Pa3paa6

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 11.11.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8548000
Průměrný tier8,210,000,000,00
Vítězství486056,86%00,00%00,00%00,00%
Porážky353541,35%00,00%00,00%00,00%
Remízy1531,79%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev288433,74%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø85151,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø75280,8800,0000,0000,00
Průměrné poškození1.599,680,000,000,00
Obsazování báze | Ø94691,1100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø31310,3700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti822,800,000,000,00
WN71341,700,000,000,00
WN81776,990,000,000,00
Celkem
Bitev8548
Průměrný tier8,21
Vítězství486056,86%
Porážky353541,35%
Remízy1531,79%
Přežito bitev288433,74%
Zničeno tanků | Ø85151,00
Poměr zabití / smrtí1,50
Detekováno tanků | Ø75280,88
Průměrné poškození1.599,68
Obsazování báze | Ø94691,11
Obrana báze | Ø31310,37
Průměrné zkušenosti822,80
WN71341,70
WN81776,99
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev433000
Vítězství24055,43%00,00%00,00%00,00%
Porážky17941,34%00,00%00,00%00,00%
Remízy143,23%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev16638,34%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2750,6400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,030,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2160,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.775,830,000,000,00
Obsazování báze | Ø6571,5200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1340,3100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti859,430,000,000,00
Celkem
Bitev433
Vítězství24055,43%
Porážky17941,34%
Remízy143,23%
Přežito bitev16638,34%
Zničeno tanků | Ø2750,64
Poměr zabití / smrtí1,03
Detekováno tanků | Ø2160,50
Průměrné poškození1.775,83
Obsazování báze | Ø6571,52
Obrana báze | Ø1340,31
Průměrné zkušenosti859,43
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev13000
Vítězství430,77%00,00%00,00%00,00%
Porážky969,23%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev215,38%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,3100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,360,000,000,00
Detekováno tanků | Ø201,5400,0000,0000,00
Průměrné poškození265,620,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø544,1500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti345,380,000,000,00
Celkem
Bitev13
Vítězství430,77%
Porážky969,23%
Remízy00,00%
Přežito bitev215,38%
Zničeno tanků | Ø40,31
Poměr zabití / smrtí0,36
Detekováno tanků | Ø201,54
Průměrné poškození265,62
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø544,15
Průměrné zkušenosti345,38
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3585000
Vítězství201556,21%00,00%00,00%00,00%
Porážky147441,12%00,00%00,00%00,00%
Remízy962,68%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev143540,03%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø24710,6900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,150,000,000,00
Detekováno tanků | Ø24450,6800,0000,0000,00
Průměrné poškození1.305,240,000,000,00
Obsazování báze | Ø58971,6400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø41161,1500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti781,380,000,000,00
Celkem
Bitev3585
Vítězství201556,21%
Porážky147441,12%
Remízy962,68%
Přežito bitev143540,03%
Zničeno tanků | Ø24710,69
Poměr zabití / smrtí1,15
Detekováno tanků | Ø24450,68
Průměrné poškození1.305,24
Obsazování báze | Ø58971,64
Obrana báze | Ø41161,15
Průměrné zkušenosti781,38
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev134000
Vítězství5440,30%00,00%00,00%00,00%
Porážky8059,70%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3929,10%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø770,5700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,810,000,000,00
Detekováno tanků | Ø630,4700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.676,340,000,000,00
Obsazování báze | Ø370,2800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø270,2000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti713,810,000,000,00
Celkem
Bitev134
Vítězství5440,30%
Porážky8059,70%
Remízy00,00%
Přežito bitev3929,10%
Zničeno tanků | Ø770,57
Poměr zabití / smrtí0,81
Detekováno tanků | Ø630,47
Průměrné poškození1.676,34
Obsazování báze | Ø370,28
Obrana báze | Ø270,20
Průměrné zkušenosti713,81
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (146)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Caernarvon Action X 81423,9390539251,28%1861,19
GSOR 1008 81621,4683828253,55%1791,21
Pz.Kpfw. 38 (t)3840,9867425765,76%4179,82
BZ-176 81688,58103225666,80%1890,37
Super Conqueror102513,0594222256,31%2122,55
IS-4102042,3087221555,81%1610,65
Type 64 6731,7164721251,89%1928,68
AMX M4 mle. 54102680,8995420964,11%2221,74
AMX 50 Foch (155) 102203,0680420757,49%1780,38
50TP prototyp 81584,0193719560,00%1939,80
STA-2 81206,2481718653,23%1635,68
T-34-85M 61103,5487917763,28%2194,20
Progetto M35 mod. 46 81497,8285517355,49%1831,45
FV4005 Stage II101403,8162315952,20%1006,31
VK 72.01 (K) 102280,6583615551,61%1452,56
Object 452K 102444,7386415449,35%1960,26
TNH 105/100081197,8070715244,74%1274,80
AE Phase I 91876,6995613965,47%1896,28
Vz. 55102439,7087613856,52%1921,61
T-62A101647,2277013053,08%1291,80
T110E5102747,9698312159,50%2438,95
Object 277102318,5888511856,78%1936,66
Object 430U102080,4385011258,04%1724,93
Bat.-Châtillon Bourrasque 81654,5094711261,61%2073,90
T110E4102368,4381111054,55%1789,21
CS-63101994,7285110659,43%1758,97
Lion 102077,1582810658,49%1896,38
TNH T Vz. 5191758,0980710447,12%1611,34
AMBT 81659,5096610267,65%2178,36
Škoda T 56 81839,4093010155,45%1841,29
T26E4 SuperPershing 81270,138629855,10%1711,68
116-F3 102301,438799660,42%1685,41
ELC EVEN 90 8612,377319354,84%1144,38
Vickers Mk. E Type B2448,304169153,85%2310,93
M2 Light2250,854468777,01%1326,12
Chrysler K GF 81520,518858552,94%1804,57
121B 101849,378158357,83%1475,34
Char Mle. 75 9891,467848262,20%1273,01
ST-I91628,557957749,35%1408,39
Strv K 91840,669867672,37%1977,72
Cruiser Mk. IV4595,765457553,33%2162,11
Rheinmetall Skorpion 81345,267197354,79%1440,07
IS-7102214,239937160,56%2006,45
T-1091739,597787041,43%1777,01
KV-15961,546666852,94%2218,47
Bat.-Châtillon 25 t101758,647426453,13%1438,99
Object 703 Version II 81564,908916349,21%1749,07
FV215b (183) 101355,186576050,00%839,41
AMX 30 B101715,637135947,46%1336,26
Object 43091998,439655660,71%2128,90
Bat.-Châtillon 12 t8853,337305552,73%1838,31
Patton the Tank 91536,938135560,00%1609,96
Char Futur 4 91687,387495540,00%1307,46
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6684,285955451,85%1751,63
Super Hellcat 7975,397365464,81%1614,12
SU-130PM 81594,097715354,72%1693,76
FV224 Chopper71401,318825253,85%1884,14
IS-2-II81676,648755054,00%1996,93
ShPTK-TVP 100 81232,737144940,82%1257,52
FV227 Conceiver81742,4010024759,57%2217,80
Controcarro 1 Mk. 292020,5910804470,45%2112,07
WZ-111 Alpine Tiger 81469,308744355,81%1912,92
T803112540,079864355,81%1836,27
T-44-100 Igrovoy 81583,988714151,22%1234,45
T-832 81767,6610284163,41%2061,07
CS-5381155,217093847,37%1489,44
FV229 Contender91936,218273844,74%1536,18
T3091548,847073745,95%1183,64
Cobra 91918,089123759,46%1941,99
Panhard EBR 10510804,236123545,71%785,68
ISU-122-2 81434,207913557,14%1363,40
M48A2 Räumpanzer 81379,099263461,76%1789,97
AMX 50 B102503,129053354,55%2234,49
Bofors Tornvagn 81216,287923253,13%1329,08
T-345325,602893056,67%795,86
M40/M4381001,407223056,67%1031,55
Object 907 101960,608563060,00%1471,50
M47 Iron Arnie 81535,179103063,33%1939,60
Lorraine 155 mle. 518877,837832965,52%998,04
T25/271192,327052853,57%1634,80
XM66F 81796,078812860,71%1902,51
Kunze Panzer 91707,079062864,29%1738,53
A-205262,813362661,54%907,89
Turtle Mk. I 81484,588802653,85%1714,42
Type 2597 Chi-Ha3281,753972454,17%965,48
Controcarro 3 Minotauro101885,138782466,67%1363,85
CS-5991885,388762445,83%1826,42
CS-447993,836182339,13%1370,64
Bisonte C45 81307,329342268,18%1435,93
AMX 50 12092096,4310172171,43%2240,40
M18 Hellcat61032,107412075,00%1798,60
SMV CC-64 Vipera 81272,587881957,89%1253,43
Churchill III 5990,4713811984,21%2434,29
GSOR 1010 FB 81445,748131963,16%1718,72
T54 Heavy Tank 91602,899661866,67%1782,12
Object 752 91840,509351656,25%1739,81
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4615,474891553,33%1968,48
M10 Wolverine5885,735941553,33%2134,99
SMV CC-678909,505591428,57%731,88
KV-5 81112,869091471,43%1225,85
SU-14-28688,464741338,46%444,33
AMX 12 t6758,926401353,85%2270,72
M54 Renegade 81768,6210071369,23%2111,96
B.U.G.I.61033,008491275,00%2198,49
AMX 13 F3 AM6517,085031258,33%718,62
M53/M559806,175721241,67%573,76
T-29 3798,0810021275,00%3655,00
Cruiser Mk. III3202,552741163,64%1010,72
Object 283 91890,2710671181,82%2142,64
STB-1102251,809551060,00%1935,00
56TP 81340,407981060,00%1574,78
G.W. Tiger (P)8928,88721875,00%1082,56
M446448,00410837,50%503,07
KV-1SA 51034,25872850,00%2391,57
Lorraine 155 mle. 507644,71660785,71%808,45
VK 28.016406,57317714,29%914,34
Pz.Kpfw. I Ausf. C3494,29575771,43%2961,40
SU-2-122 5346,29423757,14%754,65
Pz.Kpfw. KW I (r) 5954,86758728,57%1326,29
BT-22169,00256683,33%907,55
SU-86571,33582666,67%848,28
Vickers Medium Mk. I1423,20717580,00%3363,43
AT 25823,007395100,00%2533,74
Tetrarch 2235,60332580,00%1420,82
M10 RBFM 5523,60519560,00%1009,47
BT-74321,504524100,00%1284,29
T28 Prototype8849,25737475,00%888,00
GSOR the TANK 91286,00570425,00%1018,85
Concept 1B 92273,50867450,00%1712,62
KV-1 shielded 5545,33745366,67%1125,88
Fantôme 9504,33598366,67%431,71
KV-261050,50673250,00%1888,18
M4-85 5390,5010732100,00%981,86
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2607,00836250,00%2014,51
Kolohousenka1746,0013041100,00%7610,73
T1 Cunningham1792,0013421100,00%11858,86
Renault FT1658,0012351100,00%7323,82
Renault Otsu1624,009541100,00%5715,25
Renault NC-311785,0013141100,00%9486,28
Pz.Kpfw. II2462,006751100,00%2549,58
Leichttraktor11078,0015101100,00%13991,20
M5A1 Stuart4386,004691100,00%1581,00
MS-11702,009361100,00%9157,40
ARMT 5685,006891100,00%1422,74
L-60 2391,006031100,00%3089,75
M16/43 Sahariano 3456,007371100,00%1490,29

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 11.11.2025
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 20.09.2025
Opustil klan: 10.11.2025
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 15.06.2025
Opustil klan: 30.08.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 29.03.2025
Opustil klan: 04.05.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 31.05.2024
Opustil klan: 29.01.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 31.05.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 24.04.2024
Opustil klan: 13.10.2024
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 17.05.2024
Opustil klan: 29.05.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 16.04.2024
Opustil klan: 23.04.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 01.04.2024
Opustil klan: 15.04.2024
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 28.02.2024
Opustil klan: 31.03.2024
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 15.02.2024
Opustil klan: 27.02.2024
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 09.12.2023
Opustil klan: 13.02.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 24.11.2023
Opustil klan: 08.12.2023
Pozice: Rekrut
Přijat: 10.11.2023
Opustil klan: 10.11.2023
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 15.11.2023
Opustil klan: 23.11.2023
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 26.06.2023
Opustil klan: 08.11.2023
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 20.09.2022
Opustil klan: 14.05.2023
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 15.05.2023
Opustil klan: 25.06.2023