MY_GeNeRaL_

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 06.04.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev178783232173
Průměrný tier7,048,978,978,90
Vítězství881349,30%1650,00%1650,00%8750,29%
Porážky882949,38%1546,88%1546,88%8247,40%
Remízy2361,32%13,13%13,13%42,31%
Přežito bitev406522,74%721,88%721,88%2715,61%
Zničeno tanků | Ø119690,67230,72230,721060,61
Poměr zabití / smrtí0,870,920,920,73
Detekováno tanků | Ø169580,95321,00321,002121,23
Průměrné poškození830,251.437,941.437,941.225,98
Obsazování báze | Ø153710,8600,0000,00440,25
Obrana báze | Ø54510,3000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti481,04825,31825,31644,09
WN7888,48952,68952,68876,35
WN81058,821394,221394,221208,45
Celkem
Bitev17878
Průměrný tier7,04
Vítězství881349,30%
Porážky882949,38%
Remízy2361,32%
Přežito bitev406522,74%
Zničeno tanků | Ø119690,67
Poměr zabití / smrtí0,87
Detekováno tanků | Ø169580,95
Průměrné poškození830,25
Obsazování báze | Ø153710,86
Obrana báze | Ø54510,30
Průměrné zkušenosti481,04
WN7888,48
WN81058,82
Posledních 24 hodin
Bitev32
Průměrný tier8,97
Vítězství1650,00%
Porážky1546,88%
Remízy13,13%
Přežito bitev721,88%
Zničeno tanků | Ø230,72
Poměr zabití / smrtí0,92
Detekováno tanků | Ø321,00
Průměrné poškození1.437,94
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti825,31
WN7952,68
WN81394,22
Posledních 7 dní
Bitev32
Průměrný tier8,97
Vítězství1650,00%
Porážky1546,88%
Remízy13,13%
Přežito bitev721,88%
Zničeno tanků | Ø230,72
Poměr zabití / smrtí0,92
Detekováno tanků | Ø321,00
Průměrné poškození1.437,94
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti825,31
WN7952,68
WN81394,22
Posledních 30 dní
Bitev173
Průměrný tier8,90
Vítězství8750,29%
Porážky8247,40%
Remízy42,31%
Přežito bitev2715,61%
Zničeno tanků | Ø1060,61
Poměr zabití / smrtí0,73
Detekováno tanků | Ø2121,23
Průměrné poškození1.225,98
Obsazování báze | Ø440,25
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti644,09
WN7876,35
WN81208,45
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství3100,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø93,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození325,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø103,3300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti659,330,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství3100,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø93,00
Průměrné poškození325,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø103,33
Průměrné zkušenosti659,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev40000
Vítězství922,50%00,00%00,00%00,00%
Porážky3177,50%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev615,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø90,2300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,260,000,000,00
Detekováno tanků | Ø441,1000,0000,0000,00
Průměrné poškození302,030,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø812,0300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti151,700,000,000,00
Celkem
Bitev40
Vítězství922,50%
Porážky3177,50%
Remízy00,00%
Přežito bitev615,00%
Zničeno tanků | Ø90,23
Poměr zabití / smrtí0,26
Detekováno tanků | Ø441,10
Průměrné poškození302,03
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø812,03
Průměrné zkušenosti151,70
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (280)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
112 81077,1861785749,71%1183,24
FV1066 Senlac 8553,9256073749,25%934,68
Bat.-Châtillon 12 t8602,0344554545,14%992,30
M10 RBFM 5745,5851547653,15%1651,79
M2 Light2230,7632742954,78%1154,14
Turtle Mk. I 81203,5866536749,86%1160,42
STG Guard 81149,3262336051,94%1392,63
FV4005 Stage II101378,5745435246,31%894,26
Bat.-Châtillon 25 t101703,8356529853,02%1384,80
O-I6637,4838329055,52%1037,85
AMX 13 757628,2039124243,80%1300,07
Grille 15101871,5455523946,86%1223,27
Object 261101156,0446122546,22%849,26
Waffenträger auf Pz. IV91632,5558122551,11%1394,55
Charioteer8913,4441922342,60%789,90
O-Ni7930,0046120849,52%1155,61
O-Ho8942,4145919350,78%973,06
Sherman Firefly6403,7431218847,34%594,67
SU-14-28886,6148318342,08%780,14
S-517713,5146318247,25%717,24
M53/M5591019,9149518251,10%924,10
Hotchkiss EBR7351,2535517841,01%499,02
T-345205,6021017444,25%333,24
Jagdpanzer IV6435,7229117350,29%634,14
M40/M438929,9159017150,29%872,15
Rhm.-Borsig Waffenträger81203,1855317049,41%1182,66
AMX 13 105101188,1452717045,88%1286,89
Challenger7826,0440816956,21%1142,33
T2971081,7459216556,97%1391,49
ISU-15281117,0251616454,27%1062,92
SU-130PM 81331,6364216349,08%1257,09
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6713,8957616162,11%2210,48
Emil I81141,0651014452,08%1229,55
StuG III Ausf. G5312,8323014047,14%547,11
P.43 bis61156,4062113850,00%2393,11
G.W. Panther7747,7348213751,09%847,80
VK 100.01 (P)81252,5375213758,39%1432,36
KV-26708,4139713041,54%1103,62
AMX 12 t6337,1031112744,09%731,35
Leo7699,3845412646,03%928,15
VK 30.01 (P)6976,4159111956,30%1944,91
Kanonenjagdpanzer 105 81194,0158911741,88%1083,35
Type 5 Heavy101836,3768611655,17%1378,48
Indien-Panzer8932,6352611247,32%1047,83
T207789,9354511046,36%1030,27
M127737,8351210946,79%841,58
Hirschkäfer111705,0854510741,12%825,51
Object 70591273,4469910645,28%998,50
AE Phase I 91182,8260110153,47%1021,95
53TP Markowskiego81229,7765210054,00%1415,64
Emil II91278,835149954,55%1040,96
Ikv 90 Typ B7828,534009946,46%1039,48
IS-M81227,986579941,41%1341,48
Strv 81 81019,246469745,36%1253,61
Panhard AMD 178B6357,863469550,53%959,65
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4197,541639339,78%256,25
Nashorn6511,593069242,39%632,47
50TP Tyszkiewicza91847,136918652,33%1820,92
Ares 8591148,677178650,00%891,07
Vz. 64 Blesk8464,854008541,18%544,86
O-I Experimental5437,162858543,53%654,22
AT 1581077,816028538,82%1025,37
AMX ELC bis5238,812748550,59%634,98
T28 Concept 71269,226358557,65%2034,68
IS71058,866938451,19%1423,92
VK 16.02 Leopard5218,732328345,78%512,42
Leopard Prototyp A91131,516788348,19%913,93
Sherman III5374,293178254,88%960,98
M446510,804307941,77%607,53
Škoda T 256583,015217451,35%1058,24
IS-381147,256997343,84%1205,74
Durchbruchswagen 24132,231677341,10%123,67
Jagdpanther7778,604537241,67%822,19
Bat.-Châtillon 25 t AP91004,764546848,53%897,04
Type 95 Heavy4172,951816645,45%393,71
VK 30.02 (D)7801,945476564,62%1366,13
Tiger (P)7855,387166456,25%1049,84
Super Hellcat 71153,845016445,31%1804,25
M2 Medium Tank3160,272096358,73%559,06
AT 25260,102006338,10%338,51
25TP KSUST II5462,952916243,55%1101,25
Progetto CC55 mod. 5481019,727246154,10%1085,48
Sturer Emil7748,925456155,74%943,13
Pz.Kpfw. I Ausf. C3182,752356147,54%776,49
P.43 ter7713,585436053,33%974,22
AMX AC mle. 467651,954296040,00%663,98
Konštrukta T-34/1007628,695065850,00%839,95
AMX 13 909761,624465844,83%946,39
AT 77740,954655853,45%833,48
AT 86429,954255756,14%649,71
MT-256342,844605754,39%897,13
KV-1S6832,705785752,63%1501,05
Mäuschen91284,008615766,67%1165,52
Pawlack Tank6574,935115761,40%926,55
Ares 758928,347595658,93%1018,53
FV227 Conceiver8837,797145653,57%783,52
Type 586668,855685547,27%1230,84
SU-86459,473925540,00%403,83
VK 28.016379,134005547,27%1009,05
Cromwell6574,444425442,59%883,25
AS-XX 40 t111284,545975446,30%727,74
T-34-856635,625475356,60%1218,82
ARL 446730,705255354,72%1223,28
Pz.Kpfw. II Luchs4159,282325350,94%430,07
VK 30.02 (M)6804,356575257,69%1658,58
SMV CC-567808,785915143,14%983,02
M3 Lee4164,881675048,00%397,95
45TP Habicha71391,717014953,06%2364,95
Pz.Sfl. IVb4230,481844850,00%572,48
40TP Habicha6865,854794763,83%1771,41
Caernarvon8883,455484742,55%769,66
FV224 Chopper71160,306144751,06%1395,84
A-205103,331974658,70%258,16
Vz. 71 Tesák101013,575244645,65%1000,13
Object 25791176,768004656,52%1028,79
T-50-2 6589,414774656,52%1686,83
Kranvagn102277,937464562,22%2075,04
VK 30.01 (H)5354,873114535,56%570,66
Grant4294,202134443,18%788,09
IS-7101570,867514440,91%1005,24
Strv 746580,124634240,48%838,35
Sav m/434393,602204045,00%938,19
UDES 038613,303784040,00%386,15
FV217 Badger101801,987754050,00%1141,05
Chrysler K GF 8843,355484052,50%822,62
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4228,562403961,54%665,62
M66640,455133842,11%789,70
AMX 404149,951993842,11%391,66
Carro d'assalto P.887994,796663847,37%1199,98
AMX 13 105 AM mle. 505325,972173834,21%424,71
AMX 50 Foch (155) 101748,844413836,84%1080,77
SARL 424192,262163847,37%468,25
Panther7642,434243735,14%715,01
M4A3E8 Sherman6336,493973759,46%573,41
AMX 105 AM mle. 474249,162113754,05%763,51
Lorraine 40 t 8836,925093641,67%720,70
Semovente M43 Bassotto6693,944073545,71%928,00
60TP Lewandowskiego101672,476283450,00%1150,39
M415303,412723438,24%218,26
Lorraine 39L AM3145,521533354,55%391,44
Progetto C50 mod. 6691246,007043345,45%992,58
14TP4267,472773259,38%971,09
M5 Stuart4119,291803148,39%180,80
Object 70491469,165753145,16%979,00
BT-74140,471653036,67%291,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5149,891622832,14%95,74
VK 36.01 (H)6585,634952740,74%797,30
Pz.Kpfw. III Ausf. E358,071662762,96%217,39
Alecto4208,892192762,96%538,90
T25 AT7624,814202653,85%691,64
Churchill VII6686,805682552,00%1155,72
Lorraine 155 mle. 507698,805582560,00%837,32
Matilda4524,963282454,17%1507,01
M374260,132062458,33%860,28
LTG7394,424882462,50%816,91
Hummel6611,005342356,52%851,64
Strv m/425366,953612254,55%852,59
Ikv 65 Alt II6524,364382263,64%930,81
Valentine AT4278,002262254,55%802,14
LT vz. 383126,351232040,00%249,36
SMV CC-678581,705142040,00%327,61
Marder II3147,201862035,00%206,19
Maus101567,609002055,00%1229,18
KV-15617,155942055,00%1350,47
Spähpanzer SP I C7481,006002055,00%913,17
M3 Stuart372,741601952,63%141,10
Type 91 Heavy391,531441947,37%120,42
Wespe3152,111971968,42%580,69
M36 Jackson6572,954101947,37%792,23
T404167,001281931,58%155,36
AEC Armoured Car5411,324111936,84%722,97
T698770,286731855,56%804,61
Cruiser Mk. IV4195,122711752,94%495,79
FSV Scheme A7256,412591729,41%100,09
ST vz. 394171,252111656,25%447,41
Grille5177,061551650,00%202,53
T-437690,635241656,25%1067,93
SU-122A5296,563161668,75%664,63
Staghound Mk. III6362,004291656,25%519,13
M4A1 Sherman5298,934391560,00%692,71
P26/404205,072191540,00%317,48
Churchill I5257,802281540,00%263,57
Ikv 1035431,333621553,33%936,63
Renault UE 573155,332161560,00%432,02
T376222,072921533,33%280,76
Type 1 Chi-He4401,293171435,71%1079,83
M10 Wolverine5333,003441450,00%578,78
Mitsu 1085609,935031457,14%1123,93
M24 Chaffee5167,712001421,43%250,92
AT-FV230 Breaker111398,717881457,14%779,24
AMX M4 mle. 49 Liberté 8674,364651442,86%561,09
Type 4 Chi-To6426,694291353,85%641,42
T-103 81653,315951361,54%1910,22
Strv m/40L3145,251871250,00%347,44
M15/423235,581771225,00%480,54
Stuart I-IV3123,421501233,33%264,99
10TP369,831481233,33%2,31
Object 705A102269,085941241,67%1452,62
FV230 Canopener101338,587201250,00%796,03
P.435330,552221145,45%677,01
Somua S353176,092241163,64%453,47
Ares 90101981,188431154,55%1480,29
Char Futur 4 91741,644701145,45%1462,87
Renault FT 75 BS2115,301331040,00%472,37
M7 Priest3187,601671040,00%330,14
B.U.G.I.6696,604321030,00%917,50
Valentine3130,001631060,00%395,26
Type 3 Ju-Nu6324,202941040,00%183,70
Loyd Gun Carriage242,70941040,00%4,18
M24E2 Super Chaffee 6373,804931050,00%913,70
Löwe 8478,103021030,00%223,09
T-463171,89197966,67%756,57
Sexton II3107,44157977,78%469,47
T56 GMC3313,56276966,67%1224,73
Cruiser Mk. II2179,78184955,56%762,66
Pz.Kpfw. I284,22192955,56%276,26
Strv m/382117,00193850,00%374,77
Pz.Kpfw. II2102,25133837,50%177,21
Panzerjäger I2111,63161837,50%182,56
AMX 383185,50230850,00%638,97
Somua SAu 40437,50126875,00%261,00
Crusader6157,29349742,86%199,85
SU-76M4249,86282771,43%687,66
Renault FT AC2133,29151757,14%423,80
BZ-587521,43252714,29%332,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. A353,43167728,57%4,60
T 55A 91966,43769771,43%2104,81
Pz.Kpfw. II Ausf. G3284,67151616,67%998,13
Chi-Ni2123,40293520,00%426,62
BT-22182,40201560,00%880,22
Leichttraktor1137,00121520,00%437,33
T1 Heavy5676,40686580,00%1434,62
Comet7369,20702560,00%526,02
T3 HMC240,6099560,00%169,48
SDP 40 Zadymka5374,60386580,00%725,69
Cruiser Mk. III3168,80175540,00%603,92
G.W. Tiger (P)8810,40434520,00%681,74
Object 252U 8927,60679560,00%988,42
Tetrarch 2224,20386560,00%1216,51
Hotchkiss H35297,75208475,00%473,49
7TP2171,00253475,00%669,78
Type 4 Heavy91233,25534475,00%1069,43
T-26277,00125450,00%205,52
Type 89 I-Go/Chi-Ro248,7595425,00%0,83
Universal Carrier 2-pdr2197,252404100,00%1053,83
Super Conqueror101340,75786475,00%1051,96
T1 Cunningham191,002243100,00%578,74
Renault FT190,00171366,67%501,63
T-284417,33473366,67%1422,44
T1 HMC212,003930,00%0,00
DS PZInż5227,00389366,67%473,05
Cruiser Mk. I1102,67174366,67%534,35
T2 Medium Tank2146,673423100,00%906,67
SU-76G FT4290,3312630,00%417,30
KR-1111256,67534333,33%415,71
Vickers Medium Mk. I1114,002252100,00%663,44
Kolohousenka178,0084250,00%212,47
Strv fm/211130,00202250,00%551,16
Fiat 30001129,0012220,00%433,88
Vickers Medium Mk. II2128,50216250,00%487,60
M14/412236,503882100,00%1015,96
Type T-345383,50333250,00%817,81
Object 283 9297,5021020,00%0,00
Serpente 9204,0026720,00%0,00
WZ-120-1G FT 81312,0050520,00%1218,07
LT vz. 35239,001701100,00%261,00
M22262,004241100,00%1530,50
Renault Otsu1137,003341100,00%789,37
4TP1186,003781100,00%918,81
Vickers Medium Mk. III3402,006691100,00%1809,01
M5A1 Stuart491,008910,00%34,58
MS-11296,003281100,00%1919,39
T-703388,003921100,00%1824,30
Cavalier50,006210,00%0,00
Waffenträger auf E 100100,0027310,00%0,00
Gabler’s Destroyer 579,0024510,00%0,00
FV4025 Contriver112753,0013251100,00%1463,06
KV-1SA 5663,0033010,00%1202,19
AMX ELC 901 6291,003811100,00%690,06
AMX 13 (FL 11) 5582,004771100,00%2208,58

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 06.04.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.06.2024
Opustil klan: 29.03.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.06.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 21.05.2023
Opustil klan: 12.06.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 18.08.2021
Opustil klan: 29.03.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 10.06.2016
Opustil klan: 01.08.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 08.12.2020
Opustil klan: 29.01.2021