Pagodi

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 15.12.2017

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev19779000
Průměrný tier5,570,000,000,00
Vítězství1023551,75%00,00%00,00%00,00%
Porážky932347,14%00,00%00,00%00,00%
Remízy2211,12%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev522726,43%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø162080,8200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,110,000,000,00
Detekováno tanků | Ø241101,2200,0000,0000,00
Průměrné poškození578,530,000,000,00
Obsazování báze | Ø507322,5600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø127840,6500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti380,870,000,000,00
WN71035,800,000,000,00
WN81111,030,000,000,00
Celkem
Bitev19779
Průměrný tier5,57
Vítězství1023551,75%
Porážky932347,14%
Remízy2211,12%
Přežito bitev522726,43%
Zničeno tanků | Ø162080,82
Poměr zabití / smrtí1,11
Detekováno tanků | Ø241101,22
Průměrné poškození578,53
Obsazování báze | Ø507322,56
Obrana báze | Ø127840,65
Průměrné zkušenosti380,87
WN71035,80
WN81111,03
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8000
Vítězství112,50%00,00%00,00%00,00%
Porážky787,50%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev225,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø60,7500,0000,0000,00
Průměrné poškození377,750,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti66,880,000,000,00
Celkem
Bitev8
Vítězství112,50%
Porážky787,50%
Remízy00,00%
Přežito bitev225,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø60,75
Průměrné poškození377,75
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti66,88
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev12000
Vítězství18,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky1191,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,4200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,420,000,000,00
Detekováno tanků | Ø40,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.419,580,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti236,170,000,000,00
Celkem
Bitev12
Vítězství18,33%
Porážky1191,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø50,42
Poměr zabití / smrtí0,42
Detekováno tanků | Ø40,33
Průměrné poškození1.419,58
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti236,17
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev18000
Vítězství527,78%00,00%00,00%00,00%
Porážky1372,22%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev527,78%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø90,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,690,000,000,00
Detekováno tanků | Ø241,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození602,330,000,000,00
Obsazování báze | Ø160,8900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø120,6700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti255,280,000,000,00
Celkem
Bitev18
Vítězství527,78%
Porážky1372,22%
Remízy00,00%
Přežito bitev527,78%
Zničeno tanků | Ø90,50
Poměr zabití / smrtí0,69
Detekováno tanků | Ø241,33
Průměrné poškození602,33
Obsazování báze | Ø160,89
Obrana báze | Ø120,67
Průměrné zkušenosti255,28
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev85000
Vítězství3136,47%00,00%00,00%00,00%
Porážky5463,53%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1720,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø490,5800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,720,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1341,5800,0000,0000,00
Průměrné poškození399,180,000,000,00
Obsazování báze | Ø630,7400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø260,3100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti216,180,000,000,00
Celkem
Bitev85
Vítězství3136,47%
Porážky5463,53%
Remízy00,00%
Přežito bitev1720,00%
Zničeno tanků | Ø490,58
Poměr zabití / smrtí0,72
Detekováno tanků | Ø1341,58
Průměrné poškození399,18
Obsazování báze | Ø630,74
Obrana báze | Ø260,31
Průměrné zkušenosti216,18
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev44000
Vítězství1840,91%00,00%00,00%00,00%
Porážky2556,82%00,00%00,00%00,00%
Remízy12,27%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1840,91%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø451,0200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,730,000,000,00
Detekováno tanků | Ø280,6400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.466,890,000,000,00
Obsazování báze | Ø441,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1042,3600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti539,020,000,000,00
Celkem
Bitev44
Vítězství1840,91%
Porážky2556,82%
Remízy12,27%
Přežito bitev1840,91%
Zničeno tanků | Ø451,02
Poměr zabití / smrtí1,73
Detekováno tanků | Ø280,64
Průměrné poškození1.466,89
Obsazování báze | Ø441,00
Obrana báze | Ø1042,36
Průměrné zkušenosti539,02
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev42000
Vítězství1740,48%00,00%00,00%00,00%
Porážky2354,76%00,00%00,00%00,00%
Remízy24,76%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1535,71%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø270,6400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø441,0500,0000,0000,00
Průměrné poškození593,950,000,000,00
Obsazování báze | Ø1964,6700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1052,5000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti254,400,000,000,00
Celkem
Bitev42
Vítězství1740,48%
Porážky2354,76%
Remízy24,76%
Přežito bitev1535,71%
Zničeno tanků | Ø270,64
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø441,05
Průměrné poškození593,95
Obsazování báze | Ø1964,67
Obrana báze | Ø1052,50
Průměrné zkušenosti254,40
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (255)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-15580,3144388454,30%1394,60
KV-856884,4651163458,52%1832,94
Tiger (P)7966,2948244352,14%1456,72
T2971045,7655738748,06%1393,02
KV-26770,0943437954,62%1451,59
Leichttraktor1257,2536036760,76%1761,84
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6656,8944435948,75%1272,77
T-345326,5632127956,99%857,03
Pz.Kpfw. III Ausf. J4301,7735227759,21%894,57
M26 Pershing8849,1450227247,06%983,54
IS-381212,0452126349,05%1428,64
AMX 50 10081237,7154325957,14%1563,60
T-505160,5026423646,61%361,19
VK 45.02 (P) Ausf. A8982,1053722051,36%1119,62
ARL 446590,6135120449,02%979,70
AMX 12 t6310,2435420147,26%656,07
VK 30.01 (P)6478,2232820147,76%709,20
Panther7694,8140920047,00%1080,27
AT 86609,3041220049,00%1050,99
VK 30.01 (H)5558,2635219746,19%1370,38
AMX 50 12091247,4050319643,88%975,36
FV3046597,1834919151,83%1012,27
Lorraine 155 mle. 507836,6847218850,53%1079,73
AMX M4 mle. 457794,4943118254,40%1090,09
T207652,1640718050,00%908,72
M4A1 Sherman5324,3532017951,40%779,34
Type 586567,4747117754,80%1147,05
IS-27899,0954917652,27%1256,60
Tiger I7698,3841617343,93%757,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5229,2224717248,84%439,40
Jagdpanther II81052,5839317041,76%889,49
G.W. Panther7842,9138316855,36%1082,70
IS7935,7149816657,23%1349,42
T26E4 SuperPershing 8842,4353416543,64%941,31
Dicker Max 6751,8136816248,15%1335,93
Type 4 Chi-To6532,3543016145,96%932,11
T-34-856589,3836015543,87%1100,17
Centurion Mk. I8744,6257815358,17%1018,58
Pz.Kpfw. III/IV5317,0129515255,26%809,63
Tetrarch 2222,3027114656,85%1295,50
M18 Hellcat6492,3429914450,69%749,81
Jagdpanzer IV6404,1826814148,94%586,41
WZ-1317476,0248014146,10%831,92
T-437650,8243814145,39%950,17
BT-22197,5226713958,27%1102,01
Churchill I5503,9938313756,93%1184,88
SU-1527915,4040613650,00%1173,92
ARL V396652,4646213652,94%1156,32
BDR G1 B5362,8425913543,70%523,33
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4273,8923913462,69%757,85
VK 16.02 Leopard5156,6028513149,62%348,59
T1 Cunningham1178,2229613051,54%1232,53
AMX 13 757350,6534212951,16%601,27
StuG IV 5479,4333212955,81%1279,13
Grille5454,9521612850,78%969,98
SU-1006915,4649112354,47%1992,66
M4A3E2 Sherman Jumbo6572,7339112352,85%1150,94
Jagdpanther71073,3548112255,74%1586,43
T-34-17715,0644312050,83%1027,82
Comet7662,4651111759,83%1116,18
M5 Stuart4196,1428711665,52%604,61
T-448865,8652111555,65%1189,97
SU-86592,7533511449,12%816,57
M7 Priest3491,4223511350,44%1613,27
Type 5 Chi-Ri7741,5343911237,50%1040,44
Type T-345507,2339211253,57%1571,55
Type 3 Chi-Nu5366,7037811144,14%943,90
M3 Lee4200,8720211047,27%576,93
M415949,4434310847,22%1614,90
AMX 13 F3 AM61167,9541910856,48%2171,24
M66622,4136910749,53%879,54
59-166224,6535810655,66%518,33
Tiger II8973,5749810650,00%1081,42
StuG III Ausf. G5324,3122010246,08%596,66
T25/27831,8237210155,45%1167,94
Matilda4369,392899854,08%1134,96
Churchill VII6574,883859450,00%1054,33
Hummel6801,844039159,34%1395,69
Cromwell6584,974029153,85%1196,96
SU-855460,632669053,33%1113,24
Pz.Sfl. IVc5513,013398749,43%1198,10
Pz.Kpfw. II Luchs4261,263058655,81%1023,78
KV-37814,014538545,88%942,35
T1 Heavy5493,243618257,32%1034,45
T-284233,372367956,96%688,67
Type 3 Chi-Nu Kai 5495,233677552,00%1410,59
Crusader6324,093107455,41%1013,29
AMX 404112,701687450,00%273,37
VK 28.016273,953377338,36%542,92
AMX 13 105 AM mle. 505675,213327266,67%1779,89
AMX 13 909549,253777236,11%546,01
Wespe3264,151587241,67%875,49
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3347,294177261,11%1112,27
A-436529,563957149,30%984,53
Nashorn6831,873596946,38%1435,52
Panther II8660,653896847,06%670,49
M46 Patton9700,084436653,03%530,67
M446683,343546538,46%1010,95
T216250,564246457,81%603,93
M36 Jackson6797,945366261,29%1618,77
Archer5446,892816145,90%964,77
M5A1 Stuart4256,982776040,00%799,86
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4134,632346056,67%362,40
MT-256298,303276041,67%658,42
Pz.Kpfw. 35 (t)2160,532035850,00%803,03
B14205,812225837,93%375,91
M374276,001655644,64%879,01
Pz.Kpfw. II2126,892445552,73%458,51
Sherman Firefly6551,733935552,73%1039,73
M75290,693115550,91%1053,08
Type 1 Chi-He4205,493405358,49%585,59
Valentine3234,452895354,72%827,53
Somua SAu 404301,771985345,28%723,71
T-463142,761625145,10%444,64
Covenanter5218,882955160,78%745,73
S35 CA5681,453665150,98%1775,57
SU-122A5447,432885149,02%989,69
WZ-111 81117,625785058,00%1405,22
Marder II3185,901555040,00%360,81
AT 25480,534134938,78%1147,56
T328845,334734850,00%894,84
Sherman III5471,723824748,94%1390,94
M10 Wolverine5417,003064654,35%960,07
Bishop5442,163424560,00%1058,14
SU-54642,912704450,00%1806,52
M8A14248,822484470,45%671,14
Pz.Kpfw. III Ausf. E3144,691914252,38%348,39
T-34-85M 6774,864874247,62%1283,37
Lorraine 39L AM3340,681824143,90%1297,84
A-205101,972053938,46%68,10
Type 64 6534,724453951,28%1449,20
S-517685,503673844,74%716,60
T56 GMC3230,891863847,37%663,81
BT-74106,731663759,46%305,43
105 leFH18B2 5893,765313756,76%2233,23
Type 5 Ke-Ho4226,003833751,35%706,44
M2 Light2186,312633655,56%774,81
Sav m/434222,252543658,33%546,46
T675292,252563655,56%563,97
T7 Combat Car 2141,692533565,71%805,07
Pz.Kpfw. 38 (t)394,741443444,12%113,37
ISU-1528811,683843432,35%533,27
P.435419,063463354,55%1153,68
T71 DA7494,943883250,00%935,60
T376360,783713256,25%906,74
Vickers Medium Mk. II2127,652123154,84%572,51
Black Prince7585,584813141,94%559,61
SU-85B4218,772043158,06%490,44
SU-100M17714,323393138,71%750,99
Object 25791450,356813151,61%1303,75
LTP 3219,393193164,52%1205,00
P26/404258,233053056,67%621,63
Pz.Kpfw. I Ausf. C3203,833103050,00%1000,59
Spähpanzer SP I C7466,003533050,00%769,11
Grant4242,572512857,14%781,87
T1 HMC2134,111282839,29%626,22
Sturmpanzer I Bison3198,611282842,86%525,31
SU-182181,431262842,86%1006,74
T-262167,291912846,43%746,90
SU-76M4129,931412853,57%218,60
M3 Stuart385,501762653,85%201,19
T2 Medium Tank2162,422062650,00%766,70
SU-263317,811932673,08%1107,51
T404411,462772653,85%1089,12
Renault UE 573226,151702630,77%581,79
Alecto4314,962692673,08%995,77
Achilles6367,882742646,15%427,58
BT-7 artillery 3222,232812650,00%805,32
M2 Medium Tank384,641502552,00%157,22
Birch Gun4286,042702548,00%944,86
M24 Chaffee590,713382450,00%121,69
T-109950,215532450,00%742,44
SARL 424330,923312475,00%1382,59
Cruiser Mk. III3170,042012352,17%717,79
D23135,451772254,55%401,38
ST vz. 394393,593962272,73%1681,81
MS-11216,273042259,09%1489,53
Hotchkiss H352131,861702133,33%422,53
Škoda T 245414,203572060,00%1301,75
T1E6 2124,351722040,00%373,21
Super Hellcat 7708,854072060,00%1061,78
Sexton II3183,531811947,37%694,07
SU-76G FT4409,952601957,89%908,27
Marder 38T4407,894471963,16%1231,33
Ikv 1035396,002641844,44%779,14
Type 2597 Chi-Ha3269,222741866,67%1144,13
Cruiser Mk. II2206,672401866,67%1010,43
T-1506602,005401861,11%1094,34
Bat.-Châtillon 12 t8426,003861861,11%671,36
T-34 shielded 5795,946001872,22%2574,44
Type 97 Te-Ke 2187,652611752,94%977,31
M3G FT3198,531761758,82%518,26
43 M. Toldi III 3153,591871735,29%501,54
60G FT5363,812721662,50%732,75
Valentine AT4292,632491656,25%870,33
Light Mk. VIC 2104,131431643,75%351,44
Panzerjäger I287,27851533,33%70,64
AMX 38391,932231566,67%293,69
Renault FT1101,141681442,86%415,03
Renault NC-311279,432831435,71%2003,07
T3 HMC2230,431961457,14%1048,11
AMX AC mle. 467474,432101421,43%356,11
T-29 3261,292401435,71%749,07
Renault FT 75 BS2166,151351361,54%998,04
M4A3E8 Sherman6501,383671353,85%914,77
VK 30.01 (D)6305,005391353,85%465,04
T25 Pilot Number 1 8890,085591353,85%1062,93
AMX ELC bis5378,003771266,67%1546,30
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2109,422901250,00%351,40
Vickers Medium Mk. I1308,093231172,73%2410,82
LT vz. 383216,272971181,82%1021,30
AT-12149,551521145,45%445,34
Cruiser Mk. I1137,001911163,64%682,64
M10 RBFM 5529,734251190,91%1068,54
T-45 2108,501461030,00%285,03
Strv fm/211139,67203966,67%872,43
D12124,67215955,56%508,02
Ikv 723162,44245944,44%273,92
Jagdtiger91143,33523955,56%858,49
Vickers Mk. E Type B2132,13159850,00%406,66
Pvlvv fm/42286,38129825,00%84,68
Cruiser Mk. IV4182,50321887,50%613,55
MKA 2251,75276825,00%913,40
Type 98 Ke-Ni3214,00225757,14%940,77
Universal Carrier 2-pdr284,57136757,14%236,63
Pz.Kpfw. II Ausf. G3177,00255757,14%690,99
T-703198,57281757,14%757,30
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5457,57221714,29%759,42
Stuart I-IV3214,67279633,33%621,86
VK 30.02 (M)6942,67543666,67%2309,81
Strv m/382197,40252540,00%804,96
Type 95 Ha-Go2149,80175520,00%542,76
Renault FT AC2288,00222540,00%1112,80
Pz.Kpfw. I291,00304580,00%394,68
T698310,60412540,00%109,98
Renault Otsu1246,00420450,00%1381,81
M14/412120,25173450,00%264,50
KV-48318,25376450,00%179,74
T-602154,25188450,00%578,32
T-50-2 6408,00370450,00%850,21
LT vz. 352214,673543100,00%1372,17
M22179,00349366,67%875,18
M15/423419,675463100,00%1543,25
Durchbruchswagen 24281,33370366,67%896,56
L-60 2120,00343366,67%682,29
Kolohousenka1109,002051100,00%547,81
Fiat 30001111,003431100,00%613,95
4TP1172,004881100,00%935,19
Sturmpanzer II4441,003401100,00%1627,27
Loyd Gun Carriage21,002091100,00%261,00
T71 CMCD7150,0012910,00%16,55
IS-2 shielded 7748,008011100,00%842,98
T-34 with L-11 4329,0010261100,00%1027,92
T-116 3140,008610,00%289,61
Pz.Sfl. IC 4142,002051100,00%393,46

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 15.12.2017
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 15.12.2017
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 20.09.2014
Opustil klan: 30.01.2016
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 22.11.2016
Opustil klan: 08.12.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 03.02.2016
Opustil klan: 20.11.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 04.01.2013
Opustil klan: 31.01.2016