LKL

clanlogo
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 02.09.2014

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev11917000
Průměrný tier6,540,000,000,00
Vítězství660055,38%00,00%00,00%00,00%
Porážky517843,45%00,00%00,00%00,00%
Remízy1391,17%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev457238,37%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø123501,0400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,680,000,000,00
Detekováno tanků | Ø128781,0800,0000,0000,00
Průměrné poškození1.029,310,000,000,00
Obsazování báze | Ø164991,3800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø133151,1200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti546,610,000,000,00
WN71395,600,000,000,00
WN81824,230,000,000,00
Celkem
Bitev11917
Průměrný tier6,54
Vítězství660055,38%
Porážky517843,45%
Remízy1391,17%
Přežito bitev457238,37%
Zničeno tanků | Ø123501,04
Poměr zabití / smrtí1,68
Detekováno tanků | Ø128781,08
Průměrné poškození1.029,31
Obsazování báze | Ø164991,38
Obrana báze | Ø133151,12
Průměrné zkušenosti546,61
WN71395,60
WN81824,23
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev142000
Vítězství8660,56%00,00%00,00%00,00%
Porážky5337,32%00,00%00,00%00,00%
Remízy32,11%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev8157,04%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1170,8200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,920,000,000,00
Detekováno tanků | Ø630,4400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.697,990,000,000,00
Obsazování báze | Ø3692,6000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2271,6000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti609,640,000,000,00
Celkem
Bitev142
Vítězství8660,56%
Porážky5337,32%
Remízy32,11%
Přežito bitev8157,04%
Zničeno tanků | Ø1170,82
Poměr zabití / smrtí1,92
Detekováno tanků | Ø630,44
Průměrné poškození1.697,99
Obsazování báze | Ø3692,60
Obrana báze | Ø2271,60
Průměrné zkušenosti609,64
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev63000
Vítězství4063,49%00,00%00,00%00,00%
Porážky2031,75%00,00%00,00%00,00%
Remízy34,76%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3352,38%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø260,4100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,870,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1071,7000,0000,0000,00
Průměrné poškození787,750,000,000,00
Obsazování báze | Ø20,0300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø150,2400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti544,370,000,000,00
Celkem
Bitev63
Vítězství4063,49%
Porážky2031,75%
Remízy34,76%
Přežito bitev3352,38%
Zničeno tanků | Ø260,41
Poměr zabití / smrtí0,87
Detekováno tanků | Ø1071,70
Průměrné poškození787,75
Obsazování báze | Ø20,03
Obrana báze | Ø150,24
Průměrné zkušenosti544,37
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev42000
Vítězství2764,29%00,00%00,00%00,00%
Porážky1126,19%00,00%00,00%00,00%
Remízy49,52%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3276,19%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø390,9300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí3,900,000,000,00
Detekováno tanků | Ø70,1700,0000,0000,00
Průměrné poškození789,710,000,000,00
Obsazování báze | Ø922,1900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø380,9000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti376,520,000,000,00
Celkem
Bitev42
Vítězství2764,29%
Porážky1126,19%
Remízy49,52%
Přežito bitev3276,19%
Zničeno tanků | Ø390,93
Poměr zabití / smrtí3,90
Detekováno tanků | Ø70,17
Průměrné poškození789,71
Obsazování báze | Ø922,19
Obrana báze | Ø380,90
Průměrné zkušenosti376,52
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev293000
Vítězství20369,28%00,00%00,00%00,00%
Porážky8729,69%00,00%00,00%00,00%
Remízy31,02%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev16455,97%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2480,8500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,920,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2570,8800,0000,0000,00
Průměrné poškození872,870,000,000,00
Obsazování báze | Ø5171,7600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø7122,4300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti581,560,000,000,00
Celkem
Bitev293
Vítězství20369,28%
Porážky8729,69%
Remízy31,02%
Přežito bitev16455,97%
Zničeno tanků | Ø2480,85
Poměr zabití / smrtí1,92
Detekováno tanků | Ø2570,88
Průměrné poškození872,87
Obsazování báze | Ø5171,76
Obrana báze | Ø7122,43
Průměrné zkušenosti581,56
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev143000
Vítězství9767,83%00,00%00,00%00,00%
Porážky4632,17%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev8257,34%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1190,8300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,950,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1310,9200,0000,0000,00
Průměrné poškození1.319,850,000,000,00
Obsazování báze | Ø960,6700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø7355,1400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti608,020,000,000,00
Celkem
Bitev143
Vítězství9767,83%
Porážky4632,17%
Remízy00,00%
Přežito bitev8257,34%
Zničeno tanků | Ø1190,83
Poměr zabití / smrtí1,95
Detekováno tanků | Ø1310,92
Průměrné poškození1.319,85
Obsazování báze | Ø960,67
Obrana báze | Ø7355,14
Průměrné zkušenosti608,02
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (140)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
IS-381356,4071968957,33%1780,77
T-1091526,6956047653,99%1659,28
KV-856831,9049142956,18%1636,95
S-5171316,5153242255,92%1898,09
Centurion Mk. I81288,8866533354,95%2111,93
AMX ELC bis5411,7042332554,77%1666,52
Tiger (P)71365,0069428964,01%2334,74
ISU-15282003,0284428864,58%2671,78
Object 70492897,5683127763,18%3205,25
Cromwell6781,6450027356,41%1891,95
Centurion Mk. 7/191817,5389925757,20%2165,90
KV-15470,5131125347,04%914,28
212A91759,4353925147,41%1842,10
KV-26991,8551421853,21%1818,82
SU-10061087,7170821561,86%2464,01
IS7919,2451420246,04%1289,96
AMX 13 909912,7682319770,56%1657,16
Crusader 5.5-in. SP71040,6741919351,30%1745,63
T1 Heavy5667,4247417755,37%1621,91
T-4481206,9365617558,29%1823,33
Comet7902,3450117350,29%1610,14
IS-7101746,7267015952,83%1450,31
Tiger II81498,2757015750,32%1943,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5348,5430415751,59%894,06
WZ-1317811,7961814254,93%1939,43
SU-15271216,7256214156,74%2025,35
T25 AT71295,1152614156,03%2068,19
AMX 12 t6558,1851414055,00%1598,78
T-34-856796,1344913663,24%1890,57
T-345476,4541912853,91%1445,66
T2971194,3757212856,25%1720,11
AMX 13 757798,9478912558,40%1970,60
Churchill III 5717,3962712051,67%1732,45
Caernarvon81594,9958611351,33%2145,58
M4A3E2 Sherman Jumbo6835,4362711355,75%2025,64
FV30461013,6250811355,75%2154,35
AT 1581658,2659510350,49%2080,25
Tiger I71428,4473810156,44%2222,57
T-437947,247429857,14%1666,37
FV20781124,364729246,74%1342,60
T-284163,811759152,75%366,21
M4A1 Sherman5725,715049053,33%2244,31
AT 771591,026459061,11%2648,81
VK 30.01 (P)6817,855448859,09%1684,67
T404316,912238547,06%733,74
Pz.Kpfw. I Ausf. C3259,604438560,00%1605,49
Black Prince71245,846928262,20%2065,14
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4145,842098246,34%313,71
SU-855511,482948155,56%1354,68
WZ-1328781,985368060,00%1640,97
SU-100M171503,246687955,70%2869,28
T1 Cunningham1253,194927458,11%2350,09
AMX 404207,672177346,58%714,09
M3 Lee4256,892627350,68%914,40
59-166343,045727353,42%873,34
VK 45.02 (P) Ausf. A81316,315177248,61%1565,49
Type T-345594,475566851,47%2080,01
M75559,664206863,24%2602,26
KV-371407,225576750,75%2144,43
Centurion Action X102038,586606746,27%1870,06
AT 861009,147486473,44%2380,71
M5 Stuart4294,253576357,14%934,55
KV-48999,705096361,90%1170,49
M66874,096945757,89%1567,45
T-505146,333345750,88%352,07
A-205115,382305655,36%275,21
Crusader6368,934385560,00%1194,73
M10 Wolverine5755,416965461,11%2432,70
M5A1 Stuart4241,872415240,38%735,55
Churchill VII6934,666775042,00%2064,95
AT 25654,615764961,22%2097,73
Alecto4402,862764955,10%1324,84
BT-74124,851664845,83%252,31
Bishop5540,354694671,74%1284,34
T-1506968,877344557,78%2048,26
M36 Jackson61150,707334355,81%2706,50
Somua SAu 404377,403414346,51%1028,30
Churchill I5623,005504254,76%1438,59
Covenanter5311,793514257,14%1109,08
T-463140,882024156,10%512,16
M24 Chaffee5430,514344156,10%1717,91
Birch Gun4334,683134148,78%1215,26
Object 268102239,805634165,85%1659,22
Renault UE 573168,461493737,84%318,86
Matilda4539,034093450,00%1832,64
T3 HMC2181,031913351,52%761,37
Sturmpanzer I Bison3114,931763043,33%181,94
S35 CA5790,106962962,07%2413,63
VK 72.01 (K) 102039,178342962,07%1615,86
M3 Light 3194,422522642,31%831,57
M2 Medium Tank3158,161722548,00%449,25
Sexton II3230,002002470,83%1065,16
Pz.Kpfw. 38 (t)3204,192092161,90%781,08
T56 GMC387,051462152,38%129,42
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4514,264671963,16%1733,51
D1259,611171844,44%43,30
Valentine AT4404,503111866,67%1486,52
T288925,563681833,33%654,68
T2 Medium Tank2126,821761747,06%513,17
T1E6 2168,182481741,18%743,91
Sturmpanzer II4110,00931520,00%81,56
BT-22119,711951471,43%643,70
Vickers Medium Mk. III3172,362311464,29%697,65
Renault FT AC2224,212191442,86%776,63
Pz.Kpfw. 35 (t)257,001451361,54%210,80
Type 3 Chi-Nu5434,313491361,54%1327,48
AMX 383142,922021346,15%329,10
T-26262,581621266,67%275,18
Universal Carrier 2-pdr2211,002191250,00%842,29
M3 Stuart3256,823191145,45%957,85
Leichttraktor184,101361050,00%236,15
Chi-Ni2239,00380955,56%1234,09
Type 97 Chi-Ha3310,00448966,67%1286,28
Loyd Gun Carriage2157,11133933,33%945,03
Type 2597 Chi-Ha3215,50224850,00%708,09
Vickers Medium Mk. II2116,71135742,86%376,71
Renault FT157,4372714,29%72,69
M2 Light256,86136742,86%25,61
Valentine3303,57240742,86%1078,28
T-703292,00226728,57%916,13
Vickers Medium Mk. I1209,17281650,00%1334,24
Conqueror91210,83621633,33%831,05
LTP 3167,33290650,00%689,46
Vickers Mk. E Type B2145,00152540,00%428,85
Cruiser Mk. III3276,20358540,00%1414,88
Pz.Kpfw. T 15 3198,40355580,00%941,58
MS-1163,0094450,00%152,09
Renault NC-311156,33234333,33%780,79
Cruiser Mk. IV4370,00599366,67%1405,39
Renault Otsu1137,50265250,00%508,18
Hotchkiss H352198,503222100,00%1157,71
Panzerjäger I211,504620,00%3,04
Cruiser Mk. I149,004820,00%0,00
SU-10181819,5011332100,00%2762,98
Light Mk. VIC 289,502472100,00%488,93
BT-7 artillery 3245,002932100,00%981,50
Pz.Kpfw. II288,006310,00%108,18
T1 HMC2183,009410,00%911,38
Type 97 Te-Ke 20,001011100,00%261,00
T7 Combat Car 254,001611100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 02.09.2014
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 02.09.2014
Opustil klan: 24.12.2024