Michal054

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 09.02.2016

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4960005
Průměrný tier5,890,000,008,60
Vítězství236447,66%00,00%00,00%360,00%
Porážky255151,43%00,00%00,00%240,00%
Remízy450,91%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev118123,81%00,00%00,00%240,00%
Zničeno tanků | Ø31040,6300,0000,0030,60
Poměr zabití / smrtí0,820,000,001,00
Detekováno tanků | Ø34800,7000,0000,0040,80
Průměrné poškození462,500,000,00909,20
Obsazování báze | Ø49871,0100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø16060,3200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti320,260,000,00789,60
WN7696,800,000,00864,90
WN8697,970,000,00770,21
Celkem
Bitev4960
Průměrný tier5,89
Vítězství236447,66%
Porážky255151,43%
Remízy450,91%
Přežito bitev118123,81%
Zničeno tanků | Ø31040,63
Poměr zabití / smrtí0,82
Detekováno tanků | Ø34800,70
Průměrné poškození462,50
Obsazování báze | Ø49871,01
Obrana báze | Ø16060,32
Průměrné zkušenosti320,26
WN7696,80
WN8697,97
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev5
Průměrný tier8,60
Vítězství360,00%
Porážky240,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev240,00%
Zničeno tanků | Ø30,60
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø40,80
Průměrné poškození909,20
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti789,60
WN7864,90
WN8770,21
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev61000
Vítězství2947,54%00,00%00,00%00,00%
Porážky3150,82%00,00%00,00%00,00%
Remízy11,64%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2947,54%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø410,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,280,000,000,00
Detekováno tanků | Ø300,4900,0000,0000,00
Průměrné poškození476,820,000,000,00
Obsazování báze | Ø611,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2233,6600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti285,180,000,000,00
Celkem
Bitev61
Vítězství2947,54%
Porážky3150,82%
Remízy11,64%
Přežito bitev2947,54%
Zničeno tanků | Ø410,67
Poměr zabití / smrtí1,28
Detekováno tanků | Ø300,49
Průměrné poškození476,82
Obsazování báze | Ø611,00
Obrana báze | Ø2233,66
Průměrné zkušenosti285,18
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev25000
Vítězství936,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1664,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev624,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø120,4800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,630,000,000,00
Detekováno tanků | Ø120,4800,0000,0000,00
Průměrné poškození532,800,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti235,440,000,000,00
Celkem
Bitev25
Vítězství936,00%
Porážky1664,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev624,00%
Zničeno tanků | Ø120,48
Poměr zabití / smrtí0,63
Detekováno tanků | Ø120,48
Průměrné poškození532,80
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti235,44
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (66)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
IS7775,2740044744,52%974,21
KV-856550,4237028147,33%811,29
M18 Hellcat6478,0828927946,95%659,11
T-34-856401,8931625743,58%569,85
T-437648,9040523148,48%934,58
AMX 12 t6331,8734223052,17%793,73
Object 2579972,1848422646,46%717,18
SU-1006498,0428419842,42%665,87
IS-38812,3143819746,70%761,10
KV-15428,4636117746,89%807,03
AMX ELC bis5227,6526216049,38%646,23
T-345177,8621515455,19%356,27
KV-26471,3136015354,25%741,67
Hotchkiss EBR7479,9238013453,73%922,44
StuG III Ausf. G5304,7822411545,22%541,60
SU-1527633,3634610540,95%627,09
M-II-Y7875,6053110551,43%1129,47
T-1506515,0833610449,04%702,00
T675347,2027610047,00%673,56
T-804115,781959448,94%248,71
Panhard AMD 178B6346,582819343,01%824,60
SU-855411,312768851,14%890,80
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4169,261848148,15%257,34
T-284114,851648048,75%162,74
Cromwell6386,923397644,74%561,26
Crusader6256,222636950,72%623,51
T-46377,211026227,42%49,13
S-517330,002885742,11%168,13
Birch Gun4196,981945054,00%647,01
SU-85B4295,802174948,98%626,49
AMX 404154,932034546,67%420,54
Covenanter5157,492114151,22%356,85
T-448206,333523641,67%48,01
SU-86492,694313557,14%642,46
T-70361,741253542,86%25,79
T-60237,301513354,55%110,40
Marder II3153,291843164,52%443,34
Pawlack Tank6821,604403050,00%1331,47
M8A14230,522282955,17%495,98
SU-76M4182,671682744,44%300,16
Sexton II3126,061851850,00%394,37
T56 GMC398,061651656,25%206,81
T-26235,461151361,54%182,92
T-50529,462481361,54%206,48
Vickers Medium Mk. I142,401301080,00%263,98
Cruiser Mk. IV485,001131020,00%4,60
Cruiser Mk. III356,0079933,33%0,00
MS-1154,22105933,33%23,68
Panzerjäger I299,56140966,67%343,93
Loyd Gun Carriage228,71106771,43%261,00
AMX 383169,00190742,86%393,44
Pz.Kpfw. II Ausf. G384,17183650,00%147,34
Pz.Kpfw. II2169,17235666,67%717,92
AMX 13 757178,6020150,00%63,92
AT-1295,00160580,00%397,61
Bishop5126,60191540,00%8,64
T3 HMC277,257240,00%81,90
Pz.Kpfw. II Ausf. D 256,75158425,00%2,74
Hotchkiss H35286,501832100,00%408,89
BT-7 artillery 3113,00141250,00%259,69
Pz.Kpfw. I20,001861100,00%261,00
Leichttraktor112,001241100,00%261,00
Renault NC-3110,00710,00%0,00
Renault FT163,007110,00%94,48
Vickers Medium Mk. II2187,005410,00%658,00
Super Hellcat 70,003811100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 09.02.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 09.02.2016
Opustil klan: 24.12.2024