MAKEY

clanlogo
Pozice: Velitel
Přijat: 13.07.2011

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev39315000
Průměrný tier8,790,000,000,00
Vítězství2023451,47%00,00%00,00%00,00%
Porážky1816146,19%00,00%00,00%00,00%
Remízy9202,34%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1570139,94%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø460781,1700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,950,000,000,00
Detekováno tanků | Ø281460,7200,0000,0000,00
Průměrné poškození1.832,200,000,000,00
Obsazování báze | Ø795572,0200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø444181,1300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti679,780,000,000,00
WN71408,410,000,000,00
WN81964,870,000,000,00
Celkem
Bitev39315
Průměrný tier8,79
Vítězství2023451,47%
Porážky1816146,19%
Remízy9202,34%
Přežito bitev1570139,94%
Zničeno tanků | Ø460781,17
Poměr zabití / smrtí1,95
Detekováno tanků | Ø281460,72
Průměrné poškození1.832,20
Obsazování báze | Ø795572,02
Obrana báze | Ø444181,13
Průměrné zkušenosti679,78
WN71408,41
WN81964,87
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1235000
Vítězství73759,68%00,00%00,00%00,00%
Porážky44636,11%00,00%00,00%00,00%
Remízy524,21%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev60248,74%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø9970,8100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,580,000,000,00
Detekováno tanků | Ø8130,6600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.954,750,000,000,00
Obsazování báze | Ø28912,3400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø20251,6400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti781,540,000,000,00
Celkem
Bitev1235
Vítězství73759,68%
Porážky44636,11%
Remízy524,21%
Přežito bitev60248,74%
Zničeno tanků | Ø9970,81
Poměr zabití / smrtí1,58
Detekováno tanků | Ø8130,66
Průměrné poškození1.954,75
Obsazování báze | Ø28912,34
Obrana báze | Ø20251,64
Průměrné zkušenosti781,54
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev113000
Vítězství7162,83%00,00%00,00%00,00%
Porážky4237,17%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev5548,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø750,6600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,290,000,000,00
Detekováno tanků | Ø710,6300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.326,200,000,000,00
Obsazování báze | Ø2942,6000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2582,2800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti798,420,000,000,00
Celkem
Bitev113
Vítězství7162,83%
Porážky4237,17%
Remízy00,00%
Přežito bitev5548,67%
Zničeno tanků | Ø750,66
Poměr zabití / smrtí1,29
Detekováno tanků | Ø710,63
Průměrné poškození1.326,20
Obsazování báze | Ø2942,60
Obrana báze | Ø2582,28
Průměrné zkušenosti798,42
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev48000
Vítězství2347,92%00,00%00,00%00,00%
Porážky2450,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy12,08%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1939,58%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø250,5200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,860,000,000,00
Detekováno tanků | Ø350,7300,0000,0000,00
Průměrné poškození457,920,000,000,00
Obsazování báze | Ø290,6000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø460,9600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti399,580,000,000,00
Celkem
Bitev48
Vítězství2347,92%
Porážky2450,00%
Remízy12,08%
Přežito bitev1939,58%
Zničeno tanků | Ø250,52
Poměr zabití / smrtí0,86
Detekováno tanků | Ø350,73
Průměrné poškození457,92
Obsazování báze | Ø290,60
Obrana báze | Ø460,96
Průměrné zkušenosti399,58
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev155000
Vítězství6541,94%00,00%00,00%00,00%
Porážky8655,48%00,00%00,00%00,00%
Remízy42,58%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev5032,26%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1140,7400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,090,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1210,7800,0000,0000,00
Průměrné poškození1.453,190,000,000,00
Obsazování báze | Ø3762,4300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø460,3000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti579,390,000,000,00
Celkem
Bitev155
Vítězství6541,94%
Porážky8655,48%
Remízy42,58%
Přežito bitev5032,26%
Zničeno tanků | Ø1140,74
Poměr zabití / smrtí1,09
Detekováno tanků | Ø1210,78
Průměrné poškození1.453,19
Obsazování báze | Ø3762,43
Obrana báze | Ø460,30
Průměrné zkušenosti579,39
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev358000
Vítězství24468,16%00,00%00,00%00,00%
Porážky10930,45%00,00%00,00%00,00%
Remízy51,40%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev21459,78%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø3390,9500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,350,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2150,6000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.536,650,000,000,00
Obsazování báze | Ø9282,5900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø8902,4900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti853,790,000,000,00
Celkem
Bitev358
Vítězství24468,16%
Porážky10930,45%
Remízy51,40%
Přežito bitev21459,78%
Zničeno tanků | Ø3390,95
Poměr zabití / smrtí2,35
Detekováno tanků | Ø2150,60
Průměrné poškození1.536,65
Obsazování báze | Ø9282,59
Obrana báze | Ø8902,49
Průměrné zkušenosti853,79
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev42000
Vítězství2047,62%00,00%00,00%00,00%
Porážky2252,38%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2047,62%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø210,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,950,000,000,00
Detekováno tanků | Ø240,5700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.281,020,000,000,00
Obsazování báze | Ø10,0200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1092,6000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti429,550,000,000,00
Celkem
Bitev42
Vítězství2047,62%
Porážky2252,38%
Remízy00,00%
Přežito bitev2047,62%
Zničeno tanků | Ø210,50
Poměr zabití / smrtí0,95
Detekováno tanků | Ø240,57
Průměrné poškození1.281,02
Obsazování báze | Ø10,02
Obrana báze | Ø1092,60
Průměrné zkušenosti429,55
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (114)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
FV215b (183) 102909,44823320255,40%2921,94
T34 81440,83714238952,37%1866,71
T3092334,07747216055,19%2703,34
Object 268102623,69755214954,30%2486,76
Jagdtiger92316,85728209253,82%2606,14
T110E4102559,02748197853,19%2267,86
IS-7102076,58779155454,83%1978,62
T57 Heavy102365,56793137952,86%2204,03
T-1091973,58747130350,35%2301,40
IS-381514,26730114054,21%1988,09
VK 45.02 (P) Ausf. B91679,91652110345,33%1799,04
Object 70492327,7676195656,69%2502,40
IS-3A 81214,9062387045,86%1155,12
T110E5102205,2475784049,40%1989,74
M10391961,2479179751,32%2332,35
Tiger II81247,7661873549,80%1646,96
G.W. Tiger91093,8846868945,57%1054,42
AMX 50 Foch (155) 102790,8881265556,64%2674,19
Jagdpanther7957,0540065349,46%1387,27
AMX 50 B102045,3472059548,74%1777,10
Ferdinand81480,0760454649,27%1720,23
Tiger I7808,7342552445,42%936,25
G.W. E 100101437,6557350647,23%1365,65
IS-4102203,9178747451,90%1873,38
E 100102258,8974246153,36%2075,09
Bat.-Châtillon 25 t101710,5664337746,68%1439,65
ISU-15281669,4266836650,82%2222,98
Jagdpanzer E 100102071,8365532453,70%1743,18
AMX 50 10081243,3265532347,68%1420,27
Jagdpanzer IV6476,6224829046,90%723,73
IS-2-II8812,4841928343,46%703,94
VK 36.01 (H)6604,9041027153,51%1016,35
T3281359,0376926654,14%1871,76
AMX 50 12091862,4677424851,21%2025,25
Bat.-Châtillon 25 t AP91218,1264124741,70%1133,53
M-VI-Y91036,9353724739,68%722,98
E 7591895,8774524551,84%2118,25
T297904,8163323454,70%1129,62
AMX 13 909673,9866022651,77%933,30
IS-3-II91195,4465022346,64%893,53
SU-15271009,7760021557,67%1660,28
53TP Markowskiego81042,6255621243,40%1062,41
IS-M8730,2750120944,50%613,21
IS7734,1155220343,84%913,33
50TP Tyszkiewicza91503,0865720245,54%1209,42
G.W. Panther71075,4658219955,28%1507,58
Hummel6790,7749418453,26%1308,89
AMX M4 mle. 5191085,3353318443,48%710,78
StuG III Ausf. G5314,9821417250,58%621,10
Object 70591326,8460216946,15%1092,48
AMX 50 Foch92044,0485916358,28%2078,94
T-1506424,0642316246,30%507,46
AMX M4 mle. 457868,5864016056,25%1147,91
AMX 65 t8664,7645215632,05%453,64
60TP Lewandowskiego101803,5859114637,67%1175,65
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4200,5919314346,15%345,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5343,0927013161,83%886,90
M-III-Y8775,3656612133,06%589,04
VK 72.01 (K) 102315,6975911552,17%1723,51
SU-1006691,4653911258,93%1329,56
AMX AC mle. 4881710,0184811255,36%2428,11
Object 277101366,325569741,24%799,76
Pz.Kpfw. III Ausf. J4116,531799644,79%84,20
AMX 13 757415,736299655,21%770,35
KV-1569,153029351,61%115,06
Maus101662,466559148,35%1294,20
45TP Habicha7778,864459044,44%856,84
SU-855578,804218853,41%1448,68
M66646,195818655,81%961,16
Grille5524,373127842,31%1004,41
Super Hellcat 7573,195217552,00%656,62
Pz.Kpfw. 38 (t)391,331617052,86%182,22
Sturmpanzer II4287,901576940,58%864,77
Pz.Kpfw. 35 (t)2138,851906648,48%640,02
ARL 446537,525346651,52%792,69
M-II-Y7683,526076648,48%719,87
Marder II3205,202055950,85%525,02
AE Phase I 91244,145165642,86%874,14
T698935,676434546,67%1068,55
KV-37767,075994456,82%898,45
T-28453,793024252,38%117,75
Object 268 Version V 101452,616003655,56%961,04
T1 Heavy5258,263813548,57%332,84
AMX 12 t6259,034493246,88%509,21
SU-85B4404,973353243,75%964,83
M24E2 Super Chaffee 6283,714663154,84%651,20
Pz.Kpfw. III Ausf. E386,521442528,00%2,75
AMX M4 mle. 54101663,618132356,52%1227,38
KV-1SA 5405,274862245,45%646,31
Bat.-Châtillon 12 t8326,103422142,86%315,94
FV230 Canopener101165,246622157,14%722,82
T1 Cunningham1198,004782060,00%1491,32
Leichttraktor173,631351650,00%176,72
T56 GMC3145,861661435,71%239,46
Object 430U101029,544831330,77%454,42
Pawlack Tank6363,853921330,77%283,49
Patton the Tank 9748,084891241,67%524,65
Sturmpanzer I Bison34,09731145,45%49,40
T54E191875,277311145,45%1906,38
FV217 Badger10991,206201060,00%570,38
Panzerjäger I2105,22139933,33%169,75
T-46336,1375825,00%0,00
Pz.Kpfw. II240,8349616,67%0,00
T-262149,20136520,00%630,52
GSOR the TANK 9824,00356540,00%583,84
Matilda4198,50192425,00%254,83
MS-1138,2591425,00%0,00
Object 43091294,00758450,00%1194,82
AMX 50 Foch B10808,33394333,33%241,79
Type 3 Chi-Nu Kai 5126,00235250,00%150,00
SU-76M4144,006910,00%126,00
M60 101956,0039210,00%1089,92
Object 705A102322,008031100,00%1842,58
T-127 3447,007591100,00%2088,53

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Velitel
Přijat: 13.07.2011
Pozice: Velitel
Přijat: 13.07.2011
Opustil klan: 24.12.2024