STATE_OF_TRANS

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 11.11.2023

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev12983000
Průměrný tier6,820,000,000,00
Vítězství638249,16%00,00%00,00%00,00%
Porážky647549,87%00,00%00,00%00,00%
Remízy1260,97%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev292722,54%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø84220,6500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,840,000,000,00
Detekováno tanků | Ø158811,2200,0000,0000,00
Průměrné poškození686,440,000,000,00
Obsazování báze | Ø221841,7100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø52670,4100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti481,880,000,000,00
WN7868,630,000,000,00
WN8919,010,000,000,00
Celkem
Bitev12983
Průměrný tier6,82
Vítězství638249,16%
Porážky647549,87%
Remízy1260,97%
Přežito bitev292722,54%
Zničeno tanků | Ø84220,65
Poměr zabití / smrtí0,84
Detekováno tanků | Ø158811,22
Průměrné poškození686,44
Obsazování báze | Ø221841,71
Obrana báze | Ø52670,41
Průměrné zkušenosti481,88
WN7868,63
WN8919,01
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.147,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti118,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození1.147,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti118,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození411,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti106,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø11,00
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození411,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti106,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev18000
Vítězství633,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky1266,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev316,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø201,1100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø40,2200,0000,0000,00
Průměrné poškození581,780,000,000,00
Obsazování báze | Ø100,5600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti401,560,000,000,00
Celkem
Bitev18
Vítězství633,33%
Porážky1266,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev316,67%
Zničeno tanků | Ø201,11
Poměr zabití / smrtí1,33
Detekováno tanků | Ø40,22
Průměrné poškození581,78
Obsazování báze | Ø100,56
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti401,56
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev22000
Vítězství627,27%00,00%00,00%00,00%
Porážky1672,73%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev29,09%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø70,3200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,350,000,000,00
Detekováno tanků | Ø170,7700,0000,0000,00
Průměrné poškození687,550,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø311,4100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti307,270,000,000,00
Celkem
Bitev22
Vítězství627,27%
Porážky1672,73%
Remízy00,00%
Přežito bitev29,09%
Zničeno tanků | Ø70,32
Poměr zabití / smrtí0,35
Detekováno tanků | Ø170,77
Průměrné poškození687,55
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø311,41
Průměrné zkušenosti307,27
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (91)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-856698,97536130849,77%1164,94
T-34-17830,5155991652,18%1329,58
IS-381206,9569477849,61%1437,33
LTTB8457,3047372151,32%724,96
Type 586584,5048869754,09%1206,32
IS7976,3466869452,02%1408,29
T-1091313,6765563151,66%1259,01
Rhm.-Borsig Waffenträger8851,1939459046,44%699,74
WZ-1209855,7848453346,15%710,03
T-34-28759,7053652850,95%921,36
Tiger I7911,4363448356,73%1250,10
T-54 ltwt.9596,3643844446,85%694,68
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5203,0031044447,30%348,03
ShPTK-TVP 100 8687,9256932945,90%540,92
Hummel6550,5931428246,10%746,70
Tiger II8876,5161522645,13%856,75
Type T-345322,8939622246,85%757,24
Sturer Emil7658,5838221152,13%822,10
IS-7101271,1455220640,29%781,77
Vz. 68 Squall 8340,9950519246,35%381,21
T1E6 258,7312116043,13%64,91
Leichttraktor165,3712915139,07%63,27
Waffenträger auf Pz. IV9820,5950514942,95%423,17
E 759959,3652214348,25%738,00
Nashorn6576,0538713845,65%850,26
M5A1 Stuart485,5421012738,58%17,49
KV-15216,0530211650,00%259,96
Type 2597 Chi-Ha3115,3315110343,69%191,82
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4103,1423210344,66%121,44
MT-256178,623339946,46%307,32
Pz.Sfl. IVc5478,593978359,04%1139,46
M24 Chaffee5232,053807847,44%646,54
T-284159,052037652,63%342,45
Grille5457,973507549,33%1008,81
Pz.Kpfw. 35 (t)286,711536955,07%341,06
121101045,864766549,23%675,54
T-46397,851415236,54%150,40
Pz.Kpfw. 38 (t)390,842485150,98%154,87
Vickers Mk. E Type B2116,041424944,90%337,14
BDR G1 B5526,634604850,00%1023,12
Marder 38T4317,793084360,47%831,67
B14233,673874351,16%623,36
T1 Cunningham156,651193743,24%101,30
VK 36.01 (H)6210,663153534,29%65,95
Sturmpanzer II4193,332893363,64%650,64
Renault FT177,911293256,25%350,77
Renault NC-31169,671043036,67%126,00
AMX ELC bis5129,562262740,74%177,84
T376230,153442661,54%576,32
M5 Stuart467,833012458,33%167,08
MS-1173,951052050,00%223,72
FV215b (183) 10652,054511931,58%154,86
Panhard AMD 178B6256,503151850,00%596,52
T-26275,291071747,06%177,42
T-100 LT10409,644261428,57%169,35
Strv m/40L3171,252461266,67%612,62
Tiger-Maus 9505,834331216,67%105,40
Vickers Medium Mk. I159,911071163,64%261,48
T7 Combat Car 223,80891020,00%0,00
LTP 3137,201431020,00%387,62
GSOR 1010 FB 8596,5084310100,00%659,71
Light Mk. VIC 257,33207944,44%87,91
BT-7 artillery 3135,22179933,33%241,15
Caliban 8453,22470944,44%266,58
Marder II3170,50164862,50%489,30
Strv S1 8240,50353837,50%14,82
T-34-3 8445,86315728,57%194,49
D23308,00529771,43%1606,69
Sturmpanzer I Bison352,00115728,57%2,26
Grille 1510492,86397728,57%36,14
Renault Otsu182,17159633,33%169,63
Object 752 9608,33477633,33%159,30
Type 97 Te-Ke 244,17150650,00%99,19
Object 703 Version II 8336,80527540,00%66,83
Panzerjäger I289,60136540,00%87,18
AMX 404147,40214520,00%354,52
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8207,67440333,33%3,10
43 M. Toldi III 315,002013100,00%261,00
Mars 8146,6715230,00%0,00
T-34 with L-11 4187,503042100,00%585,80
Pz.Kpfw. II Ausf. D 216,502422100,00%264,10
Char Murat 9202,50519250,00%144,00
ELC EVEN 90 80,00430250,00%122,10
M41D 8948,50503250,00%1910,31
Type 63 81307,0052510,00%1213,39
Lago467,0015510,00%0,00
Patton the Tank 9326,007371100,00%279,37
Charioteer Nomad 8408,0028110,00%93,15
T-50-2 6420,002551100,00%1021,33
FV226 Contradictious 80,006361100,00%261,00
Strv fm/21111,004210,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 11.11.2023
Pozice: Vojín
Přijat: 11.11.2023
Opustil klan: 24.12.2024