King_work

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 19.05.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev541308888
Průměrný tier7,240,007,907,90
Vítězství244245,11%00,00%3539,77%3539,77%
Porážky290853,72%00,00%5259,09%5259,09%
Remízy631,16%00,00%11,14%11,14%
Přežito bitev101418,73%00,00%1112,50%1112,50%
Zničeno tanků | Ø22580,4200,00390,44390,44
Poměr zabití / smrtí0,510,000,510,51
Detekováno tanků | Ø60901,1300,001171,331171,33
Průměrné poškození620,140,00625,90625,90
Obsazování báze | Ø22750,4200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø10970,2000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti490,890,00547,55547,55
WN7603,850,00511,42511,42
WN8612,870,00509,90509,90
Celkem
Bitev5413
Průměrný tier7,24
Vítězství244245,11%
Porážky290853,72%
Remízy631,16%
Přežito bitev101418,73%
Zničeno tanků | Ø22580,42
Poměr zabití / smrtí0,51
Detekováno tanků | Ø60901,13
Průměrné poškození620,14
Obsazování báze | Ø22750,42
Obrana báze | Ø10970,20
Průměrné zkušenosti490,89
WN7603,85
WN8612,87
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev88
Průměrný tier7,90
Vítězství3539,77%
Porážky5259,09%
Remízy11,14%
Přežito bitev1112,50%
Zničeno tanků | Ø390,44
Poměr zabití / smrtí0,51
Detekováno tanků | Ø1171,33
Průměrné poškození625,90
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti547,55
WN7511,42
WN8509,90
Posledních 30 dní
Bitev88
Průměrný tier7,90
Vítězství3539,77%
Porážky5259,09%
Remízy11,14%
Přežito bitev1112,50%
Zničeno tanků | Ø390,44
Poměr zabití / smrtí0,51
Detekováno tanků | Ø1171,33
Průměrné poškození625,90
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti547,55
WN7511,42
WN8509,90
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství133,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky266,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev133,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození617,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti415,330,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství133,33%
Porážky266,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev133,33%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø20,67
Průměrné poškození617,67
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti415,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (99)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Type 71101124,6669426150,57%633,47
Panhard EBR 10510479,4058125340,32%288,34
M-II-Y7594,7344722240,09%548,71
M-III-Y8762,8060622146,15%694,90
IS-7101180,4768121740,55%685,84
Kranvagn101466,7773121048,57%946,00
Type 689937,9668519253,13%683,09
UDES 15/16101038,4063116942,01%568,67
Hotchkiss EBR7298,1943716053,75%528,34
FV215b (183) 10868,2762011554,78%504,39
Bat.-Châtillon 12 t8448,6154111442,98%594,85
UDES 169964,9562011243,75%698,28
AMX ELC bis5217,8930711038,18%483,01
Jagdpanzer IV6395,3930610840,74%465,60
AMX 12 t6376,3937110647,17%859,78
Pawlack Tank6560,8538810441,35%691,19
Leo7486,7650010444,23%520,30
AMX 13 757389,814999942,42%624,45
StuG III Ausf. G5360,802659847,96%680,83
Type 578730,745809345,16%562,95
UDES 14 Alt 58665,405398838,64%578,77
T-50-2 6281,864078441,67%521,20
Lorraine 40 t 8686,764458242,68%556,16
Emil II91127,227368146,91%808,90
G.W. Tiger (P)8815,885718144,44%755,31
StuG III Ausf. B4420,462927943,04%915,12
Type 4 Ju-To7506,545107848,72%433,24
T376209,292837847,44%358,86
Panhard AMD 178B6221,214327753,25%486,36
Type 3 Ju-Nu6372,583507639,47%261,42
T-345238,372387640,79%368,47
Mitsu 1085333,332297537,33%309,87
Emil I8758,606166744,78%604,38
Grille5376,583096749,25%642,32
B.U.G.I.6321,772806437,50%253,91
Vz. 64 Blesk8410,574696040,00%393,90
DS PZInż5302,843255749,12%500,18
G.W. Panther7692,385325644,64%693,69
T1 Heavy5906,806055453,70%2027,08
Type 1 Chi-He4305,082545149,02%850,04
Hummel6427,853794641,30%393,64
IS-38803,895884443,18%644,52
Churchill I5414,804244045,00%629,19
Churchill VII6667,936164050,00%1090,42
Ikv 65 Alt II6532,194083641,67%691,03
M24 Chaffee No. 594 5368,384523438,24%822,91
Type 3 Chi-Nu5361,793863450,00%853,90
Škoda T 177291,474943447,06%415,46
14TP4131,742293148,39%317,47
Type 4 Chi-To6414,033833046,67%588,86
Tiger 131 6502,374873046,67%620,34
M10 RBFM 5330,213812937,93%377,92
BT-74117,312302941,38%172,75
Škoda T 256297,322922814,29%248,19
Ikv 1035219,542772842,86%281,47
Matilda4500,004072751,85%1508,76
AMX 40479,701702733,33%21,07
T6 Medium4737,206182568,00%2511,02
Strv 746399,604162552,00%561,90
M3 Stuart3266,653092334,78%856,42
BDR G1 B5274,053832254,55%396,19
Škoda T 245297,853892065,00%844,26
Pz.Kpfw. III Ausf. E3170,112211942,11%302,64
Lago4300,442711631,25%648,02
M24E2 Super Chaffee 6357,314001631,25%633,51
B14312,383661650,00%757,38
Sav m/434262,732961560,00%655,70
AMX 383120,531441520,00%145,21
M15/423398,233081376,92%1463,74
BT-53243,902661020,00%360,10
Strv m/425304,89364955,56%741,10
M14/412307,25199850,00%1040,89
Strv m/40L3247,25308875,00%906,52
P26/404304,88271837,50%547,66
ST vz. 39478,71185742,86%34,89
Windhund 8542,00295742,86%312,28
Valentine II 4147,14494742,86%273,97
Fantôme 9908,00808683,33%890,00
Cruiser Mk. II2143,6798616,67%366,89
TS-5 8178,80560560,00%212,11
TS-54 8463,60431520,00%162,21
FCM 362368,003703100,00%1913,75
Fiat 30001192,33125333,33%832,04
10TP3245,00402366,67%1102,36
Panzerwagen 39 30,00141333,33%52,50
Object 703 Version II 8221,00402250,00%125,77
7TP2205,503802100,00%800,97
4TP1370,504962100,00%2013,32
LT vz. 38397,007420,00%106,81
Renault FT1858,005322100,00%8318,68
FCM 2C 3289,00383250,00%678,70
Somua S353412,004312100,00%1268,22
IS7750,00696250,00%765,06
LT vz. 352122,502372100,00%574,71
Panhard EBR 909242,00589250,00%163,72
Pz.Kpfw. III Ausf. J4370,0023310,00%732,35
Object 752 91570,0010401100,00%1115,73
Cruiser Mk. I1537,004271100,00%4259,39
Renault Otsu10,00951100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 19.05.2025