Norway73

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 19.06.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2223104653
Průměrný tier5,100,002,412,36
Vítězství1035946,60%00,00%2350,00%2954,72%
Porážky1161852,26%00,00%2247,83%2343,40%
Remízy2541,14%00,00%12,17%11,89%
Přežito bitev431719,42%00,00%1328,26%1324,53%
Zničeno tanků | Ø111280,5000,00360,78410,77
Poměr zabití / smrtí0,620,001,091,03
Detekováno tanků | Ø197220,8900,00581,26711,34
Průměrné poškození270,560,00294,09295,02
Obsazování báze | Ø220500,9900,00260,57260,49
Obrana báze | Ø74210,3300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti256,270,00257,87259,32
WN7549,400,00771,31844,61
WN8423,080,001017,921105,13
Celkem
Bitev22231
Průměrný tier5,10
Vítězství1035946,60%
Porážky1161852,26%
Remízy2541,14%
Přežito bitev431719,42%
Zničeno tanků | Ø111280,50
Poměr zabití / smrtí0,62
Detekováno tanků | Ø197220,89
Průměrné poškození270,56
Obsazování báze | Ø220500,99
Obrana báze | Ø74210,33
Průměrné zkušenosti256,27
WN7549,40
WN8423,08
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev46
Průměrný tier2,41
Vítězství2350,00%
Porážky2247,83%
Remízy12,17%
Přežito bitev1328,26%
Zničeno tanků | Ø360,78
Poměr zabití / smrtí1,09
Detekováno tanků | Ø581,26
Průměrné poškození294,09
Obsazování báze | Ø260,57
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti257,87
WN7771,31
WN81017,92
Posledních 30 dní
Bitev53
Průměrný tier2,36
Vítězství2954,72%
Porážky2343,40%
Remízy11,89%
Přežito bitev1324,53%
Zničeno tanků | Ø410,77
Poměr zabití / smrtí1,03
Detekováno tanků | Ø711,34
Průměrné poškození295,02
Obsazování báze | Ø260,49
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti259,32
WN7844,61
WN81105,13
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev102000
Vítězství109,80%00,00%00,00%00,00%
Porážky9189,22%00,00%00,00%00,00%
Remízy10,98%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev109,80%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø190,1900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,210,000,000,00
Detekováno tanků | Ø900,8800,0000,0000,00
Průměrné poškození224,510,000,000,00
Obsazování báze | Ø310,3000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø320,3100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti79,230,000,000,00
Celkem
Bitev102
Vítězství109,80%
Porážky9189,22%
Remízy10,98%
Přežito bitev109,80%
Zničeno tanků | Ø190,19
Poměr zabití / smrtí0,21
Detekováno tanků | Ø900,88
Průměrné poškození224,51
Obsazování báze | Ø310,30
Obrana báze | Ø320,31
Průměrné zkušenosti79,23
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev26000
Vítězství830,77%00,00%00,00%00,00%
Porážky1869,23%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev623,08%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø30,1200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,150,000,000,00
Detekováno tanků | Ø160,6200,0000,0000,00
Průměrné poškození222,690,000,000,00
Obsazování báze | Ø20,0800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø261,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti212,650,000,000,00
Celkem
Bitev26
Vítězství830,77%
Porážky1869,23%
Remízy00,00%
Přežito bitev623,08%
Zničeno tanků | Ø30,12
Poměr zabití / smrtí0,15
Detekováno tanků | Ø160,62
Průměrné poškození222,69
Obsazování báze | Ø20,08
Obrana báze | Ø261,00
Průměrné zkušenosti212,65
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2495000
Vítězství76730,74%00,00%00,00%00,00%
Porážky169667,98%00,00%00,00%00,00%
Remízy321,28%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev54421,80%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø8580,3400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,440,000,000,00
Detekováno tanků | Ø25761,0300,0000,0000,00
Průměrné poškození372,130,000,000,00
Obsazování báze | Ø35011,4000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø26321,0500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti224,370,000,000,00
Celkem
Bitev2495
Vítězství76730,74%
Porážky169667,98%
Remízy321,28%
Přežito bitev54421,80%
Zničeno tanků | Ø8580,34
Poměr zabití / smrtí0,44
Detekováno tanků | Ø25761,03
Průměrné poškození372,13
Obsazování báze | Ø35011,40
Obrana báze | Ø26321,05
Průměrné zkušenosti224,37
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.487,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti178,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození1.487,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti178,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (99)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T-284216,96219239449,83%555,65
Covenanter5148,04215199750,53%336,40
Panhard AMD 178B6244,07276188847,30%495,06
Light Mk. VIC 2166,84257158345,74%744,05
Cromwell6331,83321158147,06%467,09
M2 Light2470,15305111654,57%2303,04
VK 30.02 (M)6314,9528796744,05%377,13
Crusader6200,3522783548,86%424,09
VK 30.01 (H)5337,1426182143,00%614,95
M66420,3729261946,20%457,78
E 509534,3234158239,52%221,38
Panther II8465,2632152742,88%363,00
T7 Combat Car 2122,4020452349,14%474,96
T297517,2332352347,04%437,75
Super Hellcat 7213,5725850544,75%73,07
E 50 Ausf. M10594,4131846433,62%153,18
Hotchkiss EBR7238,2925944241,18%240,06
Pz.Kpfw. II2408,7930541050,73%1917,45
Panther7375,1530538546,23%375,36
StuG III Ausf. G5191,5218936639,62%175,21
Jagdpanther7265,6526036243,92%121,73
T-50-2 6169,4024027843,53%204,72
Pz.Kpfw. III/IV5229,9322525748,64%460,53
T1 Heavy5175,0817025137,05%65,51
Type 1 Chi-He4120,9119522552,89%225,71
Jagdpanzer IV6241,8121020735,27%149,06
Jagdpanther II8260,2827418840,96%50,68
Pz.Kpfw. III Ausf. J455,3113518142,54%24,23
Panhard AML Lynx 6x68237,9729016241,98%164,47
T1E6 269,7713415648,08%139,57
M3 Lee4126,4015114145,39%237,57
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4153,6518213046,15%204,67
KV-26181,3321510245,10%72,05
M2 Medium Tank369,361269948,48%74,87
Type 97 Chi-Ha3144,111939851,02%355,43
Valiant 5309,683509056,67%572,31
Type 2597 Chi-Ha3123,391647147,89%257,55
Wespe396,681256852,94%222,27
T2 Medium Tank267,491196344,44%122,81
Pz.Kpfw. III Ausf. E363,58993839,47%3,94
Cruiser Mk. III3110,811643644,44%315,73
Grille5210,291993551,43%289,84
O-I Experimental5357,342503540,00%469,70
BT-7454,381132638,46%0,00
Type 95 Heavy4114,081452540,00%103,16
ST vz. 394156,882032450,00%328,72
Pz.Kpfw. II Luchs4211,911892334,78%553,94
KV-1581,001332128,57%0,00
AMX ELC bis5142,251931643,75%243,98
L-60 288,732511566,67%471,61
Chi-Ni272,131051533,33%88,60
BT-7 artillery 3154,602621560,00%523,14
Panzerjäger I286,571121450,00%145,55
Pz.Kpfw. II Ausf. D 224,231581369,23%258,75
T110E510967,855001338,46%448,01
Ferdinand8194,083851376,92%261,00
Hummel6186,001781323,08%0,00
M3 Stuart3246,921741330,77%746,09
T328420,333441233,33%154,96
Cruiser Mk. II2347,002131250,00%1516,61
T1 Cunningham16,36761154,55%114,41
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6274,502691060,00%395,07
Vickers Medium Mk. I154,80841050,00%107,08
BT-53130,33148944,44%73,94
Cruiser Mk. IV4173,00210875,00%558,99
Leichttraktor135,8834812,50%0,00
43 M. Toldi III 387,14111714,29%126,71
TKS z n.k.m. 20 mm 266,43152742,86%122,64
T-45 274,43210785,71%342,51
Object 283 9136,2016650,00%3,10
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6228,80152520,00%240,10
Type 64 6154,50168425,00%77,10
4TP199,25104425,00%225,21
Vickers Mk. E Type B2106,50143450,00%305,92
KV-1S6250,50301475,00%435,44
Renault NC-31153,67135366,67%253,37
T-34-8560,00223366,67%261,00
Fiat 3000125,3379366,67%220,71
MS-1132,671283100,00%261,00
Strv m/382100,675730,00%173,62
LTP 3265,674313100,00%1557,16
LT vz. 38341,5084250,00%114,92
Jagdtiger9347,00442250,00%135,20
AMX 12 t6139,00252250,00%187,63
Kolohousenka122,004820,00%0,00
T3 HMC2121,00146250,00%370,96
M24E2 Super Chaffee 6301,0012520,00%549,47
Pz.Sfl. IC 4184,008820,00%253,37
AM 39 Gendron-Somua 2512,005282100,00%2086,42
Renault Otsu1110,003071100,00%521,51
Renault FT10,001610,00%0,00
AMX 13 757112,003271100,00%261,00
Patton the Tank 90,004181100,00%261,00
FCM 2C 3677,0043310,00%1689,25
Strv fm/211226,0017310,00%982,08
KV-1SA 5526,005271100,00%1249,15
T-3450,008110,00%0,00
Convert. Medium Tank T3 3168,0014610,00%241,95
AEC Armoured Car5169,006710,00%79,20

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 19.06.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.03.2025
Opustil klan: 18.04.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 27.01.2025
Opustil klan: 08.03.2025
Pozice: Záložník
Přijat: 12.03.2024
Opustil klan: 08.01.2025
Pozice: Záložník
Přijat: 12.03.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 22.11.2021
Opustil klan: 29.03.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 08.02.2021
Opustil klan: 19.11.2021