| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1447,71 | 837 | 336 | 54,46% | 1805,46 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 523,70 | 672 | 221 | 48,87% | 956,84 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1560,02 | 796 | 198 | 49,49% | 1783,71 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1241,23 | 698 | 158 | 48,73% | 1193,94 | |||||
| Manticore | 10 | 1160,78 | 827 | 143 | 53,15% | 1495,87 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1917,21 | 705 | 127 | 47,24% | 1489,06 | |||||
| Object 261 | 10 | 1270,37 | 627 | 116 | 43,97% | 1076,28 | |||||
| Forest Spirit | 8 | 1733,95 | 788 | 113 | 50,44% | 1718,46 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1514,63 | 591 | 106 | 48,11% | 998,72 | |||||
| Strv 103B | 10 | 2435,54 | 762 | 104 | 46,15% | 1775,23 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 652,45 | 505 | 94 | 41,49% | 464,82 | |||||
| IS-7 | 10 | 1952,84 | 872 | 87 | 50,57% | 1685,17 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1624,70 | 672 | 87 | 44,83% | 1048,89 | |||||
| SU-100 | 6 | 594,01 | 462 | 82 | 50,00% | 885,21 | |||||
| ISU-152K | 8 | 1417,43 | 673 | 77 | 45,45% | 1384,89 | |||||
| Object 263 | 9 | 1424,13 | 636 | 75 | 36,00% | 1006,13 | |||||
| T-100 LT | 10 | 1050,23 | 752 | 74 | 48,65% | 1275,88 | |||||
| SU-100Y | 6 | 709,11 | 519 | 71 | 42,25% | 1021,01 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1662,03 | 671 | 65 | 50,77% | 1081,36 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1961,95 | 866 | 65 | 49,23% | 1932,88 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1367,02 | 793 | 64 | 54,69% | 1776,48 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 569,93 | 611 | 57 | 38,60% | 826,75 | |||||
| KV-1 | 5 | 771,26 | 574 | 54 | 44,44% | 1677,27 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 975,77 | 729 | 53 | 50,94% | 1046,58 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1529,98 | 868 | 52 | 59,62% | 1412,38 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 2229,75 | 897 | 51 | 50,98% | 1717,11 | |||||
| SU-101 | 8 | 534,58 | 505 | 50 | 52,00% | 433,43 | |||||
| T42 | 8 | 1338,08 | 718 | 48 | 41,67% | 1681,35 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 997,96 | 810 | 47 | 57,45% | 1099,21 | |||||
| KR-1 | 11 | 2441,62 | 898 | 47 | 46,81% | 1527,59 | |||||
| T-34-85M | 6 | 530,26 | 429 | 46 | 30,43% | 548,41 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2193,44 | 802 | 45 | 42,22% | 2160,08 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 512,64 | 629 | 45 | 48,89% | 586,95 | |||||
| BZ-176 | 8 | 1127,55 | 795 | 42 | 52,38% | 1048,97 | |||||
| Type 64 | 6 | 354,12 | 479 | 42 | 47,62% | 697,62 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1231,73 | 579 | 40 | 35,00% | 1196,41 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1100,90 | 678 | 39 | 51,28% | 894,70 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1667,53 | 758 | 38 | 52,63% | 1501,18 | |||||
| Object 277 | 10 | 2026,84 | 903 | 37 | 56,76% | 1702,74 | |||||
| T25 AT | 7 | 1153,92 | 702 | 36 | 58,33% | 1565,63 | |||||
| T110E3 | 10 | 1836,69 | 729 | 32 | 56,25% | 1229,68 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1252,84 | 699 | 32 | 46,88% | 1284,16 | |||||
| T28 | 8 | 984,65 | 549 | 31 | 35,48% | 730,90 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1011,59 | 536 | 29 | 37,93% | 821,20 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2978,25 | 947 | 28 | 50,00% | 2152,75 | |||||
| KV-1S | 6 | 284,29 | 352 | 28 | 39,29% | 214,84 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2387,32 | 732 | 28 | 53,57% | 1799,86 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 230,69 | 283 | 26 | 34,62% | 418,91 | |||||
| Strv 107-12 | 11 | 2216,46 | 707 | 26 | 34,62% | 1226,83 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 533,57 | 598 | 23 | 34,78% | 998,19 | |||||
| KPz 3 Projekt 07 HK | 9 | 1684,22 | 691 | 23 | 47,83% | 1358,87 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 905,61 | 666 | 23 | 43,48% | 972,80 | |||||
| Type 62 | 7 | 502,05 | 625 | 22 | 45,45% | 1005,44 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1293,64 | 808 | 22 | 54,55% | 1499,53 | |||||
| T95 | 9 | 1663,09 | 855 | 22 | 68,18% | 1391,46 | |||||
| LHMTV | 8 | 1024,27 | 734 | 22 | 36,36% | 2185,77 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 1311,86 | 739 | 21 | 57,14% | 1208,33 | |||||
| Strv K | 9 | 1022,81 | 637 | 21 | 38,10% | 707,04 | |||||
| IS-3A | 8 | 884,81 | 634 | 21 | 38,10% | 649,90 | |||||
| SU-152 | 7 | 1566,45 | 759 | 20 | 55,00% | 2455,99 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1360,70 | 573 | 20 | 35,00% | 1015,10 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 440,10 | 530 | 20 | 35,00% | 548,17 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1320,42 | 800 | 19 | 73,68% | 1836,08 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2014,37 | 839 | 19 | 52,63% | 1410,29 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1239,16 | 660 | 19 | 36,84% | 852,76 | |||||
| T95/FV4201 Chieftain | 10 | 2414,11 | 784 | 19 | 42,11% | 1298,96 | |||||
| T-28E with F-30 | 4 | 831,63 | 685 | 19 | 42,11% | 2229,45 | |||||
| AMX 13 57 | 7 | 349,21 | 532 | 19 | 42,11% | 378,02 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 656,61 | 517 | 18 | 61,11% | 1158,74 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2054,89 | 795 | 18 | 44,44% | 1567,92 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1072,83 | 508 | 18 | 22,22% | 947,77 | |||||
| Type 3 Chi-Nu Kai | 5 | 595,89 | 597 | 18 | 50,00% | 1600,01 | |||||
| Projet Louis | 9 | 1253,94 | 866 | 18 | 50,00% | 1881,27 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 335,94 | 329 | 17 | 47,06% | 1386,70 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 1149,47 | 678 | 17 | 58,82% | 1649,57 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1116,88 | 502 | 17 | 29,41% | 523,88 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 525,63 | 393 | 16 | 31,25% | 412,15 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 903,00 | 639 | 16 | 62,50% | 881,05 | |||||
| M8A1 | 4 | 425,13 | 273 | 15 | 26,67% | 946,02 | |||||
| IS-3 | 8 | 996,07 | 675 | 14 | 42,86% | 943,58 | |||||
| Marder II | 3 | 113,50 | 137 | 14 | 28,57% | 94,35 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 720,36 | 796 | 14 | 64,29% | 1099,27 | |||||
| Conqueror | 9 | 1470,77 | 1016 | 13 | 69,23% | 1520,73 | |||||
| Object 140 | 10 | 2106,15 | 720 | 13 | 38,46% | 1622,53 | |||||
| LT-432 | 8 | 866,31 | 700 | 13 | 46,15% | 1689,39 | |||||
| IS | 7 | 330,17 | 401 | 12 | 25,00% | 153,63 | |||||
| M41 | 5 | 210,45 | 286 | 11 | 45,45% | 137,32 | |||||
| KV-2 | 6 | 743,91 | 557 | 11 | 45,45% | 1149,72 | |||||
| T-832 | 8 | 1423,36 | 997 | 11 | 72,73% | 1453,75 | |||||
| T-44-100 | 8 | 1597,55 | 805 | 11 | 45,45% | 2159,83 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 881,73 | 660 | 11 | 63,64% | 1414,98 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1699,67 | 792 | 9 | 66,67% | 1610,63 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 1101,56 | 680 | 9 | 44,44% | 1260,05 | |||||
| Projekt ION | 8 | 1427,22 | 795 | 9 | 44,44% | 1102,91 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 151,44 | 287 | 9 | 33,33% | 475,79 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 506,56 | 570 | 9 | 66,67% | 1451,09 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 737,89 | 613 | 9 | 55,56% | 1725,68 | |||||
| Windhund | 8 | 2255,44 | 819 | 9 | 44,44% | 2265,38 | |||||
| Caernarvon | 8 | 994,25 | 867 | 8 | 75,00% | 1214,24 | |||||
| T-44 | 8 | 932,88 | 574 | 8 | 25,00% | 1026,57 | |||||
| TS-54 | 8 | 662,00 | 696 | 8 | 62,50% | 632,39 | |||||
| Type 63 | 8 | 1708,75 | 858 | 8 | 37,50% | 2056,72 | |||||
| Saryuda | 9 | 1274,38 | 820 | 8 | 75,00% | 1000,71 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1271,88 | 701 | 8 | 50,00% | 1226,27 | |||||
| Strv 74 | 6 | 302,14 | 219 | 7 | 0,00% | 244,66 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 569,29 | 456 | 7 | 42,86% | 1095,48 | |||||
| 212A | 9 | 722,14 | 493 | 7 | 42,86% | 433,60 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1143,57 | 649 | 7 | 42,86% | 823,13 | |||||
| M53/M55 | 9 | 964,86 | 507 | 7 | 28,57% | 760,24 | |||||
| Object 274a | 8 | 770,14 | 626 | 7 | 42,86% | 760,53 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1860,14 | 997 | 7 | 71,43% | 2010,72 | |||||
| M6 | 6 | 832,50 | 661 | 6 | 50,00% | 1264,13 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 131,67 | 201 | 6 | 33,33% | 10,07 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 371,00 | 284 | 6 | 33,33% | 576,30 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 1054,00 | 583 | 6 | 33,33% | 2023,82 | |||||
| Marder 38T | 4 | 483,67 | 231 | 6 | 16,67% | 1101,61 | |||||
| TL-7 | 9 | 1731,33 | 901 | 6 | 66,67% | 1615,19 | |||||
| Object 283 | 9 | 1109,67 | 600 | 6 | 33,33% | 796,50 | |||||
| TBT | 9 | 1795,17 | 836 | 6 | 16,67% | 1439,99 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 797,83 | 671 | 6 | 50,00% | 729,71 | |||||
| TT-130M | 9 | 1045,17 | 704 | 6 | 50,00% | 821,56 | |||||
| CS-44 | 7 | 680,20 | 492 | 5 | 40,00% | 695,25 | |||||
| SU-8 | 6 | 424,20 | 551 | 5 | 80,00% | 592,23 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 580,20 | 514 | 5 | 60,00% | 1360,90 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 399,00 | 328 | 5 | 20,00% | 690,28 | |||||
| T-43 | 7 | 517,60 | 420 | 5 | 40,00% | 565,22 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 929,20 | 604 | 5 | 60,00% | 2127,57 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1050,20 | 584 | 5 | 40,00% | 862,22 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 2670,00 | 741 | 5 | 40,00% | 2259,90 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 996,40 | 677 | 5 | 40,00% | 953,96 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 254,80 | 345 | 5 | 20,00% | 24,73 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 2467,00 | 871 | 5 | 60,00% | 2614,96 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 639,00 | 607 | 5 | 80,00% | 631,13 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 831,20 | 872 | 5 | 60,00% | 956,26 | |||||
| M41D | 8 | 703,40 | 569 | 5 | 60,00% | 1355,33 | |||||
| Fantôme | 9 | 1675,40 | 921 | 5 | 60,00% | 1671,11 | |||||
| DS PZInż | 5 | 1128,00 | 822 | 4 | 50,00% | 3486,30 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 1333,25 | 1031 | 4 | 100,00% | 2504,09 | |||||
| Churchill VII | 6 | 581,75 | 442 | 4 | 25,00% | 872,62 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 589,50 | 643 | 4 | 50,00% | 3712,11 | |||||
| M44 | 6 | 235,00 | 360 | 4 | 50,00% | 209,07 | |||||
| LTG | 7 | 545,25 | 436 | 4 | 25,00% | 823,30 | |||||
| BT-5 | 3 | 90,25 | 123 | 4 | 0,00% | 0,44 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1079,75 | 762 | 4 | 75,00% | 1039,03 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 345,25 | 395 | 4 | 25,00% | 131,05 | |||||
| 122 TM | 8 | 1269,50 | 688 | 4 | 50,00% | 1315,68 | |||||
| T-34 | 5 | 274,33 | 198 | 3 | 0,00% | 425,11 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 926,00 | 631 | 3 | 66,67% | 2374,35 | |||||
| Black Prince | 7 | 1213,33 | 889 | 3 | 66,67% | 1566,29 | |||||
| CS-63 | 10 | 1067,33 | 601 | 3 | 33,33% | 484,45 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 481,33 | 491 | 3 | 100,00% | 1855,17 | |||||
| SU-76M | 4 | 230,67 | 242 | 3 | 66,67% | 625,14 | |||||
| T-54 | 9 | 977,67 | 674 | 3 | 33,33% | 694,74 | |||||
| CS-59 | 9 | 547,67 | 708 | 3 | 66,67% | 475,39 | |||||
| FV304 | 6 | 166,33 | 148 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| SU-122A | 5 | 262,33 | 140 | 3 | 0,00% | 311,95 | |||||
| MT-25 | 6 | 75,00 | 125 | 3 | 0,00% | 3,10 | |||||
| LTTB | 8 | 368,00 | 326 | 3 | 0,00% | 326,12 | |||||
| SU-2-122 | 5 | 170,67 | 335 | 3 | 66,67% | 342,90 | |||||
| AMBT | 8 | 1175,67 | 553 | 3 | 33,33% | 1015,46 | |||||
| T-50-2 | 6 | 338,33 | 461 | 3 | 33,33% | 702,29 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 239,33 | 569 | 3 | 66,67% | 1109,66 | |||||
| M4A3E8 Fury | 6 | 855,00 | 458 | 3 | 0,00% | 1465,14 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 716,00 | 976 | 3 | 100,00% | 2545,03 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 234,50 | 177 | 2 | 50,00% | 985,89 | |||||
| BT-7 | 4 | 213,00 | 320 | 2 | 50,00% | 606,64 | |||||
| BT-2 | 2 | 238,50 | 295 | 2 | 100,00% | 1244,53 | |||||
| T-28 | 4 | 5,00 | 73 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 341,50 | 419 | 2 | 50,00% | 2088,97 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1136,00 | 804 | 2 | 50,00% | 856,40 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 342,00 | 420 | 2 | 50,00% | 1227,50 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 164,50 | 245 | 2 | 50,00% | 500,44 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 214,00 | 408 | 2 | 50,00% | 783,81 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 147,50 | 262 | 2 | 50,00% | 334,73 | |||||
| leKpz Borkenkäfer | 11 | 1006,50 | 458 | 2 | 0,00% | 615,60 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 464,00 | 623 | 2 | 100,00% | 1139,29 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 995,00 | 436 | 2 | 0,00% | 705,11 | |||||
| Matilda Black Prince | 5 | 397,50 | 343 | 2 | 0,00% | 645,41 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1588,50 | 1171 | 2 | 100,00% | 1543,36 | |||||
| AC 4 Experimental | 6 | 727,50 | 676 | 2 | 100,00% | 1444,41 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 80,00 | 221 | 1 | 100,00% | 430,96 | |||||
| M2 Light | 2 | 264,00 | 183 | 1 | 0,00% | 862,42 | |||||
| MS-1 | 1 | 0,00 | 71 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AT-1 | 2 | 77,00 | 204 | 1 | 100,00% | 307,11 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 506,00 | 165 | 1 | 0,00% | 728,86 | |||||
| ZŤS Vz.63-1 Ogar | 9 | 1123,00 | 1023 | 1 | 100,00% | 971,88 | |||||
| Nashorn | 6 | 233,00 | 143 | 1 | 0,00% | 83,87 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 335,00 | 569 | 1 | 100,00% | 1725,12 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 283,00 | 278 | 1 | 0,00% | 1046,73 | |||||
| T-62A | 10 | 314,00 | 798 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T18 HMC | 3 | 15,00 | 215 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| KV-1SA | 5 | 1342,00 | 1613 | 1 | 100,00% | 3433,59 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 516,00 | 867 | 1 | 100,00% | 1877,56 | |||||
| Löwe | 8 | 959,00 | 881 | 1 | 100,00% | 957,61 | |||||
| Type 1 Ho-Ni II | 4 | 0,00 | 50 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Char de transition | 6 | 617,00 | 860 | 1 | 100,00% | 1054,72 | |||||
| Pz.Kpfw. KW I (r) | 5 | 873,00 | 387 | 1 | 0,00% | 1142,24 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 0,00 | 132 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1241,00 | 516 | 1 | 0,00% | 979,32 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 425,00 | 347 | 1 | 0,00% | 348,33 | |||||
| M3A3 Stuart | 3 | 163,00 | 435 | 1 | 100,00% | 409,21 |
OneVodK
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 4763 | 0 | 12 | 356 | ||||
| Průměrný tier | 8,26 | 0,00 | 9,50 | 9,51 | ||||
| Vítězství | 2272 | 47,70% | 0 | 0,00% | 8 | 66,67% | 201 | 56,46% |
| Porážky | 2421 | 50,83% | 0 | 0,00% | 4 | 33,33% | 149 | 41,85% |
| Remízy | 70 | 1,47% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 6 | 1,69% |
| Přežito bitev | 1398 | 29,35% | 0 | 0,00% | 4 | 33,33% | 108 | 30,34% |
| Zničeno tanků | Ø | 3941 | 0,83 | 0 | 0,00 | 10 | 0,83 | 341 | 0,96 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,17 | 0,00 | 1,25 | 1,38 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 4694 | 0,99 | 0 | 0,00 | 7 | 0,58 | 573 | 1,61 |
| Průměrné poškození | 1.250,36 | 0,00 | 1.672,75 | 2.029,07 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 3671 | 0,77 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 239 | 0,67 |
| Obrana báze | Ø | 1455 | 0,31 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 78 | 0,22 |
| Průměrné zkušenosti | 686,97 | 0,00 | 918,67 | 893,66 | ||||
| WN7 | 1001,46 | 0,00 | 1146,42 | 1367,89 | ||||
| WN8 | 1318,56 | 0,00 | 1544,32 | 2006,72 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 4763 | |
| Průměrný tier | 8,26 | |
| Vítězství | 2272 | 47,70% |
| Porážky | 2421 | 50,83% |
| Remízy | 70 | 1,47% |
| Přežito bitev | 1398 | 29,35% |
| Zničeno tanků | Ø | 3941 | 0,83 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,17 | |
| Detekováno tanků | Ø | 4694 | 0,99 |
| Průměrné poškození | 1.250,36 | |
| Obsazování báze | Ø | 3671 | 0,77 |
| Obrana báze | Ø | 1455 | 0,31 |
| Průměrné zkušenosti | 686,97 | |
| WN7 | 1001,46 | |
| WN8 | 1318,56 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 12 | |
| Průměrný tier | 9,50 | |
| Vítězství | 8 | 66,67% |
| Porážky | 4 | 33,33% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 4 | 33,33% |
| Zničeno tanků | Ø | 10 | 0,83 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,25 | |
| Detekováno tanků | Ø | 7 | 0,58 |
| Průměrné poškození | 1.672,75 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 918,67 | |
| WN7 | 1146,42 | |
| WN8 | 1544,32 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 356 | |
| Průměrný tier | 9,51 | |
| Vítězství | 201 | 56,46% |
| Porážky | 149 | 41,85% |
| Remízy | 6 | 1,69% |
| Přežito bitev | 108 | 30,34% |
| Zničeno tanků | Ø | 341 | 0,96 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,38 | |
| Detekováno tanků | Ø | 573 | 1,61 |
| Průměrné poškození | 2.029,07 | |
| Obsazování báze | Ø | 239 | 0,67 |
| Obrana báze | Ø | 78 | 0,22 |
| Průměrné zkušenosti | 893,66 | |
| WN7 | 1367,89 | |
| WN8 | 2006,72 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 1274 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 859 | 67,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 413 | 32,42% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 2 | 0,16% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 671 | 52,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 979 | 0,77 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,62 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 896 | 0,70 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.714,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 4363 | 3,42 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 3250 | 2,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 1.015,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 1274 | |
| Vítězství | 859 | 67,43% |
| Porážky | 413 | 32,42% |
| Remízy | 2 | 0,16% |
| Přežito bitev | 671 | 52,67% |
| Zničeno tanků | Ø | 979 | 0,77 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,62 | |
| Detekováno tanků | Ø | 896 | 0,70 |
| Průměrné poškození | 1.714,33 | |
| Obsazování báze | Ø | 4363 | 3,42 |
| Obrana báze | Ø | 3250 | 2,55 |
| Průměrné zkušenosti | 1.015,88 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 97 | 0 | 0 | 4 | ||||
| Vítězství | 46 | 47,42% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 51 | 52,58% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 4 | 100,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 33 | 34,02% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 78 | 0,80 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 2 | 0,50 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,22 | 0,00 | 0,00 | 0,50 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 47 | 0,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.921,80 | 0,00 | 0,00 | 2.572,75 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 18 | 0,19 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 34 | 0,35 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 827,23 | 0,00 | 0,00 | 279,25 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 97 | |
| Vítězství | 46 | 47,42% |
| Porážky | 51 | 52,58% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 33 | 34,02% |
| Zničeno tanků | Ø | 78 | 0,80 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,22 | |
| Detekováno tanků | Ø | 47 | 0,48 |
| Průměrné poškození | 1.921,80 | |
| Obsazování báze | Ø | 18 | 0,19 |
| Obrana báze | Ø | 34 | 0,35 |
| Průměrné zkušenosti | 827,23 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 4 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 4 | 100,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 2 | 0,50 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,50 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 2.572,75 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 279,25 | |
Anzeigen
Anzeigen