MambaElitev2

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev12649242338
Průměrný tier7,288,008,438,79
Vítězství614948,61%150,00%2661,90%19056,21%
Porážky634950,19%150,00%1638,10%14242,01%
Remízy1511,19%00,00%00,00%61,78%
Přežito bitev244419,32%00,00%1330,95%10531,07%
Zničeno tanků | Ø82460,6531,50410,983250,96
Poměr zabití / smrtí0,811,501,411,39
Detekováno tanků | Ø126491,0010,50250,603190,94
Průměrné poškození1.088,902.459,001.885,331.934,24
Obsazování báze | Ø76840,6100,0000,003170,94
Obrana báze | Ø20370,1600,0000,00640,19
Průměrné zkušenosti549,46936,00933,83873,04
WN7956,531749,501382,281345,93
WN81263,684428,412113,292035,25
Celkem
Bitev12649
Průměrný tier7,28
Vítězství614948,61%
Porážky634950,19%
Remízy1511,19%
Přežito bitev244419,32%
Zničeno tanků | Ø82460,65
Poměr zabití / smrtí0,81
Detekováno tanků | Ø126491,00
Průměrné poškození1.088,90
Obsazování báze | Ø76840,61
Obrana báze | Ø20370,16
Průměrné zkušenosti549,46
WN7956,53
WN81263,68
Posledních 24 hodin
Bitev2
Průměrný tier8,00
Vítězství150,00%
Porážky150,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø31,50
Poměr zabití / smrtí1,50
Detekováno tanků | Ø10,50
Průměrné poškození2.459,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti936,00
WN71749,50
WN84428,41
Posledních 7 dní
Bitev42
Průměrný tier8,43
Vítězství2661,90%
Porážky1638,10%
Remízy00,00%
Přežito bitev1330,95%
Zničeno tanků | Ø410,98
Poměr zabití / smrtí1,41
Detekováno tanků | Ø250,60
Průměrné poškození1.885,33
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti933,83
WN71382,28
WN82113,29
Posledních 30 dní
Bitev338
Průměrný tier8,79
Vítězství19056,21%
Porážky14242,01%
Remízy61,78%
Přežito bitev10531,07%
Zničeno tanků | Ø3250,96
Poměr zabití / smrtí1,39
Detekováno tanků | Ø3190,94
Průměrné poškození1.934,24
Obsazování báze | Ø3170,94
Obrana báze | Ø640,19
Průměrné zkušenosti873,04
WN71345,93
WN82035,25
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev45006
Vítězství1942,22%00,00%00,00%233,33%
Porážky2555,56%00,00%00,00%466,67%
Remízy12,22%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1533,33%00,00%00,00%233,33%
Zničeno tanků | Ø260,5800,0000,0030,50
Poměr zabití / smrtí0,870,000,000,75
Detekováno tanků | Ø220,4900,0000,0030,50
Průměrné poškození1.263,400,000,002.075,83
Obsazování báze | Ø1563,4700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø912,0200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti633,690,000,00618,50
Celkem
Bitev45
Vítězství1942,22%
Porážky2555,56%
Remízy12,22%
Přežito bitev1533,33%
Zničeno tanků | Ø260,58
Poměr zabití / smrtí0,87
Detekováno tanků | Ø220,49
Průměrné poškození1.263,40
Obsazování báze | Ø1563,47
Obrana báze | Ø912,02
Průměrné zkušenosti633,69
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev6
Vítězství233,33%
Porážky466,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev233,33%
Zničeno tanků | Ø30,50
Poměr zabití / smrtí0,75
Detekováno tanků | Ø30,50
Průměrné poškození2.075,83
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti618,50

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (150)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-26721,67439110149,50%1206,35
Kranvagn102939,7799754756,12%2703,70
T-62A101508,6161650343,74%1074,57
IS-4101914,7773250149,10%1381,87
ST-I91304,4956044444,82%1021,85
IS-2-II8981,6450338843,56%930,67
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6582,8047438849,48%1363,49
T-103 81500,7876037954,62%1699,62
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4307,5625536050,00%720,70
Löwe 81514,8381835449,72%1706,09
Ares 90 C112640,0791434048,24%1952,93
T110E5101727,4470630849,03%1215,42
Primo Victoria 8878,1260330844,16%976,67
Super Hellcat 7858,9551030053,33%1262,32
S-517608,9737526843,28%556,90
KV-37803,6343626445,83%885,98
Pz.Kpfw. III/IV5256,0026324245,04%493,34
SU-130PM 81578,4973022349,78%1478,30
IS-2 shielded 71131,9356520848,08%1356,13
KV-48868,4045620740,58%731,83
T-50-2 6493,6751220154,73%1290,80
FV4005 Stage II101831,4166817448,85%1395,53
KV-15224,4027716944,97%234,32
Char Futur 4 91682,2781516560,00%1572,08
105 leFH18B2 5795,4850414654,11%1601,35
Jagdpanzer IV6303,7924214440,28%286,30
StuG III Ausf. G5205,2920914240,14%204,34
M24E2 Super Chaffee 6406,6740714146,10%981,18
T-505209,7827713949,64%563,08
WZ-114 91390,3164313746,72%1111,11
FV215b 101448,7059112347,15%970,59
VK 30.01 (D)6402,3331512347,97%574,70
T-1506450,7132611953,78%604,50
E 100102265,5883411851,69%1733,93
AMX 13 757594,0156211452,63%1137,55
Ares 7581494,0692111258,04%1903,31
M10 RBFM 5729,6659811149,55%1568,38
T-345228,7325610846,30%419,14
T-29 3460,715059558,95%1727,41
T-284107,531748744,83%101,39
K-91-PT 91286,047468355,42%1146,01
Pz.Kpfw. II Luchs4281,302587346,58%938,06
AMX ELC bis5291,732367138,03%745,23
SU-1527759,954106642,42%827,47
AMX 50 Foch (155) 101847,915486456,25%1387,80
Jagdpanther7336,422786233,87%138,74
Type 71102533,559266259,68%2125,99
VK 20.01 (D)497,662025848,28%105,21
T110E4102130,097655650,00%1599,32
VK 16.02 Leopard5293,353225150,98%853,28
Bat.-Châtillon 12 t8646,126655145,10%1050,00
Tiger I71026,636304856,25%1253,33
Emil I81854,119534652,17%2293,95
Ares 90101587,526814636,96%997,01
SU-855181,282054346,51%199,03
TS-54 81670,059214250,00%1731,69
Pz.Sfl. IVb4131,561984134,15%138,02
T803112053,987734134,15%991,32
AMX 12 t6508,435514070,00%1386,72
Marder II3146,412023953,85%326,32
Pz.Kpfw. I Ausf. C3221,382873956,41%1168,89
Kame 91805,008153748,65%1601,45
M5 Stuart4263,563113647,22%674,69
Alecto4315,692073636,11%638,85
Achilles6571,194243641,67%758,19
T-46383,661923545,71%141,17
Type 3 Chi-Nu5507,093433246,88%1279,32
Pz.Kpfw. II Ausf. G3112,842933250,00%284,80
Strv 746639,474603056,67%1085,66
T2071100,937242955,17%1704,87
Type 6892383,189182850,00%2036,60
Type 5781691,509212857,14%2091,51
Windhund 81584,047562860,71%1700,84
Wespe3110,521542748,15%242,51
Tiger (P)71311,486992722,22%1557,87
Challenger7795,934572740,74%843,39
M3 Stuart3197,232662665,38%870,88
AMX 404245,962982548,00%788,09
O-I6650,525052548,00%910,53
Pz.Sfl. IC 4353,282902536,00%781,48
OCP Peacekeeper 92134,088432544,00%1732,67
VK 30.01 (H)5602,924882445,83%1410,51
Type 95 Heavy4274,752442454,17%891,39
Object 268 Version V 101488,085042429,17%723,67
AT 25274,042802352,17%499,27
Type 91 Heavy3187,821332227,27%398,56
VK 36.01 (H)6830,145932152,38%1341,48
Ares 8591574,389522157,14%1501,01
Patton the Tank 91088,156292045,00%907,62
Stitch 8962,205452040,00%706,47
Renault UE 573143,681251936,84%209,40
Lago M38 3638,795771973,68%2034,21
T1E6 2226,003131921,05%1112,43
VK 30.01 (P)61456,789101861,11%2666,36
E 759694,884351747,06%401,89
Leo7961,067531668,75%1563,25
AMX 383174,191431625,00%391,09
Valentine AT4178,631581637,50%255,30
Strv m/425421,274491573,33%1058,30
Grille592,731411540,00%23,79
Pz.Kpfw. II2110,141801450,00%333,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5537,004491250,00%1318,58
G.Pz. Mk. VI (e)218,09881145,45%70,60
M2 Light295,301351020,00%144,05
Emil II92171,609801060,00%1996,10
Panzerjäger I297,601361040,00%120,87
IS-3-II91112,607091040,00%742,44
KV-1SA 5529,704441060,00%1098,24
Fantôme 91135,006181050,00%891,62
7TP2266,56300977,78%1137,48
Char Mle. 75 9435,78607944,44%320,78
Dicker Max 6868,44520966,67%1647,62
T-26278,63275887,50%409,35
KV-1S6195,63260825,00%65,62
Black Prince II 7599,88547850,00%585,86
Cromwell B 6934,38571850,00%1909,90
L-60 2102,29264728,57%303,68
Heavy Tank No. VI 6890,00387728,57%1271,85
Leichttraktor1395,67498666,67%2609,28
Ikv 65 Alt II61041,67630650,00%2074,72
Renault FT AC2151,00221666,67%589,00
Universal Carrier 2-pdr2134,00174650,00%429,77
122 TM 81388,67807650,00%1584,05
Škoda T 256581,00578560,00%1050,21
Loyd Gun Carriage283,00109540,00%262,61
Tetrarch 284,20154540,00%147,07
M14/412338,5015240,00%1002,04
Convert. Medium Tank T3 3255,25506475,00%773,68
Renault FT147,00119333,33%4,07
T3091643,679863100,00%1467,02
T1 Heavy5665,00648366,67%1584,56
Ikv 1035346,00305366,67%781,61
MKA 2431,3329830,00%1505,04
Kolohousenka1103,00129250,00%335,92
Strv fm/21175,507020,00%144,90
Fiat 30001120,00195250,00%416,26
Pvlvv fm/42262,501762100,00%261,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro266,002782100,00%278,74
T6 Medium4386,50296250,00%732,67
Gabler’s Destroyer 5151,50292250,00%256,24
T26E3 Eagle 7 71173,00896250,00%1807,99
Vickers Medium Mk. I10,00821100,00%261,00
T1 Cunningham1129,003841100,00%850,23
BT-2233,009310,00%0,00
4TP1208,0026010,00%979,59
MS-110,002191100,00%261,00
M24 Chaffee5138,0014910,00%157,49
Pz.Kpfw. I2319,005761100,00%1955,37
FCM 362163,004241100,00%819,43
Pz.Kpfw. II Ausf. D 277,004641100,00%361,84

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 18.03.2026
Opustil klan: 21.04.2026
Pozice: Vojín
Přijat: 20.09.2022
Opustil klan: 14.05.2024