Munsteri

clanlogo
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 28.09.2021

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev18556034181
Průměrný tier7,360,009,188,99
Vítězství905848,81%00,00%1647,06%8949,17%
Porážky921049,63%00,00%1544,12%8446,41%
Remízy2881,55%00,00%38,82%84,42%
Přežito bitev591531,88%00,00%1132,35%6636,46%
Zničeno tanků | Ø113450,6100,00170,50860,48
Poměr zabití / smrtí0,900,000,740,75
Detekováno tanků | Ø145430,7800,00491,441901,05
Průměrné poškození847,110,001.402,121.056,57
Obsazování báze | Ø158060,8500,001765,182761,52
Obrana báze | Ø68970,3700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti437,910,00516,18495,44
WN7820,840,00827,44712,37
WN8951,650,001132,73956,84
Celkem
Bitev18556
Průměrný tier7,36
Vítězství905848,81%
Porážky921049,63%
Remízy2881,55%
Přežito bitev591531,88%
Zničeno tanků | Ø113450,61
Poměr zabití / smrtí0,90
Detekováno tanků | Ø145430,78
Průměrné poškození847,11
Obsazování báze | Ø158060,85
Obrana báze | Ø68970,37
Průměrné zkušenosti437,91
WN7820,84
WN8951,65
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev34
Průměrný tier9,18
Vítězství1647,06%
Porážky1544,12%
Remízy38,82%
Přežito bitev1132,35%
Zničeno tanků | Ø170,50
Poměr zabití / smrtí0,74
Detekováno tanků | Ø491,44
Průměrné poškození1.402,12
Obsazování báze | Ø1765,18
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti516,18
WN7827,44
WN81132,73
Posledních 30 dní
Bitev181
Průměrný tier8,99
Vítězství8949,17%
Porážky8446,41%
Remízy84,42%
Přežito bitev6636,46%
Zničeno tanků | Ø860,48
Poměr zabití / smrtí0,75
Detekováno tanků | Ø1901,05
Průměrné poškození1.056,57
Obsazování báze | Ø2761,52
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti495,44
WN7712,37
WN8956,84
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství233,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky466,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev350,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,1700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození270,830,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø10,1700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti326,170,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství233,33%
Porážky466,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev350,00%
Zničeno tanků | Ø10,17
Poměr zabití / smrtí0,33
Detekováno tanků | Ø20,33
Průměrné poškození270,83
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø10,17
Průměrné zkušenosti326,17
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (206)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
E 7591257,4549360143,26%994,50
M4A1 Sherman5219,2323041346,73%374,56
T297888,0246841253,16%1101,12
M4A3E2 Sherman Jumbo6491,0637041252,43%875,71
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4356,2523639849,50%888,08
WZ-12091188,4151334044,71%1070,44
Jagdpanther7773,3037533846,15%890,55
Tiger I7842,3745133653,87%1066,79
T-549996,6749732648,16%881,28
WZ-111-1G FT81090,2344932147,66%1119,17
IS-381018,5549831649,37%1060,51
Tiger II8730,3138531341,85%585,71
Caernarvon8826,5844828543,16%755,22
M48A5 Patton101415,1951028542,81%966,45
Centurion Mk. 7/191139,1751426746,82%949,91
T207479,4533925042,80%491,98
M46 Patton91028,4148323748,52%851,87
Leopard Prototyp A91203,9352722751,10%991,41
M26 Pershing8627,6544722552,00%677,38
T92 HMC101102,7547421547,91%832,13
Centurion Mk. I8774,3948019948,74%910,07
Object 268101664,9049219849,49%1097,49
T2881052,0448719046,32%1018,82
ISU-15281033,8443718747,06%922,17
KV-481047,8550718644,09%1122,35
Conqueror91322,4258018050,00%1129,21
VK 36.01 (H)6326,3127217647,16%355,44
Object 70491457,5954117056,47%1187,01
Matilda4426,6228916950,30%1203,01
VK 30.02 (M)6612,4538016650,60%1085,66
ST-I91393,2366416550,30%1294,44
M53/M559894,6452116553,94%827,00
T328960,6550016248,15%970,98
T698823,0848216051,88%899,78
StuG III Ausf. G5423,2326315957,86%889,99
E 100101566,6957915444,81%1104,14
T-34-28987,1050315342,48%1201,70
KV-37996,1247014843,92%1222,58
Obsidian 81070,1260814658,22%1428,30
T71 CMCD7436,9438114546,90%791,91
T-448638,0241214444,44%667,06
WZ-111G FT91546,4254214445,83%1155,24
Object 430U101697,8060514451,39%1376,92
SDP 60 Gonkiewicza91593,3458714052,86%1322,67
Maus101750,3475613748,91%1276,66
T25 AT7745,4136713549,63%890,82
M127585,8939113151,91%636,03
Jagdpanzer IV6458,7229012851,56%709,35
SU-1527782,3040412846,09%934,99
Bat.-Châtillon 155 559811,9849812850,00%707,47
Challenger7741,5737812743,31%787,80
Bat.-Châtillon 155 58101022,2950712652,38%787,86
Pz.Kpfw. III/IV5516,9441312562,40%1550,31
Super Hellcat 7824,4742312552,80%1087,28
M41 Walker Bulldog8341,6332911338,94%312,61
VK 30.02 (D)7742,1446111251,79%1118,73
Indien-Panzer8795,8042910941,28%803,54
IS7795,0245610655,66%1092,95
Churchill I5408,5230410651,89%767,76
Type 4 Heavy91310,2664310650,00%1101,18
T499668,9752410551,43%817,08
AT 77868,8852210455,77%1148,81
SU-14-28822,8052510350,49%740,03
T376415,5034110350,49%1043,41
Churchill Crocodile 6833,5056810157,43%1350,85
Churchill VII6404,0832710054,00%610,09
Lorraine 155 mle. 507676,654209949,49%747,47
T54E191378,155349742,27%1151,56
E 5091530,285809546,32%1424,35
T-34-856499,823669458,51%930,16
T-345200,992119246,74%340,39
Lorraine 155 mle. 518649,014549243,48%503,72
Jagdpanzer E 100101965,296489058,89%1493,81
Panther7592,724058947,19%772,25
SDP 58 Kilana81113,525498946,07%1160,02
T9591473,636018950,56%1107,31
M40/M438817,104768851,14%764,10
Type 6891429,406378743,68%1130,86
Jagdtiger91548,786778654,65%1286,15
Taschenratte112051,019238658,14%1285,98
Centurion Action X101223,954358532,94%702,91
AMX 13 F3 AM6450,313228342,17%497,36
T-437597,084258355,42%937,02
KV-1S6551,653988057,50%927,13
XM551 Sheridan101004,875257945,57%987,40
Type 4 Ju-To71076,835717852,56%1448,25
Super Conqueror101535,775377851,28%1162,94
M24 Chaffee5259,302617746,75%736,36
Comet7548,133997556,00%794,31
Type 5781273,016327352,05%1389,74
Sherman Firefly6386,463137245,83%505,66
T-34-2G FT7819,464297255,56%1048,37
KV-15580,783147248,61%1182,11
M4A3E8 Sherman6537,303937150,70%933,25
Object 25791299,287296758,21%1264,55
StuG IV 5420,043026743,28%824,66
M3 Lee4114,682286653,03%260,50
SDP 57 Gowika7951,564886650,00%1318,35
KV-1SA 5564,744236648,48%1107,10
M10 Wolverine5291,782096546,15%457,95
Type 4 Chi-To6405,442846336,51%474,06
AT 158813,384126344,44%638,67
Black Prince7489,953636248,39%466,42
Sherman III5309,772676253,23%710,98
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6464,423876259,68%1074,82
T404238,391946150,82%454,91
GSOR the TANK 9932,444546144,26%755,81
M374168,171596053,33%436,52
AMX 13 757685,785256060,00%1540,40
O-Ni7837,085946055,00%1025,74
M36 Jackson6351,922486035,00%310,81
Panther II81122,856756053,33%1404,56
WZ-131G FT6572,233015637,50%765,52
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5453,503955651,79%985,94
S-517578,805575547,27%514,47
G.W. Panther7675,355615558,18%771,66
T-34-17843,915535356,60%1323,76
SU-1006503,493235358,49%804,54
Type 586688,315135251,92%1367,52
60G FT5330,171845230,77%441,60
T-1506776,693955149,02%1263,98
M10 RBFM 5686,544505044,00%1323,11
Windhund 81076,785104953,06%1009,15
T-804153,501954841,67%368,36
Type 3 Chi-Nu5226,341814729,79%369,70
M415284,202524548,89%302,42
AT 86441,403174548,89%621,52
SU-855482,302284440,91%915,26
Valentine3497,773274344,19%2098,73
Kpz. 3 GST Turm 81410,606504360,47%1580,54
M2 Medium Tank3112,052194245,24%217,99
M446418,633174158,54%602,34
O-I6748,784104050,00%1237,03
Hummel6596,823483946,15%730,93
SU-86628,844563852,63%833,99
Type 1 Chi-He4201,862133652,78%491,91
VK 30.01 (H)5364,003033650,00%769,34
O-Ho8787,565463644,44%702,64
SU-263107,941033342,42%73,63
Grant4254,662193246,88%731,24
Type 3 Ju-Nu6790,685333151,61%1156,80
M7 Priest385,13823036,67%13,88
SU-122A5414,272943050,00%823,55
Cromwell6468,033902955,17%830,65
Object 432U111538,484982931,03%878,69
Vickers Medium Mk. III3116,931192832,14%197,67
Marder II3148,862292860,71%385,96
AT 25420,072772751,85%872,61
Durchbruchswagen 24204,302392755,56%490,69
Black Prince II 7804,764982548,00%948,80
FV3046400,002862259,09%625,31
SDP wz 66 Grom 81379,366322250,00%1382,58
Tortoise9802,094492240,91%353,89
SDP 40 Zadymka5759,903912060,00%1675,63
Panzerjäger I2140,842631968,42%576,61
Mitsu 1085775,744401952,63%1637,04
Fantôme 91276,504181827,78%961,97
Crusader6173,882261735,29%235,48
M3 Stuart3171,061951656,25%638,51
Object 43091467,065871650,00%1161,81
SU-5452,871061546,67%102,52
M5 Stuart4169,202891546,67%304,65
SU-76M4392,871981560,00%1132,27
SDP 44 Burza6871,676131573,33%1727,93
Grille5460,212711442,86%754,27
Type 97 Chi-Ha3128,621761346,15%240,14
T56 GMC3131,151171338,46%191,67
SU-18260,421001250,00%192,55
T-284573,182681136,36%1858,18
AMX 13 105 AM mle. 505449,642611163,64%979,95
14TP4139,601441030,00%215,30
T2 Medium Tank271,001971070,00%358,49
T-703282,702921060,00%1274,53
Chi-Go 71239,006641060,00%1598,72
25TP KSUST II556,78153922,22%0,00
Type T-345369,78299922,22%750,36
Somua SAu 404202,78144944,44%333,50
M2 Light292,75163850,00%214,70
Gabler’s Destroyer 5248,88310837,50%404,10
T3E2 Medium Tank 3347,86444771,43%1818,36
Vickers Medium Mk. II246,0080633,33%0,05
T-60261,8396633,33%12,05
Straussler V–4/40 3388,33459650,00%1685,59
Chi-Ni2139,20140540,00%466,39
T3 HMC2106,20155580,00%482,29
KV-26352,60270560,00%506,99
T-50-2 6345,60393580,00%991,71
T26E3 Eagle 7 7901,2028050,00%1038,42
Pz.Kpfw. II2110,50125450,00%292,89
M5A1 Stuart4237,25350450,00%695,66
WZ-120-1G FT 8545,00280425,00%265,33
Patton the Tank 91444,00595366,67%1668,78
Stuart I-IV3173,00315250,00%539,36
MS-110,004620,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E3124,503012100,00%386,50
Tiger 131 61570,008122100,00%2767,15
Valentine II 4536,00520250,00%1982,69
AMX ELC 901 6518,00314250,00%1240,31
T-34-85M 6382,00384250,00%468,85
FCM 2C 3351,00320250,00%982,90
Vickers Medium Mk. I1167,004651100,00%986,61
M22102,003081100,00%510,62
Leichttraktor1210,004261100,00%1341,16
T-45 2239,005461100,00%1268,17
Valiant 5374,0047110,00%494,14
BT-7 artillery 3334,0026010,00%1140,36

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 28.09.2021
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 28.09.2021
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 13.06.2021
Opustil klan: 27.09.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 27.01.2021
Opustil klan: 12.06.2021