| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SU-130PM | 8 | 990,48 | 470 | 3033 | 45,60% | 810,28 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 665,85 | 419 | 1442 | 52,01% | 1352,08 | |||||
| SU-8 | 6 | 744,57 | 441 | 1171 | 51,67% | 1068,14 | |||||
| T-34-85M | 6 | 720,75 | 472 | 675 | 53,04% | 1161,18 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 900,56 | 499 | 607 | 51,73% | 973,76 | |||||
| Type 64 | 6 | 476,63 | 383 | 571 | 47,29% | 1156,25 | |||||
| M44 | 6 | 743,22 | 425 | 544 | 54,04% | 1270,90 | |||||
| Dicker Max | 6 | 716,22 | 357 | 538 | 47,96% | 1211,58 | |||||
| Sexton I | 3 | 455,92 | 354 | 389 | 55,27% | 1705,63 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 704,14 | 430 | 388 | 52,06% | 1212,71 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1064,47 | 430 | 343 | 43,44% | 658,17 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 851,78 | 371 | 326 | 47,55% | 667,00 | |||||
| T67 | 5 | 656,29 | 351 | 272 | 46,32% | 1462,31 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1059,67 | 488 | 270 | 34,81% | 445,58 | |||||
| StuG IV | 5 | 485,44 | 269 | 232 | 50,00% | 1161,83 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 524,13 | 336 | 190 | 48,42% | 534,60 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1125,05 | 522 | 177 | 48,59% | 913,51 | |||||
| KV-1 | 5 | 671,18 | 382 | 170 | 55,29% | 1503,48 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 780,74 | 462 | 155 | 45,81% | 677,69 | |||||
| MKA | 2 | 277,54 | 296 | 155 | 50,32% | 1111,79 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1140,95 | 459 | 132 | 51,52% | 1198,73 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 915,45 | 541 | 114 | 47,37% | 832,22 | |||||
| SU-85 | 5 | 686,53 | 318 | 104 | 50,96% | 1563,76 | |||||
| SU-100 | 6 | 691,48 | 355 | 98 | 50,00% | 1060,33 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1307,34 | 430 | 96 | 35,42% | 628,82 | |||||
| M-II-Y | 7 | 519,17 | 415 | 90 | 42,22% | 425,75 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 515,54 | 363 | 89 | 44,94% | 642,38 | |||||
| Matilda | 4 | 534,11 | 289 | 85 | 42,35% | 1427,22 | |||||
| IS-M | 8 | 598,49 | 382 | 85 | 36,47% | 397,53 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1305,60 | 433 | 77 | 51,95% | 979,20 | |||||
| P26/40 | 4 | 445,27 | 263 | 75 | 57,33% | 1242,70 | |||||
| T-10 | 9 | 705,76 | 515 | 71 | 45,07% | 480,25 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 269,90 | 472 | 62 | 48,39% | 311,64 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 542,43 | 334 | 61 | 50,82% | 614,79 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 727,42 | 409 | 59 | 44,07% | 1030,17 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 958,89 | 562 | 57 | 52,63% | 1046,48 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 572,00 | 368 | 54 | 61,11% | 1607,27 | |||||
| M8A1 | 4 | 468,53 | 319 | 51 | 58,82% | 1261,26 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 1268,24 | 530 | 50 | 48,00% | 639,48 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 655,72 | 466 | 50 | 28,00% | 574,06 | |||||
| Churchill I | 5 | 575,16 | 440 | 49 | 48,98% | 1112,66 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 464,04 | 245 | 49 | 46,94% | 876,27 | |||||
| Churchill VII | 6 | 629,71 | 411 | 35 | 34,29% | 900,05 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 553,06 | 577 | 33 | 48,48% | 214,90 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 790,07 | 399 | 30 | 36,67% | 407,01 | |||||
| FV304 | 6 | 386,69 | 272 | 29 | 37,93% | 448,12 | |||||
| 212A | 9 | 861,30 | 599 | 27 | 51,85% | 721,24 | |||||
| Object 277 | 10 | 1103,48 | 592 | 27 | 62,96% | 814,06 | |||||
| T-116 | 3 | 271,15 | 258 | 27 | 37,04% | 1063,41 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 291,76 | 218 | 25 | 48,00% | 1094,38 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1303,72 | 668 | 25 | 48,00% | 698,86 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 457,83 | 566 | 23 | 56,52% | 1438,21 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 349,17 | 285 | 23 | 39,13% | 825,36 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1045,50 | 567 | 22 | 27,27% | 958,05 | |||||
| M-III-Y | 8 | 546,86 | 462 | 22 | 31,82% | 321,40 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 378,05 | 562 | 21 | 61,90% | 745,29 | |||||
| T-45 | 2 | 317,52 | 430 | 21 | 71,43% | 1846,70 | |||||
| T-29 | 3 | 421,35 | 463 | 20 | 70,00% | 1700,78 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 341,79 | 406 | 19 | 63,16% | 1102,09 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 759,94 | 471 | 16 | 62,50% | 1537,60 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 466,19 | 498 | 16 | 56,25% | 421,54 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 349,50 | 453 | 14 | 57,14% | 832,06 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1042,79 | 307 | 14 | 35,71% | 805,29 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 811,93 | 560 | 14 | 57,14% | 898,75 | |||||
| AT 7 | 7 | 410,50 | 445 | 12 | 50,00% | 306,09 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 1295,64 | 482 | 11 | 27,27% | 1736,66 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 210,73 | 237 | 11 | 18,18% | 815,89 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 153,60 | 155 | 10 | 40,00% | 169,25 | |||||
| T-50-2 | 6 | 346,00 | 548 | 10 | 60,00% | 875,24 | |||||
| HWK 30 | 8 | 247,00 | 549 | 10 | 70,00% | 372,30 | |||||
| T26E5 | 8 | 735,20 | 372 | 10 | 20,00% | 687,45 | |||||
| Valiant | 5 | 625,80 | 473 | 10 | 50,00% | 1467,83 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 738,30 | 591 | 10 | 50,00% | 754,28 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 871,20 | 513 | 10 | 40,00% | 676,91 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1334,22 | 656 | 9 | 44,44% | 895,43 | |||||
| T-26 | 2 | 113,00 | 187 | 9 | 44,44% | 363,96 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 538,22 | 622 | 9 | 66,67% | 1070,28 | |||||
| 59-16 | 6 | 334,88 | 412 | 8 | 37,50% | 696,86 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 680,00 | 323 | 8 | 25,00% | 866,52 | |||||
| AT 8 | 6 | 483,88 | 475 | 8 | 37,50% | 569,58 | |||||
| T6 Medium | 4 | 945,88 | 496 | 8 | 50,00% | 3136,47 | |||||
| AMR 35 | 2 | 272,13 | 276 | 8 | 37,50% | 1118,73 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 290,25 | 371 | 8 | 50,00% | 990,79 | |||||
| Fantôme | 9 | 371,25 | 345 | 8 | 25,00% | 43,88 | |||||
| SU-18 | 2 | 150,14 | 181 | 7 | 42,86% | 764,20 | |||||
| IS-3 | 8 | 265,29 | 209 | 7 | 14,29% | 0,00 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 305,86 | 276 | 7 | 14,29% | 692,27 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 796,57 | 484 | 7 | 42,86% | 681,49 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 267,50 | 311 | 6 | 16,67% | 1461,95 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 230,67 | 177 | 6 | 33,33% | 497,26 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 352,83 | 415 | 6 | 50,00% | 676,43 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 177,00 | 163 | 5 | 40,00% | 152,81 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 675,40 | 462 | 5 | 20,00% | 133,54 | |||||
| Object 283 | 9 | 528,20 | 429 | 5 | 40,00% | 241,58 | |||||
| M2 Light | 2 | 174,75 | 158 | 4 | 25,00% | 549,25 | |||||
| T-46 | 3 | 157,75 | 148 | 4 | 25,00% | 405,43 | |||||
| WZ-131 | 7 | 797,75 | 437 | 4 | 25,00% | 1763,73 | |||||
| M41 | 5 | 367,00 | 287 | 4 | 75,00% | 590,00 | |||||
| Valentine | 3 | 662,50 | 390 | 4 | 75,00% | 2982,30 | |||||
| AT-1 | 2 | 424,50 | 166 | 4 | 25,00% | 1838,20 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 497,25 | 448 | 4 | 75,00% | 816,69 | |||||
| SU-26 | 3 | 275,75 | 315 | 4 | 75,00% | 857,32 | |||||
| Pz.Kpfw. IV hydrostat. | 5 | 536,00 | 336 | 4 | 50,00% | 1189,13 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 930,25 | 522 | 4 | 50,00% | 1075,67 | |||||
| 112 | 8 | 484,00 | 311 | 4 | 25,00% | 268,99 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 172,67 | 181 | 3 | 33,33% | 380,08 | |||||
| Black Prince II | 7 | 765,00 | 741 | 3 | 66,67% | 910,34 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 309,67 | 189 | 3 | 0,00% | 807,03 | |||||
| Tiger I | 7 | 1393,50 | 1005 | 2 | 100,00% | 2143,30 | |||||
| A-20 | 5 | 274,00 | 392 | 2 | 50,00% | 861,36 | |||||
| KV-85 | 6 | 737,00 | 226 | 2 | 0,00% | 1072,19 | |||||
| Black Prince | 7 | 430,50 | 506 | 2 | 100,00% | 574,31 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 309,50 | 220 | 2 | 0,00% | 1249,13 | |||||
| MS-1 | 1 | 254,00 | 285 | 2 | 0,00% | 1562,97 | |||||
| SU-5 | 4 | 39,00 | 187 | 2 | 50,00% | 135,20 | |||||
| M3G FT | 3 | 306,50 | 229 | 2 | 100,00% | 984,89 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 0,00 | 194 | 2 | 50,00% | 117,59 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 216,50 | 284 | 2 | 50,00% | 361,38 | |||||
| 4TP | 1 | 235,00 | 155 | 1 | 0,00% | 897,98 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 396,00 | 197 | 1 | 0,00% | 355,25 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 241,00 | 213 | 1 | 0,00% | 47,57 | |||||
| T-103 | 8 | 0,00 | 575 | 1 | 100,00% | 261,00 |
SMIT_44
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 14134 | 13 | 55 | 399 | ||||
| Průměrný tier | 6,63 | 11,00 | 10,55 | 8,33 | ||||
| Vítězství | 6870 | 48,61% | 6 | 46,15% | 26 | 47,27% | 177 | 44,36% |
| Porážky | 6977 | 49,36% | 7 | 53,85% | 28 | 50,91% | 215 | 53,88% |
| Remízy | 287 | 2,03% | 0 | 0,00% | 1 | 1,82% | 7 | 1,75% |
| Přežito bitev | 5130 | 36,30% | 5 | 38,46% | 18 | 32,73% | 136 | 34,09% |
| Zničeno tanků | Ø | 12374 | 0,88 | 9 | 0,69 | 31 | 0,56 | 239 | 0,60 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,37 | 1,13 | 0,84 | 0,91 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 5257 | 0,37 | 2 | 0,15 | 6 | 0,11 | 82 | 0,21 |
| Průměrné poškození | 770,44 | 1.265,46 | 1.198,38 | 830,71 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 6613 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 128 | 0,32 |
| Obrana báze | Ø | 7123 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 210 | 0,53 |
| Průměrné zkušenosti | 427,05 | 453,46 | 509,55 | 504,57 | ||||
| WN7 | 925,24 | 574,76 | 539,98 | 610,17 | ||||
| WN8 | 952,58 | 675,66 | 623,16 | 585,80 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 14134 | |
| Průměrný tier | 6,63 | |
| Vítězství | 6870 | 48,61% |
| Porážky | 6977 | 49,36% |
| Remízy | 287 | 2,03% |
| Přežito bitev | 5130 | 36,30% |
| Zničeno tanků | Ø | 12374 | 0,88 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,37 | |
| Detekováno tanků | Ø | 5257 | 0,37 |
| Průměrné poškození | 770,44 | |
| Obsazování báze | Ø | 6613 | 0,47 |
| Obrana báze | Ø | 7123 | 0,50 |
| Průměrné zkušenosti | 427,05 | |
| WN7 | 925,24 | |
| WN8 | 952,58 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 13 | |
| Průměrný tier | 11,00 | |
| Vítězství | 6 | 46,15% |
| Porážky | 7 | 53,85% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 5 | 38,46% |
| Zničeno tanků | Ø | 9 | 0,69 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,13 | |
| Detekováno tanků | Ø | 2 | 0,15 |
| Průměrné poškození | 1.265,46 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 453,46 | |
| WN7 | 574,76 | |
| WN8 | 675,66 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 55 | |
| Průměrný tier | 10,55 | |
| Vítězství | 26 | 47,27% |
| Porážky | 28 | 50,91% |
| Remízy | 1 | 1,82% |
| Přežito bitev | 18 | 32,73% |
| Zničeno tanků | Ø | 31 | 0,56 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,84 | |
| Detekováno tanků | Ø | 6 | 0,11 |
| Průměrné poškození | 1.198,38 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 509,55 | |
| WN7 | 539,98 | |
| WN8 | 623,16 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 399 | |
| Průměrný tier | 8,33 | |
| Vítězství | 177 | 44,36% |
| Porážky | 215 | 53,88% |
| Remízy | 7 | 1,75% |
| Přežito bitev | 136 | 34,09% |
| Zničeno tanků | Ø | 239 | 0,60 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,91 | |
| Detekováno tanků | Ø | 82 | 0,21 |
| Průměrné poškození | 830,71 | |
| Obsazování báze | Ø | 128 | 0,32 |
| Obrana báze | Ø | 210 | 0,53 |
| Průměrné zkušenosti | 504,57 | |
| WN7 | 610,17 | |
| WN8 | 585,80 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 45 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 18 | 40,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 25 | 55,56% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 2 | 4,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 14 | 31,11% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 34 | 0,76 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,10 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 17 | 0,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 713,31 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 2 | 0,04 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 60 | 1,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 336,78 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 45 | |
| Vítězství | 18 | 40,00% |
| Porážky | 25 | 55,56% |
| Remízy | 2 | 4,44% |
| Přežito bitev | 14 | 31,11% |
| Zničeno tanků | Ø | 34 | 0,76 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,10 | |
| Detekováno tanků | Ø | 17 | 0,38 |
| Průměrné poškození | 713,31 | |
| Obsazování báze | Ø | 2 | 0,04 |
| Obrana báze | Ø | 60 | 1,33 |
| Průměrné zkušenosti | 336,78 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen