MAOtanks

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 21.07.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev171108106274
Průměrný tier6,929,389,569,21
Vítězství819547,90%225,00%5350,00%13047,45%
Porážky867150,68%562,50%5148,11%13950,73%
Remízy2441,43%112,50%21,89%51,82%
Přežito bitev449626,28%225,00%3835,85%9835,77%
Zničeno tanků | Ø111890,6550,63850,802020,74
Poměr zabití / smrtí0,890,831,251,15
Detekováno tanků | Ø190041,1191,131111,052620,96
Průměrné poškození789,401.330,001.592,241.504,47
Obsazování báze | Ø124660,7300,0000,001690,62
Obrana báze | Ø65300,3800,0000,00100,04
Průměrné zkušenosti462,86629,13777,34755,21
WN7876,59602,79984,45914,16
WN81078,951196,621602,421460,87
Celkem
Bitev17110
Průměrný tier6,92
Vítězství819547,90%
Porážky867150,68%
Remízy2441,43%
Přežito bitev449626,28%
Zničeno tanků | Ø111890,65
Poměr zabití / smrtí0,89
Detekováno tanků | Ø190041,11
Průměrné poškození789,40
Obsazování báze | Ø124660,73
Obrana báze | Ø65300,38
Průměrné zkušenosti462,86
WN7876,59
WN81078,95
Posledních 24 hodin
Bitev8
Průměrný tier9,38
Vítězství225,00%
Porážky562,50%
Remízy112,50%
Přežito bitev225,00%
Zničeno tanků | Ø50,63
Poměr zabití / smrtí0,83
Detekováno tanků | Ø91,13
Průměrné poškození1.330,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti629,13
WN7602,79
WN81196,62
Posledních 7 dní
Bitev106
Průměrný tier9,56
Vítězství5350,00%
Porážky5148,11%
Remízy21,89%
Přežito bitev3835,85%
Zničeno tanků | Ø850,80
Poměr zabití / smrtí1,25
Detekováno tanků | Ø1111,05
Průměrné poškození1.592,24
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti777,34
WN7984,45
WN81602,42
Posledních 30 dní
Bitev274
Průměrný tier9,21
Vítězství13047,45%
Porážky13950,73%
Remízy51,82%
Přežito bitev9835,77%
Zničeno tanků | Ø2020,74
Poměr zabití / smrtí1,15
Detekováno tanků | Ø2620,96
Průměrné poškození1.504,47
Obsazování báze | Ø1690,62
Obrana báze | Ø100,04
Průměrné zkušenosti755,21
WN7914,16
WN81460,87
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev11000
Vítězství218,18%00,00%00,00%00,00%
Porážky981,82%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev19,09%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,4500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø161,4500,0000,0000,00
Průměrné poškození480,730,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø70,6400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti224,000,000,000,00
Celkem
Bitev11
Vítězství218,18%
Porážky981,82%
Remízy00,00%
Přežito bitev19,09%
Zničeno tanků | Ø50,45
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø161,45
Průměrné poškození480,73
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø70,64
Průměrné zkušenosti224,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev11000
Vítězství19,09%00,00%00,00%00,00%
Porážky1090,91%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,3600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,360,000,000,00
Detekováno tanků | Ø80,7300,0000,0000,00
Průměrné poškození483,730,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti137,180,000,000,00
Celkem
Bitev11
Vítězství19,09%
Porážky1090,91%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø40,36
Poměr zabití / smrtí0,36
Detekováno tanků | Ø80,73
Průměrné poškození483,73
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti137,18
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (239)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-856710,0539998946,92%1203,01
T-1091254,6952041847,13%1106,96
Jagdtiger91522,8447640045,25%1288,64
IS-381030,9954539247,45%1108,66
Jagdpanther II81256,9649939051,28%1398,07
Lorraine 155 mle. 5181036,7338738646,89%1140,53
AMX ELC bis5264,6636435949,03%832,75
Jagdpanther7820,8836535248,58%1078,57
Bat.-Châtillon 155 58101152,5259135149,00%865,34
Comet7541,1640333449,40%733,33
VK 16.02 Leopard5377,6134232051,88%1367,51
AMX 13 F3 AM6830,1136629848,99%1169,79
Lorraine 155 mle. 507915,7136027745,85%1107,60
Cromwell6306,5426724942,97%372,65
ELC EVEN 90 8622,0473024947,39%1235,20
ISU-1528904,5441024845,97%752,81
Bat.-Châtillon 12 t8607,5059923447,01%1050,94
T92 HMC101400,3065523348,50%1167,00
Jagdpanzer IV6329,4624323249,14%435,34
IS7778,7443922649,12%989,41
T297750,3546921753,46%819,15
Strv 103B102357,6577620647,09%1689,41
T-54 ltwt.9778,4866020651,46%1049,75
SU-1527828,9839620447,06%1084,53
WZ-1317520,4940620445,59%906,47
AMX 13 105 AM mle. 505394,8522918246,70%696,93
T-50588,1026718153,04%144,42
StuG III Ausf. G5278,1919218044,44%443,89
Strv 107-12112853,9087817448,28%2006,78
MT-256194,0531917346,24%357,75
WZ-132A9771,4364716753,29%1111,15
T-100 LT101028,1080016255,56%1273,23
Bat.-Châtillon 155 559825,5444515749,68%676,03
LTTB8399,1439915336,60%454,55
Pz.Kpfw. I Ausf. C3183,4127314353,15%909,43
59-166200,1130413850,00%383,58
Object 261101768,6478613853,62%1556,06
AMX 13 909818,3376513455,22%1284,63
KV-15330,8324913441,79%446,91
SU-855390,9727313346,62%808,45
M53/M5591025,9854513241,67%786,31
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4240,8917712740,16%454,61
Type T-345243,6224612349,59%545,27
WZ-1328499,4848312145,45%686,77
T1 Cunningham1146,4823711749,57%877,81
AMX 12 t6331,2932911648,28%729,89
Crusader6242,8724711146,85%552,37
AMX 13 757522,9842711041,82%962,09
SU-1006761,4839210656,60%1485,43
M5A1 Stuart4171,0525710546,67%443,46
Marder II3174,7815810347,57%398,64
T1 Heavy5292,0824410242,16%337,90
FV2078958,8959410136,63%866,24
FV380591396,997649948,48%1382,52
SU-130PM 81638,667069831,63%1620,42
Centurion Mk. I8780,505669446,81%810,63
T-284163,881829251,09%348,13
AMX ELC 901 6396,727069264,13%1164,76
212A91315,436728938,20%934,64
Spähpanzer Ru 2519999,647708845,45%1494,43
AMX 404107,181558743,68%180,48
Panhard AML Lynx 6x68475,585788543,53%653,54
Bishop5406,612528450,00%846,52
M66545,513378345,78%680,41
Lorraine 39L AM3249,801698246,34%702,58
G.W. Tiger (P)81276,097228250,00%1541,89
SFAC 105 81660,687478245,12%1589,35
LPT-67 Šelma91185,438307657,89%1929,75
Rheinmetall Panzerwagen101246,958587560,00%1509,46
Pz.Kpfw. II Luchs4177,342627450,00%527,66
Covenanter5141,611687444,59%247,66
Jagdpanzer E 100101241,184677150,70%748,86
Churchill III 5409,184507145,07%717,78
IS-6 B 81075,386226942,03%1051,53
Vz. 64 Blesk81016,847636848,53%1884,71
A-20568,081366642,42%39,83
M40/M438842,535866657,58%914,89
Churchill I5313,172576550,77%494,04
Crusader 5.5-in. SP7700,124796546,15%910,38
AE Phase I 91996,159576555,38%1977,69
IS-7101937,698146453,13%1579,87
S-5171030,186436144,26%1081,68
M127831,855115947,46%890,71
Hotchkiss EBR7594,126065945,76%1274,06
VK 28.016241,742825836,21%375,07
Bat.-Châtillon 25 t AP91889,968535752,63%1954,49
G.W. Tiger91318,136655644,64%1139,22
BT-7 artillery 3184,542005646,43%574,23
GSOR 3301 AVR FS91139,029435554,55%1917,95
Turtle Mk. I 81498,069315459,26%1666,91
T3281231,967675154,90%1358,58
SU-14-281266,027354951,02%1409,51
M10392049,208714944,90%1943,27
Valentine3156,191714835,42%322,65
Birch Gun4253,291964852,08%894,05
AMX 13 105101264,855084831,25%1204,79
T-345172,362144748,94%280,46
Conqueror92322,029204742,55%2221,45
G.W. Panther71046,307234645,65%1352,55
WZ-132-1101120,427144560,00%1293,99
M3 Lee4156,772204445,45%366,21
SU-85B4224,432594438,64%338,62
Panhard AMD 178B6487,115084461,36%1521,43
Panhard EBR 909430,167174456,82%535,29
AMX 13 57 GF 7696,508444447,73%1461,19
BT-7465,091274355,81%155,29
T-463133,701724358,14%488,06
T3 HMC2139,371784353,49%532,29
T-29 3207,561954341,86%567,59
Caernarvon81084,557674250,00%1159,18
M5 Stuart466,171534230,95%1,93
HWK 128783,847893850,00%1587,07
Centurion Mk. 7/192196,229593658,33%2686,05
T-50-2 6338,284863652,78%807,70
GSR 3301 Setter7445,507363655,56%999,68
M4A1 Revalorisé 81029,474293641,67%1048,18
FV3046348,602403551,43%437,41
SU-76M4135,651603447,06%183,14
LHMTV8986,7010383369,70%2272,86
BT-2257,341283253,13%121,23
SU-86714,345193246,88%883,89
Renault FT 75 BS283,321083154,84%347,51
M2 Medium Tank353,971083145,16%43,95
M3 Stuart346,501293053,33%126,35
AMX 38349,761142941,38%16,98
Pz.Kpfw. 35 (t)293,151452733,33%234,06
Type 5 Heavy101883,448182744,44%1158,92
Stridsyxa 81655,448492748,15%1702,26
Škoda T 177874,859122665,38%2444,96
Vz. 60S Dravec 102250,966582619,23%1236,70
Vz. 71 Tesák101230,528242552,00%1521,47
Cobra 91630,727932544,00%1457,96
Hummel6800,216032445,83%1202,60
Churchill VII6674,544302437,50%992,42
Centurion Action X101514,616682343,48%964,03
M446623,523652343,48%908,20
Sexton II3145,821612240,91%401,53
P26/404267,673042166,67%775,73
Kpz. 3 GST Turm 81325,107792161,90%1349,42
Char Mle. 75 9746,107492157,14%999,49
Black Prince71161,258912070,00%1823,18
Škoda T 2561170,217811952,63%2680,92
Sturmpanzer II4292,372201947,37%852,39
Cruiser Mk. IV474,16951931,58%0,29
Projet Louis 91011,377671947,37%1198,25
M15/423215,332511838,89%472,66
Type 2597 Chi-Ha360,781461855,56%134,79
leKpz M 41 90 mm GF 8609,564451833,33%799,27
Manticore101353,677561833,33%1617,29
MS-11108,881401752,94%460,40
BZT-70 102363,478711758,82%1478,28
Pz.Kpfw. 38 (t)370,311191643,75%27,43
T56 GMC3134,501871656,25%364,24
leKpz Borkenkäfer111362,317711637,50%1155,46
Panzerjäger I2131,071061526,67%282,30
Conqueror Gun Carriage101868,077901546,67%1532,26
Patton the Tank 9816,474281533,33%489,97
LT vz. 383225,362211450,00%937,41
Strv m/40L3260,502851457,14%1052,44
Cruiser Mk. II2153,931921442,86%560,50
Cruiser Mk. III348,861121450,00%75,29
Spähpanzer SP I C7997,579911478,57%2556,76
Ashigaru 102429,437541435,71%1686,53
T1 HMC2117,251161250,00%510,23
T-26256,421191258,33%169,61
Somua SM 81226,838861258,33%1340,63
ST vz. 394115,731561145,45%154,71
FV215b (183) 101878,097181154,55%1334,05
Super Hellcat 7408,453591127,27%270,89
Hotchkiss H35279,001231050,00%173,77
SU-182216,901171030,00%1172,80
T2 Medium Tank241,50731020,00%1,89
Object 70491676,306811040,00%1139,32
M10 RBFM 5835,606891040,00%1907,50
WZ-120-1G FT 81105,204701040,00%1007,27
Fantôme 91344,008241070,00%1393,60
M2 Light264,33149966,67%237,07
Vickers Mk. E Type B276,1190933,33%66,33
AT-12133,44124933,33%323,16
Cruiser Mk. I1133,44135944,44%481,49
Loyd Gun Carriage2100,22157933,33%465,60
SU-122A5325,89304944,44%497,06
Tiger 131 61163,44761944,44%1918,56
TS-5 8677,33516944,44%473,95
121B 101520,22849966,67%1236,95
Chi-Ni293,38179875,00%477,66
LT vz. 352130,13189850,00%446,01
Renault NC-311107,38152812,50%390,77
Grille5684,50470837,50%1391,43
T7 Combat Car 297,88154825,00%240,58
Vickers Medium Mk. I182,14110742,86%205,26
Renault FT184,00105728,57%230,63
Type 89 I-Go/Chi-Ro288,71131728,57%114,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5600,14325714,29%1407,48
Jagdpanzer E 90 91161,57531728,57%633,85
MBT-B 102352,86993771,43%1800,04
Rheinmetall Skorpion G 8898,14538742,86%722,08
Strv m/382106,00221666,67%442,58
T2071587,501104683,33%2843,76
Pz.Kpfw. I2129,67241650,00%472,71
AMX 50 Foch (155) 102608,17657633,33%1981,98
Gabler’s Destroyer 5266,00370666,67%759,88
ARL 446657,20490540,00%984,04
LTP 3249,40151520,00%964,57
KR-1111215,20620520,00%426,32
Renault Otsu1145,00254450,00%550,82
M14/412152,75136425,00%301,26
Pz.Kpfw. II2136,75303475,00%653,02
Leichttraktor167,00161450,00%144,49
Pz.Kpfw. II Ausf. G3233,25260450,00%962,00
Char Futur 4 91974,75789450,00%1566,92
Strv fm/21165,00127333,33%92,05
Universal Carrier 2-pdr272,6785333,33%42,02
Super Conqueror101869,3312143100,00%1636,41
Black Prince II 7819,33673366,67%973,92
TS-54 8653,00670366,67%602,50
L-60 272,3314130,00%123,72
Saryuda 9824,677913100,00%585,17
Kolohousenka1172,00251250,00%797,33
Lago4177,5018720,00%269,37
Pvlvv fm/42272,00123250,00%160,58
Bat.-Châtillon 25 t101459,50686250,00%986,26
M8A14112,008520,00%12,00
TBT 92015,5061220,00%1487,06
Light Mk. VIC 2115,502222100,00%612,29
FV1066 Senlac 8190,00474250,00%164,50
Fiat 3000134,001831100,00%261,00
D1258,002510,00%0,00
Sturmpanzer I Bison337,001421100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 249,002071100,00%261,00
UDES 0381261,0053410,00%935,66
Strv 103-091114,008011100,00%829,98
SDP 44 Burza61129,006271100,00%2308,29
KV-1SA 5593,005341100,00%1457,19
SDP wz 66 Grom 81393,0010051100,00%1637,64
Stone Sentinel 81916,0073210,00%1963,70
Type 63 8609,0031410,00%305,97
Pz.Kpfw. II Ausf. D 262,003161100,00%284,98
Lorraine 40 t 81313,0046810,00%1301,35

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 21.07.2026
Pozice: Vojín
Přijat: 08.04.2025
Opustil klan: 19.07.2026