Pebloo

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.10.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev17662008
Průměrný tier7,290,000,009,00
Vítězství919752,07%00,00%00,00%450,00%
Porážky824446,68%00,00%00,00%450,00%
Remízy2211,25%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev585433,14%00,00%00,00%112,50%
Zničeno tanků | Ø174500,9900,0000,0040,50
Poměr zabití / smrtí1,480,000,000,57
Detekováno tanků | Ø144850,8200,0000,0030,38
Průměrné poškození1.184,990,000,00997,38
Obsazování báze | Ø152930,8700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø150340,8500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti494,180,000,00695,13
WN71256,690,000,00634,48
WN81592,910,000,00733,53
Celkem
Bitev17662
Průměrný tier7,29
Vítězství919752,07%
Porážky824446,68%
Remízy2211,25%
Přežito bitev585433,14%
Zničeno tanků | Ø174500,99
Poměr zabití / smrtí1,48
Detekováno tanků | Ø144850,82
Průměrné poškození1.184,99
Obsazování báze | Ø152930,87
Obrana báze | Ø150340,85
Průměrné zkušenosti494,18
WN71256,69
WN81592,91
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev8
Průměrný tier9,00
Vítězství450,00%
Porážky450,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev112,50%
Zničeno tanků | Ø40,50
Poměr zabití / smrtí0,57
Detekováno tanků | Ø30,38
Průměrné poškození997,38
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti695,13
WN7634,48
WN8733,53
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev121000
Vítězství6150,41%00,00%00,00%00,00%
Porážky5242,98%00,00%00,00%00,00%
Remízy86,61%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev4940,50%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø820,6800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,140,000,000,00
Detekováno tanků | Ø710,5900,0000,0000,00
Průměrné poškození1.516,880,000,000,00
Obsazování báze | Ø1291,0700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø240,2000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti669,310,000,000,00
Celkem
Bitev121
Vítězství6150,41%
Porážky5242,98%
Remízy86,61%
Přežito bitev4940,50%
Zničeno tanků | Ø820,68
Poměr zabití / smrtí1,14
Detekováno tanků | Ø710,59
Průměrné poškození1.516,88
Obsazování báze | Ø1291,07
Obrana báze | Ø240,20
Průměrné zkušenosti669,31
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev11000
Vítězství436,36%00,00%00,00%00,00%
Porážky763,64%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev218,18%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø80,7300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,890,000,000,00
Detekováno tanků | Ø90,8200,0000,0000,00
Průměrné poškození1.116,820,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø635,7300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti452,180,000,000,00
Celkem
Bitev11
Vítězství436,36%
Porážky763,64%
Remízy00,00%
Přežito bitev218,18%
Zničeno tanků | Ø80,73
Poměr zabití / smrtí0,89
Detekováno tanků | Ø90,82
Průměrné poškození1.116,82
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø635,73
Průměrné zkušenosti452,18
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5000
Vítězství120,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky480,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev120,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø61,2000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø40,8000,0000,0000,00
Průměrné poškození569,400,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti299,000,000,000,00
Celkem
Bitev5
Vítězství120,00%
Porážky480,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev120,00%
Zničeno tanků | Ø61,20
Poměr zabití / smrtí1,50
Detekováno tanků | Ø40,80
Průměrné poškození569,40
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti299,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev49000
Vítězství2346,94%00,00%00,00%00,00%
Porážky2551,02%00,00%00,00%00,00%
Remízy12,04%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1326,53%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø370,7600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,030,000,000,00
Detekováno tanků | Ø270,5500,0000,0000,00
Průměrné poškození674,760,000,000,00
Obsazování báze | Ø70,1400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1623,3100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti473,470,000,000,00
Celkem
Bitev49
Vítězství2346,94%
Porážky2551,02%
Remízy12,04%
Přežito bitev1326,53%
Zničeno tanků | Ø370,76
Poměr zabití / smrtí1,03
Detekováno tanků | Ø270,55
Průměrné poškození674,76
Obsazování báze | Ø70,14
Obrana báze | Ø1623,31
Průměrné zkušenosti473,47
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev48000
Vítězství2143,75%00,00%00,00%00,00%
Porážky2654,17%00,00%00,00%00,00%
Remízy12,08%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2041,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø410,8500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,460,000,000,00
Detekováno tanků | Ø180,3800,0000,0000,00
Průměrné poškození1.245,770,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3998,3100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti476,020,000,000,00
Celkem
Bitev48
Vítězství2143,75%
Porážky2654,17%
Remízy12,08%
Přežito bitev2041,67%
Zničeno tanků | Ø410,85
Poměr zabití / smrtí1,46
Detekováno tanků | Ø180,38
Průměrné poškození1.245,77
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø3998,31
Průměrné zkušenosti476,02
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev297000
Vítězství16655,89%00,00%00,00%00,00%
Porážky12943,43%00,00%00,00%00,00%
Remízy20,67%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev13846,46%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2490,8400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,570,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1250,4200,0000,0000,00
Průměrné poškození1.030,090,000,000,00
Obsazování báze | Ø3821,2900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø4031,3600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti455,890,000,000,00
Celkem
Bitev297
Vítězství16655,89%
Porážky12943,43%
Remízy20,67%
Přežito bitev13846,46%
Zničeno tanků | Ø2490,84
Poměr zabití / smrtí1,57
Detekováno tanků | Ø1250,42
Průměrné poškození1.030,09
Obsazování báze | Ø3821,29
Obrana báze | Ø4031,36
Průměrné zkušenosti455,89
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev23000
Vítězství1356,52%00,00%00,00%00,00%
Porážky1043,48%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1147,83%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø160,7000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø311,3500,0000,0000,00
Průměrné poškození1.674,650,000,000,00
Obsazování báze | Ø391,7000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø251,0900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti384,520,000,000,00
Celkem
Bitev23
Vítězství1356,52%
Porážky1043,48%
Remízy00,00%
Přežito bitev1147,83%
Zničeno tanků | Ø160,70
Poměr zabití / smrtí1,33
Detekováno tanků | Ø311,35
Průměrné poškození1.674,65
Obsazování báze | Ø391,70
Obrana báze | Ø251,09
Průměrné zkušenosti384,52
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (179)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Jagdpanzer E 100102053,06581111851,16%1676,03
G.W. E 100101760,9649592949,41%1728,31
Pz.Kpfw. T 25 5542,8045279756,71%1737,13
ST-I91652,2453971352,88%1805,78
IS-4101990,4260368448,83%1710,67
M36 Jackson61018,1355156957,47%2291,80
G.W. Tiger91689,7845852352,96%2013,27
G.W. Panther71563,5844650651,98%2307,26
Jagdtiger92114,0562449752,11%2103,55
E 100101913,5560249252,03%1614,17
KV-856948,3163038355,35%2020,55
Ferdinand81680,9952237253,76%2022,68
KV-481295,3251036147,65%1681,12
Tiger (P)71036,0846435348,73%1485,78
Type 59 81114,7860230951,46%1589,38
KV-15565,8040330858,12%1328,44
T-1506788,9947730259,60%1533,84
O-I6793,2747027458,03%1619,42
Hummel61021,4334727152,03%1804,86
KV-37740,0036424748,99%865,60
KV-26838,9150924753,85%1532,22
Tiger II81426,3664424451,64%1885,81
IS-381466,7561224254,13%1884,35
E 7591498,2176624050,83%1450,30
AMX 50 12091434,6551423851,26%1381,29
T-1091708,7957421960,27%1884,42
VK 30.01 (P)6511,2231421745,62%754,32
IS-7101643,2157421449,07%1266,77
AMX 50 10081363,3363321248,58%1724,48
Jagdpanzer IV6575,2629219348,70%982,25
BDR G1 B5639,2439219260,42%1533,77
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5320,9323817147,95%685,36
AMX 12 t6324,7732916652,41%810,53
StuG III Ausf. G5308,2520715846,84%580,68
FV215b (183) 101497,2460715650,64%1040,32
ARL 446781,8040513851,45%1469,11
Pz.Kpfw. I Ausf. C3195,4038113658,09%1061,28
Grille5575,1525413153,44%1317,30
Taschenratte112323,9079312747,24%1291,75
AMX M4 mle. 457887,9667312555,20%1184,63
Maus101693,3673610844,44%1155,81
T-437911,8558110254,90%1685,93
Tiger I71181,6565210056,00%1870,64
T25 Pilot Number 1 8939,835489953,54%1313,09
Object 430U101473,305399851,02%1122,05
AMX 13 757506,014629143,96%980,29
SU-130PM 81437,427568353,01%1437,39
Sturmpanzer II4307,661798253,66%1035,40
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4202,551788051,25%389,29
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4110,392038048,75%184,62
T-284116,871587946,84%153,85
Type T-345491,534537956,96%1668,75
IS71289,057717754,55%1999,28
AMX 50 B101496,125077642,11%955,52
O-Ni71092,635327352,05%1474,29
AT 25515,153367347,95%1386,29
S35 CA5770,705697160,56%2098,34
Tetrarch 2161,012357048,57%732,27
Super Hellcat 7848,975036953,62%1257,46
T1 Cunningham1175,913566848,53%1184,91
Pz.Kpfw. 35 (t)2154,731796445,31%676,83
AMX 404226,632506454,69%874,92
Ikv 1035537,173736459,38%1690,81
Pz.Kpfw. II Luchs4279,223615933,90%984,43
T28 Concept 71007,765625961,02%1526,43
Type 586646,095775752,63%1240,57
KV-137654,466525747,37%1039,91
M10 Wolverine5678,526055655,36%1932,73
T-4481095,645185345,28%1537,04
B14197,342455054,00%453,18
Ikv 65 Alt II6752,654014955,10%1419,01
O-Ho81131,165754957,14%1286,15
M75330,984774951,02%1368,98
25TP KSUST II5342,873374663,04%829,64
M10391472,527844447,73%1268,44
Type 5 Heavy101793,716044250,00%1181,48
Churchill I5729,835564148,78%1762,28
AT 86551,244744148,78%879,83
Somua SAu 404372,853164158,54%1064,40
O-I Experimental5697,534304052,50%1584,08
Churchill VII6615,794433948,72%957,71
Pz.Kpfw. 38 (t)3114,411383745,95%199,69
Hotchkiss H352154,562123647,22%625,47
M5 Stuart489,402303551,43%107,84
M415521,813043243,75%710,35
StuG IV 5476,633483234,38%1048,66
M5A1 Stuart4317,743043164,52%1371,16
Matilda4244,522982951,72%532,63
Type 4 Heavy91051,144822944,83%732,02
T3281344,248132951,72%1401,96
Alecto4379,002882860,71%1166,85
BT-74101,921372638,46%86,55
Renault FT AC2308,882392638,46%1448,94
M374440,443112556,00%1663,92
Sturmpanzer I Bison3163,651512360,87%581,95
T404597,615462352,17%1854,90
Valentine AT4393,962772356,52%1305,48
14TP4271,642752263,64%1078,68
AMX 383114,001722240,91%128,28
Marder 38T4558,574992152,38%1699,89
Type 97 Chi-Ha3362,204162065,00%1553,11
CS-6310892,006342060,00%622,18
Sav m/434447,953071942,11%1424,67
T2971359,219621968,42%2054,21
Pz.Kpfw. 5581194,587281942,11%852,58
Renault Otsu1477,503661850,00%2763,21
Vickers Medium Mk. III3141,721631844,44%343,65
Type 95 Heavy4324,112271833,33%999,88
M2 Medium Tank3194,502851850,00%631,38
VK 16.02 Leopard5214,563351850,00%605,62
M3 Stuart3184,062531752,94%704,83
M661002,887121752,94%1687,94
Renault FT 75 BS2217,181341735,29%1433,57
T-463173,122041758,82%689,07
Renault UE 573337,122611758,82%1246,92
Type 2597 Chi-Ha3202,062421662,50%770,88
T216184,942861650,00%338,49
Type 1 Chi-He4340,534211553,33%1142,72
T110E5101992,207041533,33%1208,25
M446838,534301546,67%1296,94
Vickers Medium Mk. II2172,931511442,86%728,60
M7 Priest3188,791261421,43%254,64
Leichttraktor169,361031154,55%195,32
Bat.-Châtillon 12 t8566,824581136,36%845,58
D23157,202081070,00%653,70
Vickers Mk. E Type B2122,701401040,00%326,02
40TP Habicha6412,704001050,00%609,44
Pz.Sfl. IVc5753,904931070,00%2091,65
SU-263277,22343966,67%889,28
Valentine II 4261,89423933,33%760,84
TOG II* 6533,63463862,50%891,52
MS-1165,0097742,86%99,66
Type 91 Heavy3231,86340757,14%831,41
T3 HMC2244,29338757,14%1138,98
Loyd Gun Carriage2124,14120742,86%712,00
Vickers Medium Mk. I1128,00134633,33%509,60
Chi-Ni2193,33206666,67%989,25
BT-2280,17197666,67%349,03
10TP3155,17218650,00%503,60
M2 Light2163,83208650,00%550,90
Marder II3290,33427666,67%1035,12
Pz.Kpfw. I2135,83219616,67%369,35
GSOR the TANK 9280,00289633,33%0,00
Heavy Tank No. VI 61215,5051760,00%2515,04
Strv fm/211146,40320560,00%864,44
Renault FT127,8049520,00%0,00
T-262173,40143540,00%644,68
Universal Carrier 2-pdr2284,80260560,00%1377,71
Ikv 723204,50191450,00%506,47
SU-182135,00238450,00%700,27
Type 89 I-Go/Chi-Ro2143,50184425,00%350,27
T56 GMC3368,25496450,00%1535,86
Black Prince II 7930,25456425,00%946,89
LTP 3211,0014240,00%971,71
BT-7 artillery 3197,00236450,00%615,36
Fiat 30001149,33245366,67%847,91
Pvlvv fm/422161,33168333,33%477,25
Black Prince7667,67384333,33%592,85
T1E6 260,33109333,33%16,32
Light Mk. VIC 245,00131333,33%0,00
Kolohousenka1120,50128250,00%418,82
M14/412178,00205250,00%520,56
Panzerjäger I2309,00370250,00%1203,57
SDP 44 Burza6626,00554250,00%948,52
Progetto M35 mod. 46 8307,50371250,00%176,08
T2 Light Tank 2238,006102100,00%1244,52
43 M. Toldi III 367,5017120,00%34,26
Fantôme 92031,00716250,00%1974,50
LT vz. 352142,003321100,00%767,87
TKS z n.k.m. 20 mm 2152,0014210,00%522,19
4TP154,001271100,00%261,00
Renault NC-31144,0012610,00%3,10
D1269,001611100,00%309,78
T2 Medium Tank2302,006451100,00%1950,98
Type 3 Ju-Nu60,002671100,00%261,00
AMX ELC bis50,0012610,00%0,00
Windhund 81914,0043010,00%1503,05
Pz.Sfl. IC 40,002691100,00%261,00
T-45 242,005410,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 12.10.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 14.09.2026
Opustil klan: 05.10.2026
Pozice: Záložník
Přijat: 20.09.2014
Opustil klan: 03.02.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 06.02.2016
Opustil klan: 16.03.2016
Pozice: Záložník
Přijat: 31.03.2014
Opustil klan: 04.02.2016