Parowa20

clanlogo
Pozice: Záložník
Přijat: 17.01.2021

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev16754000
Průměrný tier7,100,000,000,00
Vítězství881952,64%00,00%00,00%00,00%
Porážky773746,18%00,00%00,00%00,00%
Remízy1981,18%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev478328,55%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø174481,0400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,460,000,000,00
Detekováno tanků | Ø159900,9500,0000,0000,00
Průměrné poškození1.183,590,000,000,00
Obsazování báze | Ø56100,3300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø99520,5900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti518,800,000,000,00
WN71302,960,000,000,00
WN81796,200,000,000,00
Celkem
Bitev16754
Průměrný tier7,10
Vítězství881952,64%
Porážky773746,18%
Remízy1981,18%
Přežito bitev478328,55%
Zničeno tanků | Ø174481,04
Poměr zabití / smrtí1,46
Detekováno tanků | Ø159900,95
Průměrné poškození1.183,59
Obsazování báze | Ø56100,33
Obrana báze | Ø99520,59
Průměrné zkušenosti518,80
WN71302,96
WN81796,20
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev22000
Vítězství1045,45%00,00%00,00%00,00%
Porážky1150,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy14,55%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev940,91%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø190,8600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,460,000,000,00
Detekováno tanků | Ø130,5900,0000,0000,00
Průměrné poškození1.706,680,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø522,3600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti583,820,000,000,00
Celkem
Bitev22
Vítězství1045,45%
Porážky1150,00%
Remízy14,55%
Přežito bitev940,91%
Zničeno tanků | Ø190,86
Poměr zabití / smrtí1,46
Detekováno tanků | Ø130,59
Průměrné poškození1.706,68
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø522,36
Průměrné zkušenosti583,82
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev70000
Vítězství3448,57%00,00%00,00%00,00%
Porážky3651,43%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2941,43%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø540,7700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,320,000,000,00
Detekováno tanků | Ø430,6100,0000,0000,00
Průměrné poškození730,510,000,000,00
Obsazování báze | Ø170,2400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø420,6000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti412,490,000,000,00
Celkem
Bitev70
Vítězství3448,57%
Porážky3651,43%
Remízy00,00%
Přežito bitev2941,43%
Zničeno tanků | Ø540,77
Poměr zabití / smrtí1,32
Detekováno tanků | Ø430,61
Průměrné poškození730,51
Obsazování báze | Ø170,24
Obrana báze | Ø420,60
Průměrné zkušenosti412,49
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev29000
Vítězství1758,62%00,00%00,00%00,00%
Porážky1137,93%00,00%00,00%00,00%
Remízy13,45%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1655,17%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø200,6900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,540,000,000,00
Detekováno tanků | Ø100,3400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.232,170,000,000,00
Obsazování báze | Ø602,0700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø602,0700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti751,520,000,000,00
Celkem
Bitev29
Vítězství1758,62%
Porážky1137,93%
Remízy13,45%
Přežito bitev1655,17%
Zničeno tanků | Ø200,69
Poměr zabití / smrtí1,54
Detekováno tanků | Ø100,34
Průměrné poškození1.232,17
Obsazování báze | Ø602,07
Obrana báze | Ø602,07
Průměrné zkušenosti751,52
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (203)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
M4A1 Sherman5607,8747994256,05%1977,78
G.W. Tiger91781,2148478952,47%2207,73
FV4005 Stage II101777,4349160647,85%1369,11
G.W. E 100101723,8442535548,17%1547,81
KV-8561005,2458335055,71%2027,64
M26 Pershing8987,9349233447,60%1234,65
M10391813,0260731553,65%1941,61
IS-6 81531,9573730655,56%2040,46
Hummel61235,1739429952,17%2212,12
G.W. Panther71586,4150029754,88%2391,03
T6981340,4553728145,55%1855,15
Rhm.-Borsig Waffenträger82387,0871228160,14%3502,62
Jagdpanzer E 100102292,9052427851,80%1749,72
T71 DA7731,3254726549,81%1571,78
SU-14-171110,8546125951,74%1767,72
M40/M4381387,2850425255,56%1720,02
T3281457,7364624550,61%2013,17
SU-14-281565,6558524458,61%2149,45
Grille5765,0932123253,88%2173,63
T207752,7354722449,11%1008,63
ELC EVEN 90 8791,8268722052,27%1676,34
Nashorn61149,6667521351,17%2488,23
Sturer Emil71241,1354520747,83%2088,49
T54E191813,1867920656,31%1890,35
M4A3E8 Sherman6448,5631220242,57%723,64
Waffenträger auf Pz. IV92560,8677618552,97%2776,36
M4A3E2 Sherman Jumbo6820,8660318350,27%1932,38
50TP Tyszkiewicza91786,2863517154,97%1848,67
TVP T 50/51102154,7358116951,48%1950,82
60TP Lewandowskiego102139,3157216755,69%1732,15
M1271290,8051316550,91%2061,97
Object 261101744,0168416158,39%1615,40
AMX 50 Foch91853,5462516158,39%1842,78
AMX AC mle. 4881116,3147716051,25%1248,34
T2971374,8368515856,33%2063,50
M3 Lee4269,9727915547,74%915,05
T216488,0146215556,13%1531,33
Type 586872,6672914955,70%2064,32
Sturmpanzer II4556,2831514160,28%2586,75
ISU-15281434,1363213652,94%1532,09
FV4004 Conway91741,7160813656,62%1781,19
Panhard EBR 105101047,3250213648,53%1210,01
M7 Priest3770,4134513558,52%2836,45
T57 Heavy101846,1852713551,11%1428,20
AMX 13 F3 AM61093,2962513454,48%1940,25
Grille 15101725,2542813348,87%1218,16
T71 CMCD7483,0542613252,27%1010,81
AMX AC mle. 467746,2750312847,66%906,89
Lorraine 155 mle. 5071195,8245511556,52%1679,98
Jagdpanther II81558,0866311358,41%1778,28
AMX 13 105 AM mle. 505891,9139911165,77%2465,13
Panhard EBR 909768,6566611043,64%946,87
KV-15533,2635010750,47%1094,61
FV3046699,4243810653,77%1309,39
Jagdpanther71367,1259010361,17%2264,83
ARL V396767,8441810353,40%1562,80
Jagdtiger92064,7872610144,55%1779,03
M4461310,3749010159,41%2882,38
Škoda T 5091877,368149951,52%1972,37
Crusader 5.5-in. SP7995,595059853,06%1498,02
AT 861035,067509755,67%2127,26
Panhard AML Lynx 6x68749,316649746,39%1310,95
Type 4 Chi-To6994,477489453,19%2379,74
Hotchkiss EBR7715,807068757,47%1712,56
SU-263407,442488556,47%1428,44
M18 Hellcat6604,993778544,71%972,72
SU-861095,754828453,57%1559,44
T110E5101884,436458448,81%1471,75
T-284461,023388359,04%1749,86
Pz.Sfl. IVc5807,804648153,09%2543,81
Challenger7866,055307851,28%1154,05
53TP Markowskiego81466,776587560,00%1938,59
M75389,474727552,00%1583,57
SU-54553,423727464,86%1827,37
Wespe3386,352677167,61%1789,04
Waffenträger auf E 100102670,595427152,11%2020,05
SU-122A5798,814116852,94%2158,55
45TP Habicha71113,776496459,38%1798,29
T26E5 Patriot 81214,087146445,31%1426,96
Bishop5678,034616254,84%1838,28
Type 3 Chi-Nu5593,775606157,38%1941,74
AMX 50 Foch B102148,654776043,33%1543,14
Type T-345482,794535837,93%1460,39
Charioteer8783,954995834,48%587,84
Ikv 1035631,214985653,57%2093,70
M415882,864755662,50%2006,41
Konštrukta T-34/10071024,397095459,26%1643,38
UDES 0381489,816625461,11%1813,26
M41 Walker Bulldog8377,263505444,44%439,94
Ikv 65 Alt II6800,404915350,94%1693,73
VK 100.01 (P)81355,427495358,49%1715,87
25TP KSUST II5365,583425259,62%833,14
40TP Habicha6784,084945250,00%1621,67
M5A1 Stuart4189,553234959,18%607,76
T-50-2 6260,553844948,98%537,16
T675634,245024546,67%1534,23
IS71054,825844450,00%1523,30
M2 Medium Tank3158,471874351,16%489,93
Super Hellcat 7825,324494156,10%1215,29
14TP4253,032494052,50%900,92
Panhard AMD 178B6444,205354042,50%1142,73
AT 25656,585953855,26%1806,46
Marder 38T4421,654013745,95%1016,38
StuG III Ausf. G5734,974703557,14%2099,02
S35 CA5779,434953554,29%2431,65
Birch Gun4316,633493557,14%1401,65
Strv m/425443,473113452,94%1174,23
IS-2 shielded 71392,536043455,88%2084,19
Crusader6420,633783253,13%1365,73
Lorraine 39L AM3569,972673138,71%2171,40
Sav m/434316,734483060,00%933,93
T2 Medium Tank2110,501683040,00%354,42
Tiger (P)7641,035863040,00%577,93
Pz.Kpfw. II Luchs4366,574332857,14%1552,29
Jagdpanzer IV61057,387452653,85%2340,24
Somua SAu 404305,683622552,00%775,33
AMX 38386,39143238,70%14,69
Covenanter5225,913662347,83%608,83
Alecto4434,654632356,52%1366,83
VK 16.02 Leopard5316,323502250,00%999,30
Lago4393,573762161,90%1493,39
T7 Combat Car 2170,852222045,00%788,96
T1 Cunningham1176,562781855,56%1174,86
Renault NC-311116,391801838,89%429,57
StuG IV 5458,612561844,44%980,87
Type 91 Heavy3109,291511752,94%236,52
Light Mk. VIC 2125,652361752,94%615,65
M3 Stuart3232,812771668,75%1064,63
P.435390,133761650,00%920,26
Valentine AT4185,201721520,00%290,29
Achilles6530,133211540,00%761,90
Type 1 Chi-He4298,003751457,14%884,23
Type 97 Chi-Ha3222,503231457,14%754,35
AMX 404327,853941353,85%1450,92
Cruiser Mk. IV4161,541521315,38%247,26
Renault UE 573197,382681353,85%579,20
LT vz. 38374,001441233,33%15,13
M15/423284,422231241,67%645,37
Ikv 723248,333161250,00%691,85
LTP 3254,252561241,67%1194,08
Marder II3240,642551145,45%639,33
T-46398,401131020,00%155,23
Ikv 90 Typ B71061,307251050,00%1797,56
M8A14673,407611080,00%2478,76
T92 8291,402871040,00%282,64
Vickers Mk. E Type B2141,33140933,33%382,56
Pvlvv fm/42276,38118825,00%44,04
SU-182250,75145850,00%1473,28
P.43 bis6403,2921170,00%408,70
Sexton II3284,14280757,14%1406,35
AMX Canon d'assaut 105 81378,43464742,86%1574,17
Vickers Medium Mk. I175,0066633,33%138,87
Chi-Ni2174,33318666,67%931,70
Strv m/40L3329,17438666,67%1353,37
P26/404440,675356100,00%1521,72
T1 HMC2117,17152666,67%693,31
Sturmpanzer I Bison347,50169650,00%89,84
Type 2597 Chi-Ha3276,17266666,67%1196,27
M5 Stuart469,17241616,67%3,10
Type 89 I-Go/Chi-Ro279,67158666,67%282,99
Universal Carrier 2-pdr2175,33243650,00%652,98
Pz.Kpfw. I Ausf. C3169,67411666,67%944,22
T499380,00352633,33%200,88
T-45 2416,33420633,33%2128,69
T28 Concept 71092,33537650,00%1506,38
Strv m/382148,60242520,00%482,87
Renault FT 75 BS2179,40206580,00%1188,84
7TP284,80139540,00%46,92
10TP3205,80167520,00%589,81
T3 HMC2163,80192560,00%723,50
Loyd Gun Carriage263,80152580,00%411,82
G.Pz. Mk. VI (e)2204,60148520,00%1141,90
D1265,00150425,00%27,99
BT-7 artillery 3328,50393425,00%1124,64
Kolohousenka1194,33336366,67%1087,88
TKS z n.k.m. 20 mm 2252,67441366,67%1485,09
M2 Light2218,67339366,67%1040,39
Pz.Sfl. IC 4156,00301366,67%433,92
T-29 3749,006173100,00%3822,21
T1E6 2127,001753100,00%591,01
Strv fm/211211,50267250,00%1184,48
Fiat 30001274,50292250,00%1591,83
Renault Otsu1216,50304250,00%960,46
Leichttraktor1243,5019120,00%1130,23
Panzerjäger I2273,00231250,00%1062,00
Renault FT AC2188,00179250,00%585,32
Cruiser Mk. III3227,00242250,00%1091,45
T14 51182,0065710,00%2622,19
Renault FT164,003361100,00%377,41
M14/412392,005921100,00%1837,27
BT-22285,005061100,00%1709,17
4TP143,001511100,00%261,00
Hotchkiss H35227,002461100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2109,0023910,00%313,62
MS-1129,0011510,00%0,00
T-262153,002321100,00%916,53
AT-12665,003251100,00%3426,98
Cruiser Mk. I1223,003251100,00%1349,15
Pz.Kpfw. I2136,004571100,00%662,47
FCM 362129,004461100,00%613,29
AMR 35 2164,0011710,00%471,96
T-116 3289,003381100,00%1157,62
Pz.Kpfw. T 15 3278,003891100,00%1562,83

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Záložník
Přijat: 17.01.2021
Pozice: Záložník
Přijat: 17.01.2021
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 22.08.2019
Opustil klan: 19.04.2020
Pozice: Vojín
Přijat: 27.12.2013