NoSkill_NoFun

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 20.08.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev478311884
Průměrný tier6,9910,007,177,39
Vítězství252552,79%1100,00%1055,56%4351,19%
Porážky219145,81%00,00%844,44%4047,62%
Remízy671,40%00,00%00,00%11,19%
Přežito bitev133527,91%1100,00%738,89%2529,76%
Zničeno tanků | Ø44990,9411,00160,89660,79
Poměr zabití / smrtí1,300,001,451,12
Detekováno tanků | Ø51071,0700,00150,83720,86
Průměrné poškození1.264,272.854,001.289,331.356,27
Obsazování báze | Ø43410,9100,00181,00230,27
Obrana báze | Ø16750,3500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti735,361.257,00820,11791,83
WN71299,281429,881238,971131,92
WN81766,911991,911657,091695,30
Celkem
Bitev4783
Průměrný tier6,99
Vítězství252552,79%
Porážky219145,81%
Remízy671,40%
Přežito bitev133527,91%
Zničeno tanků | Ø44990,94
Poměr zabití / smrtí1,30
Detekováno tanků | Ø51071,07
Průměrné poškození1.264,27
Obsazování báze | Ø43410,91
Obrana báze | Ø16750,35
Průměrné zkušenosti735,36
WN71299,28
WN81766,91
Posledních 24 hodin
Bitev1
Průměrný tier10,00
Vítězství1100,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev1100,00%
Zničeno tanků | Ø11,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození2.854,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti1.257,00
WN71429,88
WN81991,91
Posledních 7 dní
Bitev18
Průměrný tier7,17
Vítězství1055,56%
Porážky844,44%
Remízy00,00%
Přežito bitev738,89%
Zničeno tanků | Ø160,89
Poměr zabití / smrtí1,45
Detekováno tanků | Ø150,83
Průměrné poškození1.289,33
Obsazování báze | Ø181,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti820,11
WN71238,97
WN81657,09
Posledních 30 dní
Bitev84
Průměrný tier7,39
Vítězství4351,19%
Porážky4047,62%
Remízy11,19%
Přežito bitev2529,76%
Zničeno tanků | Ø660,79
Poměr zabití / smrtí1,12
Detekováno tanků | Ø720,86
Průměrné poškození1.356,27
Obsazování báze | Ø230,27
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti791,83
WN71131,92
WN81695,30
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev19000
Vítězství526,32%00,00%00,00%00,00%
Porážky1473,68%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev421,05%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø80,4200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,530,000,000,00
Detekováno tanků | Ø110,5800,0000,0000,00
Průměrné poškození1.585,740,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø291,5300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti490,950,000,000,00
Celkem
Bitev19
Vítězství526,32%
Porážky1473,68%
Remízy00,00%
Přežito bitev421,05%
Zničeno tanků | Ø80,42
Poměr zabití / smrtí0,53
Detekováno tanků | Ø110,58
Průměrné poškození1.585,74
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø291,53
Průměrné zkušenosti490,95
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev872121282
Vítězství29633,94%216,67%216,67%3846,34%
Porážky57165,48%1083,33%1083,33%4453,66%
Remízy50,57%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev19522,36%18,33%18,33%2125,61%
Zničeno tanků | Ø4910,5610,0810,08420,51
Poměr zabití / smrtí0,730,090,090,69
Detekováno tanků | Ø6200,7180,6780,67560,68
Průměrné poškození1.717,281.206,171.206,171.554,39
Obsazování báze | Ø10851,2400,0000,00861,05
Obrana báze | Ø26022,9810,0810,082513,06
Průměrné zkušenosti624,63369,92369,92736,78
Celkem
Bitev872
Vítězství29633,94%
Porážky57165,48%
Remízy50,57%
Přežito bitev19522,36%
Zničeno tanků | Ø4910,56
Poměr zabití / smrtí0,73
Detekováno tanků | Ø6200,71
Průměrné poškození1.717,28
Obsazování báze | Ø10851,24
Obrana báze | Ø26022,98
Průměrné zkušenosti624,63
Posledních 24 hodin
Bitev12
Vítězství216,67%
Porážky1083,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev18,33%
Zničeno tanků | Ø10,08
Poměr zabití / smrtí0,09
Detekováno tanků | Ø80,67
Průměrné poškození1.206,17
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø10,08
Průměrné zkušenosti369,92
Posledních 7 dní
Bitev12
Vítězství216,67%
Porážky1083,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev18,33%
Zničeno tanků | Ø10,08
Poměr zabití / smrtí0,09
Detekováno tanků | Ø80,67
Průměrné poškození1.206,17
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø10,08
Průměrné zkušenosti369,92
Posledních 30 dní
Bitev82
Vítězství3846,34%
Porážky4453,66%
Remízy00,00%
Přežito bitev2125,61%
Zničeno tanků | Ø420,51
Poměr zabití / smrtí0,69
Detekováno tanků | Ø560,68
Průměrné poškození1.554,39
Obsazování báze | Ø861,05
Obrana báze | Ø2513,06
Průměrné zkušenosti736,78

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev270017
Vítězství1037,04%00,00%00,00%423,53%
Porážky1659,26%00,00%00,00%1270,59%
Remízy13,70%00,00%00,00%15,88%
Přežito bitev829,63%00,00%00,00%529,41%
Zničeno tanků | Ø200,7400,0000,0090,53
Poměr zabití / smrtí1,050,000,000,75
Detekováno tanků | Ø30,1100,0000,0020,12
Průměrné poškození1.539,480,000,001.528,35
Obsazování báze | Ø30,1100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø572,1100,0000,00573,35
Průměrné zkušenosti644,260,000,00479,12
Celkem
Bitev27
Vítězství1037,04%
Porážky1659,26%
Remízy13,70%
Přežito bitev829,63%
Zničeno tanků | Ø200,74
Poměr zabití / smrtí1,05
Detekováno tanků | Ø30,11
Průměrné poškození1.539,48
Obsazování báze | Ø30,11
Obrana báze | Ø572,11
Průměrné zkušenosti644,26
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev17
Vítězství423,53%
Porážky1270,59%
Remízy15,88%
Přežito bitev529,41%
Zničeno tanků | Ø90,53
Poměr zabití / smrtí0,75
Detekováno tanků | Ø20,12
Průměrné poškození1.528,35
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø573,35
Průměrné zkušenosti479,12
Anzeigen

Tanky (187)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
AMX ELC bis5732,9764428356,54%3323,99
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6573,6658723256,03%1585,49
KV-151076,4075419659,18%2796,39
T3092027,3186318751,34%1899,44
SU-130PM 81539,7877717247,67%1593,04
M661334,3885314355,94%2488,91
45TP Habicha71505,4689314255,63%2316,22
Tiger I71253,0284514061,43%1831,85
T110E4102277,1880113350,38%1733,18
XM57 81629,3185312454,84%1553,88
Challenger71252,3271710949,54%1756,33
M56 Scorpion 71045,4876810659,43%1640,31
T25 AT71374,5085510459,62%2271,61
SU-15271247,6877210361,17%2053,79
Jagdpanzer E 100102907,079087659,21%2276,20
T2971437,618967254,17%1880,85
G.W. Panther7919,816856949,28%1105,72
T-5491962,349616860,29%2296,74
Panther71104,818146756,72%1899,71
Char Futur 4 91614,328386656,06%1530,25
Super Hellcat 7929,027016459,38%1400,96
O-Ho81888,339386152,46%2285,81
Vz. 60S Dravec 102473,079586154,10%1596,98
FV226 Contradictious 81368,338566060,00%1451,24
T110E3102636,059245952,54%1971,41
FV224 Chopper71219,617565745,61%1357,81
BZ-5871475,848825154,90%2045,43
FV380591358,786945141,18%1327,44
T-4481314,677414942,86%1643,37
T-4371267,528094452,27%2207,00
O-Ni71724,2910254257,14%2623,96
FV20781065,317863958,97%1332,75
KV-1S61387,218673948,72%2845,86
Type 59 81051,746713839,47%1224,31
IS71010,826173839,47%1183,73
M8A14589,974313850,00%1586,00
Škoda T 177698,176083542,86%1502,88
FV4201 Chieftain Proto 91425,867823551,43%1313,36
T-45 2268,183073345,45%1533,93
ELC EVEN 90 8363,795473342,42%456,17
40TP Habicha61220,878753164,52%3151,67
FV4005 Stage II101302,235713145,16%787,73
T1 Heavy5831,865952948,28%1698,14
Pz.Kpfw. III Ausf. E3274,102692955,17%957,73
UDES 0381390,116822839,29%1553,07
Kpz. 3 GST Turm 81297,797452850,00%1297,26
Hummel6804,745262733,33%1025,90
T3281684,089712657,69%2061,66
IS-7101739,857092634,62%1258,93
E 65 Zwilling 81469,547172630,77%1088,04
Jagdpanzer E 90 91809,467862650,00%1389,41
VK 30.02 (M)6673,055842147,62%1315,94
Ikv 65 Alt II61072,905812035,00%1885,08
Tiger II81511,708992055,00%1806,19
M3G FT3238,202492040,00%532,82
Semovente M43 Bassotto61384,748231952,63%3165,30
SMV CC-5671487,959991984,21%2309,70
BZ-16681223,376551931,58%1153,92
Pz.Kpfw. 38 (K) 5665,007531968,42%1516,42
Churchill Crocodile 61303,9510231963,16%2260,23
Ikv 90 Typ B7849,336131855,56%1169,57
Sturer Emil71425,298071764,71%2239,52
Škoda T 256843,816261643,75%1624,28
Black Prince71177,698311650,00%1548,80
Type 4 Heavy91584,887161643,75%1430,51
SMV CC-6781299,007171637,50%1295,31
AMX 383173,382721681,25%641,60
WZ-131G FT61117,006471643,75%2093,32
Rhm.-Borsig Waffenträger81094,754091618,75%758,40
Jagdtiger Prototype 81641,387791643,75%1580,46
WZ-120G FT 91857,316741631,25%1176,49
O-I61293,338811560,00%2971,32
Grille5602,205021560,00%1286,42
AE Phase I 92051,538491546,67%1773,87
Pz.Kpfw. I Ausf. C3233,713811435,71%1039,71
Waffenträger auf Pz. IV91539,437241450,00%1331,66
T6 Medium4559,004631457,14%1508,18
SU-855499,693451330,77%906,42
Leichttraktor1128,083271361,54%629,82
Cromwell6349,173691225,00%385,28
T-34-8561196,758871258,33%2870,77
VK 30.01 (H)5655,506061266,67%1824,88
Churchill VII6537,425231241,67%717,14
SU-76G FT4213,082011225,00%221,86
FV4004 Conway9887,586891266,67%737,12
Charioteer81015,337031258,33%1033,00
Vz. 64 Blesk8650,096871172,73%1091,54
T-26G FT2158,641661163,64%542,47
SU-1006699,206171050,00%1080,53
Object 140102026,509141060,00%1680,68
Grille 15101582,206471040,00%914,13
Turtle Mk. I 81680,409601060,00%1878,64
Pz.Kpfw. II2180,67241955,56%660,89
CC-46 Pancernik 91140,78792966,67%929,43
M10 Wolverine5885,67513933,33%1964,83
LT-432 8571,67586955,56%1040,20
Ikv 10351224,50822875,00%4161,02
T-262184,25235875,00%1044,24
Staghound Mk. III61182,50809862,50%2561,92
Vz. 68 Squall 8754,50560837,50%1069,91
TOG II* 6641,38622862,50%1040,03
Type 3 Chi-Nu5581,57500757,14%1463,08
Vickers Mk. E Type B2301,29577771,43%1884,31
T-463135,0012570,00%333,63
AT 771223,29871771,43%1767,88
KV-26755,43423728,57%925,07
BZT-70 101566,00617742,86%754,10
KV-1SA 5592,43700771,43%1455,70
T1 Cunningham1179,83350633,33%1154,20
Renault Otsu1170,83208633,33%633,37
BT-22103,50126650,00%331,86
T3 HMC2115,17117633,33%246,43
ISU-15281315,67419616,67%996,38
Pz.Kpfw. I2147,33286650,00%541,21
Panzerjäger I2148,20246560,00%521,09
Type 2597 Chi-Ha3241,00291540,00%687,63
SDP 44 Burza61020,00668560,00%1768,05
Conqueror Gun Carriage101997,001007580,00%1671,52
Tetrarch 2172,20346560,00%944,51
AMX ELC 901 6827,40636560,00%2388,91
WZ-111 model 6 81188,80554520,00%830,28
KR-1112282,20885540,00%1279,63
Renault NC-311176,75239450,00%932,50
Type 5 Heavy101391,75747450,00%789,11
Pz.Kpfw. III Ausf. J4668,50541450,00%2246,96
M36 Jackson61315,75621425,00%2523,24
Jagdtiger92487,00909450,00%2787,59
T9591903,50795450,00%1459,20
Object 25791712,00696425,00%1476,76
FSV Scheme A71270,00667425,00%1832,53
BT-42 Jatkosota HS 5700,00484425,00%1399,90
Strv S1 8795,50643475,00%779,22
T-34-85M 6770,50541425,00%1226,61
M3 Stuart3632,33614366,67%2879,83
StuG III Ausf. G5857,0052330,00%2034,98
M4A1 Sherman5721,3332930,00%1745,01
Škoda T 245658,33613366,67%2088,50
S-517645,67417333,33%490,99
14TP4541,67428333,33%2760,89
Cruiser Mk. IV4515,00360333,33%1802,59
FCM 362160,33237366,67%805,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5277,00270333,33%449,30
FV230 Canopener103042,3356330,00%1983,29
Ares 7581056,67597333,33%888,12
K-2 81170,00781366,67%1283,64
KV-2 (R) 61242,6757030,00%2184,64
T-345125,002032100,00%304,27
Vickers Medium Mk. I174,0091250,00%212,38
Renault FT174,50166250,00%268,25
Pz.Kpfw. 35 (t)2112,509820,00%355,62
ST vz. 3941001,508022100,00%4119,50
Type 1 Chi-He4162,0017320,00%208,66
Sav m/4341377,009282100,00%5416,27
MS-1114,5070250,00%77,53
Marder II355,006620,00%0,00
SDP 40 Zadymka5276,00298250,00%368,82
E 7591679,509422100,00%1813,32
T110E5102301,50781250,00%1730,81
FV3046534,0023920,00%605,34
G.W. Tiger (P)81209,5044020,00%1273,40
TS-6 91484,509812100,00%1247,26
Saryuda 91212,50557250,00%740,65
Stitch 81804,0057820,00%1780,10
BZ-74-1 8827,509672100,00%859,76
Churchill I5372,004581100,00%731,61
T2 Medium Tank2229,0015810,00%1082,08
BZ-7510808,009211100,00%539,96
T675351,0026010,00%470,14
Bishop553,002571100,00%261,00
A-436212,0015610,00%113,65
M-V-Y101055,0042510,00%417,36
KV-4 Turchaninov 8554,008761100,00%531,58
Kampfpanzer 67102854,0012571100,00%2153,19
T3E2 Medium Tank 376,003771100,00%290,21
K-91-PT 91201,0011571100,00%1223,43
H3 91507,0011611100,00%1467,22
Kanonenjagdpanzer 105 8841,007081100,00%790,05
Progetto M35 mod. 46 81455,0045310,00%1177,79
SDP wz 66 Grom 80,005410,00%0,00
EMIL 1951 81087,009001100,00%1009,58
Type 63 8866,0051910,00%720,56
Char de transition 6535,006021100,00%746,30
Dicker Max 6569,0026410,00%732,59
Type 64 6242,005061100,00%523,11
SFAC 105 81139,0036810,00%677,78
IMT 81342,009961100,00%1280,65
SU-100I 50,002941100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 20.08.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 13.08.2026
Opustil klan: 17.08.2026
Pozice: Vojín
Přijat: 24.05.2026
Opustil klan: 13.08.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 01.05.2026
Opustil klan: 09.05.2026
Pozice: Vojín
Přijat: 04.03.2026
Opustil klan: 29.04.2026
Pozice: Vojín
Přijat: 02.01.2026
Opustil klan: 04.03.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 26.12.2025
Opustil klan: 02.01.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.01.2025
Opustil klan: 01.02.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 06.01.2025
Opustil klan: 07.01.2025