MysticIsSin

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev70430035
Průměrný tier8,100,000,009,29
Vítězství346849,24%00,00%00,00%2160,00%
Porážky345048,98%00,00%00,00%1337,14%
Remízy1251,77%00,00%00,00%12,86%
Přežito bitev167023,71%00,00%00,00%514,29%
Zničeno tanků | Ø50420,7200,0000,00130,37
Poměr zabití / smrtí0,940,000,000,43
Detekováno tanků | Ø67430,9600,0000,00411,17
Průměrné poškození1.389,880,000,001.568,31
Obsazování báze | Ø29990,4300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø10530,1500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti701,380,000,00725,40
WN71024,390,000,00952,05
WN81394,890,000,001401,15
Celkem
Bitev7043
Průměrný tier8,10
Vítězství346849,24%
Porážky345048,98%
Remízy1251,77%
Přežito bitev167023,71%
Zničeno tanků | Ø50420,72
Poměr zabití / smrtí0,94
Detekováno tanků | Ø67430,96
Průměrné poškození1.389,88
Obsazování báze | Ø29990,43
Obrana báze | Ø10530,15
Průměrné zkušenosti701,38
WN71024,39
WN81394,89
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev35
Průměrný tier9,29
Vítězství2160,00%
Porážky1337,14%
Remízy12,86%
Přežito bitev514,29%
Zničeno tanků | Ø130,37
Poměr zabití / smrtí0,43
Detekováno tanků | Ø411,17
Průměrné poškození1.568,31
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti725,40
WN7952,05
WN81401,15
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (114)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T-832 81615,1786192051,63%1758,95
AMX M4 mle. 54101808,0071635744,54%1260,47
AMX 65 t8694,6447329543,73%549,84
XM57 81915,1292420753,14%1820,52
UDES 15/16101772,8268619547,69%1289,27
Char Futur 4 91674,2568616747,90%1359,33
AMX M4 mle. 5191515,6976415343,14%1121,69
E 75 TS 81608,7488715250,66%1917,80
ARL 446516,5631515143,71%668,98
CS-52 LIS 81278,7773613244,70%1439,43
FV4005 Stage II101737,1456413043,08%1254,88
Excelsior 5459,0342613049,23%794,65
T-4481065,5359712642,86%1292,90
Charioteer81060,4357712341,46%920,33
FV4004 Conway91151,1758311540,87%812,28
AMX M4 mle. 457734,3943911353,98%909,05
UDES 1691336,4177811157,66%1258,77
Object 140101702,0167711148,65%1253,84
T9591834,1875210144,55%1433,47
T-5491399,357149956,57%1400,94
VK 100.01 (P)81139,056839239,13%1073,20
AE Phase I 92149,798189149,45%2100,19
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81595,267449051,11%1831,95
Mäuschen91477,388068252,44%1291,05
T-34-856587,915438053,75%1040,37
Leopard 1101873,097048050,00%1407,53
Object 703 Version II 81536,3010157763,64%1916,46
M54 Renegade 8934,136547738,96%707,47
Rheinmetall Skorpion 81655,728027550,67%1846,56
UDES 14 Alt 581097,016497349,32%1141,76
T-437800,316776852,94%1165,29
T2881468,447826847,06%1587,52
Lorraine 40 t 81194,965896839,71%1167,20
Grille 15101947,087276459,38%1500,55
DZT-159 91823,438116347,62%1573,80
Miel 81339,568196150,82%1430,92
Conqueror92230,289536053,33%2129,01
Achilles6681,685265949,15%1090,61
Maus101703,778245664,29%1317,30
Challenger71121,526855653,57%1513,35
Object 430U101888,897095549,09%1367,49
T25 AT7925,326285054,00%1170,28
Rhm.-Borsig Waffenträger81781,947974852,08%1881,66
Object 277102509,679504858,33%2209,76
Type 5 Ka-Ri 81765,218074843,75%1715,82
M36 Jackson6710,835654658,70%1206,60
Kpz. Erich Konzept I 91772,207844652,17%1601,55
Super Conqueror102388,768824553,33%1797,55
IS-7102265,868964447,73%1758,38
BT-74186,241834134,15%379,07
Leo7772,805924136,59%1014,48
Leopard Prototyp A92054,418794165,85%2012,94
T-1092009,408564047,50%1914,03
T110E3101892,857403951,28%1307,11
Tiger (P)71207,828823855,26%1780,67
AT 25404,223853751,35%903,19
E 50 Ausf. M101830,437253745,95%1301,48
Indien-Panzer81463,867593759,46%2061,01
Škoda T 56 81851,928693743,24%1628,52
Valentine AT4322,832223663,89%889,29
VK 30.02 (M)6897,896353655,56%1699,90
Strv S1 81541,477053650,00%1664,03
Lago4584,975033562,86%2073,35
Panther II81480,798073450,00%2135,66
M48A5 Patton102389,537783444,12%1891,94
T-345311,583533351,52%681,28
IS-381369,767953351,52%1661,12
Strv 746910,137073253,13%1834,55
VK 30.02 (D)71022,077872951,72%1773,98
T-34-3 81222,215782839,29%1183,42
Waffenträger auf Pz. IV92470,049742673,08%2554,80
BDR G1 B5266,962202540,00%245,45
E 5091957,769782564,00%2173,35
FV226 Contradictious 81415,928642462,50%1523,77
Sturer Emil71268,277302254,55%1829,14
Nashorn61189,556822254,55%2204,43
Cromwell B 6761,456882055,00%1367,98
Jagdpanzer E 90 92193,638181942,11%1640,64
VK 30.01 (H)5795,445531838,89%1836,27
Pz.Kpfw. III Ausf. J4371,782461844,44%878,03
VK 30.01 (P)6851,297231758,82%1599,18
Object 43091841,198981656,25%1768,40
M10 Wolverine5448,874661560,00%1009,23
Object 283 9269,134161553,33%159,81
Strv m/40L3303,921391315,38%783,89
Strv m/425656,776191369,23%2040,23
Somua S353312,002331346,15%800,92
FV230 Canopener102007,549421361,54%1427,02
M127755,336461266,67%915,37
Object 25792134,0810481258,33%2597,86
XM69 Hacker112500,179831258,33%2042,40
BT-53252,732171172,73%610,77
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6729,557161136,36%2082,93
M3 Stuart3306,103261030,00%1143,10
M415487,303431030,00%575,82
IS-6 8446,004871030,00%172,46
Tiger 131 6333,604591060,00%428,69
Lansen C 8407,704451030,00%157,57
B14326,44264944,44%817,17
Vz. 68 Squall 8894,44675944,44%1523,37
Leichttraktor1311,88197825,00%1410,60
StuG III Ausf. G5627,57531771,43%1642,25
Black Prince71362,57905742,86%2046,42
M446744,33667650,00%1017,73
113 Beijing Opera 102281,67951650,00%1718,87
Pz.Kpfw. II2103,20197560,00%347,67
Valentine3363,40217520,00%1171,63
T6 Medium4606,60341520,00%1408,04
TS-5 8731,20579540,00%427,54
Crusader66,509540,00%0,00
M8A14532,75426450,00%1512,23
StuG III Ausf. B41150,50768475,00%3876,05
KV-1SA 5853,33645333,33%1457,72
GSOR the TANK 9949,00647250,00%809,62

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 11.11.2023
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.12.2022
Opustil klan: 14.01.2023
Pozice: Rekrut
Přijat: 19.01.2023
Opustil klan: 16.05.2023