Mishaczech

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 16.10.2023

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2048701490
Průměrný tier7,110,008,078,47
Vítězství1022049,89%00,00%428,57%4550,00%
Porážky1001948,90%00,00%1071,43%4550,00%
Remízy2481,21%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev488523,84%00,00%214,29%1617,78%
Zničeno tanků | Ø113110,5500,00120,86550,61
Poměr zabití / smrtí0,720,001,000,74
Detekováno tanků | Ø260271,2700,00130,93941,04
Průměrné poškození769,260,001.318,861.197,36
Obsazování báze | Ø93680,4600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø96850,4700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti440,920,00651,50530,99
WN7866,500,00819,17877,20
WN8967,920,001344,731156,65
Celkem
Bitev20487
Průměrný tier7,11
Vítězství1022049,89%
Porážky1001948,90%
Remízy2481,21%
Přežito bitev488523,84%
Zničeno tanků | Ø113110,55
Poměr zabití / smrtí0,72
Detekováno tanků | Ø260271,27
Průměrné poškození769,26
Obsazování báze | Ø93680,46
Obrana báze | Ø96850,47
Průměrné zkušenosti440,92
WN7866,50
WN8967,92
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev14
Průměrný tier8,07
Vítězství428,57%
Porážky1071,43%
Remízy00,00%
Přežito bitev214,29%
Zničeno tanků | Ø120,86
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø130,93
Průměrné poškození1.318,86
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti651,50
WN7819,17
WN81344,73
Posledních 30 dní
Bitev90
Průměrný tier8,47
Vítězství4550,00%
Porážky4550,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev1617,78%
Zničeno tanků | Ø550,61
Poměr zabití / smrtí0,74
Detekováno tanků | Ø941,04
Průměrné poškození1.197,36
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti530,99
WN7877,20
WN81156,65
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky4100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození489,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti127,000,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství00,00%
Porážky4100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø20,50
Průměrné poškození489,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti127,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (124)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
M4A1 Sherman5435,95356123352,39%1141,49
Strv S1 81218,59477119948,62%1245,23
Tiger (P)71035,83588108956,29%1481,25
T-448898,9250871048,31%1107,21
LTTB8370,0137567245,54%457,68
T-34-856443,3035767152,46%734,15
T-345234,7925562250,48%474,92
IS-38976,1850954750,64%1024,51
Škoda T 27 8885,9248952545,33%965,30
Škoda T 40 6502,2638151253,13%876,69
T-549921,7347451145,21%755,20
MT-256167,3229748252,28%342,44
T6981004,9552546149,24%1199,78
T297848,4845841349,88%996,78
IS7691,8441540950,37%830,26
T207582,2940339051,54%736,99
AMX 13 F3 AM6685,9339637752,79%945,13
Konštrukta T-34/1007752,7449437352,01%1158,24
SU-1006689,3237736450,00%1135,36
Centurion Mk. 7/191307,2561633753,71%1199,69
Škoda T 5091098,3850732546,46%867,76
M26 Pershing8641,5439232342,72%594,16
Škoda T 256536,9638632246,27%900,66
T54E191509,1561331951,41%1371,91
M46 Patton91066,7652030244,70%860,73
M48A5 Patton101321,8259228644,06%860,27
Churchill VII6515,6736327149,82%807,44
Caernarvon81063,8254226047,31%1127,45
T-54 ltwt.9613,9550425850,39%753,71
UDES 14 Alt 581072,8454825053,60%1335,37
M4A3E2 Sherman Jumbo6357,6031824250,41%551,20
Churchill I5365,9829423148,05%623,85
T-60268,9319019549,23%113,47
Lorraine 155 mle. 507667,2238119148,17%690,14
SU-855306,4622419048,95%550,88
Crusader 5.5-in. SP7714,9954017354,34%935,19
CS-63101398,8765116944,97%940,86
Leo7696,7546216451,22%1004,15
Black Prince7592,1943016157,76%745,46
TVP VTU Koncept8715,6045115949,69%795,54
Centurion Mk. I8879,9756615756,05%1137,49
Matilda4131,6821514750,34%188,25
Object 25791201,8953614746,26%970,76
TNH T Vz. 5191262,3254614647,26%1006,94
Vz. 44-171263,4661613956,83%1977,06
CS-52 LIS 81109,2361313755,47%1261,30
AMX M4 mle. 49 Liberté 8928,6349613641,18%877,03
UDES 1691060,1651812951,16%946,95
Conqueror91387,3063412558,40%1227,41
AMX 13 757646,3150712441,94%1220,37
Object 140101118,2953112451,61%793,55
Škoda T 245305,532929854,08%750,31
T-80484,102299657,29%199,53
T57 Heavy101551,696078953,93%1049,21
M3 Lee4135,431638743,68%245,53
TVP T 50/51101420,445078640,70%971,46
UDES 15/16101534,585508549,41%1088,20
AMX 105 AM mle. 474194,521778548,24%489,05
T-1091488,626078451,19%1513,34
KV-137466,283878354,22%662,74
AE Phase I 91247,435908146,91%1031,66
Vz. 55101573,436507648,68%1040,46
M24E2 Super Chaffee 6336,193587541,33%672,55
T28 Concept 7792,234727447,30%984,68
LT vz. 383169,162036950,72%593,02
M2 Medium Tank3127,861786952,17%340,97
T-70367,821316245,16%47,39
Vickers Medium Mk. III358,721186046,67%53,46
XM69 Hacker111718,035835944,07%1023,87
Centurion Action X101413,545375648,21%973,56
Object 277101589,465095642,86%1079,37
STA-2 8948,825055145,10%1077,42
ST vz. 394128,652104654,35%282,41
Vz. 64 Blesk8791,355454351,16%1211,33
VK 30.01 (P)6479,783374143,90%556,15
IS-7101467,977493956,41%1089,50
Pz.Kpfw. 35 (t)286,951313745,95%244,63
Cromwell6743,385333464,71%1643,72
Pz.Kpfw. 38 (t)3145,241983452,94%390,79
CS-67 Szakal111322,775873154,84%805,31
Vickers Medium Mk. I166,081352646,15%147,31
TNH 105/10008961,324012532,00%805,14
Bat.-Châtillon 12 t8655,324952540,00%1106,39
Vickers Medium Mk. II261,881032445,83%86,34
LT vz. 35286,461422454,17%276,58
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6266,003442343,48%395,96
Bat.-Châtillon 25 t101210,595052240,91%709,25
Super Hellcat 7746,643932240,91%864,14
StuG IV 5484,002452128,57%1040,85
SU-76M477,951162040,00%4,07
Panhard AMD 178B6123,172761855,56%209,69
T-100 LT10724,625921361,54%804,37
AMX 12 t6362,832621233,33%650,34
Windhund 8499,703291030,00%221,70
LTP 386,701521040,00%148,56
Black Prince II 7637,89360933,33%583,54
Pz.Sfl. IC 4446,25338850,00%1344,35
M4A1 Revalorisé 8544,14585742,86%434,71
43 M. Toldi III 3112,71194757,14%471,30
T2 Medium Tank285,67138650,00%260,12
LPT-67 Šelma9384,67298650,00%332,66
Loyd Gun Carriage210,8362650,00%89,05
Valiant 5666,33499683,33%1745,63
Strv m/38266,80115520,00%23,13
SU-1527535,60279560,00%712,87
FV3046244,80206540,00%147,99
KV-1SA 5252,60294540,00%231,15
Kolohousenka158,0081450,00%99,83
AMX ELC bis5305,00361475,00%1182,73
Excalibur 6382,50340450,00%389,14
Strv fm/211129,33223366,67%737,82
Renault FT 75 BS273,50144250,00%252,47
M22 Locust 3300,50618250,00%1131,55
Light Mk. VIC 255,001172100,00%273,85
T7 Combat Car 282,509920,00%153,86
T1 Cunningham127,002210,00%0,00
AMX 383173,008010,00%312,37
Gabler’s Destroyer 5380,005181100,00%1015,68
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 50,002710,00%0,00
T-34 with L-11 4400,007581100,00%1706,44
AMR 35 2315,004251100,00%1844,49
Progetto M35 mod. 46 80,003191100,00%261,00
AMX 13 (FL 11) 5358,0021410,00%1091,82
BT-7 artillery 3172,0013810,00%390,55

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 16.10.2023
Pozice: Vojín
Přijat: 16.10.2023
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Záložník
Přijat: 21.08.2018
Opustil klan: 17.10.2018