RenGo1711

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 14.02.2024

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev534000
Průměrný tier4,890,000,000,00
Vítězství26148,88%00,00%00,00%00,00%
Porážky26148,88%00,00%00,00%00,00%
Remízy122,25%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev8515,92%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø3560,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,790,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10491,9600,0000,0000,00
Průměrné poškození481,090,000,000,00
Obsazování báze | Ø1620,3000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2760,5200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti457,680,000,000,00
WN7971,820,000,000,00
WN81230,310,000,000,00
Celkem
Bitev534
Průměrný tier4,89
Vítězství26148,88%
Porážky26148,88%
Remízy122,25%
Přežito bitev8515,92%
Zničeno tanků | Ø3560,67
Poměr zabití / smrtí0,79
Detekováno tanků | Ø10491,96
Průměrné poškození481,09
Obsazování báze | Ø1620,30
Obrana báze | Ø2760,52
Průměrné zkušenosti457,68
WN7971,82
WN81230,31
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (35)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
M24 Chaffee5375,964425349,06%1299,77
Type T-345437,563923644,44%1116,01
T376205,823373441,18%272,75
VK 30.01 (H)5643,035373256,25%1692,86
AMX ELC bis5310,173703050,00%948,43
T1 Heavy5731,035402941,38%1572,89
M10 Wolverine5669,865082850,00%1609,55
M18 Hellcat6242,642842532,00%118,10
M4A1 Sherman5661,545542458,33%1796,46
M4A3E8 Sherman6491,704502339,13%677,35
T-345340,763882152,38%805,39
T-34-856678,326411963,16%1333,67
T6 Medium41141,408161566,67%4324,53
Strv m/425484,144371450,00%1259,92
Pz.Kpfw. III Ausf. J4250,644741442,86%513,89
M3 Stuart3362,775001361,54%1666,62
Pz.Kpfw. III Ausf. E3433,383371330,77%1364,58
Type 1 Chi-He4337,693231338,46%871,60
M8A14701,365091136,36%2166,70
M5 Stuart4381,804271040,00%1047,49
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5356,203831060,00%878,78
Type 97 Chi-Ha3340,403211050,00%1204,75
BT-74357,78424966,67%1637,92
AMX 404654,00569837,50%3812,39
VK 36.01 (H)6564,13444837,50%658,21
BT-53325,13219825,00%546,86
M5A1 Stuart4706,33758683,33%3246,74
Lago41078,808055100,00%4830,91
AMX 12 t6277,50401475,00%657,79
AMX 383180,00334250,00%475,96
GSOR the TANK 9976,508122100,00%826,15
IT-3 4655,508452100,00%2490,04
Panzerwagen 39 3481,008071100,00%2608,12
T-50-2 630,0018810,00%3,10
Patton the Tank 90,0032610,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 14.02.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 14.02.2024
Opustil klan: 24.12.2024