RRIcke

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 26.08.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1822901586
Průměrný tier7,820,0010,009,40
Vítězství908349,83%00,00%746,67%3338,37%
Porážky895649,13%00,00%853,33%5260,47%
Remízy1901,04%00,00%00,00%11,16%
Přežito bitev444724,40%00,00%16,67%1315,12%
Zničeno tanků | Ø143920,7900,0090,60500,58
Poměr zabití / smrtí1,040,000,640,68
Detekováno tanků | Ø191221,0500,00231,53921,07
Průměrné poškození1.032,380,001.420,871.469,97
Obsazování báze | Ø100440,5500,0000,0070,08
Obrana báze | Ø77150,4200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti615,920,00712,13699,83
WN7997,220,00813,87695,64
WN81161,480,00946,611059,04
Celkem
Bitev18229
Průměrný tier7,82
Vítězství908349,83%
Porážky895649,13%
Remízy1901,04%
Přežito bitev444724,40%
Zničeno tanků | Ø143920,79
Poměr zabití / smrtí1,04
Detekováno tanků | Ø191221,05
Průměrné poškození1.032,38
Obsazování báze | Ø100440,55
Obrana báze | Ø77150,42
Průměrné zkušenosti615,92
WN7997,22
WN81161,48
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev15
Průměrný tier10,00
Vítězství746,67%
Porážky853,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev16,67%
Zničeno tanků | Ø90,60
Poměr zabití / smrtí0,64
Detekováno tanků | Ø231,53
Průměrné poškození1.420,87
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti712,13
WN7813,87
WN8946,61
Posledních 30 dní
Bitev86
Průměrný tier9,40
Vítězství3338,37%
Porážky5260,47%
Remízy11,16%
Přežito bitev1315,12%
Zničeno tanků | Ø500,58
Poměr zabití / smrtí0,68
Detekováno tanků | Ø921,07
Průměrné poškození1.469,97
Obsazování báze | Ø70,08
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti699,83
WN7695,64
WN81059,04
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev31000
Vítězství1445,16%00,00%00,00%00,00%
Porážky1754,84%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1238,71%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø180,5800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,950,000,000,00
Detekováno tanků | Ø391,2600,0000,0000,00
Průměrné poškození666,810,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø20,0600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti466,770,000,000,00
Celkem
Bitev31
Vítězství1445,16%
Porážky1754,84%
Remízy00,00%
Přežito bitev1238,71%
Zničeno tanků | Ø180,58
Poměr zabití / smrtí0,95
Detekováno tanků | Ø391,26
Průměrné poškození666,81
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø20,06
Průměrné zkušenosti466,77
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev7000
Vítězství114,29%00,00%00,00%00,00%
Porážky685,71%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev114,29%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø60,8600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø101,4300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.486,430,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti364,140,000,000,00
Celkem
Bitev7
Vítězství114,29%
Porážky685,71%
Remízy00,00%
Přežito bitev114,29%
Zničeno tanků | Ø60,86
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø101,43
Průměrné poškození1.486,43
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti364,14
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev900038
Vítězství5055,56%00,00%00,00%1950,00%
Porážky3943,33%00,00%00,00%1847,37%
Remízy11,11%00,00%00,00%12,63%
Přežito bitev2224,44%00,00%00,00%718,42%
Zničeno tanků | Ø370,4100,0000,00120,32
Poměr zabití / smrtí0,540,000,000,39
Detekováno tanků | Ø700,7800,0000,00370,97
Průměrné poškození688,290,000,00808,58
Obsazování báze | Ø50,0600,0000,0050,13
Obrana báze | Ø1791,9900,0000,00360,95
Průměrné zkušenosti566,920,000,00657,89
Celkem
Bitev90
Vítězství5055,56%
Porážky3943,33%
Remízy11,11%
Přežito bitev2224,44%
Zničeno tanků | Ø370,41
Poměr zabití / smrtí0,54
Detekováno tanků | Ø700,78
Průměrné poškození688,29
Obsazování báze | Ø50,06
Obrana báze | Ø1791,99
Průměrné zkušenosti566,92
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev38
Vítězství1950,00%
Porážky1847,37%
Remízy12,63%
Přežito bitev718,42%
Zničeno tanků | Ø120,32
Poměr zabití / smrtí0,39
Detekováno tanků | Ø370,97
Průměrné poškození808,58
Obsazování báze | Ø50,13
Obrana báze | Ø360,95
Průměrné zkušenosti657,89

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (146)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
VK 36.01 (H)6554,6339799650,00%904,00
Object 140101424,0471899149,75%1117,58
T-62A101348,5561286239,56%1045,89
T-5491132,5872580952,41%1149,76
STB-1101438,2172366645,05%1018,64
T2971205,0382856059,11%1795,02
T3281202,6675054947,91%1526,84
E 5091502,8676652351,24%1572,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5299,1128451447,08%637,66
Tiger I7748,5355749154,38%896,22
M10391511,7575547448,10%1531,46
Centurion Action X101431,4464641446,86%1032,54
M18 Hellcat6762,2849740156,11%1494,34
T-1091482,0468539949,12%1500,50
Jagdpanther7984,9559236258,29%1467,43
Centurion Mk. 7/191481,4074734350,73%1506,05
E 7591190,7063632542,46%991,82
StuG III Ausf. G5541,1644132054,69%1350,58
Panther II8914,2563429048,97%1119,17
Leopard 1101248,6860728942,56%795,97
T3091609,4070426045,77%1456,87
Tiger II81021,1762425046,40%1119,96
T25/27908,2864924652,44%1412,43
Centurion Mk. I81131,0074224453,28%1703,64
E 50 Ausf. M101675,1368524348,15%1354,68
IS7948,1873624056,25%1429,19
KV-856794,7464423452,14%1476,91
Pz.Kpfw. 38 (t)3215,7931723455,98%788,90
AMX Canon d'assaut 105 81155,6267821553,49%1133,55
FV4202 81160,2272120945,93%1475,37
Panther7664,1557720455,88%1000,54
Sherman Firefly6753,1362119558,46%1541,74
Jagdpanther II81306,1566519156,54%1486,91
Cromwell6616,4456818644,09%1161,02
M8A14370,1743118456,52%1062,85
IS-381294,5973617448,28%1566,36
Leopard Prototyp A91031,2660317343,35%732,99
Jagdpanzer IV6650,9248516851,79%1206,40
T-437492,2156116453,05%686,86
T-448564,4760015949,06%606,78
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.451,0515815246,05%55,68
T110E5101377,9264414042,86%938,28
T28 Prototype81397,7871713754,74%1662,52
T-34-856623,0060212561,60%1299,91
Concept No. 5101387,8368312547,20%913,62
Vz. 55101259,2864012035,00%632,98
Comet7839,3666711847,46%1427,37
IS-7101342,9769311644,83%899,95
Indien-Panzer8586,7453611042,73%519,06
Pz.Kpfw. III/IV5304,254229754,64%769,10
Leo7907,126409248,91%1499,73
T675374,824489257,61%815,18
Object 430U101606,427698944,94%1152,38
T110E4101571,586668440,48%929,85
WZ-1209960,156447848,72%833,38
Strv 746602,855957354,79%1202,61
Object 25791147,637897356,16%1083,80
FCM 36 Pak 40 3325,003876960,87%926,93
Executor111335,716466339,68%668,63
M66844,896506250,00%1433,57
121101159,887165954,24%837,53
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4111,221575050,00%110,56
AC 4 Experimental 6771,306085054,00%1523,47
M374234,853144763,83%813,77
BZ-689890,796254742,55%560,99
Object 432U111366,896964636,96%705,95
Jagdtiger91690,827444454,55%1671,80
T-34-28883,637414362,79%1216,04
Pz.Kpfw. 5581277,867684337,21%889,35
Pz.Kpfw. 35 (t)238,881394233,33%0,35
Type T-345295,693963961,54%816,18
Type 586515,264553948,72%870,74
Prototipo Standard B91476,397493839,47%1150,28
M415285,632903842,11%239,20
BZ-587846,507503865,79%1164,72
AMX M4 mle. 4571065,037453554,29%1535,20
Cruiser Mk. III367,88913429,41%45,76
Covenanter5197,702423375,76%689,76
AMX M4 mle. 54101292,948053357,58%899,57
Emil I81352,167653256,25%1813,43
Progetto M40 mod. 65101696,136273132,26%1038,90
P.44 Pantera81157,697692955,17%1521,56
AMX 50 1209661,694842934,48%294,62
Object 43091151,317772650,00%920,23
Pz.Kpfw. II Luchs4143,003252568,00%516,41
Versuchspanzer 5791020,176432441,67%605,12
Rheinmetall Panzerwagen10851,836712352,17%840,64
Challenger7734,866102259,09%931,54
P.43 ter71171,508502060,00%1830,10
T-463183,531741942,11%609,35
Marder 38T4437,214631963,16%1194,36
AMX M4 mle. 5191075,357051752,94%832,51
Cruiser Mk. IV4107,431991464,29%282,88
Type 63 81027,366901450,00%1020,85
VK 30.01 (H)5447,003621330,77%827,87
LT vz. 383153,252571241,67%404,20
AT-1279,92631216,67%58,98
Object 277101423,005961233,33%710,57
Projet Louis 9572,006531266,67%683,60
T-345540,643191145,45%1467,61
Pz.Kpfw. II2167,913441145,45%513,52
TNH T Vz. 519933,647571163,64%779,92
M7 Priest3148,452461154,55%326,51
T-262121,452131181,82%686,59
BZ-75101114,187651154,55%728,53
CS-52 LIS 8250,403121020,00%0,00
T26E5 8942,807301040,00%973,83
ST vz. 394144,00239933,33%192,37
Marder II3298,67403955,56%1045,30
BZ-1668638,00429933,33%375,11
Pz.Kpfw. II Ausf. G3135,11316966,67%543,72
GSOR the TANK 91337,56831977,78%1440,27
GSOR 1010 FB 8790,11490944,44%614,37
P.43 bis6695,75563850,00%1164,38
AMX 50 1008525,75483837,50%270,51
T-116 3160,50257837,50%376,84
Strv m/40L3237,43276714,29%700,40
Leichttraktor135,0093728,57%1,03
VK 20.01 (D)4215,57391771,43%654,18
Type 64 6240,17402633,33%258,46
Rambo 91221,00494616,67%733,60
LT vz. 352183,80302560,00%927,94
MS-115,80211580,00%261,00
Pz.Sfl. IVc5261,80264520,00%289,62
Cobra 91237,25562425,00%898,95
Strv m/38295,33214366,67%384,32
Strv m/425249,00378333,33%426,10
VK 16.02 Leopard545,6712830,00%0,00
AMX 65 t81447,33848366,67%2103,60
Object 752 91263,00631333,33%699,24
M3 Light 318,6799333,33%3,10
Light Mk. VIC 2173,33276333,33%750,14
Renault NC-31148,50125250,00%88,24
ARL 446526,006782100,00%920,01
TNH 105/10008502,00554250,00%383,12
VK 30.02 (D)7206,505102100,00%279,16
M446429,00261250,00%512,33
Object 168 German 81709,00834250,00%2476,71
Char Futur 4 91277,00801250,00%909,00
43 M. Toldi III 3173,50372250,00%825,01
Fantôme 9398,50534250,00%189,06
Vickers Medium Mk. I1201,002931100,00%1286,40
Strv fm/21136,003081100,00%261,00
Type 2597 Chi-Ha3366,0021610,00%1328,40
T2 Light Tank 20,001531100,00%261,00
AE Phase I 9382,0031110,00%26,38

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 26.08.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 30.01.2021
Opustil klan: 29.03.2024
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 07.06.2012
Opustil klan: 10.07.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 22.08.2016
Opustil klan: 02.12.2016