RAMBIT_BIT_SHOW

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 21.07.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2299068326
Průměrný tier6,700,007,167,20
Vítězství103645,06%00,00%2942,65%13842,33%
Porážky122053,07%00,00%3855,88%18556,75%
Remízy431,87%00,00%11,47%30,92%
Přežito bitev74832,54%00,00%2029,41%9328,53%
Zničeno tanků | Ø15820,6900,00410,601690,52
Poměr zabití / smrtí1,020,000,850,73
Detekováno tanků | Ø15230,6600,00340,502650,81
Průměrné poškození796,100,00801,85862,13
Obsazování báze | Ø39591,7200,001351,995191,59
Obrana báze | Ø9220,4000,0000,00600,18
Průměrné zkušenosti478,880,00382,88519,15
WN7814,100,00642,67680,88
WN8967,300,00804,19906,68
Celkem
Bitev2299
Průměrný tier6,70
Vítězství103645,06%
Porážky122053,07%
Remízy431,87%
Přežito bitev74832,54%
Zničeno tanků | Ø15820,69
Poměr zabití / smrtí1,02
Detekováno tanků | Ø15230,66
Průměrné poškození796,10
Obsazování báze | Ø39591,72
Obrana báze | Ø9220,40
Průměrné zkušenosti478,88
WN7814,10
WN8967,30
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev68
Průměrný tier7,16
Vítězství2942,65%
Porážky3855,88%
Remízy11,47%
Přežito bitev2029,41%
Zničeno tanků | Ø410,60
Poměr zabití / smrtí0,85
Detekováno tanků | Ø340,50
Průměrné poškození801,85
Obsazování báze | Ø1351,99
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti382,88
WN7642,67
WN8804,19
Posledních 30 dní
Bitev326
Průměrný tier7,20
Vítězství13842,33%
Porážky18556,75%
Remízy30,92%
Přežito bitev9328,53%
Zničeno tanků | Ø1690,52
Poměr zabití / smrtí0,73
Detekováno tanků | Ø2650,81
Průměrné poškození862,13
Obsazování báze | Ø5191,59
Obrana báze | Ø600,18
Průměrné zkušenosti519,15
WN7680,88
WN8906,68
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev49004
Vítězství1632,65%00,00%00,00%00,00%
Porážky3367,35%00,00%00,00%4100,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1734,69%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø180,3700,0000,0030,75
Poměr zabití / smrtí0,560,000,000,75
Detekováno tanků | Ø290,5900,0000,0020,50
Průměrné poškození809,290,000,001.396,00
Obsazování báze | Ø1072,1800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1062,1600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti285,610,000,00217,50
Celkem
Bitev49
Vítězství1632,65%
Porážky3367,35%
Remízy00,00%
Přežito bitev1734,69%
Zničeno tanků | Ø180,37
Poměr zabití / smrtí0,56
Detekováno tanků | Ø290,59
Průměrné poškození809,29
Obsazování báze | Ø1072,18
Obrana báze | Ø1062,16
Průměrné zkušenosti285,61
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev4
Vítězství00,00%
Porážky4100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø30,75
Poměr zabití / smrtí0,75
Detekováno tanků | Ø20,50
Průměrné poškození1.396,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti217,50

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (89)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Grille 15101313,1147426842,91%678,63
VK 100.01 (P)81068,9164914052,14%1078,52
Ares 758895,036068943,82%930,05
G.W. Panther7521,343908742,53%413,82
Jagdpanther71105,865958346,99%1416,76
KV-26776,114947034,29%1084,07
Panhard AMD 178B6287,143806946,38%648,32
AMX ELC bis5356,503996648,48%1223,08
Škoda T 256577,754885651,79%1117,07
KV-15606,154485448,15%1126,43
Matilda4640,154305347,17%1856,50
FV4005 Stage II10932,605315240,38%437,01
M4A1 Sherman5553,003154940,82%1332,64
M4A3E8 Sherman6660,675174955,10%1254,27
Tiger (P)7902,606034835,42%960,05
Hummel6747,944374841,67%922,83
Windhund 81264,154194734,04%1022,79
O-I6846,025634542,22%1266,00
113 Beijing Opera 101071,144944339,53%593,05
IS-5 (Object 730) 8923,496324143,90%913,21
Jagdpanzer IV61141,807034060,00%2340,15
E 77 91314,035423641,67%894,31
Ferdinand8701,863723641,67%455,15
Type T-345496,503173644,44%1215,33
T-50-2 6327,733803345,45%757,45
Black Prince II 7774,155273345,45%854,22
VK 30.01 (P)6875,477083256,25%1538,47
StuG III Ausf. G5736,135193158,06%2015,66
Somua SAu 404804,973313135,48%2729,93
Bishop5260,172193036,67%293,96
T207797,215412944,83%954,77
Churchill I5554,964602653,85%1200,76
Grille5571,583952650,00%1228,08
Super Hellcat 7464,743732352,17%475,01
Fantôme 9759,224001827,78%393,06
Type 3 Chi-Nu5573,614651861,11%1683,70
Pz.Kpfw. III Ausf. J4712,285751838,89%2608,12
Gabler’s Destroyer 5306,593201747,06%663,01
BZ-587706,064531747,06%770,60
Škoda T 245479,754611650,00%1234,23
T-284414,003291533,33%1133,67
T6 Medium4551,403181546,67%1404,73
S35 CA5479,604461580,00%1016,92
Charioteer8853,073371428,57%604,61
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5630,585701250,00%1809,21
StuG III Ausf. B41075,008521275,00%4043,42
Cruiser Mk. IV4584,334281233,33%1799,98
M24E2 Super Chaffee 6323,923151233,33%626,63
Valentine AT4353,552001118,18%779,90
Type 1 Chi-He4574,404891060,00%2168,86
AMX 404734,605291050,00%3765,72
Valentine3283,502491050,00%854,02
O-I Experimental5674,105111040,00%1145,44
Chi-Go 7880,13651862,50%1074,52
Rhm.-Borsig Waffenträger8997,63503862,50%937,17
M3 Stuart3311,29196728,57%1067,35
M2 Light2627,43578742,86%3227,25
Pz.Kpfw. III Ausf. E3650,86525757,14%2725,12
Type 97 Chi-Ha3356,14318742,86%1015,87
AMX 12 t6352,4320970,00%578,35
M5A1 Stuart4717,83597683,33%3812,34
AM 39 Gendron-Somua 2482,00523666,67%2269,28
Strv m/31 3410,00413616,67%1026,63
Type 2597 Chi-Ha3416,67227650,00%1563,80
FV4004 Conway91162,60588540,00%877,71
Vickers Mk. E Type B2497,40202520,00%2244,62
VK 30.01 (H)5506,40388520,00%915,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5242,60248520,00%291,87
Tiger 131 6383,0023040,00%319,10
Nashorn6708,50526450,00%1033,17
Cruiser Mk. II2394,50320425,00%1729,42
Type 586536,25311450,00%903,82
Type 95 Ha-Go2258,67213333,33%913,03
BT-53660,67454333,33%1784,81
BT-22778,50559250,00%4568,01
Cruiser Mk. I1328,00306250,00%1849,61
Waffenträger auf Pz. IV9240,5021520,00%0,00
ARL V396352,50453250,00%470,86
Leichttraktor1197,00254250,00%829,23
MS-11380,503832100,00%3199,63
4TP151,007010,00%0,00
KV-1SA 5119,0019810,00%0,00
FCM 362372,004441100,00%1977,01
Pz.Kpfw. II2772,008841100,00%5412,84
Pz.Sfl. IC 40,002401100,00%261,00
LT vz. 383207,003301100,00%889,24
Renault Otsu1721,008341100,00%6279,39
Renault FT1257,002971100,00%1686,05
AMX 383968,009231100,00%4922,65

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 21.07.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 17.12.2025
Opustil klan: 07.04.2026