MrDeadfall

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.01.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev7570000
Průměrný tier6,460,000,000,00
Vítězství370148,89%00,00%00,00%00,00%
Porážky378550,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy841,11%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev213228,16%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø54920,7300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,010,000,000,00
Detekováno tanků | Ø61100,8100,0000,0000,00
Průměrné poškození746,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø77581,0200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø42990,5700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti409,060,000,000,00
WN7922,290,000,000,00
WN81020,270,000,000,00
Celkem
Bitev7570
Průměrný tier6,46
Vítězství370148,89%
Porážky378550,00%
Remízy841,11%
Přežito bitev213228,16%
Zničeno tanků | Ø54920,73
Poměr zabití / smrtí1,01
Detekováno tanků | Ø61100,81
Průměrné poškození746,67
Obsazování báze | Ø77581,02
Obrana báze | Ø42990,57
Průměrné zkušenosti409,06
WN7922,29
WN81020,27
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození923,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti79,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø11,00
Průměrné poškození923,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti79,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev22000
Vítězství836,36%00,00%00,00%00,00%
Porážky1463,64%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev627,27%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø70,3200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,440,000,000,00
Detekováno tanků | Ø190,8600,0000,0000,00
Průměrné poškození64,050,000,000,00
Obsazování báze | Ø1366,1800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti127,910,000,000,00
Celkem
Bitev22
Vítězství836,36%
Porážky1463,64%
Remízy00,00%
Přežito bitev627,27%
Zničeno tanků | Ø70,32
Poměr zabití / smrtí0,44
Detekováno tanků | Ø190,86
Průměrné poškození64,05
Obsazování báze | Ø1366,18
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti127,91
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození328,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti72,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø11,00
Průměrné poškození328,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti72,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev54000
Vítězství1527,78%00,00%00,00%00,00%
Porážky3768,52%00,00%00,00%00,00%
Remízy23,70%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1629,63%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø260,4800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,680,000,000,00
Detekováno tanků | Ø290,5400,0000,0000,00
Průměrné poškození564,690,000,000,00
Obsazování báze | Ø410,7600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø230,4300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti197,560,000,000,00
Celkem
Bitev54
Vítězství1527,78%
Porážky3768,52%
Remízy23,70%
Přežito bitev1629,63%
Zničeno tanků | Ø260,48
Poměr zabití / smrtí0,68
Detekováno tanků | Ø290,54
Průměrné poškození564,69
Obsazování báze | Ø410,76
Obrana báze | Ø230,43
Průměrné zkušenosti197,56
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (131)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
ISU-15281424,0855866053,03%1651,51
KV-26759,1047953752,51%1379,52
Tiger II81046,2950041347,94%1151,19
E 7591514,0665033252,71%1487,50
Object 70491651,1849531649,37%1270,64
Tiger I7635,0837129042,76%599,45
SU-1006552,2036225147,41%893,22
KV-48978,0551821051,90%1060,32
SU-1527639,6736520845,67%751,51
KV-15357,6228418247,25%581,72
Pz.Kpfw. III/IV5182,6822717748,59%328,81
T-34-17801,3855216758,68%1363,36
VK 36.01 (H)6363,0828916744,31%401,60
Object 268101837,7656016241,36%1176,66
KV-371009,0153114849,32%1369,96
SU-1018989,2657614054,29%1086,44
Type 586444,6036512647,62%788,63
KV-856663,0737112146,28%1022,56
Type T-345181,6025611844,92%287,11
SU-100M17815,9538711742,74%1002,41
T-50578,2921711055,45%150,56
T-34-28480,2438610545,71%406,86
IS7913,9446110445,19%1237,28
Pz.Kpfw. III Ausf. J463,5815110249,02%82,87
T-28487,411469245,65%59,56
SU-855314,782269152,75%613,86
Pz.Kpfw. II Luchs4103,501939043,33%146,58
AMX 13 105 AM mle. 505334,902128842,05%573,46
Indien-Panzer8861,035377945,57%962,63
S-517626,504267655,26%639,37
VK 30.01 (D)6388,494027661,84%722,28
T-46378,851297451,35%175,04
T-1506791,384736847,06%1368,35
M5A1 Stuart4138,601956344,44%270,09
SU-85B4180,001996145,90%264,98
IS-38771,565695950,85%749,52
VK 16.02 Leopard5181,752775952,54%467,38
WZ-1209687,004565532,73%341,56
Pz.Kpfw. III Ausf. E376,461415244,23%48,03
VK 30.01 (P)6593,404775052,00%963,88
Marder II3108,571144942,86%99,26
M4A1 Sherman5326,773064748,94%737,10
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4203,242054548,89%392,67
Lorraine 39L AM3310,582004546,67%1113,64
Ikv 65 Alt II6538,533763432,35%747,53
Tiger (P)7878,886293450,00%1168,53
M4A3E2 Sherman Jumbo6561,976333354,55%1196,70
ST-I91044,946943354,55%833,92
Excelsior 5396,753483246,88%662,36
Jagdpanzer IV6786,744813151,61%1427,33
E 100101518,397953158,06%1117,37
Universal Carrier 2-pdr2105,701392748,15%272,62
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5359,482882737,04%817,86
Ikv 1035354,042572634,62%596,05
Renault FT 75 BS290,36912536,00%284,83
T-127 3212,682932548,00%726,99
ARL 446591,213872425,00%844,13
Panzerjäger I2107,921222445,83%216,08
SU-76M487,881402450,00%93,73
Sav m/434116,002132352,17%167,23
VK 30.02 (D)7855,705892339,13%1210,37
T207799,236392259,09%1222,58
Hotchkiss H352114,761672138,10%299,97
StuG III Ausf. G5484,224211855,56%1074,10
Pz.Kpfw. II255,671181827,78%1,38
Type 2597 Chi-Ha3154,761651747,06%412,77
SU-76G FT4261,412741758,82%543,02
AMX M4 mle. 457946,476611752,94%1454,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4159,881961747,06%285,33
Renault UE 57390,731431553,33%136,31
AT 86907,137051573,33%1812,63
VK 28.016183,933031560,00%432,75
M3 Stuart3110,361921435,71%176,01
M3G FT3259,312131346,15%626,57
Pawlack Tank6781,775281338,46%1108,32
BT-74176,252071225,00%424,01
T-26258,50841250,00%108,53
Cruiser Mk. IV4103,421831250,00%153,24
Renault FT1146,821841145,45%882,51
M3 Lee4142,822681181,82%506,91
T3 HMC2129,271431136,36%362,46
Marder 38T4265,912241145,45%519,12
M15/423223,602731040,00%504,38
D1239,601231050,00%88,24
AT-12104,801371060,00%350,67
S35 CA5607,204031060,00%1352,70
M-II-Y7920,306531040,00%958,22
M2 Medium Tank3225,22294933,33%752,94
Somua SAu 404325,89389988,89%934,48
LTP 383,22166944,44%155,04
FV4005 Stage II101369,25623862,50%904,59
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3131,75181850,00%274,30
Covenanter5148,71201742,86%268,18
T-345347,50465666,67%925,47
Ikv 723253,83414666,67%896,18
Jagdpanther7386,17384650,00%328,74
VK 45.02 (P) Ausf. A8516,17635650,00%418,21
Vickers Mk. E Type B2163,60226560,00%733,93
T56 GMC3161,80141520,00%343,84
T-50-2 6394,40524560,00%963,35
M2 Light2195,50280475,00%896,16
AMX 105 AM mle. 474178,25208450,00%464,54
M3 Light 3111,0095425,00%221,74
T7 Combat Car 244,2591475,00%261,00
Super Hellcat 7661,00408450,00%804,82
Chi-Ni2128,33238366,67%634,35
Leichttraktor170,3383333,33%81,85
M5 Stuart4132,00163333,33%157,24
Cruiser Mk. I173,33105366,67%335,82
Object 26391128,00683366,67%940,68
IS-2-II8464,67488333,33%200,23
P26/404219,00244250,00%429,83
AMX 65 t81015,5051920,00%929,15
Light Mk. VIC 256,0012820,00%18,30
Vickers Medium Mk. I1146,0011310,00%600,19
4TP157,002141100,00%271,17
7TP2111,002341100,00%422,90
Type 97 Chi-Ha30,001381100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 260,008010,00%21,64
MS-1152,001641100,00%274,36
T2 Medium Tank263,001321100,00%319,03
Cruiser Mk. III3381,007891100,00%2442,21
Valentine AT4123,001651100,00%335,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5119,003831100,00%261,00
AMR 35 250,001321100,00%261,00
T-29 3111,001561100,00%362,23
Rheinmetall Skorpion G 82808,0082410,00%3626,77
T1E6 2175,001701100,00%897,43
StuG IV 5452,0019110,00%906,63
BT-7 artillery 30,001241100,00%261,00
43 M. Toldi III 343,002551100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 11.01.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.01.2020
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 10.08.2014
Opustil klan: 20.09.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 19.04.2018
Opustil klan: 07.01.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 10.01.2018
Opustil klan: 14.04.2018
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 14.03.2016
Opustil klan: 26.09.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.01.2014