Real_PL_Killer

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 21.12.2021

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev43145000
Průměrný tier8,390,000,000,00
Vítězství2311653,58%00,00%00,00%00,00%
Porážky1946645,12%00,00%00,00%00,00%
Remízy5631,30%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1456633,76%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø493271,1400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,730,000,000,00
Detekováno tanků | Ø536811,2400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.682,370,000,000,00
Obsazování báze | Ø477771,1100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø331080,7700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti747,320,000,000,00
WN71458,430,000,000,00
WN82084,790,000,000,00
Celkem
Bitev43145
Průměrný tier8,39
Vítězství2311653,58%
Porážky1946645,12%
Remízy5631,30%
Přežito bitev1456633,76%
Zničeno tanků | Ø493271,14
Poměr zabití / smrtí1,73
Detekováno tanků | Ø536811,24
Průměrné poškození1.682,37
Obsazování báze | Ø477771,11
Obrana báze | Ø331080,77
Průměrné zkušenosti747,32
WN71458,43
WN82084,79
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev15000
Vítězství426,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky640,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy533,33%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev426,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø161,0700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,450,000,000,00
Detekováno tanků | Ø151,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.625,730,000,000,00
Obsazování báze | Ø20,1300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti454,130,000,000,00
Celkem
Bitev15
Vítězství426,67%
Porážky640,00%
Remízy533,33%
Přežito bitev426,67%
Zničeno tanků | Ø161,07
Poměr zabití / smrtí1,45
Detekováno tanků | Ø151,00
Průměrné poškození1.625,73
Obsazování báze | Ø20,13
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti454,13
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev21000
Vítězství838,10%00,00%00,00%00,00%
Porážky1047,62%00,00%00,00%00,00%
Remízy314,29%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev733,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø170,8100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,210,000,000,00
Detekováno tanků | Ø321,5200,0000,0000,00
Průměrné poškození1.410,760,000,000,00
Obsazování báze | Ø572,7100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø442,1000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti675,000,000,000,00
Celkem
Bitev21
Vítězství838,10%
Porážky1047,62%
Remízy314,29%
Přežito bitev733,33%
Zničeno tanků | Ø170,81
Poměr zabití / smrtí1,21
Detekováno tanků | Ø321,52
Průměrné poškození1.410,76
Obsazování báze | Ø572,71
Obrana báze | Ø442,10
Průměrné zkušenosti675,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev156000
Vítězství8353,21%00,00%00,00%00,00%
Porážky6843,59%00,00%00,00%00,00%
Remízy53,21%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev6139,10%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1210,7800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,270,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1701,0900,0000,0000,00
Průměrné poškození765,040,000,000,00
Obsazování báze | Ø50,0300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2841,8200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti593,080,000,000,00
Celkem
Bitev156
Vítězství8353,21%
Porážky6843,59%
Remízy53,21%
Přežito bitev6139,10%
Zničeno tanků | Ø1210,78
Poměr zabití / smrtí1,27
Detekováno tanků | Ø1701,09
Průměrné poškození765,04
Obsazování báze | Ø50,03
Obrana báze | Ø2841,82
Průměrné zkušenosti593,08
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev865000
Vítězství42348,90%00,00%00,00%00,00%
Porážky41848,32%00,00%00,00%00,00%
Remízy242,77%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev27531,79%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø8290,9600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,410,000,000,00
Detekováno tanků | Ø12951,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození977,490,000,000,00
Obsazování báze | Ø13661,5800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø6130,7100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti597,530,000,000,00
Celkem
Bitev865
Vítězství42348,90%
Porážky41848,32%
Remízy242,77%
Přežito bitev27531,79%
Zničeno tanků | Ø8290,96
Poměr zabití / smrtí1,41
Detekováno tanků | Ø12951,50
Průměrné poškození977,49
Obsazování báze | Ø13661,58
Obrana báze | Ø6130,71
Průměrné zkušenosti597,53
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1595000
Vítězství84953,23%00,00%00,00%00,00%
Porážky68342,82%00,00%00,00%00,00%
Remízy633,95%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev67742,45%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø13140,8200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,430,000,000,00
Detekováno tanků | Ø18141,1400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.334,360,000,000,00
Obsazování báze | Ø21791,3700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø39632,4800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti732,120,000,000,00
Celkem
Bitev1595
Vítězství84953,23%
Porážky68342,82%
Remízy633,95%
Přežito bitev67742,45%
Zničeno tanků | Ø13140,82
Poměr zabití / smrtí1,43
Detekováno tanků | Ø18141,14
Průměrné poškození1.334,36
Obsazování báze | Ø21791,37
Obrana báze | Ø39632,48
Průměrné zkušenosti732,12
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2837000
Vítězství176162,07%00,00%00,00%00,00%
Porážky102436,09%00,00%00,00%00,00%
Remízy521,83%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev117841,52%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø24950,8800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø39891,4100,0000,0000,00
Průměrné poškození890,030,000,000,00
Obsazování báze | Ø40921,4400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø57032,0100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti645,080,000,000,00
Celkem
Bitev2837
Vítězství176162,07%
Porážky102436,09%
Remízy521,83%
Přežito bitev117841,52%
Zničeno tanků | Ø24950,88
Poměr zabití / smrtí1,50
Detekováno tanků | Ø39891,41
Průměrné poškození890,03
Obsazování báze | Ø40921,44
Obrana báze | Ø57032,01
Průměrné zkušenosti645,08
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev43000
Vítězství1944,19%00,00%00,00%00,00%
Porážky2455,81%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1023,26%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø360,8400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,090,000,000,00
Detekováno tanků | Ø451,0500,0000,0000,00
Průměrné poškození1.548,260,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø40,0900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti750,090,000,000,00
Celkem
Bitev43
Vítězství1944,19%
Porážky2455,81%
Remízy00,00%
Přežito bitev1023,26%
Zničeno tanků | Ø360,84
Poměr zabití / smrtí1,09
Detekováno tanků | Ø451,05
Průměrné poškození1.548,26
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø40,09
Průměrné zkušenosti750,09
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (211)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Jagdpanzer E 100102491,71718283751,53%2224,31
Rheinmetall Skorpion G 81958,69916197957,00%2622,81
Rhm.-Borsig Waffenträger82027,39896196256,22%2809,87
E 100102445,71836180954,12%2414,92
KV-8561078,40758176259,25%2457,65
Bat.-Châtillon 25 t101771,77718152250,92%1624,12
IS-381809,22934130857,80%2849,03
Grille 15102765,36777129655,86%2536,09
T57 Heavy102481,09816125751,95%2360,97
IS-7102093,29802114953,35%1977,79
G.W. Panther71259,50609101151,04%1881,51
Jagdpanther II81844,7780291255,70%2539,68
VK 36.01 (H)6710,3050888951,07%1382,52
Waffenträger auf E 100103307,1986387054,02%2963,04
TVP T 50/51102192,9978984953,47%2120,59
T-100 LT101073,9872080448,76%1299,90
Object 430102118,4581279751,32%2031,21
T110E4102511,7778777855,27%2216,04
M41 Walker Bulldog8908,0081073054,79%2034,32
Tiger I7732,8538165545,95%850,01
FV215b (183) 102113,9565762152,98%1713,64
Spähpanzer Ru 25191003,5179561751,05%1694,39
M46 Patton KR 81471,1095561457,98%2527,37
Bat.-Châtillon 155 58101673,9760358647,27%1544,59
AMX 13 909788,4769758049,83%1238,72
AMX Chasseur de chars 81295,3481456051,43%2012,25
Leopard 1101971,0674254953,01%1721,71
T34 81444,8877547450,84%1878,75
O-I61102,5282938760,21%2382,34
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6884,9170234455,52%2026,30
Object 252U Defender 81796,9699233460,78%2519,12
Cromwell6986,9785631659,49%2705,14
Pz.Kpfw. III/IV5240,2724530851,30%529,48
Jagdpanther7936,2339428451,41%1277,39
Lorraine 155 mle. 5181281,7058428050,00%1538,05
T376739,9576727653,99%2444,60
T-1091915,5283027156,09%2247,55
Jagdtiger91746,1265025148,21%1589,81
Bat.-Châtillon 25 t AP91429,4867025045,20%1501,97
T71 DA7675,4871224247,52%1374,74
Bat.-Châtillon 155 5591521,0460123850,00%1685,33
Kranvagn102047,9878523647,88%1678,62
Type 5 Heavy102135,5681323246,55%1531,08
Hummel6850,1546121950,68%1336,23
Jagdpanzer IV6482,9126921948,86%788,08
Super Conqueror101695,6471021146,92%1253,98
Object 705A102041,5576321152,61%1717,77
T3092302,2784720056,00%2305,51
Tiger II81447,5181219558,46%2052,79
Grille5525,9827719247,40%1156,31
Waffenträger auf Pz. IV92669,9787719151,83%2869,26
KV-261111,8882618863,30%2456,59
Emil I81843,10101318460,87%2520,56
T6981251,2083118456,52%1843,53
Object 430 Version II91606,8885518051,67%1832,75
WZ-120-1G FT 81712,2292816963,91%2164,03
T 55A 91706,7987516160,87%2050,29
AMX 13 757481,3057615962,89%1059,33
ISU-15281908,4086115957,23%2269,72
T-54 ltwt.91108,0280115756,69%1828,22
E 7592180,8591915659,62%2741,07
T54E191931,1883815550,97%2010,55
T-284213,7722215448,70%524,29
AMX 50 Foch (155) 102553,1279415056,67%2443,37
Leopard Prototyp A91433,6874614752,38%1421,54
StuG III Ausf. G5439,5725614555,86%1021,57
AMX 12 t6328,3356214257,75%809,10
WZ-1317745,8775813452,24%1578,82
KV-15344,2833112348,78%593,80
AMX AC mle. 4881410,8574012352,85%1791,70
Škoda T 5092394,96100511565,22%2672,95
Cromwell B 6990,4584211557,39%2244,56
IS71165,3374111447,37%1789,56
SU-15271328,9679111252,68%2176,41
G.W. Tiger (P)81244,4160911152,25%1638,17
A-4471054,8381811056,36%2168,84
T3281385,0588110758,88%1808,49
Object 277101708,3274810457,69%1417,52
WZ-1328995,837669952,53%1911,71
AMX AC mle. 467952,366309855,10%1447,16
Pz.Kpfw. III Ausf. J482,391899654,17%130,01
Strv m/42-57 Alt A.2 61020,398189662,50%2108,16
Char Futur 4 91805,368019549,47%1648,97
Pz.Kpfw. III Ausf. E3108,231988755,17%230,62
WZ-132A91294,177258251,22%1851,39
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4230,812038159,26%558,66
M10391809,338337856,41%1810,76
Wespe3236,071457542,67%697,55
Type 64 6504,325967454,05%1211,26
59-166434,036317358,90%1391,79
Object 268101998,356547146,48%1288,26
Lorraine 155 mle. 507896,165067041,43%1129,39
T1 Cunningham1210,884496953,62%1459,43
T-5491638,198786858,82%1967,40
Vz. 55101453,176546540,00%876,93
Object 41681113,087626553,85%1542,01
M24 Chaffee5308,926056055,00%952,77
T28 Prototype81555,087956056,67%1870,97
T-54 first prototype 81266,007495839,66%1736,00
Caernarvon81309,587915747,37%1557,07
VK 100.01 (P)81529,718695644,64%1886,58
Emil II91999,409395556,36%2209,25
Type 586793,336615450,00%1723,60
FV215b 101825,156965347,17%1576,91
Marder II3233,042025250,00%651,73
IS-M81520,459234961,22%2210,15
Pz.Kpfw. II2213,853614647,83%949,60
VK 16.02 Leopard5293,435354658,70%999,49
AMX 50 Foch91663,897244643,48%1454,90
Lion 101802,896034533,33%1298,18
Nashorn61079,986854454,55%2188,85
VK 28.016348,195404337,21%815,55
Škoda T 40 6878,866384344,19%1686,36
leKpz M 41 90 mm GF 8874,867904259,52%1722,94
FV3046977,686594158,54%2120,55
E 25 7687,054804143,90%2270,09
Panzer 58 Mutz 81018,517014153,66%1208,31
M5A1 Stuart4272,603904047,50%936,35
AMX ELC bis5301,494073941,03%816,26
Leichttraktor1143,343673852,63%656,73
AMX 50 10081524,088423754,05%1940,54
Type 4 Heavy91323,197243748,65%1109,89
AT 771205,228063759,46%1869,33
O-Ni71125,217573450,00%1546,32
T2971066,318193265,63%1555,52
AMX 13 F3 AM6879,815503240,63%1456,18
60TP Lewandowskiego101550,558223158,06%1191,01
Conqueror91759,237643145,16%1681,87
T25/271244,458193161,29%2199,26
Object 70591972,108483151,61%1875,79
VK 30.01 (P)6820,457422958,62%1530,52
T-15061014,937732955,17%2080,69
T-46378,301412744,44%106,83
Object 140101928,076672748,15%1736,99
Konštrukta T-34/10071221,588852661,54%2600,61
Krupp-Steyr Waffenträger 71308,358332653,85%2083,47
TVP VTU Koncept81321,528452560,00%2227,01
Sturer Emil7915,765382536,00%1314,17
T-26285,001462462,50%358,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5593,356642365,22%1807,05
T-34-85M 6798,047512365,22%1498,78
T-345498,005992259,09%1652,17
Type 59 81143,328702259,09%1505,99
T110E5102466,388602147,62%2105,14
Pz.Kpfw. II Luchs446,151422055,00%144,41
VK 30.01 (D)6923,008381957,89%2304,75
SU-130PM 81058,115841850,00%1951,15
AMX 404143,823131758,82%475,17
IS-3A 81755,067001764,71%2463,75
SU-1006847,636951668,75%1658,06
Object 703 Version II 8891,066041631,25%741,51
M4A3E8 Thunderbolt VII 6893,636991637,50%1483,06
Škoda T 256899,477271546,67%2291,79
WZ-132-110842,936311546,67%779,22
T499730,805531533,33%697,69
M66206,672281233,33%27,82
MS-1161,331571258,33%216,12
Panther mit 8,8 cm L/71 81145,088281258,33%1547,30
M5 Stuart475,003561145,45%53,94
T56 GMC3254,303891070,00%1022,84
AMX 65 t81047,707621060,00%1215,14
112 81434,304981010,00%1749,71
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8931,00495977,78%1145,31
53TP Markowskiego8895,63671850,00%804,90
Pz.Kpfw. T 15 3170,63349837,50%547,14
P.43 bis6837,43511742,86%1624,69
AMX 383216,865477100,00%879,51
Heavy Tank No. VI 6859,43680728,57%1534,20
FCM 36 Pak 40 3332,17387650,00%838,56
T404422,17444650,00%1109,96
Object 70492122,67619633,33%1410,26
M18 Hellcat61167,00698666,67%2531,87
AMX 50 Foch B102345,17696633,33%1744,72
Panzerjäger I2267,80275560,00%1108,34
Tiger (P)71195,201036580,00%1848,11
T216493,60659580,00%1583,31
Strv fm/21122,75143475,00%261,00
T3 HMC2199,00249425,00%814,63
Cruiser Mk. III3249,75492475,00%1533,15
Object 430U101487,25533425,00%804,88
Dicker Max 6817,75484425,00%1141,56
Vickers Medium Mk. I1120,67199333,33%444,99
Churchill VII6740,67575366,67%1197,22
M7523,6710330,00%0,00
MT-256354,33723366,67%1183,21
Kunze Panzer 91096,67767366,67%1727,05
Valentine II 4277,3318530,00%633,97
AC 1 Sentinel 4183,335193100,00%621,29
T28 Concept 7934,00809366,67%1572,42
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2123,67400366,67%581,53
1108817,50578250,00%760,25
TNH 105/10008352,007622100,00%352,57
Type 95 Heavy4410,00553250,00%1499,29
G.W. Tiger91553,50669250,00%1652,40
Pz.Kpfw. I Ausf. C3108,50385250,00%339,85
FV217 Badger102056,00723250,00%1412,70
Type 3 Chi-Nu Kai 5561,507452100,00%1667,33
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2155,50239250,00%320,02
Renault FT10,00821100,00%261,00
Pz.Kpfw. 35 (t)2114,007610,00%365,41
Renault NC-3110,001510,00%0,00
Churchill I5529,0020410,00%785,84
Type 97 Te-Ke 240,009410,00%0,00
Type T-345434,003961100,00%1100,74
AT-120,00771100,00%261,00
CS-63105104,0012931100,00%4282,01
Pawlack Tank6468,006181100,00%672,37
Light Mk. VIC 2129,004851100,00%736,83
T7 Combat Car 2156,0017710,00%497,26
LTP 346,002201100,00%261,00
StuG IV 50,005010,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 21.12.2021
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 21.12.2021
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 25.09.2018
Opustil klan: 13.10.2024
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 25.08.2015
Opustil klan: 05.09.2015
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 21.09.2015
Opustil klan: 26.01.2016
Pozice: Velitel
Přijat: 22.06.2015
Opustil klan: 23.08.2015
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 07.09.2015
Opustil klan: 19.09.2015
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 06.02.2016
Opustil klan: 07.06.2018
Pozice: Velitel
Přijat: 12.08.2013
Opustil klan: 03.05.2015