ParALI14

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.01.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev7538046239
Průměrný tier6,690,008,028,16
Vítězství347546,10%00,00%1736,96%10744,77%
Porážky395452,45%00,00%2758,70%12652,72%
Remízy1091,45%00,00%24,35%62,51%
Přežito bitev95912,72%00,00%510,87%2610,88%
Zničeno tanků | Ø28480,3800,00120,26660,28
Poměr zabití / smrtí0,430,000,290,31
Detekováno tanků | Ø106931,4200,00631,374681,96
Průměrné poškození517,970,00522,61551,36
Obsazování báze | Ø67600,9000,0000,00370,15
Obrana báze | Ø4120,0500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti485,370,00504,46577,98
WN7606,050,00355,10540,92
WN8619,870,00344,24511,26
Celkem
Bitev7538
Průměrný tier6,69
Vítězství347546,10%
Porážky395452,45%
Remízy1091,45%
Přežito bitev95912,72%
Zničeno tanků | Ø28480,38
Poměr zabití / smrtí0,43
Detekováno tanků | Ø106931,42
Průměrné poškození517,97
Obsazování báze | Ø67600,90
Obrana báze | Ø4120,05
Průměrné zkušenosti485,37
WN7606,05
WN8619,87
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev46
Průměrný tier8,02
Vítězství1736,96%
Porážky2758,70%
Remízy24,35%
Přežito bitev510,87%
Zničeno tanků | Ø120,26
Poměr zabití / smrtí0,29
Detekováno tanků | Ø631,37
Průměrné poškození522,61
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti504,46
WN7355,10
WN8344,24
Posledních 30 dní
Bitev239
Průměrný tier8,16
Vítězství10744,77%
Porážky12652,72%
Remízy62,51%
Přežito bitev2610,88%
Zničeno tanků | Ø660,28
Poměr zabití / smrtí0,31
Detekováno tanků | Ø4681,96
Průměrné poškození551,36
Obsazování báze | Ø370,15
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti577,98
WN7540,92
WN8511,26
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev23000
Vítězství1147,83%00,00%00,00%00,00%
Porážky1252,17%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev834,78%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø110,4800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,730,000,000,00
Detekováno tanků | Ø80,3500,0000,0000,00
Průměrné poškození972,170,000,000,00
Obsazování báze | Ø80,3500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø803,4800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti599,350,000,000,00
Celkem
Bitev23
Vítězství1147,83%
Porážky1252,17%
Remízy00,00%
Přežito bitev834,78%
Zničeno tanků | Ø110,48
Poměr zabití / smrtí0,73
Detekováno tanků | Ø80,35
Průměrné poškození972,17
Obsazování báze | Ø80,35
Obrana báze | Ø803,48
Průměrné zkušenosti599,35
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (221)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
ELC EVEN 90 8303,8049021441,59%313,53
Bat.-Châtillon 12 t8351,1754020045,00%401,32
HWK 30 8300,7447219546,15%296,24
T92 HMC101219,1166719051,58%980,74
LPT-67 Šelma9590,9355817644,32%566,77
M53/M5591045,8165617247,09%899,01
Panhard AML Lynx 6x68257,8346716047,50%244,83
AMX ELC bis5177,0131615246,05%371,79
AMX 13 909554,7065513248,48%641,91
T25 AT7458,2846112844,53%384,28
Hotchkiss EBR7211,9640512842,19%184,62
M40/M438965,5966511951,26%1025,28
AMX 12 t6291,9243310844,44%581,93
M127560,3954110252,94%638,16
T-34-856330,8336610132,67%347,85
T9591071,5767310147,52%682,48
Cromwell B 6297,304349945,45%302,93
T288883,546119841,84%710,07
Leo7711,445769041,11%934,37
M446456,624609052,22%631,15
XM57 8835,535618940,45%492,54
Vz. 64 Blesk8600,885998448,81%847,55
Bat.-Châtillon 25 t10892,085348328,92%396,48
Panhard AMD 178B6148,243508246,34%192,66
Bat.-Châtillon 25 t AP9817,506708053,75%686,01
T110E3101519,787247945,57%899,98
Pz.Kpfw. III Ausf. J4204,492317632,89%313,24
M10 Wolverine5282,113197541,33%374,30
VK 30.01 (H)5349,913677444,59%595,59
AMX 13 757301,054967454,05%483,28
Panhard EBR 909488,196157451,35%556,95
Ares 758946,396897244,44%911,34
50TP Tyszkiewicza91188,237136547,69%875,81
BT-74192,802926445,31%540,59
Spähpanzer SP I C7377,135266440,63%461,05
14TP4173,402606344,44%420,20
G.W. Panther7578,856016154,10%592,16
T207840,186725752,63%1134,33
Type T-345345,043825648,21%791,80
T6 Medium4266,513025545,45%425,31
MT-256241,043805440,74%460,63
Churchill VII6537,985335347,17%799,50
UDES 14 Alt 58909,895735333,96%814,63
Škoda T 256558,135325250,00%902,97
StuG III Ausf. B4211,882265133,33%272,41
StuG III Ausf. G5419,783875056,00%874,05
T71 CMCD7364,005015040,00%494,55
T376308,574834946,94%648,39
Stone Sentinel 8596,245514940,82%294,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5321,103554845,83%645,15
45TP Habicha7683,455374738,30%618,44
O-Ni7924,896634742,55%1000,11
M36 Jackson6501,985004555,56%797,49
Type 3 Chi-Nu5452,894114445,45%1136,07
M8A14296,733064440,91%601,81
Crusader6368,844764332,56%929,03
53TP Markowskiego8789,106044245,24%643,99
T-345453,204684153,66%1211,18
Strv 746492,805034160,98%858,45
VK 28.016256,664764156,10%593,46
Maus10972,907514055,00%627,41
Tiger (P)7783,856634052,50%994,94
Tiger I7909,336053941,03%991,13
S-517589,005043941,03%458,82
B14208,583093852,63%495,11
P26/404304,032893839,47%576,06
M66371,694203641,67%310,41
VK 36.01 (H)6523,004903542,86%658,86
T297478,494193525,71%279,36
25TP KSUST II5206,533173444,12%256,96
Churchill I5410,323713432,35%595,31
Pz.Kpfw. II Luchs4128,242303450,00%282,57
Mitsu 1085393,683413441,18%450,40
FV224 Chopper71244,478033444,12%1349,11
IS-7101086,828043357,58%750,22
Matilda4208,562543243,75%329,58
T-284136,562293240,63%157,24
Ikv 65 Alt II6537,194183237,50%741,69
59-166350,785013259,38%889,71
Type 1 Chi-He4296,062843141,94%781,32
AT 25485,354763148,39%1039,17
O-Ho8843,806503050,00%739,38
Ares 859619,836253046,67%352,49
Semovente M415240,592902944,83%299,37
VK 30.01 (P)6755,176122948,28%1207,01
T1 Heavy5438,685272867,86%900,29
M5 Stuart4203,462582839,29%389,31
Taschenratte11993,867102842,86%340,06
O-I6725,116062762,96%1301,68
AEC Armoured Car5268,563482755,56%466,02
Pawlack Tank6662,195602740,74%875,23
AMX 38355,041702634,62%0,00
Type 3 Ho-Ni III5382,503212642,31%574,98
KV-15215,623492650,00%250,73
Grille5365,283272536,00%576,45
40TP Habicha6194,672702425,00%58,92
Valentine3254,042492437,50%739,17
M4A3E8 Sherman6616,836292369,57%1187,67
AMX 13 10510858,967272356,52%851,73
Hummel6630,644872245,45%780,45
A-205377,274302245,45%1375,02
Tiger II8759,506522254,55%743,29
LTG7402,956362250,00%661,36
Škoda T 245275,193422152,38%606,49
ARL 446445,384792142,86%544,47
M5A1 Stuart4298,053022147,62%921,40
Sav m/434181,762862161,90%452,48
SU-86454,104592152,38%550,57
SU-76M4178,402562070,00%499,32
BDR G1 B5667,105342060,00%1409,52
Cavalier5365,753472040,00%611,61
Tiger 131 6356,653852030,00%276,74
Pz.Kpfw. III Ausf. E3253,113271963,16%869,00
Type 586377,214521947,37%523,98
M24 Chaffee5324,004271952,63%1122,81
SU-122A5276,842731947,37%467,18
Kpz. Erich Konzept I 91016,956461942,11%647,90
Miel 8417,114001926,32%127,25
Strv m/40L3237,942531844,44%676,71
M4A1 Sherman5405,944591850,00%927,00
DS PZInż5269,723301855,56%454,57
VK 16.02 Leopard5353,833941850,00%953,05
S35 CA5450,834221850,00%878,35
M-II-Y7808,117031844,44%968,11
Object Kust 8982,566541861,11%907,25
AMX 13 F3 AM6362,183821741,18%282,72
T-703182,252261637,50%442,03
BT-53340,063941668,75%1019,97
GSR 3301 Setter7268,754221637,50%295,97
IS7840,738271586,67%1317,89
AMX 404187,602791533,33%497,43
Type 2597 Chi-Ha3322,872671526,67%1099,22
IS-38806,275311526,67%628,43
SDP 40 Zadymka5457,003691546,67%770,99
Crusader 5.5-in. SP7542,075631560,00%727,52
LT vz. 383204,641981421,43%615,08
Ikv 1035414,144201478,57%1033,76
VK 30.02 (M)6722,646811457,14%1456,52
M3 Stuart3303,154531369,23%1487,39
ST vz. 394280,852841338,46%694,77
P.43 bis6376,774431353,85%584,46
SU-76G FT4234,922591353,85%390,38
Cruiser Mk. IV4314,543551353,85%925,33
KV-26362,003891338,46%342,40
TS-54 8674,776721353,85%608,58
P.435476,084811266,67%1246,84
Škoda T 177389,094691145,45%617,15
Covenanter5378,365001154,55%1455,74
60G FT5310,093041154,55%510,43
Bishop5350,273311145,45%578,30
Emil I8613,004631030,00%354,46
Cruiser Mk. III3153,701821040,00%452,82
Somua S353366,503701050,00%1021,89
Škoda T 56 8568,504641030,00%223,35
T78 6235,203491050,00%145,15
Type 64 6509,204001040,00%958,13
Pz.Kpfw. II255,56149933,33%0,00
Leichttraktor1199,56206944,44%816,51
AMX 13 105 AM mle. 505134,33214944,44%65,63
Cruiser Mk. II2241,00246955,56%1056,52
VK 45.02 (P) Ausf. A81479,33833944,44%1634,46
M18 Hellcat6644,56615977,78%1050,30
Rambo 9700,78570933,33%322,81
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4446,13263850,00%1091,55
WZ-1317412,00458825,00%572,47
IS-M81077,88624837,50%1039,22
AltProto AMX 30 8399,63480837,50%162,62
M15/423185,14303771,43%575,61
10TP3176,43252757,14%582,05
Vickers Mk. E Type B2276,57237728,57%1301,80
Pz.Kpfw. II Ausf. G3119,00242771,43%462,72
Type 1 Ho-Ni II 4220,43312742,86%220,70
SU-100I 5164,14254728,57%2,24
SU-855336,33269633,33%473,63
LT vz. 352142,50151616,67%471,79
Type 95 Ha-Go2137,33204650,00%478,93
VK 30.02 (D)7410,00660683,33%588,37
Semovente M43 Bassotto6287,67361650,00%282,37
M3A3 Stuart 3271,50394650,00%576,97
AMR P.103 2144,50336666,67%500,10
M14/412253,80171520,00%728,68
7TP2147,00168540,00%300,16
KV-37684,80514540,00%567,90
Somua SAu 40441,60153560,00%190,45
T-1506593,20593580,00%933,74
ARL V396534,40511580,00%1026,52
Type 97 Chi-Ha366,252804100,00%261,00
WZ-131G FT6374,00310425,00%342,20
Pz.Kpfw. 38 (K) 5414,25492450,00%580,92
CS-52 LIS 8692,75731475,00%792,40
TS-5 81176,75873475,00%1374,26
Strv m/382408,33443366,67%2165,36
Lago4118,33264333,33%95,27
FCM 362350,00391333,33%1804,35
T-602100,33224333,33%257,85
AAT60 8974,33557333,33%639,39
Kolohousenka1222,00282250,00%1103,99
Strv fm/211289,5022920,00%1442,87
Fiat 30001334,004242100,00%1877,45
Renault FT1783,507942100,00%7954,73
4TP129,001922100,00%261,00
SU-1527475,00423250,00%440,93
MS-11286,5017020,00%1471,96
HWK 128245,0019820,00%106,85
Windhund 81563,0048720,00%1677,48
T3E2 Medium Tank 3185,50328250,00%552,41
Object 703 Version II 8572,50728250,00%383,05
FCM 2C 3729,50634250,00%2457,87
Gonsalo 8359,00534250,00%182,94
Renault NC-311220,003771100,00%1207,31
SU-182242,002571100,00%1600,77
Cruiser Mk. I1252,003811100,00%1570,41
M26 Pershing8991,009961100,00%1458,23
Vz. 71 Tesák101401,0011841100,00%1665,68
AT 860,006310,00%0,00
Nashorn60,0012310,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 6241,004521100,00%584,30
TOG II* 60,003741100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 60,003211100,00%261,00
WZ-111 model 6 8768,008191100,00%671,17
Fantôme 9718,006541100,00%585,43

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 12.01.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 09.01.2026
Opustil klan: 14.01.2026
Pozice: Záložník
Přijat: 19.12.2025
Opustil klan: 05.01.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 23.03.2025
Opustil klan: 16.10.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 24.02.2025
Opustil klan: 13.03.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.02.2025
Opustil klan: 23.02.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 10.02.2025
Opustil klan: 12.02.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.01.2025
Opustil klan: 07.02.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 10.01.2025
Opustil klan: 11.01.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 25.01.2024
Opustil klan: 08.01.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 25.01.2024
Opustil klan: 24.12.2024