SRBKnights

clanlogo
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 06.05.2023

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev23498000
Průměrný tier6,540,000,000,00
Vítězství1138348,44%00,00%00,00%00,00%
Porážky1177150,09%00,00%00,00%00,00%
Remízy3441,46%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev426418,15%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø138400,5900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,720,000,000,00
Detekováno tanků | Ø248751,0600,0000,0000,00
Průměrné poškození661,800,000,000,00
Obsazování báze | Ø250441,0700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø53690,2300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti401,020,000,000,00
WN7798,550,000,000,00
WN8858,670,000,000,00
Celkem
Bitev23498
Průměrný tier6,54
Vítězství1138348,44%
Porážky1177150,09%
Remízy3441,46%
Přežito bitev426418,15%
Zničeno tanků | Ø138400,59
Poměr zabití / smrtí0,72
Detekováno tanků | Ø248751,06
Průměrné poškození661,80
Obsazování báze | Ø250441,07
Obrana báze | Ø53690,23
Průměrné zkušenosti401,02
WN7798,55
WN8858,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev239000
Vítězství10543,93%00,00%00,00%00,00%
Porážky11548,12%00,00%00,00%00,00%
Remízy197,95%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev6627,62%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø820,3400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,470,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2431,0200,0000,0000,00
Průměrné poškození1.215,390,000,000,00
Obsazování báze | Ø4221,7700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø700,2900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti521,620,000,000,00
Celkem
Bitev239
Vítězství10543,93%
Porážky11548,12%
Remízy197,95%
Přežito bitev6627,62%
Zničeno tanků | Ø820,34
Poměr zabití / smrtí0,47
Detekováno tanků | Ø2431,02
Průměrné poškození1.215,39
Obsazování báze | Ø4221,77
Obrana báze | Ø700,29
Průměrné zkušenosti521,62
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev63000
Vítězství3453,97%00,00%00,00%00,00%
Porážky2844,44%00,00%00,00%00,00%
Remízy11,59%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2133,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø350,5600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,830,000,000,00
Detekováno tanků | Ø661,0500,0000,0000,00
Průměrné poškození915,300,000,000,00
Obsazování báze | Ø1502,3800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1652,6200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti581,000,000,000,00
Celkem
Bitev63
Vítězství3453,97%
Porážky2844,44%
Remízy11,59%
Přežito bitev2133,33%
Zničeno tanků | Ø350,56
Poměr zabití / smrtí0,83
Detekováno tanků | Ø661,05
Průměrné poškození915,30
Obsazování báze | Ø1502,38
Obrana báze | Ø1652,62
Průměrné zkušenosti581,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev14000
Vítězství535,71%00,00%00,00%00,00%
Porážky750,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy214,29%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev214,29%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,2900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø80,5700,0000,0000,00
Průměrné poškození364,210,000,000,00
Obsazování báze | Ø553,9300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti295,070,000,000,00
Celkem
Bitev14
Vítězství535,71%
Porážky750,00%
Remízy214,29%
Přežito bitev214,29%
Zničeno tanků | Ø40,29
Poměr zabití / smrtí0,33
Detekováno tanků | Ø80,57
Průměrné poškození364,21
Obsazování báze | Ø553,93
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti295,07
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev447000
Vítězství19343,18%00,00%00,00%00,00%
Porážky24454,59%00,00%00,00%00,00%
Remízy102,24%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev13429,98%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2630,5900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,840,000,000,00
Detekováno tanků | Ø4040,9000,0000,0000,00
Průměrné poškození577,650,000,000,00
Obsazování báze | Ø8601,9200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2500,5600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti352,240,000,000,00
Celkem
Bitev447
Vítězství19343,18%
Porážky24454,59%
Remízy102,24%
Přežito bitev13429,98%
Zničeno tanků | Ø2630,59
Poměr zabití / smrtí0,84
Detekováno tanků | Ø4040,90
Průměrné poškození577,65
Obsazování báze | Ø8601,92
Obrana báze | Ø2500,56
Průměrné zkušenosti352,24
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev241000
Vítězství11848,96%00,00%00,00%00,00%
Porážky12049,79%00,00%00,00%00,00%
Remízy31,24%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev8936,93%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1290,5400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,850,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2350,9800,0000,0000,00
Průměrné poškození953,570,000,000,00
Obsazování báze | Ø3061,2700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø8113,3700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti463,020,000,000,00
Celkem
Bitev241
Vítězství11848,96%
Porážky12049,79%
Remízy31,24%
Přežito bitev8936,93%
Zničeno tanků | Ø1290,54
Poměr zabití / smrtí0,85
Detekováno tanků | Ø2350,98
Průměrné poškození953,57
Obsazování báze | Ø3061,27
Obrana báze | Ø8113,37
Průměrné zkušenosti463,02
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev157000
Vítězství8050,96%00,00%00,00%00,00%
Porážky6943,95%00,00%00,00%00,00%
Remízy85,10%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev5233,12%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø630,4000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,600,000,000,00
Detekováno tanků | Ø900,5700,0000,0000,00
Průměrné poškození573,690,000,000,00
Obsazování báze | Ø2181,3900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1721,1000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti322,550,000,000,00
Celkem
Bitev157
Vítězství8050,96%
Porážky6943,95%
Remízy85,10%
Přežito bitev5233,12%
Zničeno tanků | Ø630,40
Poměr zabití / smrtí0,60
Detekováno tanků | Ø900,57
Průměrné poškození573,69
Obsazování báze | Ø2181,39
Obrana báze | Ø1721,10
Průměrné zkušenosti322,55
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev15000
Vítězství746,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky853,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev640,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø120,8000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø110,7300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.265,330,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø151,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti622,000,000,000,00
Celkem
Bitev15
Vítězství746,67%
Porážky853,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev640,00%
Zničeno tanků | Ø120,80
Poměr zabití / smrtí1,33
Detekováno tanků | Ø110,73
Průměrné poškození1.265,33
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø151,00
Průměrné zkušenosti622,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (196)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-856701,14450217751,49%1207,66
M18 Hellcat6562,77370121552,02%915,10
T328930,3254184947,47%952,73
Rhm.-Borsig Waffenträger8915,8139781146,12%752,79
M4A1 Sherman5461,4736779148,42%1283,67
IS-7101380,9355562744,50%915,27
T297999,7856960751,07%1234,74
T675346,7226353750,09%653,51
IS-38890,5745352547,43%886,49
Waffenträger auf Pz. IV91273,9949650345,13%889,19
Super Hellcat 7643,6942049245,93%758,32
Jagdpanther7781,3143648751,75%958,61
Tiger II8940,6855048448,76%937,84
Škoda T 256468,0033843447,93%739,89
T-1091046,3944841545,54%844,42
Jagdtiger91428,0452038353,00%1143,76
E 7591202,5361737644,68%958,51
E 100101368,6350637248,39%941,59
Škoda T 5091013,1248735443,22%694,77
T698609,9441634045,88%552,78
T25/27653,3833233644,05%748,26
Sturer Emil7716,4034731744,79%832,57
IS-2 shielded 7800,0154730957,93%976,66
T71 DA7387,1432330737,46%480,54
Konštrukta T-34/1007514,6635928942,56%575,24
IS7718,8157228851,04%846,53
Jagdpanther II8980,9957128445,42%911,63
StuG III Ausf. G5333,0725625448,03%650,98
AMX 12 t6289,3032325052,40%630,42
KV-15452,4832224449,18%838,15
T-50-2 6238,0728224248,76%447,40
Hummel6560,5530824051,67%728,16
Tiger I7726,6542823250,86%796,97
T-29 3247,0621821048,10%782,11
IS-5 (Object 730) 8792,5752320950,24%785,53
T216249,6631620749,76%505,95
AE Phase I 91108,0453219037,89%734,04
M4A3E2 Sherman Jumbo6552,5441218155,80%1050,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5184,0922815941,51%237,37
Renault G15359,4532515658,97%973,16
Cromwell6374,4432115347,06%532,69
KV-26608,6747215344,44%941,01
MT-256202,7026915343,79%354,53
SU-1527711,3635114940,94%800,40
VK 36.01 (H)6532,3849814649,32%772,39
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4284,8624114147,52%690,77
TVP VTU Koncept8569,6440813939,57%447,02
Grille5441,2729213551,85%834,04
Jagdpanzer IV6528,4339512747,24%869,24
AMX ELC bis5193,6723911040,00%383,90
T-1506432,2640410943,12%482,81
Type T-345320,1630410656,60%813,38
Nashorn6701,9343410449,04%1132,72
P.435242,672289141,76%412,56
Škoda T 245360,542878957,30%1000,34
M75273,892628854,55%949,31
M5A1 Stuart4175,312638760,92%566,22
P.43 bis6555,873738446,43%838,06
ARL V396398,753008349,40%596,31
T-284260,602158149,38%739,09
VK 30.02 (M)6419,064668047,50%605,68
Marder II3209,942007956,96%618,68
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4172,472137945,57%397,84
M3 Lee4240,352117846,15%744,66
TS-54 8746,805297544,00%578,57
SU-855418,863557454,05%951,05
Crusader6270,222667247,22%620,51
SU-1006542,244837255,56%930,61
AT 25361,763167146,48%769,67
Matilda4350,413306852,94%1019,47
VK 30.01 (P)6618,564806850,00%974,30
M8A14215,621756833,82%320,39
T3 HMC2168,721986753,73%708,73
T28 Prototype8805,454206547,69%669,21
Tiger (P)7718,414766446,88%751,31
VK 16.02 Leopard5187,112486347,62%409,63
P26/404270,082616254,84%673,78
M-II-Y7706,264926137,70%624,56
Pz.Kpfw. III/IV5271,903205940,68%488,28
KV-37553,643785543,64%479,17
T-116 3220,652555561,82%1041,25
25TP KSUST II5234,452345343,40%346,60
Sturmpanzer II4228,942305354,72%750,11
Lorraine 40 t 8665,603715234,62%454,38
Pz.Kpfw. II Luchs4182,352425160,78%622,90
Pz.Sfl. IVc5394,473285147,06%772,67
ST vz. 394177,241955042,00%345,63
Alecto4218,642865056,00%516,27
Covenanter5142,592154957,14%363,81
Valentine3128,291684546,67%263,84
T26E5 Patriot 81016,186124557,78%1247,57
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2102,962304562,22%442,85
S35 CA5509,244014245,24%979,29
14TP4119,981614141,46%199,17
AMX 404171,682014143,90%463,90
T-505142,182314047,50%289,07
40TP Habicha6425,413363956,41%666,16
Type 586566,063773633,33%797,60
AMX 38369,001593644,44%44,52
T54E19440,563453625,00%86,88
M374157,491393542,86%308,61
LT vz. 383140,001723455,88%477,75
Ikv 723190,421573145,16%393,74
Pz.Sfl. IVb4246,841953151,61%734,45
T2 Medium Tank2145,231573043,33%576,26
T-463147,591582937,93%390,08
Type 3 Ho-Ni III5405,862962962,07%873,05
Ikv 1035255,042572842,86%379,56
Hotchkiss H352127,262112766,67%590,66
Cruiser Mk. IV4120,771582642,31%137,80
SARL 424376,773062661,54%1492,34
KV-1SA 5387,814672650,00%598,00
M24E2 Super Chaffee 6205,693292646,15%340,96
Type 2597 Chi-Ha3163,832762458,33%561,54
SU-85B4351,584162450,00%871,60
Somua SAu 404203,912382356,52%472,32
StuG IV 5355,042752339,13%650,24
Type 5 Ke-Ho4261,822642250,00%796,30
Cruiser Mk. II2205,912252245,45%903,22
10TP3120,051762157,14%377,44
Valentine AT4289,953172152,38%861,33
T56 GMC3124,951491936,84%171,65
Pawlack Tank6345,322931936,84%242,88
T-345201,282141850,00%345,25
M2 Light2105,331571855,56%317,79
M2 Medium Tank3256,393041877,78%1166,13
Pz.Kpfw. II Ausf. G3191,332821861,11%794,40
Somua S353168,782291866,67%453,95
Archer5195,671761850,00%253,19
VK 20.01 (D)4136,722071855,56%296,91
Panzerjäger I2169,592371752,94%596,51
M5 Stuart4107,472111752,94%157,63
Cruiser Mk. III3127,351361741,18%347,59
Light Mk. VIC 275,881561741,18%163,99
T1 Cunningham1144,691951656,25%858,21
Sturmpanzer I Bison3145,19981631,25%256,32
Pz.Kpfw. 38 (t)3169,882731650,00%485,12
Vickers Medium Mk. III3113,672391546,67%230,16
Type 1 Chi-He4308,211821428,57%668,22
Patton the Tank 9765,296341457,14%641,61
M15/423231,002441353,85%629,57
M7 Priest3152,151371346,15%265,05
SU-76G FT4197,691311330,77%164,21
Pz.Kpfw. 35 (t)2137,173081266,67%799,80
Type 98 Ke-Ni3213,582061250,00%825,74
LTP 3216,172481250,00%955,80
Vickers Mk. E Type B2132,202001080,00%633,58
SU-76M4379,304781060,00%1279,28
AM 39 Gendron-Somua 283,402051060,00%255,37
Lago4123,78167933,33%117,19
Pz.Kpfw. I Ausf. C3225,00316966,67%1254,21
AMR 35 2151,11267966,67%696,28
LT vz. 352210,88213850,00%1068,18
7TP2163,88218875,00%648,50
Sav m/43477,00134850,00%100,37
60G FT5219,88186837,50%184,56
Renault FT AC2145,63107850,00%397,36
Marder 38T4388,25297875,00%1176,30
Strv m/382108,29146742,86%268,53
T-26291,71194742,86%214,94
Cruiser Mk. I1160,57180757,14%717,10
Universal Carrier 2-pdr294,86128742,86%155,06
M3 Stuart3201,17206633,33%714,32
T1 HMC2264,17149633,33%1382,56
VK 30.01 (H)5115,83257633,33%3,10
Renault UE 573176,33253650,00%423,43
Pz.Kpfw. I268,67141616,67%31,10
Renault FT1113,60123540,00%438,93
Type 95 Ha-Go2113,40187580,00%528,79
T1 Heavy5744,20345520,00%1359,64
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5268,00246540,00%326,81
AMX 13 (FL 11) 5292,40362540,00%746,23
Valiant 5715,60416560,00%1704,82
Fiat 3000124,0080450,00%76,78
M14/412111,50164475,00%429,42
Pz.Kpfw. II2114,002994100,00%508,34
Renault Otsu1115,00115333,33%288,71
4TP195,00132333,33%212,94
SU-26393,3386333,33%1,32
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6213,33318366,67%473,74
T1E6 229,0098366,67%241,30
Vickers Medium Mk. I166,0087250,00%171,89
Strv m/40L3215,004832100,00%863,84
Strv m/425227,009620,00%291,06
Pvlvv fm/4220,0062250,00%141,03
Pz.Kpfw. III Ausf. E3215,5012520,00%420,75
Semovente M415349,0025220,00%495,17
Strv fm/211115,002241100,00%670,99
TKS z n.k.m. 20 mm 256,003781100,00%278,98
Leichttraktor134,003301100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 20,002410,00%0,00
MS-1194,0010610,00%244,71
SU-18267,003110,00%119,41
AT-120,003710,00%0,00
T-45 2226,0029610,00%934,64
BT-7 artillery 3426,006421100,00%1851,83

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 06.05.2023
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 06.05.2023
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 04.03.2016
Opustil klan: 02.02.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 27.11.2017
Opustil klan: 10.02.2019
Pozice: Záložník
Přijat: 29.06.2020
Opustil klan: 29.01.2022
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.04.2023
Opustil klan: 03.05.2023
Pozice: Vojín
Přijat: 23.09.2014
Opustil klan: 16.04.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 22.06.2014
Pozice: Vojín
Přijat: 19.08.2013