MuMarcell

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 23.06.2016

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3244000
Průměrný tier4,320,000,000,00
Vítězství157448,52%00,00%00,00%00,00%
Porážky164450,68%00,00%00,00%00,00%
Remízy260,80%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev68321,05%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø21390,6600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,840,000,000,00
Detekováno tanků | Ø19210,5900,0000,0000,00
Průměrné poškození254,240,000,000,00
Obsazování báze | Ø19420,6000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø20990,6500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti230,330,000,000,00
WN7566,930,000,000,00
WN8519,960,000,000,00
Celkem
Bitev3244
Průměrný tier4,32
Vítězství157448,52%
Porážky164450,68%
Remízy260,80%
Přežito bitev68321,05%
Zničeno tanků | Ø21390,66
Poměr zabití / smrtí0,84
Detekováno tanků | Ø19210,59
Průměrné poškození254,24
Obsazování báze | Ø19420,60
Obrana báze | Ø20990,65
Průměrné zkušenosti230,33
WN7566,93
WN8519,96
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev7000
Vítězství114,29%00,00%00,00%00,00%
Porážky685,71%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,1400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,140,000,000,00
Detekováno tanků | Ø40,5700,0000,0000,00
Průměrné poškození389,430,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti110,290,000,000,00
Celkem
Bitev7
Vítězství114,29%
Porážky685,71%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø10,14
Poměr zabití / smrtí0,14
Detekováno tanků | Ø40,57
Průměrné poškození389,43
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti110,29
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8000
Vítězství112,50%00,00%00,00%00,00%
Porážky787,50%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev112,50%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,1300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,140,000,000,00
Detekováno tanků | Ø70,8800,0000,0000,00
Průměrné poškození179,250,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø20,2500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti85,380,000,000,00
Celkem
Bitev8
Vítězství112,50%
Porážky787,50%
Remízy00,00%
Přežito bitev112,50%
Zničeno tanků | Ø10,13
Poměr zabití / smrtí0,14
Detekováno tanků | Ø70,88
Průměrné poškození179,25
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø20,25
Průměrné zkušenosti85,38
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (103)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Pz.Sfl. IVc5351,8123748645,88%692,60
Pz.Kpfw. II Luchs4125,0821919144,50%250,54
VK 16.02 Leopard5141,5823713245,45%240,40
Pz.Kpfw. I Ausf. C3131,0224112853,13%535,33
T675350,9729512047,50%678,78
Bishop5328,5124110446,15%586,66
O-I6535,573389946,46%791,98
SU-122-44 7694,693598749,43%793,95
Matilda4270,202778453,57%689,57
Heavy Tank No. VI 6664,734058052,50%1125,19
Super Hellcat 7320,412367336,99%156,19
Marder 38T4239,591977145,07%432,11
M8A14250,142707061,43%659,46
O-I Experimental5384,622896847,06%589,13
FV3046367,632506240,32%441,74
SU-100Y 6360,632496048,33%406,70
Birch Gun4116,601635052,00%288,47
Nashorn6357,292904957,14%520,43
T-703161,222124553,33%494,57
Pz.Kpfw. T 25 5278,522344431,82%450,46
Marder II3127,441744355,81%283,63
VK 28.016158,802674151,22%289,16
M18 Hellcat6413,342794148,78%559,08
BT-74116,301934052,50%265,14
Cruiser Mk. IV4171,252264050,00%389,75
Sexton II391,081243946,15%177,63
Ikv 1035276,492183748,65%496,29
M2 Light2118,302163360,61%450,03
Ikv 723233,942373154,84%650,91
Panzerjäger I2164,032173154,84%540,92
LT vz. 383142,032003040,00%376,93
A-205150,372343060,00%443,19
Lorraine 39L AM390,671153043,33%85,32
LTP 3105,471743056,67%411,00
Vickers Medium Mk. III382,171322951,72%145,52
BT-22122,261832751,85%490,83
Sturmpanzer I Bison3135,891842751,85%356,61
T-60287,371602759,26%284,26
T-463123,961832657,69%431,93
Cruiser Mk. III377,881012536,00%102,42
T7 Combat Car 278,271852263,64%364,53
Vickers Medium Mk. II299,471171952,63%362,60
Škoda T 40 6312,112391936,84%297,37
T56 GMC3137,001631838,89%237,16
Cruiser Mk. II288,501271838,89%123,57
Pz.Kpfw. I219,67851844,44%59,59
M3 Stuart365,251061631,25%0,00
Renault FT 75 BS254,061081656,25%186,12
Vickers Medium Mk. I1155,531271546,67%737,26
MS-1150,271201546,67%51,18
AMX 38378,131451533,33%0,00
Loyd Gun Carriage266,80951533,33%194,56
SU-182154,232061376,92%1070,44
Leichttraktor188,081461250,00%255,12
T-26295,171311250,00%336,71
T1 HMC222,91551127,27%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G3173,002601154,55%635,59
M24E2 Super Chaffee 655,271711118,18%0,00
T1 Cunningham165,801511060,00%301,53
Pz.Kpfw. II2111,502051060,00%396,60
SU-263137,402311080,00%397,47
StuG III Ausf. B4303,902631050,00%662,97
10TP3112,67137966,67%428,65
AT-1286,67114944,44%123,52
SU-76M475,44112933,33%0,00
Covenanter5191,33245955,56%508,86
Pz.Kpfw. III Ausf. E390,50135837,50%15,46
T-284176,14150742,86%296,71
T-50559,86214771,43%262,50
Churchill I528,832046100,00%261,47
T3 HMC264,67126650,00%104,42
G.Pz. Mk. VI (e)225,8359633,33%1,11
FCM 362110,50204633,33%257,95
T-34575,201905100,00%261,00
LT vz. 352188,80234580,00%977,29
Type 95 Ha-Go2154,80276580,00%800,83
Stuart I-IV387,40175560,00%251,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer430,0083520,00%0,00
Cruiser Mk. I1143,20191580,00%747,75
Vickers Mk. E Type B2112,50135425,00%250,41
Renault FT AC2152,25241475,00%643,07
Kolohousenka153,3398366,67%221,75
Strv fm/211204,67339366,67%1237,68
Renault Otsu186,67143366,67%343,53
Renault NC-31144,3395333,33%1,39
Grille5276,33156333,33%297,47
T2 Medium Tank2104,00134333,33%273,53
Cavalier526,004830,00%0,00
BT-53113,33132333,33%0,00
Rheinmetall Skorpion G 8904,00423366,67%975,94
Strv m/382202,004272100,00%1096,01
ST vz. 394125,50205250,00%211,00
Type 3 Chi-Nu5303,50191250,00%660,79
Pz.Kpfw. 38 (t)3175,5012420,00%397,63
T-804355,0018820,00%1219,89
T18 HMC340,501992100,00%261,00
AMR 35 253,00124250,00%118,91
L-60 270,5014520,00%123,50
Renault FT156,007410,00%56,22
Pz.Kpfw. 35 (t)2356,004421100,00%2274,16
Pvlvv fm/42244,003271100,00%261,00
Sav m/434220,0013210,00%375,63
Wespe30,001321100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 23.06.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 23.06.2016
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 06.05.2016
Opustil klan: 06.05.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 13.05.2016
Opustil klan: 24.05.2016