obrana báze | Ø8892,85
Průměrné zkušenosti515,05
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev140000
Vítězství6647,14%00,00%00,00%00,00%
Porážky7352,14%00,00%00,00%00,00%
Remízy10,71%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev4834,29%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø930,6600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,010,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1000,7100,0000,0000,00
Průměrné poškození888,190,000,000,00
Obsazování báze | Ø820,5900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2191,5600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti516,790,000,000,00
Celkem
Bitev140
Vítězství6647,14%
Porážky7352,14%
Remízy10,71%
Přežito bitev4834,29%
Zničeno tanků | Ø930,66
Poměr zabití / smrtí1,01
Detekováno tanků | Ø1000,71
Průměrné poškození888,19
Obsazování báze | Ø820,59
Obrana báze | Ø2191,56
Průměrné zkušenosti516,79
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (195)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Löwe 81385,41746114048,86%1707,13
Pz.Kpfw. T 25 5406,5936585853,61%1084,15
FV4202 81405,4982781051,11%2084,39
T57 Heavy102319,2775176051,32%2037,73
Jagdpanzer E 100102243,9569371653,07%1884,31
G.W. Tiger (P)81177,2241442539,76%1340,12
STG 81592,0478636650,55%2137,65
Jagdtiger91702,2866236546,85%1466,23
Ferdinand81182,7850333050,00%1196,15
M10391330,3670032944,98%1166,45
G.W. Tiger91496,8462432450,93%1490,63
T-5491976,7794232156,39%2589,65
T2971012,1244230847,08%1261,21
M66574,9931130245,03%741,86
AMX 13 9091026,7775630250,99%1720,40
T3281186,2758429651,35%1465,09
G.W. Panther71020,5247727644,93%1357,80
Object 140102144,3773327554,91%2216,52
T6981300,4565027345,42%1698,79
Jagdpanther7816,3144425546,67%1002,56
T54E191763,1483425550,98%1842,69
G.W. E 100101592,1156123844,12%1282,94
T-4481201,5977623553,62%1850,66
T110E5101875,0468423248,28%1457,78
KV-856887,6749223050,87%1755,80
Bat.-Châtillon 25 t AP91749,2182420354,19%2028,51
Lorraine 155 mle. 507810,4544120247,03%928,17
IS-381710,6085119650,51%2169,26
STA-2 81302,1674119054,74%1854,49
SU-1006775,0044518555,14%1525,43
AMX 13 757538,0456918146,41%1054,83
Leopard Prototyp A91891,9879217751,41%1800,05
T71 DA7416,3957716544,85%638,78
Jagdpanzer IV6575,6540516245,68%1007,77
Leopard 1102261,2467115949,69%1894,58
IS71094,7470115252,63%1612,44
SU-100Y 6820,9052914649,32%1500,80
AMX ELC bis5272,3830714451,39%810,65
Object 43091953,2778514252,11%1958,78
StuG III Ausf. G5366,1426513850,00%773,81
Bat.-Châtillon 25 t101981,2368413855,07%1767,71
Hummel6736,3841613650,00%1155,28
T1 Heavy5196,5521713448,51%192,98
AMX 12 t6292,3549213050,77%644,74
T216188,1842412050,83%344,68
Tiger (P)71168,1979511351,33%1735,49
Grille5485,5225710849,07%1030,34
50TP Tyszkiewicza91837,3980210647,17%1570,75
T-34-3 81155,7775910049,00%1424,36
SU-855565,683889950,51%1362,33
T-4371137,978579953,54%2390,31
M3 Lee4161,621559845,92%375,53
KV-15442,534299851,02%895,20
T675374,102939741,24%630,22
VK 30.02 (D)7683,356279245,65%950,96
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4248,531888846,59%486,45
A-20568,651608148,15%92,60
SU-15271225,656908055,00%1994,45
Indien-Panzer81300,197778051,25%1908,89
Object 277102079,637587951,90%1724,11
M75278,753957753,25%1005,29
60TP Lewandowskiego102094,327507655,26%1558,10
Bat.-Châtillon Bourrasque 81481,717867554,67%1884,68
AMX Chasseur de chars 81068,597387450,00%1529,18
M18 Hellcat6580,365177349,32%915,05
VK 100.01 (P)81569,717927345,21%1907,89
ISU-15281419,016677251,39%1443,38
Pz.Kpfw. III/IV5367,763947152,11%996,14
Sturmpanzer II4296,102016752,24%1001,32
T-345398,804246656,06%1027,79
AMX 404149,362036445,31%407,45
45TP Habicha71001,326596346,03%1304,80
AMX 13 F3 AM6590,023126246,77%752,69
Object 70492206,757726048,33%1849,00
T34 81314,537285850,00%1452,22
T2 Medium Tank288,621595856,90%369,88
VK 30.01 (D)6507,554525844,83%861,66
ARL 446795,356005453,70%1422,86
IS-2-II81475,007905349,06%1776,07
Škoda T 256790,467265265,38%1982,88
Maus101879,067405064,00%1587,84
Object 430U102038,926694839,58%1534,20
Pz.Kpfw. III Ausf. J4131,572024650,00%177,69
AMX 105 AM mle. 474360,093524669,57%1467,06
Churchill III 5588,178224654,35%1311,13
M5 Stuart4156,362454548,89%280,25
VK 45.02 (P) Ausf. A81401,385954555,56%1807,70
M41 Walker Bulldog8569,245604544,44%806,35
AT 25531,055904452,27%1457,06
T-284248,882404156,10%757,39
TVP VTU Koncept8878,515734143,90%1017,70
KV-26604,805054141,46%903,35
AMX M4 mle. 49 Liberté 81102,056464040,00%1081,03
Rheinmetall Skorpion 81433,904614032,50%1377,46
IS-3-II91256,845983836,84%863,83
FV3046586,923203641,67%844,36
Pz.Sfl. IVc5608,314243548,57%1537,00
BT-7431,241123339,39%7,25
Sturmpanzer I Bison397,441143250,00%170,41
53TP Markowskiego81790,698593240,63%2179,38
Lorraine 39L AM387,671433060,00%233,01
M2 Medium Tank3120,791742955,17%346,83
ARL V396569,103742931,03%814,80
Marder II3163,561792755,56%405,34
40TP Habicha6765,736222650,00%1428,77
Ram II 5471,625372657,69%1414,43
Panhard AMD 178B6406,844862540,00%1116,86
BDR G1 B5316,633872458,33%521,39
Birch Gun4351,833902470,83%1396,09
25TP KSUST II5523,235042245,45%1313,49
Type 2597 Chi-Ha3207,772232254,55%706,26
Pz.Kpfw. III Ausf. E372,091672259,09%184,95
Super Conqueror101871,055712250,00%1418,73
Super Hellcat 7910,145032240,91%1072,23
Lorraine 155 mle. 518866,104372138,10%796,55
M8A14200,952462138,10%274,55
AMX 13 105101437,575192142,86%1480,75
Pz.Kpfw. II Luchs459,351952045,00%52,81
VK 30.01 (P)6620,304472025,00%879,79
Alecto4231,203212055,00%543,36
M3 Stuart3160,442691872,22%699,76
M4A1 Sherman5417,723371855,56%1083,84
Type 3 Chi-Nu5336,114241844,44%802,54
T1 Cunningham146,351711735,29%14,56
Vickers Mk. E Type B278,351191747,06%138,10
S35 CA5511,295051758,82%1158,16
Bishop5627,245551770,59%1591,12
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.478,131861533,33%0,00
AT 86422,535931566,67%737,70
Pz.Kpfw. I Ausf. C382,132231546,67%202,34
BT-2235,711271450,00%85,14
AMX 13 105 AM mle. 505350,863071442,86%540,54
Cruiser Mk. IV484,001211435,71%1,70
SU-263158,501711442,86%243,74
ISU-152K 81474,007841464,29%1637,60
Rheinmetall Skorpion G 81762,717491442,86%2017,91
D23112,622371353,85%286,07
AMX 38383,001501346,15%68,80
Renault UE 573211,083161376,92%742,04
Cruiser Mk. III3111,581331258,33%413,99
Valentine AT497,751971266,67%248,06
D1221,30741030,00%0,32
Pz.Kpfw. II260,101501050,00%85,14
T-463109,201461040,00%202,30
SU-54140,301761030,00%54,24
AT-1246,50421010,00%0,00
Mäuschen91359,806271040,00%881,32
B14150,00212922,22%149,91
SU-122-44 71061,67685955,56%1608,94
Renault FT 75 BS282,0085825,00%251,17
Type 1 Chi-He4238,25342850,00%560,39
Leichttraktor1107,38150850,00%376,87
Panzerjäger I293,88142850,00%179,71
T-26261,38139837,50%45,34
T3 HMC2115,88127837,50%262,70
StuG IV 5463,38479875,00%1177,45
Hotchkiss H35270,57149714,29%58,25
10TP3167,29305771,43%681,54
T1 HMC270,86119742,86%177,31
Vickers Medium Mk. I180,50105633,33%178,03
SU-182128,83148666,67%838,06
Covenanter5137,50168616,67%174,10
Pz.Kpfw. 35 (t)243,40158560,00%170,86
Škoda T 245320,80365540,00%582,15
TOG II* 61475,00934540,00%2899,44
Vickers Medium Mk. II270,25114450,00%167,49
M2 Light246,50141450,00%89,89
M7 Priest3142,00190475,00%374,39
Universal Carrier 2-pdr2114,75171450,00%330,33
T-50-2 6278,50264425,00%469,95
M5A1 Stuart4174,6717230,00%353,88
Sexton II378,3311130,00%47,70
SU-76M4278,33319333,33%595,24
T56 GMC3212,33148333,33%470,50
Renault FT AC294,335530,00%112,62
KV-13739,00460366,67%256,62
Loyd Gun Carriage247,6748333,33%34,24
T-116 3270,33355333,33%1046,36
VK 168.01 Mauerbrecher 8927,00500333,33%893,04
T28 Concept 71537,00635366,67%3029,77
Renault FT1175,5016420,00%1030,21
14TP465,50276250,00%116,70
Type 97 Chi-Ha3104,503862100,00%354,35
MS-1174,0099250,00%219,03
Somua SAu 40499,003252100,00%261,00
Light Mk. VIC 244,50126250,00%110,55
LTP 3116,00137250,00%371,82
Renault Otsu163,006610,00%25,00
7TP2312,006381100,00%1584,38
Type 97 Te-Ke 2140,0012710,00%414,13
Pz.Kpfw. 38 (t)377,002001100,00%270,14
Churchill VII6426,0033010,00%529,55
G.Pz. Mk. VI (e)26,001971100,00%261,00
Bat.-Châtillon 12 t8541,0019310,00%600,25
T7 Combat Car 265,009510,00%46,35

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Velitel
Přijat: 23.04.2020
Pozice: Velitel
Přijat: 23.04.2020
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 22.07.2015
Opustil klan: 13.08.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.09.2016
Opustil klan: 12.10.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 01.03.2015
Opustil klan: 09.06.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 13.09.2016
Opustil klan: 13.09.2016
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 21.11.2013