SOSKANEREALKA1

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1637301124
Průměrný tier7,630,0010,009,94
Vítězství854252,17%00,00%1100,00%6955,65%
Porážky766646,82%00,00%00,00%5544,35%
Remízy1651,01%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev349121,32%00,00%00,00%108,06%
Zničeno tanků | Ø143520,8800,0000,00930,75
Poměr zabití / smrtí1,110,000,000,82
Detekováno tanků | Ø218801,3400,0022,002552,06
Průměrné poškození1.388,380,00346,002.028,50
Obsazování báze | Ø79080,4800,0000,0060,05
Obrana báze | Ø43260,2600,0000,00240,19
Průměrné zkušenosti637,540,00921,00861,30
WN71259,500,00599,201261,99
WN81745,640,000,001847,64
Celkem
Bitev16373
Průměrný tier7,63
Vítězství854252,17%
Porážky766646,82%
Remízy1651,01%
Přežito bitev349121,32%
Zničeno tanků | Ø143520,88
Poměr zabití / smrtí1,11
Detekováno tanků | Ø218801,34
Průměrné poškození1.388,38
Obsazování báze | Ø79080,48
Obrana báze | Ø43260,26
Průměrné zkušenosti637,54
WN71259,50
WN81745,64
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev1
Průměrný tier10,00
Vítězství1100,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø22,00
Průměrné poškození346,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti921,00
WN7599,20
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev124
Průměrný tier9,94
Vítězství6955,65%
Porážky5544,35%
Remízy00,00%
Přežito bitev108,06%
Zničeno tanků | Ø930,75
Poměr zabití / smrtí0,82
Detekováno tanků | Ø2552,06
Průměrné poškození2.028,50
Obsazování báze | Ø60,05
Obrana báze | Ø240,19
Průměrné zkušenosti861,30
WN71261,99
WN81847,64
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev21000
Vítězství419,05%00,00%00,00%00,00%
Porážky1571,43%00,00%00,00%00,00%
Remízy29,52%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev419,05%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø180,8600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,060,000,000,00
Detekováno tanků | Ø271,2900,0000,0000,00
Průměrné poškození2.154,100,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø211,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti439,190,000,000,00
Celkem
Bitev21
Vítězství419,05%
Porážky1571,43%
Remízy29,52%
Přežito bitev419,05%
Zničeno tanků | Ø180,86
Poměr zabití / smrtí1,06
Detekováno tanků | Ø271,29
Průměrné poškození2.154,10
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø211,00
Průměrné zkušenosti439,19
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø22,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození618,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti119,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø22,00
Poměr zabití / smrtí2,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození618,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti119,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev894000
Vítězství46251,68%00,00%00,00%00,00%
Porážky43248,32%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev33637,58%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø6450,7200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,160,000,000,00
Detekováno tanků | Ø8000,8900,0000,0000,00
Průměrné poškození1.186,510,000,000,00
Obsazování báze | Ø14511,6200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø35784,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti711,990,000,000,00
Celkem
Bitev894
Vítězství46251,68%
Porážky43248,32%
Remízy00,00%
Přežito bitev33637,58%
Zničeno tanků | Ø6450,72
Poměr zabití / smrtí1,16
Detekováno tanků | Ø8000,89
Průměrné poškození1.186,51
Obsazování báze | Ø14511,62
Obrana báze | Ø35784,00
Průměrné zkušenosti711,99
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev296000
Vítězství12943,58%00,00%00,00%00,00%
Porážky15452,03%00,00%00,00%00,00%
Remízy134,39%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev9130,74%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2310,7800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,130,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2770,9400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.342,800,000,000,00
Obsazování báze | Ø1810,6100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2961,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti486,010,000,000,00
Celkem
Bitev296
Vítězství12943,58%
Porážky15452,03%
Remízy134,39%
Přežito bitev9130,74%
Zničeno tanků | Ø2310,78
Poměr zabití / smrtí1,13
Detekováno tanků | Ø2770,94
Průměrné poškození1.342,80
Obsazování báze | Ø1810,61
Obrana báze | Ø2961,00
Průměrné zkušenosti486,01
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5000
Vítězství360,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky240,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev120,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø81,6000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø71,4000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.767,400,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti590,000,000,000,00
Celkem
Bitev5
Vítězství360,00%
Porážky240,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev120,00%
Zničeno tanků | Ø81,60
Poměr zabití / smrtí2,00
Detekováno tanků | Ø71,40
Průměrné poškození1.767,40
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti590,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (221)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Type 64 6599,58503106855,99%1713,96
IS-381330,9857081152,28%1633,34
IS-7102596,0391456853,35%2349,16
Object 430U102216,6471251751,06%2005,37
Object 277102819,8699550857,48%2686,23
T-4481271,7766847450,63%1799,22
T-1091513,6269046151,19%1495,72
KV-26775,5550944850,00%1342,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5668,2944840157,61%2170,87
S-517706,3840634946,70%729,00
KV-48887,7952932844,21%862,91
Object 43092065,5569832153,89%2272,42
XM57 81845,4090930155,81%1819,53
ISU-15281251,5953728949,13%1213,60
Rhm.-Borsig Waffenträger81579,5753925549,02%1631,28
Object 140103094,64104825455,91%3132,43
IS7945,6944625349,80%1256,20
M-V-Y103472,01111425256,35%3276,38
SU-14-281140,8954524454,51%1197,20
SU-1527706,4045023050,43%921,49
Sturer Emil7894,1555722650,00%1248,05
ST-I91678,1061921746,54%1514,84
KV-856718,3742621454,21%1325,68
T-34-856432,4339421047,14%675,24
Panhard EBR 105101259,1777020948,80%1507,89
BZ-79113928,06117019457,73%3097,06
Grille 15102148,6274019154,45%1617,98
ARL 446814,7448714455,56%1525,67
KV-15517,8143613950,36%1039,13
SU-1006755,6947713849,28%1354,51
T-1506568,3234913450,00%883,41
AMX 13 757738,1456313250,76%1780,63
AMX 50 B102489,0385313151,15%2087,76
Coccodrillo 102620,1294012958,14%2049,22
Char Futur 4 92194,7593312954,26%2100,14
T-437833,6351112049,17%1369,77
T25/271169,9769812055,83%1978,66
SDP 58 Kilana81610,4784611654,31%1895,98
Manticore101516,1082611249,11%1893,02
KV-37863,1152911052,73%1094,43
E 5091917,3688410551,43%2019,84
Nashorn6714,5043210254,90%1233,45
M18 Hellcat6642,794239653,13%1132,80
SU-855360,272409444,68%667,40
AMX 12 t6573,335669467,02%2050,91
121B 102245,039359360,22%2057,83
Pz.Sfl. IVc5391,272689245,65%704,29
KR-1113118,8710389252,17%2262,27
Vz. 60S Dravec 103335,1410868758,62%2687,46
Waffenträger auf Pz. IV91716,817188655,81%1531,14
SDP 60 Gonkiewicza91876,558668452,38%1688,87
T-345379,492928342,17%883,29
IS-4102488,4110078360,24%2183,56
BDR G1 B5428,374027644,74%706,26
Strv m/42-57 Alt A.2 6755,044167636,84%1127,23
T-5491629,158627552,00%1739,65
Type 5 Heavy102510,049207452,70%1907,93
T1 Heavy5445,124117342,47%761,66
Strv m/425318,743376952,17%779,37
E 65 Zwilling 82168,1710636946,38%2227,02
AMX M4 mle. 4571061,476686460,94%1488,32
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4324,713416350,79%784,39
Strv 103B102880,609156357,14%2365,96
BZT-70 102950,139696357,14%2060,17
AMX 50 10081365,517445950,85%1567,12
Type 71101981,637285938,98%1343,70
M5A1 Stuart4129,912885851,72%305,40
Type T-345305,253325552,73%729,55
T675480,313655552,73%1089,73
UDES 15/16102673,319465455,56%2378,98
Hotchkiss EBR7815,097485352,83%2126,59
T-62A101808,836945240,38%1310,57
Jagdpanzer E 90 91813,679065164,71%1580,01
Lorraine 40 t 8969,586795048,00%1090,31
T-284260,923284845,83%642,04
M3 Lee4249,872374654,35%854,45
SU-54251,222734652,17%507,39
AMX 50 12091689,007644450,00%1592,02
Churchill VII6626,553904440,91%911,28
AMX ELC bis5239,493724358,14%799,45
T28 Concept 7934,355224344,19%1171,26
FV217 Badger103063,2410254158,54%2494,50
M40/M4381224,986774055,00%1399,15
Type 6891909,038033938,46%1519,62
Chrysler K 81253,678283953,85%1479,29
B14314,392833847,37%757,23
212A9973,516733770,27%949,17
BZ-75102508,818863751,35%1994,73
KV-1S6526,435593759,46%971,99
MTLS-1G14 3264,623243754,05%1069,72
Birch Gun4281,222413638,89%843,00
Marder 38T4364,942863661,11%1004,82
60G FT5419,743073542,86%680,11
Object 261101381,867023545,71%1274,18
Char Murat 91455,407133540,00%1185,36
Kampfpanzer 07 RH 81630,6910123565,71%2540,96
T803112524,829703351,52%1770,49
SU-122A5278,783153246,88%433,28
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4265,282723250,00%797,51
FV601 Saladin82499,9112813265,63%4608,18
Škoda T 56 82099,5910103253,13%2431,08
Strv 746470,553573158,06%772,10
Object 70491641,744073138,71%1117,26
AE Phase I 92444,459783151,61%2440,14
T110E4102733,079043060,00%2105,64
Lago4243,344062968,97%833,94
SU-76G FT4482,313262951,72%1080,15
E 50 Ausf. M102397,148922948,28%1925,72
SU-85B4392,213752850,00%972,48
Durendal 102331,198302755,56%1757,13
StuG III Ausf. G5244,082422638,46%280,87
Object 25791605,276882650,00%1393,15
T-127 3299,004182657,69%1240,10
LTP 3219,883042646,15%917,47
Projet Louis 9673,817052661,54%785,46
Durchbruchswagen 24195,042492560,00%494,04
Panhard AMD 178B6707,246992568,00%2401,49
Fantôme 92312,0010232560,00%2827,31
T-463324,634412454,17%1592,86
SDP 57 Gowika71537,968392454,17%2476,84
Object 268102283,838892458,33%1678,02
Panhard AML Lynx 6x68707,216412445,83%1215,81
CS-52 LIS 81727,179342458,33%2244,28
Sexton II3154,001892356,52%554,86
Matilda4420,143972254,55%1227,56
Marder II3344,733952250,00%1223,23
M8A14305,593332245,45%622,05
Valentine AT4144,331722152,38%254,79
Churchill III 5598,246922152,38%1321,25
TBT 92075,908882147,62%1829,00
SU-263224,502592035,00%432,30
Sav m/434144,211981947,37%201,12
CC-46 Pancernik 92123,377971931,58%1574,26
T92 8397,476331942,11%482,18
Strv m/40L3269,614321861,11%1091,58
M66386,832331822,22%316,21
T56 GMC3191,671751838,89%445,26
VK 30.02 (M)6796,447451872,22%1667,75
M7 Priest3186,241741758,82%496,91
Toro 91458,247441741,18%1069,01
Churchill I5611,636291668,75%1463,59
Type 91 Heavy3168,501801650,00%444,46
VK 30.02 (D)71002,407821560,00%1577,61
Rheinmetall Skorpion 81761,877961546,67%1919,54
SU-76M4261,293251450,00%635,94
Stridsyxa 81950,2111121464,29%2234,77
Type 95 Heavy4316,002741338,46%972,77
VK 30.01 (P)6399,923031233,33%413,74
Windhund 81458,008861266,67%1637,77
Valentine3214,822051145,45%615,51
GSOR the TANK 9745,826591154,55%595,70
L-60 2152,733961154,55%837,97
M2 Medium Tank3145,603431060,00%498,13
Wespe3143,701651050,00%383,13
T28 Prototype8675,903351050,00%539,45
Strv S1 81329,904761030,00%1150,08
D23159,22229955,56%510,91
M374308,89275966,67%1090,13
NC 70 Błyskawica102111,78642922,22%1453,87
T-505145,11357944,44%251,39
Löwe 81482,11597922,22%1361,59
M3 Stuart3102,50317862,50%353,05
VK 30.01 (H)585,25223862,50%238,84
Pz.Kpfw. III Ausf. E3364,00492862,50%1311,82
AT-12201,63255862,50%785,37
GSOR 1006 Scheme 792081,63993875,00%1986,65
Object 703 Version II 81876,631088862,50%2533,24
WZ-120-1G FT 81742,25997862,50%2378,31
LT vz. 383357,14254742,86%1306,85
Type 2597 Chi-Ha384,14138742,86%56,60
SDP 44 Burza61145,71813757,14%2410,19
Loyd Gun Carriage2127,00121728,57%640,97
Buryan 91780,00714728,57%1363,52
M127643,17359616,67%503,56
Universal Carrier 2-pdr2154,83174633,33%419,29
4TP10,0013540,00%0,00
Vickers Medium Mk. III3239,40515580,00%1155,12
Ikv 723251,20223540,00%613,52
SU-182105,2095520,00%385,79
M3G FT3148,40205580,00%437,54
Cruiser Mk. II2388,80428540,00%1989,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3220,80289540,00%527,34
Object 283 91694,40806540,00%1704,07
Großtraktor - Krupp 3207,80391540,00%532,33
Lorraine 39L AM350,75122450,00%123,93
T-262219,75296425,00%946,44
AMX 38381,00269475,00%266,30
TS-54 8766,50597425,00%569,11
D1282,67191333,33%117,49
T1 HMC229,00104366,67%260,01
M5 Stuart412,3310630,00%0,00
Alecto4192,3313330,00%270,77
Lätt Stridsfordon 120 91617,33651333,33%1166,38
LT vz. 3520,00124250,00%87,48
BT-74162,004902100,00%551,32
Pz.Kpfw. 35 (t)2226,505722100,00%1405,23
ST vz. 394186,50181250,00%470,63
Pz.Kpfw. II2265,00512250,00%1172,64
VK 36.01 (H)6774,00498250,00%1061,16
AMX 404360,5034820,00%1576,66
Ikv 103521,502342100,00%261,00
T2 Medium Tank2252,00434250,00%1304,90
Renault R35253,00203250,00%74,72
E 77 92543,501107250,00%2575,75
T-29 3127,5012820,00%169,03
M4A3(76)W Sherman 6119,009920,00%0,00
LHMTV81184,5010932100,00%3070,90
Vickers Medium Mk. II2116,003511100,00%598,09
Strv m/382104,004921100,00%483,80
T1 Cunningham158,0015010,00%82,66
BT-22139,004981100,00%750,94
Vickers Mk. E Type B261,001771100,00%264,10
Panzerjäger I2217,006161100,00%913,32
T3 HMC2110,009710,00%243,40
T4040,003710,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6155,0019410,00%67,87
SMV CC-64 Vipera 8397,009241100,00%363,52
Type 5 Ka-Ri 80,0011710,00%0,00
StuG IV 5138,007110,00%39,36
Super Hellcat 7589,006421100,00%844,13
Leox 92174,0011331100,00%2052,67

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 02.01.2026
Opustil klan: 15.08.2026
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 21.12.2025
Opustil klan: 01.01.2026
Pozice: Vojín
Přijat: 10.06.2025
Opustil klan: 08.10.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 04.06.2025
Opustil klan: 10.06.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 29.05.2025
Opustil klan: 31.05.2025
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 19.05.2025
Opustil klan: 27.05.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 26.04.2025
Opustil klan: 18.05.2025
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 13.04.2025
Opustil klan: 26.04.2025