Punki62

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 10.12.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1445403777
Průměrný tier7,530,008,818,58
Vítězství749451,85%00,00%2259,46%4659,74%
Porážky684047,32%00,00%1540,54%3140,26%
Remízy1200,83%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev437530,27%00,00%1129,73%2431,17%
Zničeno tanků | Ø120740,8400,00381,03710,92
Poměr zabití / smrtí1,200,001,461,34
Detekováno tanků | Ø124610,8600,00290,78600,78
Průměrné poškození1.186,690,001.673,591.854,77
Obsazování báze | Ø79570,5500,0000,00670,87
Obrana báze | Ø93710,6500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti587,740,00911,24928,34
WN71141,820,001287,171328,99
WN81489,970,001773,771948,08
Celkem
Bitev14454
Průměrný tier7,53
Vítězství749451,85%
Porážky684047,32%
Remízy1200,83%
Přežito bitev437530,27%
Zničeno tanků | Ø120740,84
Poměr zabití / smrtí1,20
Detekováno tanků | Ø124610,86
Průměrné poškození1.186,69
Obsazování báze | Ø79570,55
Obrana báze | Ø93710,65
Průměrné zkušenosti587,74
WN71141,82
WN81489,97
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev37
Průměrný tier8,81
Vítězství2259,46%
Porážky1540,54%
Remízy00,00%
Přežito bitev1129,73%
Zničeno tanků | Ø381,03
Poměr zabití / smrtí1,46
Detekováno tanků | Ø290,78
Průměrné poškození1.673,59
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti911,24
WN71287,17
WN81773,77
Posledních 30 dní
Bitev77
Průměrný tier8,58
Vítězství4659,74%
Porážky3140,26%
Remízy00,00%
Přežito bitev2431,17%
Zničeno tanků | Ø710,92
Poměr zabití / smrtí1,34
Detekováno tanků | Ø600,78
Průměrné poškození1.854,77
Obsazování báze | Ø670,87
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti928,34
WN71328,99
WN81948,08
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø22,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.433,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti102,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø22,00
Průměrné poškození1.433,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti102,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství466,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky233,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev233,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,8300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,250,000,000,00
Detekováno tanků | Ø111,8300,0000,0000,00
Průměrné poškození599,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø569,3300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø203,3300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti717,170,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství466,67%
Porážky233,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev233,33%
Zničeno tanků | Ø50,83
Poměr zabití / smrtí1,25
Detekováno tanků | Ø111,83
Průměrné poškození599,00
Obsazování báze | Ø569,33
Obrana báze | Ø203,33
Průměrné zkušenosti717,17
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev37000
Vítězství1232,43%00,00%00,00%00,00%
Porážky2567,57%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1232,43%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø260,7000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,040,000,000,00
Detekováno tanků | Ø220,5900,0000,0000,00
Průměrné poškození873,350,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø40,1100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti381,270,000,000,00
Celkem
Bitev37
Vítězství1232,43%
Porážky2567,57%
Remízy00,00%
Přežito bitev1232,43%
Zničeno tanků | Ø260,70
Poměr zabití / smrtí1,04
Detekováno tanků | Ø220,59
Průměrné poškození873,35
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø40,11
Průměrné zkušenosti381,27
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (150)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
AMX Chasseur de chars 81146,25692118551,73%1671,90
T34 81349,5870771254,63%1678,40
Conqueror91987,1663849152,14%2120,29
Centurion Mk. 7/191856,8061448252,70%1983,84
AMX 13 909928,0762747949,27%1452,44
O-I6756,6149742954,55%1344,02
T110E3102302,3369137953,56%1893,62
Centurion Action X102318,7682837258,87%2010,46
G.W. Tiger (P)81198,9960337153,10%1457,57
Type 5 Heavy101986,5470135751,82%1530,77
Type 4 Heavy91305,3671428152,31%1206,79
O-Ho8991,0260326946,47%995,64
T3092125,9657426844,78%2053,83
T9591478,6170926454,92%1147,07
O-I Experimental5536,3034926050,38%973,67
O-Ni7801,4141925350,59%935,40
Waffenträger auf Pz. IV91931,9465223447,01%1701,92
T675331,0424722946,29%562,24
T25 AT7730,0350422848,68%849,44
Caernarvon81266,1769821251,42%1581,56
Bat.-Châtillon 25 t AP91449,3464720551,22%1607,03
Rhm.-Borsig Waffenträger81426,6770519753,30%1535,77
AMX ELC bis5351,8841419651,53%1261,67
T2881223,3968719355,44%1354,37
Strv S1 81705,6181317862,92%2018,27
11081212,8357317746,89%1292,46
AMX 50 10081475,0757417749,15%1741,70
G.W. Tiger91462,5947117347,40%1315,41
Centurion Mk. I81080,9272716950,89%1537,13
M36 Jackson6464,3027816145,96%591,63
WZ-111 model 1-491683,6372915345,75%1456,31
IS-271078,5654515359,48%1681,16
G.W. Panther7896,6451915148,34%1057,17
M10 Wolverine5269,4022412649,21%421,13
AMX 50 Foch92067,5393011457,89%1938,77
AMX 12 t6390,0847711348,67%897,64
Hummel6653,6242810641,51%825,60
Churchill I5302,3123410438,46%391,89
T28 Prototype81428,5471410446,15%1457,63
AMX 13 757620,2466810348,54%1284,63
FV4005 Stage II101428,1966410354,37%1018,66
Chrysler K GF 81358,8192410263,73%1759,57
AMX 50 12091666,3872010148,51%1537,65
M8A14188,351969952,53%357,69
Type 586727,224669858,16%1630,04
Churchill VII6490,074239647,92%761,47
Strv 746741,464539456,38%1493,91
Ikv 65 Alt II6739,563669343,01%1347,01
Cromwell6675,366389254,35%1465,08
Sturer Emil71189,796269043,33%1682,67
Black Prince7812,177018863,64%1117,26
SU-130PM 81655,948118750,57%1797,05
AMX 50 B102464,187738454,76%2011,97
T28 Concept 71289,365738459,52%2327,43
Type 95 Heavy4166,831868345,78%371,79
AMX AC mle. 4881535,998408253,66%1912,82
T25/27949,616348050,00%1379,16
Comet7831,517457964,56%1603,16
Grille5313,032237935,44%401,62
VK 100.01 (P)81470,638967959,49%1646,03
AMX M4 mle. 4571031,625897755,84%1470,74
Ikv 90 Typ B7922,294077248,61%1373,43
Nashorn6675,205127054,29%1163,51
Bat.-Châtillon 12 t8661,414806851,47%1190,75
Stuart I-IV3189,822216547,69%659,62
T404251,602056546,15%484,76
ARL 446797,006136451,56%1500,59
Ikv 1035482,443515549,09%1311,59
Vz. 55101840,127495143,14%1336,02
Strv m/425476,784285050,00%1312,24
Type T-345406,803345062,00%1158,51
Object 43091634,987944753,19%1516,68
Matilda4202,392094652,17%410,31
BDR G1 B5556,184784546,67%1011,25
M22131,332094353,49%521,56
Pz.Sfl. IVb4204,281714348,84%500,28
Pz.Sfl. IVc5476,024214266,67%1157,21
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4402,174254168,29%1239,50
Crusader6320,904253958,97%949,82
M3 Stuart3163,351813740,54%446,18
AMX 404154,542153748,65%450,01
Tiger (P)71474,3310253669,44%2540,57
ARL V3961133,896423661,11%2211,50
AMX 50 Foch B102107,038863560,00%1675,76
Cruiser Mk. III3132,551843354,55%536,60
Lago4348,164533253,13%1135,92
M5A1 Stuart4471,434493073,33%2303,08
Type 91 Heavy3144,251752857,14%423,84
M18 Hellcat6717,566432777,78%1368,34
Leichttraktor192,541502657,69%346,93
Wespe393,351422657,69%256,59
T56 GMC361,60982528,00%3,10
Lorraine 40 t 81483,486162552,00%1946,67
S35 CA5838,003312433,33%1855,62
Covenanter5201,814152166,67%709,75
Mäuschen91880,2910272166,67%1942,33
SDP 58 Kilana81527,807292045,00%1488,00
B14356,214541957,89%1081,97
Marder 38T4372,164271963,16%1031,26
VK 30.01 (P)61246,478881752,94%2304,34
T-345585,075311546,67%1654,16
AMX AC mle. 4671364,077071533,33%2091,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5749,646741457,14%2101,64
T-4371432,699711369,23%2838,25
T3 HMC2137,671671258,33%516,62
AMX 383172,102071050,00%436,24
112 81113,506901040,00%1203,70
T110E4101375,78766977,78%946,09
Sav m/434283,38229837,50%547,38
T-4481382,63715850,00%1761,68
Pz.Kpfw. 35 (t)281,29114728,57%179,46
M2 Light2107,43160757,14%345,36
T-34-856825,71528728,57%1352,41
TS-54 81359,711017771,43%1800,69
Vickers Medium Mk. I167,173760,00%99,67
M5 Stuart4130,83207633,33%99,77
Universal Carrier 2-pdr284,17120633,33%93,06
Somua SAu 404473,50231650,00%1304,53
L-60 287,83314666,67%458,35
Strv m/40L379,20248580,00%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)281,6085520,00%217,36
Renault Otsu175,00148450,00%151,10
T1 HMC242,5076425,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J4526,25576475,00%1990,34
Type 89 I-Go/Chi-Ro2215,00248475,00%998,91
MKA 2269,75513475,00%1185,88
T-29 3375,00299475,00%1388,88
Strv fm/21130,33192366,67%223,73
T1 Cunningham10,0045333,33%0,00
Vickers Medium Mk. III345,6773333,33%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t)326,67110333,33%0,00
Renault FT AC263,00117333,33%1,31
Renault UE 573135,3312630,00%181,13
Renault FT195,004042100,00%579,31
MS-1127,503320,00%0,00
Loyd Gun Carriage270,001902100,00%473,89
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6139,5017320,00%33,93
Super Hellcat 7783,007052100,00%1184,72
Kolohousenka1107,007110,00%273,41
Vickers Medium Mk. II20,003010,00%0,00
4TP1712,008971100,00%7063,93
Panzerjäger I2243,0017310,00%688,25
Marder II3182,0017310,00%340,57
FCM 362114,008010,00%247,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5894,0044910,00%1665,33
KV-1SA 5111,003351100,00%261,00
M24E2 Super Chaffee 6675,007981100,00%1673,20
Light Mk. VIC 252,003610,00%0,00
StuG IV 5306,0015210,00%423,97
43 M. Toldi III 30,001131100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 10.12.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 07.03.2018
Opustil klan: 09.12.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 07.03.2018
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 11.10.2016
Opustil klan: 07.01.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 11.10.2015
Opustil klan: 09.10.2016