NoMuf

clanlogo
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 26.09.2019

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8735000
Průměrný tier7,110,000,000,00
Vítězství371542,53%00,00%00,00%00,00%
Porážky492056,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy1001,14%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev151317,32%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40600,4600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,560,000,000,00
Detekováno tanků | Ø63870,7300,0000,0000,00
Průměrné poškození747,390,000,000,00
Obsazování báze | Ø54850,6300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø12690,1500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti483,380,000,000,00
WN7599,090,000,000,00
WN8719,460,000,000,00
Celkem
Bitev8735
Průměrný tier7,11
Vítězství371542,53%
Porážky492056,33%
Remízy1001,14%
Přežito bitev151317,32%
Zničeno tanků | Ø40600,46
Poměr zabití / smrtí0,56
Detekováno tanků | Ø63870,73
Průměrné poškození747,39
Obsazování báze | Ø54850,63
Obrana báze | Ø12690,15
Průměrné zkušenosti483,38
WN7599,09
WN8719,46
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev602000
Vítězství22637,54%00,00%00,00%00,00%
Porážky35659,14%00,00%00,00%00,00%
Remízy203,32%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev9515,78%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1170,1900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,230,000,000,00
Detekováno tanků | Ø4730,7900,0000,0000,00
Průměrné poškození280,200,000,000,00
Obsazování báze | Ø12842,1300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3250,5400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti258,430,000,000,00
Celkem
Bitev602
Vítězství22637,54%
Porážky35659,14%
Remízy203,32%
Přežito bitev9515,78%
Zničeno tanků | Ø1170,19
Poměr zabití / smrtí0,23
Detekováno tanků | Ø4730,79
Průměrné poškození280,20
Obsazování báze | Ø12842,13
Obrana báze | Ø3250,54
Průměrné zkušenosti258,43
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev56000
Vítězství814,29%00,00%00,00%00,00%
Porážky4580,36%00,00%00,00%00,00%
Remízy35,36%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1221,43%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø150,2700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,340,000,000,00
Detekováno tanků | Ø190,3400,0000,0000,00
Průměrné poškození559,200,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø220,3900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti142,550,000,000,00
Celkem
Bitev56
Vítězství814,29%
Porážky4580,36%
Remízy35,36%
Přežito bitev1221,43%
Zničeno tanků | Ø150,27
Poměr zabití / smrtí0,34
Detekováno tanků | Ø190,34
Průměrné poškození559,20
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø220,39
Průměrné zkušenosti142,55
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (189)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T34 8768,81478109240,57%636,11
IS-38897,0056644241,63%815,10
Löwe 81079,2174032544,62%1074,54
T-1091151,0563532044,38%981,25
60TP Lewandowskiego101590,5763323037,39%924,30
VK 30.02 (D)7267,6127521638,89%132,91
Pz.Kpfw. III Ausf. J454,2216621534,88%0,00
KV-856466,1130721247,64%624,22
IS-7101539,2267220337,93%991,38
Object 705A101206,9854618331,15%603,26
Indien-Panzer8495,9533817941,34%374,38
Leopard Prototyp A91086,5458816537,58%724,94
Pz.Kpfw. III/IV554,9317215633,97%0,88
Tiger II8972,5562913236,36%841,97
VK 30.01 (D)6176,3022313137,40%40,45
VK 100.01 (P)81029,7466311637,93%910,19
BDR G1 B5312,8024211246,43%421,65
IS-M8828,8358110943,12%751,95
IS7637,8942710843,52%670,18
Maus101818,1375610841,67%1136,51
Progetto CC55 mod. 548965,5066510542,86%899,59
Cromwell6350,3444410145,54%469,26
BZ-587845,056539846,94%957,43
Object 70591028,996569647,92%791,27
Type 63 81071,677869256,52%1056,08
IS-2-II8746,145648839,77%603,07
AMX M4 mle. 457542,874768241,46%456,06
FV230 Canopener102281,008688246,34%1512,15
FV4201 Chieftain Proto 91168,796688236,59%843,11
Tiger (P)7933,546818043,75%1054,18
Panther7452,585257150,70%528,03
VK 45.02 (P) Ausf. A81015,207286955,07%1067,53
P.43 bis6590,194816839,71%846,01
Gryphon 101786,697206841,18%1067,76
Marder 38T4155,781526536,92%125,30
VK 36.01 (H)6686,595566440,63%965,12
Pz.Kpfw. III Ausf. E333,431136041,67%23,79
ARL 446385,783905952,54%543,10
SU-263195,661735950,85%429,34
Progetto C50 mod. 6691147,846475541,82%805,99
G.W. Tiger (P)81065,446525547,27%1260,30
T1 Cunningham185,261695450,00%355,81
KR-1112191,878265337,74%1247,38
VK 30.02 (M)6391,594305143,14%473,83
Super Hellcat 7543,755135150,98%652,17
KV-37747,905705038,00%682,85
KV-48543,695264936,73%328,95
Tiger I7681,105694841,67%607,19
VK 45.02 (P) Ausf. B91039,476494742,55%731,90
E 7591413,577244744,68%1212,58
Grille5445,384914566,67%1000,68
Pz.Kpfw. II Luchs484,671824548,89%115,42
VK 16.02 Leopard5155,202874445,45%268,08
WZ-120-1G FT 8800,345164434,09%576,70
G.W. Panther7740,235484341,86%767,89
Semovente M415352,883204139,02%496,99
Marder II372,801324153,66%107,86
Type T-345359,303614042,50%801,04
Type 586502,905334052,50%879,28
Škoda T 245361,283653941,03%759,75
IS-3-II91157,267083943,59%871,20
M4A1 FL 10 6481,774683941,03%575,20
Pz.Kpfw. II220,76823740,54%1,87
Panther II8646,685073737,84%526,88
TS-54 8983,816913740,54%869,78
Strv 746495,544803554,29%830,69
Durchbruchswagen 24130,461923554,29%233,91
WZ-111 Alpine Tiger 8790,717153554,29%792,87
SU-18279,61843333,33%202,66
Hummel6573,814693240,63%632,67
Carro d'assalto P.887786,066713253,13%981,77
UDES 03 Alt 3 91228,256653246,88%880,89
Valentine AT4249,802433040,00%450,37
Pz.Kpfw. 35 (t)239,591052740,74%1,75
SU-54150,521532737,04%86,44
Cruiser Mk. IV413,851022729,63%0,00
StuG III Ausf. B4185,562542762,96%424,36
Covenanter56,081472540,00%6,01
FV3046322,203392552,00%407,69
Pz.Sfl. IVb4265,402192548,00%704,15
Pz.Sfl. IC 4318,804332552,00%929,55
AMX M4 mle. 49 8758,645022524,00%577,00
Crusader6123,302312365,22%320,03
Valiant 5683,776642240,91%1460,93
Strv m/425377,483832157,14%936,57
KV-15200,242622128,57%126,26
Matilda LVT 4463,144522138,10%807,02
Panzerjäger I252,301172050,00%78,28
VK 30.01 (P)6732,055282040,00%1023,58
SU-122-44 7614,804862050,00%656,54
M5A1 Stuart4428,684441957,89%1633,37
Cruiser Mk. III327,68761926,32%0,00
Rinoceronte102201,007951850,00%1783,64
T6 Medium4460,393911855,56%1027,08
LT vz. 383122,351311735,29%212,79
Type 2597 Chi-Ha3319,243271747,06%1076,58
Pz.Kpfw. I Ausf. C392,122061758,82%353,21
Object 27710992,885691747,06%535,35
Sav m/434217,002051643,75%366,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5427,134001643,75%995,77
Pz.Kpfw. 38 (t)322,00901533,33%0,00
T-50-2 6176,203101533,33%166,38
Vz. 68 Squall 8586,006191560,00%1076,49
B1419,931001435,71%0,00
P26/404331,713171450,00%762,42
VK 30.01 (H)528,431681442,86%50,08
Vz. 55101918,797211442,86%1132,66
T2 Light Tank 2177,503041442,86%667,37
Pz.Kpfw. II Ausf. D 267,851791346,15%102,62
Pvlvv fm/42274,251321266,67%295,20
Caernarvon Action X 8853,675951233,33%685,73
Sentinelle 91549,176701233,33%1007,84
ST vz. 394239,183051154,55%656,78
IT-3 4217,454151145,45%512,56
StuG III Ausf. G5309,602971050,00%529,07
Type 97 Chi-Ha3317,303521070,00%1164,22
AT-1288,801041050,00%167,82
Wespe3147,201481050,00%384,78
Ikv 723130,11140933,33%113,69
SU-76M4230,11285966,67%646,10
BZ-176 8347,33529944,44%85,78
Vickers Medium Mk. I18,3872837,50%0,00
Lago4391,63328825,00%972,59
Škoda T 256275,13416850,00%345,26
T2 Medium Tank238,1387837,50%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5175,63315837,50%109,03
Somua SM 8741,63665850,00%625,30
Kolohousenka167,57134771,43%335,97
Leichttraktor155,7192728,57%5,86
G.W. Tiger9963,29453728,57%645,26
T-34 with L-11 4295,57414757,14%930,98
ASTRON Rex 105 mm 8490,86458742,86%245,97
Taschenratte111736,71712728,57%677,36
Sherman VC Firefly 6165,14333742,86%53,16
MS-1192,00149633,33%256,89
King Tiger (Captured) 7747,67581650,00%842,24
SU-100I 5610,50466650,00%902,43
Vickers Mk. E Type B2204,20275540,00%689,24
IS-6 81225,80900580,00%1478,69
KV-1SA 5668,00718560,00%1319,21
AMX 40452,25163475,00%261,00
Cruiser Mk. I10,001474100,00%261,00
Bishop5322,25303450,00%533,24
Tiger 131 6500,25512450,00%639,03
M24E2 Super Chaffee 6119,50279450,00%140,13
LTP 326,00161450,00%93,03
LT vz. 352110,33177366,67%540,13
Renault Otsu183,67123366,67%332,39
Strv m/40L3297,33278366,67%1066,13
Ikv 1035292,33287333,33%493,05
BT-53140,3312930,00%61,01
L-60 2124,672213100,00%662,05
Cromwell B 6467,33463333,33%514,12
M54 Renegade 8593,33535333,33%299,70
Fiat 3000128,5078250,00%76,78
Type 95 Ha-Go2374,50419250,00%1951,68
Renault NC-31136,509020,00%0,00
AMX 3830,0083250,00%90,63
T56 GMC380,503132100,00%268,11
T-60270,00152250,00%120,38
SU-122A5155,00170250,00%174,18
Object 2579644,008112100,00%522,83
AM 39 Gendron-Somua 2129,003352100,00%509,58
M-IV-Y 8574,5036820,00%315,17
T-29 356,00122250,00%100,37
Churchill III 5972,00821250,00%1836,61
Matilda Black Prince 5111,0010820,00%0,00
Light Mk. VIC 243,505820,00%0,00
Rheinmetall Skorpion 8473,5020220,00%154,36
Lorraine 40 t 8717,509302100,00%713,68
Type 62 7493,006961100,00%925,89
Vickers Medium Mk. II20,002110,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2140,004521100,00%674,88
T1 Heavy5974,008761100,00%2150,45
Valentine3415,005541100,00%1832,41
Pz.Kpfw. II Ausf. G3118,0027010,00%220,93
G.Pz. Mk. VI (e)20,00821100,00%261,00
Pz.Kpfw. VII101184,009381100,00%746,94
Gabler’s Destroyer 5161,005251100,00%421,29
T-116 3242,004431100,00%1106,06
Patton the Tank 9365,007911100,00%315,64
T-45 2248,0025210,00%1056,74
T1E6 20,008010,00%0,00
T26E5 8244,0029010,00%0,00
WZ-111 model 6 81708,0046810,00%1263,85
StuG IV 5310,005211100,00%694,13
BT-7 artillery 341,0010710,00%0,00
GSOR 1010 FB 80,005481100,00%261,00
M41D 8767,008091100,00%1666,94

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 26.09.2019
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 26.09.2019
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 28.02.2017
Opustil klan: 13.10.2024
Pozice: Záložník
Přijat: 30.03.2014
Opustil klan: 15.03.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 18.08.2017
Opustil klan: 07.10.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 04.01.2018
Opustil klan: 08.12.2018