| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1297,33 | 532 | 3103 | 50,50% | 1370,19 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1895,60 | 595 | 2032 | 49,36% | 1440,75 | |||||
| Löwe | 8 | 1382,57 | 720 | 1637 | 50,89% | 1699,61 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1311,03 | 705 | 1492 | 49,80% | 1543,92 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 993,17 | 634 | 1174 | 51,70% | 1312,02 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1285,92 | 527 | 1144 | 44,23% | 703,09 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2078,71 | 674 | 858 | 50,12% | 1711,82 | |||||
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 708,49 | 595 | 809 | 48,33% | 1159,28 | |||||
| Churchill III | 5 | 583,23 | 537 | 800 | 52,38% | 1340,32 | |||||
| T-10 | 9 | 1681,34 | 598 | 716 | 51,40% | 1745,03 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 1094,15 | 359 | 653 | 42,27% | 1308,23 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1529,44 | 664 | 613 | 48,45% | 1367,04 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1500,14 | 512 | 612 | 46,24% | 966,44 | |||||
| Caernarvon | 8 | 773,01 | 469 | 595 | 45,21% | 715,88 | |||||
| FV304 | 6 | 630,26 | 360 | 595 | 51,93% | 1190,88 | |||||
| KV-85 | 6 | 672,65 | 418 | 585 | 51,11% | 1101,81 | |||||
| Object 261 | 10 | 1241,35 | 528 | 569 | 44,82% | 949,54 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1272,17 | 401 | 561 | 46,17% | 977,85 | |||||
| WZ-120 | 9 | 1096,72 | 524 | 553 | 50,81% | 1002,23 | |||||
| Conqueror | 9 | 1195,73 | 549 | 552 | 44,75% | 968,42 | |||||
| Black Prince | 7 | 537,58 | 349 | 524 | 44,66% | 511,23 | |||||
| SU-14-1 | 7 | 852,14 | 344 | 510 | 49,41% | 1225,51 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1520,75 | 557 | 509 | 48,92% | 1275,33 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1170,45 | 382 | 508 | 50,00% | 1357,76 | |||||
| Type 58 | 6 | 598,30 | 397 | 500 | 48,60% | 1155,06 | |||||
| Dicker Max | 6 | 737,74 | 395 | 472 | 47,67% | 1320,74 | |||||
| XM551 Sheridan | 10 | 1118,23 | 528 | 464 | 47,20% | 1184,65 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 1806,99 | 565 | 460 | 41,96% | 1292,77 | |||||
| IS-3 | 8 | 1063,84 | 494 | 436 | 48,39% | 1177,85 | |||||
| 212A | 9 | 1340,27 | 468 | 435 | 53,79% | 1317,13 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 819,56 | 415 | 433 | 49,42% | 1047,87 | |||||
| T-34-2 | 8 | 943,92 | 461 | 408 | 47,55% | 1210,61 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 1474,52 | 765 | 390 | 49,23% | 2070,04 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1395,90 | 494 | 388 | 46,39% | 1365,14 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 821,16 | 567 | 377 | 46,68% | 745,58 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1286,35 | 539 | 375 | 44,00% | 684,47 | |||||
| Tortoise | 9 | 1742,17 | 649 | 363 | 49,59% | 1550,10 | |||||
| FV215b | 10 | 1500,95 | 538 | 350 | 46,86% | 1165,55 | |||||
| FV4202 | 8 | 1169,82 | 732 | 349 | 50,14% | 1549,44 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 506,95 | 451 | 348 | 50,00% | 1394,49 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1564,35 | 649 | 347 | 52,45% | 1608,29 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 756,41 | 354 | 342 | 46,49% | 986,88 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 2129,21 | 708 | 342 | 47,37% | 1667,51 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 570,91 | 453 | 338 | 49,11% | 919,21 | |||||
| WZ-111 | 8 | 1172,81 | 571 | 336 | 47,62% | 1377,07 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 1973,29 | 683 | 332 | 51,20% | 1485,96 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1827,57 | 615 | 325 | 48,92% | 1815,28 | |||||
| Object 705A | 10 | 1583,01 | 652 | 307 | 46,25% | 1043,57 | |||||
| IS-7 | 10 | 1607,10 | 574 | 306 | 47,39% | 1189,62 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1209,48 | 562 | 306 | 51,63% | 1446,70 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 1918,20 | 636 | 305 | 47,87% | 1501,97 | |||||
| M12 | 7 | 867,64 | 384 | 302 | 52,32% | 1148,64 | |||||
| T49 | 9 | 908,18 | 485 | 298 | 46,64% | 1276,59 | |||||
| 121 | 10 | 1865,76 | 666 | 279 | 52,33% | 1662,83 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1178,55 | 553 | 277 | 41,88% | 647,44 | |||||
| WZ-132 | 8 | 677,12 | 612 | 273 | 51,28% | 1211,15 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1790,06 | 513 | 263 | 48,67% | 1789,24 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 1771,00 | 393 | 251 | 35,06% | 963,86 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1273,04 | 797 | 248 | 57,26% | 1945,11 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1993,64 | 673 | 243 | 47,74% | 1604,27 | |||||
| Object 430U | 10 | 2535,99 | 804 | 243 | 54,32% | 2453,62 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1235,39 | 489 | 231 | 48,48% | 1343,46 | |||||
| T-34-1 | 7 | 871,21 | 486 | 225 | 52,00% | 1427,23 | |||||
| 113 | 10 | 2056,79 | 678 | 225 | 48,89% | 1733,51 | |||||
| O-I | 6 | 837,77 | 482 | 222 | 50,45% | 1520,67 | |||||
| Maus | 10 | 1249,97 | 636 | 222 | 46,40% | 751,59 | |||||
| Ares 85 | 9 | 984,09 | 507 | 221 | 47,51% | 721,39 | |||||
| 110 | 8 | 1056,69 | 507 | 220 | 49,09% | 1119,88 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1139,23 | 536 | 220 | 38,64% | 552,97 | |||||
| Hummel | 6 | 414,55 | 237 | 209 | 37,80% | 377,95 | |||||
| IS | 7 | 828,50 | 546 | 207 | 52,66% | 1102,26 | |||||
| T54E1 | 9 | 1893,07 | 778 | 206 | 50,97% | 1856,66 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 971,29 | 575 | 203 | 48,77% | 923,23 | |||||
| Object 277 | 10 | 1583,90 | 695 | 196 | 51,53% | 1228,52 | |||||
| Type T-34 | 5 | 338,70 | 290 | 191 | 53,40% | 892,22 | |||||
| M44 | 6 | 721,33 | 371 | 188 | 49,47% | 1334,94 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1052,54 | 604 | 186 | 46,77% | 827,87 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 1845,97 | 824 | 185 | 46,49% | 1829,17 | |||||
| KV-1 | 5 | 450,31 | 328 | 184 | 49,46% | 847,70 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1143,36 | 703 | 184 | 54,89% | 1438,07 | |||||
| Churchill VII | 6 | 303,68 | 280 | 183 | 40,98% | 274,49 | |||||
| T-54 | 9 | 1685,40 | 799 | 183 | 51,91% | 1828,85 | |||||
| T 55A | 9 | 1124,88 | 568 | 180 | 49,44% | 1017,66 | |||||
| Nashorn | 6 | 540,72 | 299 | 179 | 45,25% | 777,27 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1355,58 | 723 | 178 | 53,93% | 1597,00 | |||||
| IS-2 | 7 | 1008,65 | 532 | 177 | 52,54% | 1372,42 | |||||
| Grille | 5 | 342,60 | 268 | 174 | 48,85% | 605,04 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 1091,53 | 475 | 173 | 39,88% | 728,13 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1356,47 | 781 | 171 | 50,29% | 1421,07 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1177,82 | 709 | 168 | 48,21% | 1460,26 | |||||
| Churchill I | 5 | 217,05 | 223 | 166 | 49,40% | 260,17 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 2030,47 | 768 | 163 | 47,24% | 1946,96 | |||||
| Object 430 | 9 | 2124,99 | 825 | 163 | 58,28% | 2346,30 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1023,00 | 556 | 158 | 46,84% | 526,87 | |||||
| SU-122A | 5 | 386,41 | 238 | 157 | 40,76% | 755,20 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 229,32 | 217 | 156 | 48,72% | 474,40 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 898,52 | 539 | 155 | 49,68% | 1184,25 | |||||
| T-44 | 8 | 1356,88 | 785 | 154 | 55,84% | 1948,11 | |||||
| SU-101 | 8 | 733,91 | 487 | 153 | 39,87% | 577,42 | |||||
| M60 | 10 | 2050,18 | 720 | 153 | 49,02% | 1749,64 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 474,23 | 346 | 152 | 44,08% | 612,54 | |||||
| T69 | 8 | 1040,85 | 668 | 152 | 53,95% | 1282,47 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 232,37 | 222 | 151 | 43,71% | 397,47 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 869,32 | 430 | 146 | 52,05% | 1377,23 | |||||
| WZ-131 | 7 | 754,04 | 515 | 141 | 48,23% | 1603,68 | |||||
| Object 263 | 9 | 952,04 | 605 | 139 | 50,36% | 661,10 | |||||
| Bishop | 5 | 493,19 | 270 | 137 | 51,09% | 1132,68 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 238,33 | 239 | 132 | 43,94% | 330,64 | |||||
| Matilda | 4 | 169,65 | 188 | 130 | 38,46% | 208,53 | |||||
| Mäuschen | 9 | 2258,45 | 944 | 130 | 58,46% | 2566,22 | |||||
| ARL 44 | 6 | 598,33 | 394 | 129 | 41,09% | 882,19 | |||||
| T-28 | 4 | 205,92 | 214 | 128 | 49,22% | 463,03 | |||||
| AT 8 | 6 | 659,64 | 395 | 128 | 54,69% | 1215,95 | |||||
| AT 7 | 7 | 1135,35 | 478 | 128 | 50,78% | 1550,72 | |||||
| SU-8 | 6 | 601,21 | 387 | 126 | 50,79% | 804,86 | |||||
| Ho-Ri 1 | 9 | 994,65 | 543 | 125 | 48,80% | 612,84 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1339,60 | 593 | 125 | 50,40% | 1377,39 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1150,18 | 565 | 125 | 44,00% | 601,91 | |||||
| T71 DA | 7 | 813,11 | 513 | 123 | 50,41% | 1696,73 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 1301,73 | 813 | 122 | 54,92% | 1618,35 | |||||
| T37 | 6 | 468,88 | 373 | 120 | 50,00% | 1127,08 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 159,39 | 224 | 116 | 50,86% | 393,53 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 812,16 | 622 | 116 | 47,41% | 828,14 | |||||
| WZ-132-1 | 10 | 870,58 | 544 | 115 | 38,26% | 755,59 | |||||
| 59-16 | 6 | 281,79 | 327 | 112 | 43,75% | 552,70 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 655,37 | 401 | 110 | 41,82% | 461,42 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 776,59 | 528 | 108 | 49,07% | 685,25 | |||||
| P.43 ter | 7 | 937,52 | 675 | 107 | 60,75% | 1676,90 | |||||
| WZ-132A | 9 | 773,36 | 528 | 105 | 44,76% | 902,39 | |||||
| Object 260 | 10 | 1695,78 | 666 | 104 | 45,19% | 1114,99 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1789,28 | 803 | 101 | 58,42% | 2068,87 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 1259,76 | 566 | 101 | 44,55% | 611,77 | |||||
| Ares 75 | 8 | 789,10 | 532 | 97 | 46,39% | 736,69 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 1162,71 | 518 | 96 | 50,00% | 648,26 | |||||
| SU-5 | 4 | 246,84 | 195 | 89 | 51,69% | 512,88 | |||||
| E 100 | 10 | 796,91 | 538 | 88 | 40,91% | 339,67 | |||||
| SU-100 | 6 | 617,72 | 470 | 85 | 51,76% | 984,26 | |||||
| Marder 38T | 4 | 186,89 | 190 | 84 | 47,62% | 295,88 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 1133,50 | 680 | 84 | 47,62% | 1256,10 | |||||
| Cromwell | 6 | 598,29 | 514 | 83 | 53,01% | 1128,03 | |||||
| STB-1 | 10 | 1150,02 | 580 | 82 | 46,34% | 718,33 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1198,84 | 724 | 81 | 54,32% | 1700,06 | |||||
| AT 2 | 5 | 491,36 | 340 | 81 | 54,32% | 1217,94 | |||||
| AT 15 | 8 | 1403,65 | 510 | 80 | 46,25% | 1688,71 | |||||
| Comet | 7 | 912,62 | 659 | 78 | 56,41% | 1602,95 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 806,40 | 553 | 73 | 46,58% | 460,44 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 538,83 | 402 | 72 | 47,22% | 1025,84 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 206,68 | 192 | 69 | 50,72% | 543,00 | |||||
| T-34 | 5 | 542,76 | 463 | 67 | 56,72% | 1644,37 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 686,83 | 635 | 65 | 50,77% | 543,31 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 943,20 | 562 | 64 | 46,88% | 601,60 | |||||
| Object 140 | 10 | 1686,29 | 665 | 63 | 44,44% | 1326,83 | |||||
| Sexton I | 3 | 370,48 | 321 | 63 | 57,14% | 1270,53 | |||||
| T-43 | 7 | 1068,98 | 722 | 60 | 63,33% | 1966,60 | |||||
| M41 | 5 | 427,12 | 287 | 58 | 62,07% | 744,05 | |||||
| T-34-85 | 6 | 661,54 | 535 | 57 | 47,37% | 1262,76 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 228,58 | 355 | 57 | 49,12% | 628,50 | |||||
| Alecto | 4 | 265,63 | 231 | 51 | 45,10% | 588,16 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 475,39 | 411 | 51 | 56,86% | 1740,22 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 50,31 | 88 | 49 | 48,98% | 74,00 | |||||
| O-Ni | 7 | 1333,94 | 804 | 49 | 48,98% | 1917,95 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1265,55 | 567 | 49 | 55,10% | 914,10 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1237,18 | 669 | 49 | 46,94% | 744,82 | |||||
| Fantôme | 9 | 967,86 | 549 | 49 | 42,86% | 727,06 | |||||
| P.43 bis | 6 | 818,50 | 613 | 48 | 66,67% | 1847,83 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1912,42 | 859 | 48 | 60,42% | 1835,21 | |||||
| Schwarzpanzer 58 | 8 | 588,60 | 477 | 47 | 40,43% | 510,74 | |||||
| T28 Concept | 7 | 989,24 | 463 | 46 | 56,52% | 1490,32 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 916,24 | 671 | 45 | 46,67% | 1405,97 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 107,41 | 135 | 44 | 52,27% | 230,80 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 598,32 | 546 | 44 | 47,73% | 322,88 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 96,91 | 240 | 43 | 48,84% | 136,18 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 622,20 | 408 | 41 | 39,02% | 528,35 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 415,10 | 286 | 40 | 52,50% | 937,95 | |||||
| M37 | 4 | 258,23 | 205 | 40 | 52,50% | 779,63 | |||||
| StuG IV | 5 | 335,88 | 228 | 40 | 42,50% | 617,17 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 103,72 | 116 | 39 | 35,90% | 139,91 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 808,56 | 554 | 39 | 46,15% | 891,82 | |||||
| T110E3 | 10 | 961,54 | 520 | 39 | 35,90% | 336,96 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 36,37 | 81 | 38 | 47,37% | 52,65 | |||||
| T-50-2 | 6 | 397,42 | 448 | 36 | 58,33% | 1094,79 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 451,57 | 288 | 35 | 40,00% | 948,24 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 1380,26 | 830 | 35 | 68,57% | 2602,50 | |||||
| Excalibur | 6 | 516,94 | 409 | 35 | 40,00% | 569,99 | |||||
| SU-26 | 3 | 161,21 | 133 | 33 | 42,42% | 260,40 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 810,09 | 615 | 32 | 43,75% | 1558,30 | |||||
| T95 | 9 | 735,22 | 596 | 32 | 46,88% | 371,58 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 887,38 | 637 | 32 | 56,25% | 1354,98 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 859,19 | 699 | 31 | 64,52% | 2233,07 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 198,83 | 267 | 30 | 50,00% | 476,92 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 765,79 | 618 | 28 | 60,71% | 1672,71 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 304,74 | 300 | 27 | 25,93% | 68,68 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 632,33 | 522 | 27 | 44,44% | 1305,77 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 610,00 | 439 | 25 | 48,00% | 392,68 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 83,50 | 109 | 24 | 37,50% | 153,96 | |||||
| Object 705 | 9 | 2205,00 | 1029 | 24 | 70,83% | 2609,47 | |||||
| M7 Priest | 3 | 268,48 | 210 | 23 | 43,48% | 648,43 | |||||
| AMR 35 | 2 | 218,05 | 329 | 22 | 40,91% | 984,12 | |||||
| Tiger I | 7 | 1154,62 | 790 | 21 | 57,14% | 1796,54 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 416,24 | 435 | 21 | 57,14% | 1147,36 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1077,67 | 657 | 21 | 61,90% | 1293,49 | |||||
| IS-M | 8 | 1390,33 | 739 | 21 | 42,86% | 1505,14 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 405,62 | 331 | 21 | 28,57% | 115,30 | |||||
| O-Ho | 8 | 1571,35 | 873 | 20 | 60,00% | 2078,49 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 668,90 | 511 | 20 | 50,00% | 642,50 | |||||
| TOG II* | 6 | 746,95 | 395 | 20 | 55,00% | 1288,89 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 147,15 | 191 | 20 | 45,00% | 375,17 | |||||
| T-46 | 3 | 107,00 | 162 | 19 | 57,89% | 371,27 | |||||
| SU-76M | 4 | 122,21 | 140 | 19 | 42,11% | 94,07 | |||||
| SU-85 | 5 | 470,67 | 382 | 18 | 44,44% | 1108,67 | |||||
| T-62A | 10 | 870,39 | 589 | 18 | 55,56% | 610,57 | |||||
| Caliban | 8 | 496,72 | 500 | 18 | 50,00% | 388,05 | |||||
| A-20 | 5 | 248,59 | 355 | 17 | 52,94% | 805,32 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 341,53 | 356 | 17 | 47,06% | 639,51 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 78,75 | 102 | 16 | 56,25% | 262,32 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 75,81 | 142 | 16 | 37,50% | 3,45 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 654,06 | 494 | 16 | 43,75% | 291,80 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 881,69 | 536 | 16 | 37,50% | 1088,76 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 498,33 | 481 | 15 | 46,67% | 1320,65 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 125,20 | 136 | 15 | 46,67% | 292,28 | |||||
| T-26 | 2 | 48,33 | 122 | 15 | 46,67% | 55,31 | |||||
| SU-85B | 4 | 383,20 | 250 | 15 | 53,33% | 918,28 | |||||
| Wespe | 3 | 74,29 | 109 | 14 | 50,00% | 127,03 | |||||
| Covenanter | 5 | 178,85 | 216 | 13 | 53,85% | 459,60 | |||||
| B1 | 4 | 307,42 | 248 | 12 | 50,00% | 802,03 | |||||
| Marder II | 3 | 136,08 | 163 | 12 | 50,00% | 260,54 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 883,58 | 325 | 12 | 16,67% | 853,08 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 45,73 | 65 | 11 | 36,36% | 0,00 | |||||
| BT-2 | 2 | 57,40 | 146 | 10 | 70,00% | 270,08 | |||||
| KV-2 | 6 | 329,40 | 268 | 10 | 50,00% | 387,71 | |||||
| Windhund | 8 | 403,50 | 418 | 10 | 60,00% | 340,89 | |||||
| VK 168.01 Mauerbrecher | 8 | 1104,10 | 740 | 10 | 50,00% | 1220,03 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 689,30 | 376 | 10 | 40,00% | 560,89 | |||||
| T92 | 8 | 132,50 | 380 | 10 | 60,00% | 224,15 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 69,11 | 102 | 9 | 44,44% | 75,80 | |||||
| SU-18 | 2 | 102,33 | 101 | 9 | 22,22% | 391,01 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 40,67 | 92 | 9 | 55,56% | 168,36 | |||||
| Ram II | 5 | 559,89 | 566 | 9 | 55,56% | 1287,60 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 183,63 | 447 | 8 | 87,50% | 1047,97 | |||||
| AT-1 | 2 | 109,63 | 123 | 8 | 50,00% | 267,18 | |||||
| Tiger II | 8 | 1326,63 | 838 | 8 | 50,00% | 1596,66 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 0,63 | 68 | 8 | 50,00% | 89,05 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 768,75 | 601 | 8 | 37,50% | 531,82 | |||||
| E 75 | 9 | 1306,71 | 667 | 7 | 57,14% | 1053,87 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 739,50 | 418 | 6 | 16,67% | 491,00 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 125,33 | 162 | 6 | 16,67% | 89,50 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 79,80 | 158 | 5 | 60,00% | 292,11 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 156,20 | 216 | 5 | 60,00% | 756,98 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 188,20 | 161 | 5 | 20,00% | 369,15 | |||||
| T-29 | 3 | 257,00 | 360 | 5 | 40,00% | 801,39 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 66,50 | 176 | 4 | 75,00% | 280,53 | |||||
| T1 HMC | 2 | 120,50 | 136 | 4 | 50,00% | 601,89 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 91,00 | 158 | 4 | 50,00% | 315,63 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 779,75 | 512 | 4 | 50,00% | 703,41 | |||||
| T-116 | 3 | 182,75 | 215 | 4 | 25,00% | 461,51 | |||||
| T14 | 5 | 177,67 | 292 | 3 | 0,00% | 77,26 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 103,00 | 225 | 3 | 66,67% | 519,05 | |||||
| Renault FT | 1 | 43,67 | 132 | 3 | 66,67% | 229,83 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 39,67 | 92 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 247,00 | 235 | 3 | 0,00% | 158,66 | |||||
| D1 | 2 | 10,67 | 81 | 3 | 66,67% | 231,85 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 49,33 | 100 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 3 Chi-Nu Kai | 5 | 349,33 | 426 | 3 | 66,67% | 899,58 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 270,33 | 632 | 3 | 100,00% | 853,57 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 25,50 | 89 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 90,00 | 68 | 2 | 0,00% | 146,00 | |||||
| STA-1 | 8 | 282,50 | 241 | 2 | 0,00% | 55,95 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 6,00 | 50 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 234,00 | 427 | 2 | 50,00% | 759,96 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 374,50 | 627 | 2 | 50,00% | 1877,68 | |||||
| L-60 | 2 | 36,50 | 178 | 2 | 50,00% | 103,72 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 309,00 | 485 | 1 | 100,00% | 2367,96 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 229,00 | 291 | 1 | 100,00% | 716,06 | |||||
| MS-1 | 1 | 99,00 | 177 | 1 | 100,00% | 563,02 | |||||
| T28 | 8 | 1018,00 | 369 | 1 | 0,00% | 824,59 | |||||
| Black Prince II | 7 | 852,00 | 573 | 1 | 100,00% | 1011,30 | |||||
| T-45 | 2 | 228,00 | 158 | 1 | 0,00% | 808,22 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 130,00 | 215 | 1 | 0,00% | 219,41 | |||||
| Strv S1 | 8 | 0,00 | 596 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 23,00 | 180 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Somua SM | 8 | 2151,00 | 861 | 1 | 100,00% | 2633,38 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 284,00 | 176 | 1 | 0,00% | 1465,91 |
KiLLe3R
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 49952 | 0 | 52 | 248 | ||||
| Průměrný tier | 8,06 | 0,00 | 8,15 | 9,16 | ||||
| Vítězství | 24353 | 48,75% | 0 | 0,00% | 21 | 40,38% | 123 | 49,60% |
| Porážky | 25152 | 50,35% | 0 | 0,00% | 31 | 59,62% | 124 | 50,00% |
| Remízy | 447 | 0,89% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 0,40% |
| Přežito bitev | 11929 | 23,88% | 0 | 0,00% | 6 | 11,54% | 50 | 20,16% |
| Zničeno tanků | Ø | 37804 | 0,76 | 0 | 0,00 | 29 | 0,56 | 115 | 0,46 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,99 | 0,00 | 0,63 | 0,58 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 43846 | 0,88 | 0 | 0,00 | 100 | 1,92 | 308 | 1,24 |
| Průměrné poškození | 1.157,92 | 0,00 | 834,90 | 1.012,70 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 24222 | 0,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 23 | 0,09 |
| Obrana báze | Ø | 20018 | 0,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 66 | 0,27 |
| Průměrné zkušenosti | 536,31 | 0,00 | 555,65 | 637,50 | ||||
| WN7 | 967,36 | 0,00 | 710,45 | 739,81 | ||||
| WN8 | 1234,92 | 0,00 | 887,68 | 915,41 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 49952 | |
| Průměrný tier | 8,06 | |
| Vítězství | 24353 | 48,75% |
| Porážky | 25152 | 50,35% |
| Remízy | 447 | 0,89% |
| Přežito bitev | 11929 | 23,88% |
| Zničeno tanků | Ø | 37804 | 0,76 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,99 | |
| Detekováno tanků | Ø | 43846 | 0,88 |
| Průměrné poškození | 1.157,92 | |
| Obsazování báze | Ø | 24222 | 0,48 |
| Obrana báze | Ø | 20018 | 0,40 |
| Průměrné zkušenosti | 536,31 | |
| WN7 | 967,36 | |
| WN8 | 1234,92 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 52 | |
| Průměrný tier | 8,15 | |
| Vítězství | 21 | 40,38% |
| Porážky | 31 | 59,62% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 6 | 11,54% |
| Zničeno tanků | Ø | 29 | 0,56 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,63 | |
| Detekováno tanků | Ø | 100 | 1,92 |
| Průměrné poškození | 834,90 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 555,65 | |
| WN7 | 710,45 | |
| WN8 | 887,68 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 248 | |
| Průměrný tier | 9,16 | |
| Vítězství | 123 | 49,60% |
| Porážky | 124 | 50,00% |
| Remízy | 1 | 0,40% |
| Přežito bitev | 50 | 20,16% |
| Zničeno tanků | Ø | 115 | 0,46 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,58 | |
| Detekováno tanků | Ø | 308 | 1,24 |
| Průměrné poškození | 1.012,70 | |
| Obsazování báze | Ø | 23 | 0,09 |
| Obrana báze | Ø | 66 | 0,27 |
| Průměrné zkušenosti | 637,50 | |
| WN7 | 739,81 | |
| WN8 | 915,41 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 46 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 16 | 34,78% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 28 | 60,87% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 2 | 4,35% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 14 | 30,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 27 | 0,59 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,84 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 13 | 0,28 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.379,39 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 2 | 0,04 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 456,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 46 | |
| Vítězství | 16 | 34,78% |
| Porážky | 28 | 60,87% |
| Remízy | 2 | 4,35% |
| Přežito bitev | 14 | 30,43% |
| Zničeno tanků | Ø | 27 | 0,59 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,84 | |
| Detekováno tanků | Ø | 13 | 0,28 |
| Průměrné poškození | 1.379,39 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 2 | 0,04 |
| Průměrné zkušenosti | 456,22 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 15 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 5 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 10 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 3 | 20,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 7 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,58 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 12 | 0,80 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.042,47 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 394,40 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 15 | |
| Vítězství | 5 | 33,33% |
| Porážky | 10 | 66,67% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 3 | 20,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 7 | 0,47 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,58 | |
| Detekováno tanků | Ø | 12 | 0,80 |
| Průměrné poškození | 1.042,47 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 394,40 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 2 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 1 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 4 | 1,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 485,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 459,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 3 | |
| Vítězství | 2 | 66,67% |
| Porážky | 1 | 33,33% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 33,33% |
| Zničeno tanků | Ø | 1 | 0,33 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,50 | |
| Detekováno tanků | Ø | 4 | 1,33 |
| Průměrné poškození | 485,67 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 459,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 3,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 1 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1 | 100,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 3,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 3246 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 1621 | 49,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1621 | 49,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 4 | 0,12% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1250 | 38,51% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 2780 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,39 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 2172 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.429,62 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 3717 | 1,15 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 13694 | 4,22 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 540,35 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 3246 | |
| Vítězství | 1621 | 49,94% |
| Porážky | 1621 | 49,94% |
| Remízy | 4 | 0,12% |
| Přežito bitev | 1250 | 38,51% |
| Zničeno tanků | Ø | 2780 | 0,86 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,39 | |
| Detekováno tanků | Ø | 2172 | 0,67 |
| Průměrné poškození | 1.429,62 | |
| Obsazování báze | Ø | 3717 | 1,15 |
| Obrana báze | Ø | 13694 | 4,22 |
| Průměrné zkušenosti | 540,35 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 2377 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 1071 | 45,06% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1240 | 52,17% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 66 | 2,78% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 739 | 31,09% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 1547 | 0,65 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,94 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 2221 | 0,93 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 973,84 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 2771 | 1,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 3199 | 1,35 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 488,55 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 2377 | |
| Vítězství | 1071 | 45,06% |
| Porážky | 1240 | 52,17% |
| Remízy | 66 | 2,78% |
| Přežito bitev | 739 | 31,09% |
| Zničeno tanků | Ø | 1547 | 0,65 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,94 | |
| Detekováno tanků | Ø | 2221 | 0,93 |
| Průměrné poškození | 973,84 | |
| Obsazování báze | Ø | 2771 | 1,17 |
| Obrana báze | Ø | 3199 | 1,35 |
| Průměrné zkušenosti | 488,55 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 276 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 117 | 42,39% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 155 | 56,16% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 4 | 1,45% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 75 | 27,17% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 155 | 0,56 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,77 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 168 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.473,42 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 110 | 0,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 167 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 592,54 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 276 | |
| Vítězství | 117 | 42,39% |
| Porážky | 155 | 56,16% |
| Remízy | 4 | 1,45% |
| Přežito bitev | 75 | 27,17% |
| Zničeno tanků | Ø | 155 | 0,56 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,77 | |
| Detekováno tanků | Ø | 168 | 0,61 |
| Průměrné poškození | 1.473,42 | |
| Obsazování báze | Ø | 110 | 0,40 |
| Obrana báze | Ø | 167 | 0,61 |
| Průměrné zkušenosti | 592,54 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen