Refused2Die

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev33463036191
Průměrný tier7,810,008,648,52
Vítězství1629148,68%00,00%1952,78%9750,79%
Porážky1681450,25%00,00%1644,44%9047,12%
Remízy3581,07%00,00%12,78%42,09%
Přežito bitev920727,51%00,00%616,67%5930,89%
Zničeno tanků | Ø206940,6200,00230,641420,74
Poměr zabití / smrtí0,850,000,771,08
Detekováno tanků | Ø250740,7500,00270,751320,69
Průměrné poškození939,790,001.279,751.229,57
Obsazování báze | Ø202730,6100,0000,001550,81
Obrana báze | Ø117840,3500,0080,2280,04
Průměrné zkušenosti513,780,00648,92710,84
WN7818,810,00931,03917,68
WN81019,720,001136,541202,29
Celkem
Bitev33463
Průměrný tier7,81
Vítězství1629148,68%
Porážky1681450,25%
Remízy3581,07%
Přežito bitev920727,51%
Zničeno tanků | Ø206940,62
Poměr zabití / smrtí0,85
Detekováno tanků | Ø250740,75
Průměrné poškození939,79
Obsazování báze | Ø202730,61
Obrana báze | Ø117840,35
Průměrné zkušenosti513,78
WN7818,81
WN81019,72
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev36
Průměrný tier8,64
Vítězství1952,78%
Porážky1644,44%
Remízy12,78%
Přežito bitev616,67%
Zničeno tanků | Ø230,64
Poměr zabití / smrtí0,77
Detekováno tanků | Ø270,75
Průměrné poškození1.279,75
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø80,22
Průměrné zkušenosti648,92
WN7931,03
WN81136,54
Posledních 30 dní
Bitev191
Průměrný tier8,52
Vítězství9750,79%
Porážky9047,12%
Remízy42,09%
Přežito bitev5930,89%
Zničeno tanků | Ø1420,74
Poměr zabití / smrtí1,08
Detekováno tanků | Ø1320,69
Průměrné poškození1.229,57
Obsazování báze | Ø1550,81
Obrana báze | Ø80,04
Průměrné zkušenosti710,84
WN7917,68
WN81202,29
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev63000
Vítězství57,94%00,00%00,00%00,00%
Porážky5688,89%00,00%00,00%00,00%
Remízy23,17%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1320,63%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø100,1600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,200,000,000,00
Detekováno tanků | Ø370,5900,0000,0000,00
Průměrné poškození163,760,000,000,00
Obsazování báze | Ø1041,6500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø40,0600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti63,100,000,000,00
Celkem
Bitev63
Vítězství57,94%
Porážky5688,89%
Remízy23,17%
Přežito bitev1320,63%
Zničeno tanků | Ø100,16
Poměr zabití / smrtí0,20
Detekováno tanků | Ø370,59
Průměrné poškození163,76
Obsazování báze | Ø1041,65
Obrana báze | Ø40,06
Průměrné zkušenosti63,10
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství375,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky125,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev375,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,2500,0000,0000,00
Průměrné poškození1.862,250,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø4210,5000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti727,250,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství375,00%
Porážky125,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev375,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø10,25
Průměrné poškození1.862,25
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø4210,50
Průměrné zkušenosti727,25
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (208)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
G.W. E 100101424,97616347750,76%1212,58
T-1091438,51662249151,38%1442,13
SU-100Y 6752,39454172650,46%1197,51
T34 81016,09526170249,82%1112,97
Object 25791402,93749157451,21%1353,70
212A91125,68525137549,09%935,17
IS7724,17418117052,74%933,45
G.W. Tiger (P)8840,0635475847,10%888,77
G.W. Panther7673,5031171947,01%694,31
Super Hellcat 7657,2842371445,80%838,54
IS-38913,4445171048,59%907,39
AMX 30 1er prototype91117,3261160549,09%964,34
KV-856401,3630159552,27%540,96
CS-5991081,2664353345,97%889,96
SU-14-281290,2547751147,55%1327,94
Jagdpanther II8942,6350350045,40%789,48
G.W. Tiger91131,4841949045,51%1032,34
T26E4 SuperPershing 8591,4139441445,17%541,21
Progetto C50 mod. 6691484,2076937150,13%1358,71
Progetto CC55 mod. 548978,3053235843,58%923,74
M10391245,1073135650,84%1157,54
WZ-111 model 1-491089,5465929250,34%871,87
AMX 50 1209936,0352526843,28%657,26
S-5171046,3867226352,09%1289,69
53TP Markowskiego81014,2158026048,85%1056,65
T2971005,1455826050,38%1235,44
Matilda4145,6520825544,71%185,42
Jagdpanzer E 100101416,3060324846,37%865,51
Hummel6551,2628322752,42%763,18
TVP VTU Koncept8677,4351622449,55%738,34
WZ-1328507,1253821946,12%701,47
59-166348,3643521153,08%888,37
1108679,8760420949,76%612,59
50TP Tyszkiewicza91192,9765020943,54%891,10
CS-538541,7140819442,27%470,04
Jagdtiger91571,2369618950,26%1297,49
KV-1S6360,8228618748,66%505,70
T328851,8667218344,26%794,72
T-345171,9821518250,00%283,62
Sturmpanzer II4127,3113618140,33%169,15
Prototipo Standard B91051,6863017742,37%747,72
IS-27708,7856017646,59%767,84
WZ-1317501,7250817243,60%885,24
Object 277101216,9764217149,12%787,58
AMX 50 1008656,2949017037,06%417,72
HWK 128452,8853717047,65%614,88
T110E5101416,4271916043,75%960,87
IS-7101334,8653715936,48%834,33
TNH T Vz. 5191395,2660615849,37%1162,44
Grille5316,8121415449,35%552,65
SU-855294,2220115245,39%473,26
Churchill I5243,9921815238,16%241,99
Covenanter593,0419815248,03%102,82
BZ-6891405,5578215150,33%1195,78
Jagdpanther7648,2450414748,98%729,50
Rinoceronte101482,7967614146,81%940,50
Spähpanzer SP I C7449,8654814046,43%739,11
M24E2 Super Chaffee 6289,5836213756,93%727,26
Škoda T 256464,4347312747,24%755,81
Leopard Prototyp A91255,2868712546,40%1126,34
TNH 105/10008909,4456612051,67%1021,98
KV-15287,7525811852,54%462,79
AMX M4 mle. 457609,1950011741,88%561,44
T-284143,5318111550,43%273,73
BZ-587674,5948111551,30%767,86
Leo7730,1153911047,27%1090,52
Type 586454,8847210839,81%678,47
Vz. 44-17658,3247310746,73%693,58
StuG III Ausf. G5313,4722810540,95%496,44
T-34-85M 6620,5555410056,00%932,43
Type T-345328,643629951,52%786,66
M4A3E2 Sherman Jumbo6587,264209660,42%1222,66
M5A1 Stuart4237,353659553,68%781,96
Caernarvon8794,896179547,37%719,74
Stitch 81034,686529543,16%890,27
SU-85B4184,711749143,96%252,69
Jagdpanzer IV6559,574768852,27%955,69
Crusader6131,172018851,14%212,20
ARL 446544,804728742,53%729,26
E 7591252,367578448,81%1021,81
Churchill VII6426,984578051,25%594,72
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.488,731628038,75%28,49
112 8627,763838038,75%452,40
T28 Concept 7815,274517955,70%1031,49
CS-447725,864587844,87%909,70
45TP Habicha7863,425227746,75%1114,97
BZ-1668986,446537746,75%953,56
Carro d'assalto P.887565,225207361,64%743,31
Strv 746467,224667247,22%738,48
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4171,491626841,18%198,77
Konštrukta T-34/1007499,485026443,75%532,49
Object 4168726,355136243,55%704,52
Object 777 Version II 91125,975306144,26%801,88
40TP Habicha6461,684406048,33%724,56
T-804131,531965945,76%315,99
Strv m/425267,243975558,18%644,09
Spähpanzer Ru 2519404,704625442,59%342,68
M4A1 Sherman5343,473325337,74%681,52
VK 16.02 Leopard5149,902705141,18%239,85
VK 28.016410,125225046,00%1111,46
VK 36.01 (H)6796,764944957,14%1409,84
Leopard 1101262,867394959,18%916,67
Cruiser Mk. III386,301214734,04%144,79
KV-1SA 5529,484304654,35%978,80
Škoda T 245333,844254452,27%794,06
P.44 Pantera8851,984894334,88%762,57
T-46372,521334226,19%30,76
Vickers Medium Mk. I151,901384158,54%166,13
T-70393,981544141,46%101,01
Ares 758762,415994146,34%685,31
T-54 first prototype 8619,354574050,00%590,41
Cromwell6220,612343831,58%131,49
Tiger I71030,445963663,89%1482,96
Vickers Medium Mk. III362,061383560,00%170,90
BDR G1 B5416,714913548,57%677,11
Black Prince7547,945043237,50%471,76
SU-86650,695023250,00%796,57
Type 2597 Chi-Ha3302,524073141,94%1107,64
Tiger II8879,905203129,03%704,87
IS-M81228,527482948,28%1512,93
25TP KSUST II5345,574492857,14%790,60
Sturmpanzer I Bison382,541322867,86%267,76
P.43 bis6706,895122744,44%1156,74
B14272,774642657,69%802,89
Pz.Kpfw. 38 (t)3146,041782653,85%421,50
SU-76M4121,421732650,00%167,71
A-447744,154732657,69%1122,08
P.43 ter7802,606962552,00%1243,74
Lago4342,173382420,83%1005,99
14TP4132,393092365,22%462,52
Cruiser Mk. IV474,741432343,48%33,55
DS PZInż5476,364772259,09%1031,59
Pz.Kpfw. II Luchs470,552172231,82%0,00
VK 100.01 (P)8740,805222040,00%558,56
Vickers Medium Mk. II233,111051947,37%67,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5470,684271952,63%957,42
ST vz. 394238,823581741,18%636,03
WZ-132A9496,415421741,18%410,76
SU-122A5235,253051643,75%314,63
CS-6310997,206701546,67%615,72
Char de transition 6789,273391520,00%1002,95
WZ-131G FT6441,073711435,71%519,22
B.U.G.I.6343,773011338,46%298,50
AT-12110,231661369,23%446,14
G.Pz. Mk. VI (e)222,92651330,77%0,00
LT vz. 352109,332021250,00%347,88
Pz.Kpfw. 35 (t)249,50761216,67%2,79
M3 Lee4266,332271241,67%798,12
LT vz. 383144,272311136,36%346,81
P.435457,734371136,36%1124,85
GSOR the TANK 91318,277641181,82%1263,26
Indien-Panzer81149,105801050,00%1552,50
Mäuschen91193,907081050,00%879,52
BT-7 artillery 3465,704161040,00%1906,52
Somua SM 8781,806401050,00%643,88
T-26238,0077922,22%0,00
T26E5 81004,56615922,22%911,96
M2 Medium Tank348,88133850,00%88,03
Loyd Gun Carriage225,5055825,00%1,42
Fantôme 91115,50722850,00%1010,31
D23152,71413785,71%634,97
Maus101358,14895771,43%962,36
T-602119,00142742,86%307,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5136,86177742,86%104,21
T-29 3259,14338742,86%836,87
T1 Cunningham145,50119650,00%82,12
Strv m/40L3128,17157633,33%172,09
MS-1126,17112666,67%221,70
Ikv 1035153,17226650,00%181,74
MKA 2244,17495666,67%1102,95
Renault Otsu143,40109560,00%159,25
10TP3154,80325540,00%412,72
SU-18288,00108540,00%295,42
SU-76G FT4220,40178540,00%257,62
Leichttraktor120,7561425,00%0,00
StuG IV 5167,75137425,00%107,45
Chi-Go 7883,75511425,00%737,51
T2 Medium Tank248,0078333,33%0,00
Tiger 131 6940,33614366,67%1777,42
T-45 2135,00240366,67%691,29
M14/412132,0010720,00%222,79
P26/404442,5024920,00%899,92
D1246,002652100,00%261,00
Tiger (P)7930,509742100,00%1341,56
T3E2 Medium Tank 3121,50240250,00%304,70
AMR 35 2123,00260250,00%429,06
T-34 shielded 5226,5022320,00%283,77
MTLS-1G14 3207,5015120,00%597,80
AMX ELC 901 6157,5018720,00%125,57
M10 RBFM 5157,5014020,00%15,32
AMX M4 mle. 49 8572,00531250,00%448,58
Straussler V–4/40 3406,506732100,00%1626,05
TKS z n.k.m. 20 mm 244,002401100,00%261,00
Renault FT10,001210,00%0,00
BT-220,00610,00%0,00
4TP191,004651100,00%472,67
Renault NC-3110,001011100,00%261,00
7TP240,001911100,00%261,00
Vickers Mk. E Type B20,008010,00%0,00
Panzerwagen 39 3153,0026010,00%342,08
60G FT5491,0020110,00%721,87
Gabler’s Destroyer 5243,0016310,00%381,68
Black Prince II 71091,0012111100,00%1816,19
Windhund 80,004110,00%0,00
L-60 2119,0022510,00%417,84
Valentine II 40,002071100,00%261,00
Cromwell B 6264,0032610,00%170,39
Valiant 5648,004451100,00%1317,34

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 17.04.2026
Opustil klan: 18.04.2026
Pozice: Vojín
Přijat: 14.04.2026
Opustil klan: 16.04.2026
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 01.01.2026
Opustil klan: 13.04.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 20.09.2025
Opustil klan: 22.09.2025
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 16.07.2025
Opustil klan: 09.08.2025
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 24.06.2025
Opustil klan: 14.07.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 11.11.2024
Opustil klan: 21.06.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 11.11.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 02.11.2024
Opustil klan: 04.11.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 31.08.2024
Opustil klan: 01.09.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 27.05.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 25.05.2020
Opustil klan: 26.05.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 21.04.2020
Opustil klan: 28.04.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 09.05.2020
Opustil klan: 09.05.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 16.02.2020
Opustil klan: 20.04.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 13.05.2020
Opustil klan: 23.05.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 30.04.2020
Opustil klan: 03.05.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 28.07.2017
Opustil klan: 28.07.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 03.07.2016
Opustil klan: 03.07.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 30.12.2016
Opustil klan: 07.06.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 18.01.2016
Opustil klan: 18.01.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 24.01.2016
Opustil klan: 16.02.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 03.07.2015
Opustil klan: 05.07.2015